بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان 2024 ❤️معرفی نقد و بررسی🔎

تاریخ آخرین بروزرسانی: 15 ژوئن 2024

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان در سال 2024 بروکری است که خدمات متنوعی را با سطح کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه کند. خدماتی مانند تنوع حسابهای معاملاتی و اسپردهای پایین و روشهای واریز و برداشت سریع مثلا ریالی یا رمز ارزی.

همچنین باید درنظر داشت که بروکر مناسب ایرانیان باید از نظر اعتبار و امنیت در سطح و لول بالاییی قرار داشته باشد تا ایرانیان قادر باشند با اطمینان خاطر و بدون استرس سرمایه خود را در آن قرار داده و معاملات را انجام دهند.

به عبارتی دیگر بهترین بروکر ترید برای ایرانیان باید امنیت و اعتبار بالایی داشته باشد و همچنین تنوع حساب مناسبی را دارا باشد، همچنین روشهای سریع واریز و برداشت را پشتیبانی کند و از نظر پاسخگویی پشتیبانی فارسی زبان حرفه ای و دلسوز داشته باشد. در این مقاله به بررسی بروکرهای مختلف خواهیم پرداخت و هرکدام از آنها را مورد نقد و بررسی دقیق قرار خواهیم داد.

❤️بررسی اسپرد: 🔎بررسی اسپرد ارائه شده در هر بروکر
♻️بررسی رگوله ها: ✔️FCA, ESMA, CySEC, DFSA, CIMA
💹بررسی لوریج: 💯بررسی لوریج ارائه شده توسط بروکر
💰واریز و برداشت: 💲بررسی شیوه واریز و برداشت در بروکر‌های فارکس
4.7/5 - (92 امتیاز)

جدول زیر لیستی از بروکرهای فارکس میباشد که به ایرانیان خدمات ارائه میکنند. شما میتوانید مستقیم به سایت بروکر منتقل شوید یا پست ما را که آن بروکر را مورد نقد و بررسی قرار داده ایم را مشاهده کنید.

لوگوی بروکر نام فارسی حداقل واریزی حداکثر لوریج سایت بروکر نقد و بررسی
Image بروکر ویندزور 50 دلار 1.1000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر نورد اف ایکس 10 دلار 1.1000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر آمارکتس 100 دلار 1.3000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر کپیتال اکستند 100 دلار 1.1000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر آلپاری 1 دلار 1.3000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر ارانته 50 دلار 1.500 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر اینوسلو 100 دلار 1.2000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر آی اف سی 1 دلار 1.400 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر لایت فارکس 50 دلار 1.1000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر اوربکس 50 دلار 1.500 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر فیبوگروپ 1 دلار 1.1000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی
Image بروکر فارکس چیف 10 دلار 1.1000 سایت و افتتاح حساب نقد و بررسی

بهترین بروکر فارکس 2024

بهترین بروکر فارکس و پیدا کردن بروکر مناسب ترید شاید در ظاهر بسیار پیچیده و سخت باشد اما ما در این مقاله و دیگر مقالات مربوطه که به معرفی و نقد و بررسی تخصصی هرکدام از بروکرهای فارکس پرداخته ایم، تلاش کردیم که به شما کمک کنیم تا به ساده ترین شکل ممکن و با اطمینان به انتخاب بهترین بروکر فارکس یا ارز دیجیتال خود بپردازید. به همین دلیل در ادامه به چند مبحث که احتمالا سوال شما هم هست اشاره و آنها را توضیح خواهیم داد.

شاید بتوان گفت که بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بروکری است که مشتریان ایرانی بیشتری دارد و از طرفی سابقه و خدمات شفافی را ارائه میکند. اما یقینا فقط این موارد نباید مورد توجه قرار بگیرد و برای شناختن یک بروکر خوب شما ملاکهای مختلفی را باید در نظر بگیرید. پیشنهاد میکنید در جدول فوق از منوی نقد و بررسی برای هر بروکر استفاده کنید تا بیشتر با آن بروکر آشنا شوید و آگاهانه تصمیم به افتتاح حساب و فعالیت در آن بروکر تصمیم بگیرید.

