بروکر اینوسلو ❤️ Inveslo ⚡سایت جدید اینوسلو

تاریخ آخرین بروزرسانی: 3 آوریل 2024

بروکر اینوسلو، یک شرکت کارگزاری فارکس است که توسط دو کارمند سابق بروکر FXTM به تازگی تأسیس شده است. این شرکت بیشترین مشتریان خود را در کشورهای آسیای جنوبی شرقی، خاورمیانه و آمریکای لاتین دارد. دفتر مرکزی Inveslo در قزاقستان واقع شده است و آنها معاملات فارکس، CFD‌ها بر روی شاخص‌ها، کالاها، فلزات گرانبها و ارزهای دیجیتال را به وسیله پلتفرم متاتریدر۴ ارائه می‌دهند.

از آنجا که Inveslo توسط دو کارمند سابق FXTM تأسیس شده است، تجربه و دانش عمیقی در زمینه بازار فارکس و معاملات مالی دارد. این شرکت تلاش می‌کند تا به مشتریان خود راهی را برای دسترسی به بازارهای جهانی ارائه دهد و فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوعی را برای آنها فراهم سازد.

از جمله خدمات اصلی Inveslo می‌توان به معاملات فارکس و CFD، یا قراردادهای تفاوت قیمت، اشاره کرد. مشتریان این شرکت می‌توانند بر روی شاخص‌های مالی، ارزها، کالاها و فلزات گرانبها معامله کنند.

همچنین، این شرکت به مشتریان خود امکان معامله بر روی ارزهای دیجیتالی را نیز می‌دهد. با استفاده از پلتفرم متاتریدر۴، مشتریان Inveslo می‌توانند به راحتی معاملات خود را انجام داده و از ابزارها و تحلیل‌های پیشرفته برای تصمیم‌گیری بهتر استفاده کنند.

Inveslo با تمرکز بر کیفیت خدمات، دسترسی آسان و پشتیبانی قوی به مشتریان خود، هدف خود را ارائه یک تجربه متمایز در بازار فارکس و معاملات مالی دارد. با تکیه بر تجربه و تخصص تیم خود، این شرکت در پیشبرد اهداف سرمایه‌گذاران خود بهبود و رشد مستمری را در دستیابی به موفقیت هدفمند دارد.

طبق بررسی های انجام شده توسط تیم تجارت فارکس تا این لحظه بروکر اینوسلو دارای هیچ شکایت یا سابقه ای که اعتبار آنرا زیرسوال ببرد نبوده است. پس تصمیم به این گرفتیم که این بروکر فارکس را نیز به لیست بروکرهای معرفی شده اضافه کنیم.

لازم به تذکر است که معرفی یک بروکر فارکس دلیل بر تایید و پیشنهاد افتتاح حساب در آن بروکر نیست و صرفا یک مقاله درجهت نقد و بررسی و معرفی بیشتر آن بروکر به جامعه معامله گران ایرانی میباشد.

❤️بررسی اسپرد: 🔎بسیار پایین و رقابتی
♻️ بررسی سابقه: ✔️ درخشان و بدون هیچ نکته تاریک
💹بررسی لوریج: 💯لوریج بالا ارائه میکند
💰واریز و برداشت: 💲واریز و برداشت ریالی و انواع روشهای دیگر
5/5 - (13 امتیاز)

بروکر اینوسلو

این بروکر فارکس توسط دوتن از کارمندان قدیم بروکر محبوب فارکس تایم راه اندازی شده است و در مدت زمان کمی توانسته جایگاه تغریبا خوبی را نزد کاربران ایرانی بدست آورد و با ارائه خدمات قوی جایگاه خود را در بازار ایران ایجاد کند.

شاید نتوان بروکر اینوسلو را درکنار بروکرهای محبوب دیگر چون آلپاری و لایت فارکس و آمارکتس از نظر تعداد مشتری قرار داد، اما آنچه پیشبینی میشود این است که در آینده نزدیک این بروکر بتواند محبوبیت خوبی را نزد ایرانیان بدست آورد.

مدیر و تاسیس کننده بروکر اینوسلو یک فرد ایرانی بنام آقای فرخ است که سابقه فعالیت در بروکرهای مطرحی چون فارکس تایم یا Easy Markets را در کارنامه خود دارد. آقای فرخ جایزه بهترین مدیر عامل فارکس سال 2022 را توسط مجله World Business Outlook و جایزه مشارکت برجسته در بخش تجارت در آسیا 2022 را توسط مجله Global Business Review دریافت کرده است.

این بخش رو گفتم که دوستان بدونید این بروکر پشتش یک ایرانی هست و برای اون دسته افرادی که شک دارن به این نوع بروکرها شاید این موضوع مهم باشه.

نام بروکر اینوسلو | inveslo
ارائه خدمات به ایرانیان دارد
دفتر مرکزی قزاقستان
سال تاسیس 2020
ایمیل رسمی بروکر [email protected]
رگوله های بروکر ARDFM | FinCom
حداقل میزان واریز اولیه 100 دلار
بالاترین لوریج 1.2000
تعداد نمادهای معاملاتی +300
پلتفرمهای معاملاتی MT4 | Webtrader
واریز و برداشت ریالی توسط بروکر
واریز و برداشت رمز ارزی تتر
سایت و پشتیبانی فارسی دارد
ارائه حساب اسلامی دارد

انواع حساب بروکر اینوسلو

انواع حساب بروکر اینوسلو از این جهت مورد توجه است که با Inveslo، شما می‌توانید به عنوان یک مبتدی یا یک معامله‌گر حرفه‌ای، نوع حسابی را که با توجه به نیازهای معاملاتی خود می‌خواهید را انتخاب کنید. این شرکت انواع حساب‌ها را ارائه می‌دهد از جمله: حساب STP استاندارد، حساب ECN بدون کمیسیون، حساب ECN و حساب Inveslo Premium.

حساب STP استاندارد برای معامله‌گرانی که به دنبال اجراهای سریع و انعطاف‌پذیری در قیمت‌ها هستند مناسب است. این حساب، به شما امکان می‌دهد با استفاده از نوعی اجرای فوری و بدون تأخیر در معاملات خود، به بازارهای مالی دسترسی داشته باشید.

حساب ECN بدون کمیسیون معامله‌گرانی را جذب می‌کند که به دنبال اجراهای سریع و شفافیت کامل در قیمت‌ها هستند. با این حساب، شما می‌توانید به محیطی دسترسی پیدا کنید که اجراهای باکیفیت و نوسانات قیمت را به صورت واقعی تجربه کنید.

حساب ECN Inveslo بازاریابی معامله‌گرانی را هدف قرار می‌دهد که به دنبال اجراهای فوری و بهره‌وری بالا در معاملات هستند. این حساب به شما امکان می‌دهد به صورت مستقیم با سایر شرکت‌ها و بانک‌ها در بازار فارکس تعامل کنید و به نرخ‌های دقیق و رقابتی دسترسی داشته باشید.

حساب Inveslo Premium برای معامله‌گرانی است که به دنبال تجربه متمایز و خدمات شخصی‌سازی شده هستند. با این حساب، شما به مزایایی مانند مدیریت حساب شخصی، نرخ‌های تساوی بالا و اختصاص داده شده به شما، ورود به رویدادهای ویژه و دسترسی به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های بازار اختصاصی دسترسی دارید.

با Inveslo، شما قادر خواهید بود نوع حسابی را انتخاب کنید که بهترین تطبیق را با نیازهای معاملاتی شما دارد و در بازارهای جهانی فارکس و معاملات مالی با اعتماد و اطمینان عمل کنید.