بروکر فارکس

بروکر فارکس یک پل ارتباطی بین معامله گر و بازارهای مالی است و با داشتن یک حساب کاربری در بروکر فارکس به سادگی امکان تحلیل و معامله و ترید کردن در فارکس برای شما فراهم خواهد بود. امروزه که علم پیشرفت بسیار شتابانی رو تجربه میکنه و بازارهای مالی تحت تاثیر تغییرات بسیار سریع هستند یکی از ملاکهای ما برای کارکردن با یک بروکر سرعت انتقال اطلاعات و پردازش سفارشات هست. پس طبیعی هم هست که در انتخاب بروکر مناسب ترید کمی بیشتر تحقیق کنیم و با دقت بیشتر نسبت به انتخاب آن اقدام کنیم.

بروکر فارکس
بروکر فارکس

شما در یک بروکر فارکس که خدماتی نوین و حرفه ای ارائه میکند قادر هستید در بازارهای جهانی با گستردگی بیشتری اقدام به انجام معاملات خود داشته باشید. بازارهای متنوعی در سرتاسر دنیا وجود دارند که هرکدام حجم بسیار زیادی از بازارهای مالی را شامل میشوند مثلا بازار ارز یا بازار ارزهای دیجیتال و حتی بازار سهام و کالا، اگر در انتخاب بروکر فارکس دقت کافی را داشته باشید یقینا میتوانید بروکری را انتخاب کنید که تمامی این بازارها را در یک پلتفرم در دسترس شما قرار دهد و یا حتی بصورت اختصاصی و تخصصی در بازار هدف مورد نظر شما خدماتی بهتر و متمایزی را ارائه کند.

انتخاب بهترین بروکر فارکس مناسب ایرانیان

انتخاب بهترین بروکر فارکس باید حتما بر اساس نیازهای شخصی معامله گر انجام داد. مهم است که شما یک معامله گر با تمرکز روی جفتهای ارزی هستید یا یک معامله گر سهام یا هر کالای دیگری، پس باید دقت داشته باشید که انتخاب شما بر اساس معیارهایی متفاوت میتواند صورت بگیرد. اگر نیاز به مشورت دارید میتوانید با ثبت نام در تجارت فارکس از داخل کابین خودتان با ارسال تیکت با تیم تجارت فارکس مشورت کنید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

پس شما ابتدا مقالات مربوط به هر بروکر را مطالعه کنید و اگر بازهم نیاز به راهنمایی داشتید از طریق تیکت با مشاوران ما در تماس باشید.

بهترین بروکر فارکس در ایران

بهترین بروکر فارکس در ایران بسته به ملاکهای شخصی که هر معامله گر میتواند داشته باشد متفاوت است. بعنوان مثال اگر برای شما در ایران سابقه و گذشته زیاد و درخشان اهمیت دارد پس میتواند بهترین بروکر برای ایرانیان بروکر آلپاری یا لایت فارکس باشد. اگر برای شما اسپرد پایین ملاک است، بروکر ارانته و کپیتال اکستند میتواند برای شما مناسب باشد.

اگر برای شما نوآوری و بروزرسانی بروکر فارکس اهمیت دارد میتوانید بهترین بروکر در ایران برای شما بروکر کپیتال اکستند یا آمارکتس باشد. اگر برای شما پشتیبانی فارسی زبان قوی و پیگیر مورد توجه هست یقینا بروکرهای متعددی در دسترس شماهستند بعنوان مثال بروکر آلپاری یا کپیتال اکستند میتوانند بروکرهای مناسبی برای شما باشند.