حساب STP استاندارد
$ 100 حداقل واریزی
این حساب برای شروع مناسب است
لوریج تا 1.2000
اسپرد : از 2.1 پیپ
حساب اسلامی : دارد
کمیسیون : ندارد
استاپ اوت : 50 درصد
مارجین برای پوشش معامله 50%
روش اجرای معامله: فوری
حداکثر حجم یک سفارش، لات: 30
حداکثر تعداد سفارش‌های باز: 100
حداکثر تعداد سفارش‌های معلق: 100
افتتاح حساب استاندارد
حساب Premium
$ 20000 حداقل واریز
این حساب مناسب افراد حرفه‌ای است.
لوریج تا 1.200
اسپرد : از 0.1 پیپ
حساب اسلامی : دارد
کمیسیون : ندارد
استاپ اوت : 50 درصد
مارجین برای پوشش معامله 50%
روش اجرای معامله: قیمت بازار
حداکثر حجم یک سفارش، لات: 250
حداکثر تعداد سفارش‌های باز: نامحدود
حداکثر تعداد سفارش‌های معلق: 300
افتتاح حساب Premium
حساب ECN پلاتنیوم
$ 500 حداقل واریز
این حساب مناسب افراد حرفه ای است
لوریج تا 1.2000
اسپرد : از 0.1 پیپ
حساب اسلامی : دارد
کمیسیون : 3 دلار در لات برای هر طرف
استاپ اوت : 50 درصد
مارجین برای پوشش معامله 50%
روش اجرای معامله: قیمت جاری بازار
حداکثر حجم یک سفارش، لات: 100
حداکثر تعداد سفارش‌های باز: نامحدود
حداکثر تعداد سفارش‌های معلق: 300
افتتاح حساب پلاتنیوم
حساب ECN کلاسیک
$ 250 حداقل واریز
این حساب مناسب افراد حرفه ای است
لوریج تا 1.2000
اسپرد : از 1.9 پیپ
حساب اسلامی : دارد
کمیسیون : ندارد
استاپ اوت : 50 درصد
مارجین برای پوشش معامله 50%
روش اجرای معامله: قیمت بازار
حداکثر حجم یک سفارش، لات: 100
حداکثر تعداد سفارش‌های باز: نامحدود
حداکثر تعداد سفارش‌های معلق: 300
افتتاح حساب کلاسیک

شما بسته به سطح فعالیت و نوع حساب مورد نیازخودتان هرکدام از این چهار حساب بروکر اینوسلو را میتوانید انتخاب کنید و با آن تجارت خود را شروع کنید.

آیا بروکر اینوسلو معتبر است؟

بله بروکر اینوسلو دارای ثبت در کشور قزاقستان است. Inveslo Trading Ltd. با شماره شناسایی بازرگانی210540039066 در جمهوری قزاقستان به ثبت رسیده و به عنوان ارائه‌دهنده خدمات مالی نزد وزارت اقتصاد ثبت شده است. این شرکت طبق اعتبارنامه صادر شده توسط «آژانس تنظیم و توسعه بازار مالی جمهوری قزاقستان» ، به تاریخ 13-07-2021 و پرونده شماره 16-8-09/3T-C-167، حق ارائه خدمات زیر را به مشتریان داخل و خارج جمهوری قزاقستان دارد: پردازش پرداخت / کیف پول الکترونیکی، خدمات فارکس و خدمات رمزارز.

چطور در INVESLO شروع به فعالیت کنیم؟

برای شروع کار خود و سرمایه گذاری در بازارهای جذاب فارکس با بروکر INVESLO این چند قدم ساده کافیست.

1
ورود به سایت
تکمیل فرم ثبت نام

شاید برای ورود به سایت اینوسلو نیاز به تغییر آی پی داشته باشید هرچند ما تلاش میکنیم همیشه لینکهای بدون فیلتر را در اختیار شما قرار دهیم. پس از وارد شدن کافی است تا ابتدا فرم ثبت نام را پر کنید

2
احراز هویت
ارسال مدارک

مرحله دوم ارسال مدارک هویتی و اقامتی است تا حساب شما وریفای شود، در ادامه همین مقاله آموزش کامل ثبت نام و مدارک مورد نیاز قرار داده شده است.

3
افتتاح حساب معاملاتی
حساب دمو یا ریل

اگر معامله گر مبتدی هستید یک حساب دمو مطابق آموزشی که در ادامه قرار میدهیم باز کنید و در غیر اینصورت میتوانید بعد از بررسی حسابها یک حساب لایو برای معاملات خود باز کنید

4
شارژ حساب اینوسلو
واریز ریالی به حساب

اگر حساب معاملاتی لایو باز کرده اید به سادگی از طریق خود بروکر حساب خود را بصورت ریالی یا با رمزارزهایی مانند تتر شارژ کنید.

5
نصب پلتفرم معاملاتی
دانلود و نصب متاتریدر

مناسب با حسابی که باز کرده اید از لینکهای زیر میتوانید پلتفرم معاملاتی را دانلود و نصب کنید و با وارد کردن یوزرنیم و پسورد حساب خود معاملات خود را شروع کنید.

روشهای واریز و برداشت بروکر Inveslo

با توجه به محدودیت‌ها و قوانین مالی بین المللی، ممکن است برای ایرانیان دسترسی مستقیم به خدمات بروکر Invesco محدود باشد. در ایران، برای واریز و برداشت سرمایه در بازارهای مالی بین المللی، به طور عمده از راهکارهای زیر استفاده می‌شود:

  1. استفاده از روش ریالی که توسط خود بروکر ارائه شده و البته بزودی از سمت سایت ویشارژ نیز شما قادر خواهید بود برای واریز و برداشت ریالی در بروکر اینوسلو اقدام کنید.
  2. استفاده از رمز ارزها: طی یکی دوسال گذشته استفاده از رمزارزها یا تتر بسیار رایج شده و عموما دسترسی به آن ساده شده است. شما به سادگی قادر هستید تا با استفاده از رمزارزهای نیز حساب خودتان در بروکر اینوسلو را شارژ یا از آن برداشت کنید.

بونوس قابل معامله اینوسلو

بونس 50 درصد اینوسلو
بونس 50 درصد اینوسلو

بروکر Invesco با ارائه بونوس خوش‌آمدگویی، فرصتی را برای مشتریان فراهم می‌کند تا با مبلغ واریزی اولیه خود، بهره‌وری بیشتری کسب کنند. با واریز حداقل 100 دلار، شما می‌توانید از این بونوس بهره‌برداری کنید. مهمترین ویژگی این بونوس این است که می‌توانید سود و ضرر آن را در معاملات خود تجربه کنید.

مقدار بونوس خوش‌آمدگویی که بروکر Invesco ارائه می‌دهد، برابر با 50% از مبلغ واریزی شماست، با حداکثر سقف 300 دلار. به عنوان مثال، اگر شما 500 دلار واریز کنید، بروکر 250 دلار به عنوان بونوس خوش‌آمدگویی به حساب شما اضافه می‌کند.

لطفاً توجه داشته باشید که بونوس خوش‌آمدگویی معاملاتی دارای محدودیت‌هایی است که باید به آن توجه کنید. برای کسب اطلاعات دقیقتر درباره بونوس‌های فعال، پیشنهاد می‌شود با پشتیبانی بروکر Invesco تماس بگیرید و جزئیات را استعلام کنید. این اقدام شما را در درک بهتر شرایط و محدودیت‌های معاملات با بونوس کمک خواهد کرد.

افتتاح حساب اینوسلو

افتتاح حساب در بروکر اینوسلو بسیار ساده تر از آنچیزی است که تصورش رو میتونین بکنین. کلا سه مرحله لازم دارید که یک کابین در بروکر اینوسلو داشته باشید و بعد به هر تعداد از هر نوع حساب که تمایل داشتید میتونید داخل اون افتتاح کنید:

  1. ورود به سایت اینوسلو و صفحه افتتاح حساب
  2. پرکردن فرم افتتاح حساب و تایید توسط کدی که به ایمیلتون ارسال میشه.
  3. احراز هویت با آپلود یک مدرک شناسایی که میتونه کارت ملی، گواهینامه، یا گذرنامه باشه.

تمام شد تبریک میگم شما حسابتون رو افتتاح کردید. به دلیل سادگی بیش از حد واقعا نیازی به آموزش تصویری نبود ولی بازهم اگر نیاز به آموزش تصویری افتتاح حساب بروکر اینوسلو داشتید در بخش نظرات مطرح کنید حتما به این پست اضافه میشه.