به همین ترتیب باید اول مشخص کنید بهترین بودن از چه نظر مدنظر شماست و بر همین اساس قادر خواهید بود تا بروکر مناسب خودتان را انتخاب کنید. همانطور که در ابتدای مقاله هم مشاهده کردید ما لیستی از بروکرهای فارکس مناسب ایرانیان 2024 را قرار دادیم که شما قادر هستید پست تخصصی که برای هر کدام تهیه شده را مطالعه کنید و سپس تصمیم گیری کنید. در کنار این فاکتورها به اسپرد و سابقه و اعتبار و بسیاری موارد دیگه هم باید دقت کنید که ما در پست معرفی هر بروکر در انتهای آن پست یک رتبه بندی کلی برای آن بروکر انجام داده ایم.

همچنین شاید برای شما جالب باشه که ما در یک مقاله دیگر به معرفی بروکرهای فارکس بدون اعتبار و با سابقه تقلب و موارد مشابه پرداخته ایم که از منوی زیر یا از طریق جستجو در سایت تجارت فارکس برای شما در دسترس هستند. علاوه بر این در ویکی پیدیا هم قادر هستید منابعی در خصوص کلاهبرداری فارکس را پیدا کنید.

مقالات پیشنهادی

ویژگی بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان چیست؟
انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کار سختی نیست، کافی است بعضی فاکتورها را بررسی کنید. پارامترهای مهم در انتخاب بهترین بروک فارکس شامل: امنیت (رگولاتوی)، تیم پشتیبانی، تنوع دارایی ها، تنوع پلتفرم های معاملاتی، سهولت واریز و برداشت، بیمه حساب، کمیسیون کم، اسپرد کم، نرخ بهره کم، سرعت اجرای معاملات.
کدام بروکر فارکس معتبر است؟
بروکرهای متعددی در سطح جهانی جزو معتبرترین‌ها به حساب می‌آیند. اما با توجه به شرایط خاص ایران، چند بروکر را می‌توان برای ایرانیان معتبر نامید:  آلپاری | آمارکتس | کپیتال اکستند | ارانته از معتبرترین بروکر های فارکس برای ایرانیان به شماره میروند.
بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان کدام است؟
ما در این بخش به شما لیست کاملی از بروکرهایی که به ایرانیان خدمات میدهند را معرفی کرده ایم. برای مشاهده لیست کامل بروکرهایی که به ایرانیان خدمات میدهند پیشنهاد میکنیم حتما سایت را مشاهده کنید. شما از این لیست بر اساس فاکتورهایی که شمرده شده است، قادر هستید بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان را انتخاب کنید.
کدام بروکر فارکس بهتر است؟
اینکه کدام بروکر فارکس بهتر است را باید از جهت کاربرد و خواسته شما سنجید مثلا اگر شما به بروکر فارکسی نیاز دارید که اسپرد کمی داشته باشد یقینا ارانته از دیگر بروکرهای فارکس بهتر است اما اگر نوآوری را مدنظر دارید کپیتال اکستند بهتر است، و به همین ترتیب دیگر فاکتورها.
کدام بروکر فارکس معتبر تر است؟
ما در این مقاله لیستی را در ابتدا منتشر کردیم که بروکر فارکس معتبر مناسب ایرانیان را در آن قرار دادیم. یقینا مشاهده این لیست و بررسی بروکرهای معرفی شده به شما در انتخاب بروکر معتبر فارکس کمک فراوانی خواهد کرد.
بهترین بروکر فارکس با کمترین اسپرد کدام است؟
بهترین بروکر فارکس با کمترین اسپرد که متاسب کاربران ایرانی باشد بدون شک ابتدا ارانته و سپس آلپاری است. اما برای بررسی دقیق تر پیشنهاد میکنیم از جدول ابتدای مقاله خود شما نیز به بخش بررسی هر بروکر رفته و این مورد را مورد ارزیابی قرار دهید.
بروکر فارکس خوب کدام بروکر است؟
اگر مقاله را بصورت کامل مطالعه کرده باشید ما لیستی از بروکرهای فارکس خوب و مناسب ایرانیان را منتشر کردیم که هرکدام بسته به نوع کاربرد و خواسته شما میتوانند یک بروکر فارکس خوب و مناسب شما باشند.
بروکر ترید فارکس چیست؟
بروکر ترید فارکس به بروکری گفته میشود که شما درآن امکان انجام تحلیل و معامله کردن دارید. درواقع بروکر ترید فارکس جایی است که شما قادر هستید معاملات لحظه ای خودتان را در بازار بین المللی انجام دهید.
اشتراک در
اطلاع از
135 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام ارادت من در بروکر لایت فاینانس ثبت نام کردم آیا برای احراز هویت با کارت ملی ایران مشکلی پیش نمیاد؟

توی این لیست زیادی که از بروکرهای فارکس منتشر کردید کدوم بروکر فارکس رو مناسبتر میدونید برای ترید اسکالپ؟

ممنون از سایت خوبتون
میشه نظرتون رو در مورد بروکر اینوسلو هم بگید؟

سلام ادمین تشکر بابت معرفیهایی که انجام دادید ولی من واقعا نتونستم بفهمم که چطوری باید بهترین بروکر فارکس رو که به من در ایران خدمات بده انتخاب کنم. میشه بیشتر توضیح بدید

سلام وقت بخیر
من تازه وارد فارکس شدم میشه بهم بگید که کدوم بروکر فارکس رو انتخاب کنم؟

ممنون میشم اگه توضیح بدید که چه نوع معاملاتی توسط بروکرهای فارکس انجام میشه؟
منظورم اینه که معاملات فقط روی جفتهای ارزی هست (( توی یک مقاله دیگه نوشته بودید)) یا روی سهام ایران هم بروکرها خدمات ارائه میکنند؟

سلام
چطوری توی یک بروکر فارکس نمایندگی بگیرم؟ منظورم همون لینکی هست که به ما میدن به کسی بدیم باهاش ثبت نام کنه بروکر به ما کمیسیون میده

میشه این موضوع رو کمی شفاف بگید که اصلا واقعا بروکرها مجوز قانونی برای فعالیت دارند؟ چون در ایران که میدونم مجوزی ندارند.

با توجه به اینکه خیلی از بروکرها از بازار ایران رفتن به نظر شما بروکر فارکس که موندگار باشه از میان اینایی که ماندن کدوم یکی هست؟

با سلام
کدام بروکر فارکس برای احراز هویت عکس شناسنامه یا کارت ملی رو فقط میخواد و نیاز به مدارکی نظیر فیش اب و برق و …دفترچه حساب نداره؟؟

فقط بروکر اوربکس

شما تعداد زیادی بروکر فارکس رو معرفی کردید و نقد و بررسی کردید کاش یکیش رو که مورد تاییدتون هست رو هم معرفی کنید که ما اشتباهی انتخاب نکنیم.

ممنون از سایت خوبتون میخواستم خواهش کنم اگه میشه بروکر startrader رو یک بررسی کنید چند وقتی هست ساپورت فارسی آورده و عجیب پیگیره که حساب باز کنم.

سلام وقت به خیر
تشکر می کنم از سایت خوبتون.
الان که تا اینجای آموزشها پیش اومدیم(کلیاتی از بازار فارکس یا همون مقدماتی) برای ادامه توی بروکر انتخاب شده حساب دمو باز کنیم و آموزش های بعدی رو روی متاتریدر انجام بدیم یا اینکه باید کامل آموزش هارو ببینیم؟

سلام و تشکر از سایت خوبتون
میشه راهنمایی کنید که انتخاب بروکر فارکس چه نقشی توی هزینه ها و سودهای ما داره؟ اگر ممکن هست چندتا بروکر که خودتون باهاش کار میکنین هم معرفی کنین.

سلام وقت بخیر .. من در حال جستجو برای یک بروکر مناسب ایرانیان و اسپرد مناسب که قابلیت اتصال به تریدینگ ویو را داشته باشد هستم .. لطفا اگر بروکری با این مشخصات میشناسید معرفی بفرمایید .. متشکرم