کابین کاربری بروکر اینوسلو

صادقانه بگم من خودم اولین چیزی که خیلی برام جذاب بود سایت و داشبورد کاربری بود که در سایت بروکر اینوسلو ارائه شده بود. درواقع سادگی و حرفه ای بودن کابین کاربری بروکر اینوسلو خیلی برام جذاب بود و باعث شد بیشتر در موردش بررسی انجام بدم. تصویر زیر نمایی از کابین کاربری بروکر اینوسلو هست برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید.

بروکر اینوسلو
بروکر اینوسلو

احتمالا شماهم از این کابین خوشتون اومد. یکجورایی یاد بروکر فارکس تایم میافته آدم با کمی تغییرات و بروزشده تر. بگذریم همانطور که در تصویر مشاهده میکنید کابین بسیار کاربردی بروکر اینوسلو بخشهای مختلفی رو داخل خودش قرار داده که دسترسی ما رو به هر بخش بسیار ساده میکنه.

پیشنهاد میکنم شده برای تست کردن کابین هم شده یک حساب باز کنید واقعا جذاب هست.

کپی تریدینگ اینوسلو

بخش کپی تریدینگ اینوسلو خودش سه قسمت داره:

  1. شما میتونید بعنوان یک سرمایه گذار ثبت نام کنید.
  2. شما میتونید بعنوان یک معامله گر ثبت نام کنید.
  3. شما میتونید لیست مدیران معامله گر رو ببینید و یکی رو انتخاب کنید. در این بخش شما با کلیک روی هرکدام از مدیران معامله گر میتونید به عملکرد و نتایج کسب شده آن مدیر دسترسی داشته باشید.

همونطور که گفتیم بروکر اینوسلو مدت زمان زیادی از فعالیتش نمیگذره و به همین خاطر در بخش مدیران معامله گر مدیران خیلی جذابی رو مشاهده نمیکنیم 😉 ولی خوب به نظر من همینکه بروکر صادقانه داره جلو میره و مدیرسازی و جوسازی نکرده خودش یک فاکتور مثبت برای این بروکر فارکس بحساب میاد.

اگر تجربه فعالیت در بروکر inveslo را دارید حتما در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران تجارت فارکس بازگوکنید.

رتبه کلی بروکر INVESLO

بروکر اینوسلو در سال 2020 تاسیس شده است و تنها کمتر از 4 سال سابقه فعالیت دارد، بدیهی است که سابقه فعالیت این بروکر اجازه بررسی دقیق را نمیدهد. اینوسلو توانسته است چندین جوایز مالی کسب کند و جایزه سریعترین رشد شرکت فارکس و روش های مالی شفاف را نیز از کشور قزاقستان دریافت کند.جدول زیر رتبه این بروکر را در حال حاضر در بین دیگر بروکرهای فارکس نشان می دهد

نوع بررسی امتیاز بروکر
نهادهای نظارتی (رگولشن ها) INVESLO 5/10
محبوبیت INVESLO در بین معامله گران در سراسر جهان 7/10
حساب ها و پلتفرم های تجاری INVESLO 8/10
امنیت تجارت و سرمایه با INVESLO 7/10
نوع و اندازه اسپردهای INVESLO 7/10
خدمات پشتیبانی مشتری INVESLO 9/10
سیستم های پرداختی واریز و برداشت INVESLO 8/10
جوایز و افتخارات کسب شده توسط INVESLO 8/10
میانگین امتیاز کسب شده 7.3/10
آیا بروکر Inveslo وازیز و برداشت ریالی دارد؟
بله بروکر inveslo واریز و برداشت به شیوه های مختلف مانند روش ریالی را ارئه میکند.
بروکر اینوسلو معتبر هست؟<
طبق بررسی های انجام شده توسط تجارت فارکس تا این لحظه در خصوص بروکر اینوسلو طرح شکایتی نشده است و ما همین مورد را دال بر اعتبار ضمنی میدانیم.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها