بروکر IFC Markets | بروکر آی اف سی مارکتس ❤️معتبر

تاریخ آخرین بروزرسانی: 3 آوریل 2024
IFC Markets، یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه بازارهای فارکس و CFD، از سال ۲۰۰۶ با مرکز فعالیت در جزایر ویرجین بریتانیا شروع به کار نموده و گواهینامه بین‌المللی خود را با شمارۀ SIBA/L/14/1073C توسط BVI FSC Certificate و IFCMARKETS. CORP. دارنده‌ی غرامت حرفه‌ای بیمه‌ی موسسات مالی از AIG EUROPE LIMITED کسب کرده است.

ین کارگزاری، با بیش از ۸۰ کشور جهانی و اعتماد ۲۱۰ هزار مشتری، به عنوان یک پیشوای بازار شناخته می‌شود. بروکر IFC Markets به عنوان یک گزینه جذاب و اعتبارساز برای معاملات سهام شناخته شده است. با ارائه‌ی خدمات با کیفیت و سبد گسترده ای از سهام، این بروکر فارکس به عنوان یکی از محبوبترین بروکرها برای معاملات سهام محسوب می‌شود. اگر به دنبال معاملات با سهام شرکتهای مختلف هستید، بدون شک می‌توانید بروکر IFC Markets را به عنوان یک گزینه کامل انتخاب کنید.

❤️بررسی اسپرد: 🔎اسپرد منطقی و نرمال
♻️بررسی رگوله ها: ✔️آفشور، جزایر مارشال
💹بررسی لوریج: 💯1.400
💰واریز و برداشت: 💲ریالی توسط ویشارژ
4.8/5 - (37 امتیاز)

بروکر IFCMarkets

بروکر آی اف سی مارکتس یکی از بروکرهای قدیمی در صنعت فارکس است که بیش از دو دهه در حوزه بازار ایران فعالیت داشته است. یکی از نقاط قوت اصلی این بروکر، ارائه بیش از 650 نماد معاملاتی است که این امکان را به معامله‌گران می‌دهد تا از تنوع بالایی در معاملات خود بهره‌مند شوند.یکی از معایب این بروکر ارائه لوریج با نسبت 1:400 است که نسبت به سایر بروکرها برای مشتریان ایرانی به صورت قابل توجهی کاهش یافته است.

در ادامه، تمامی خدمات، مزایا، و معایب این بروکر را به دقت مورد بررسی قرار خواهیم داد تا معامله‌گران قادر باشند تصمیم بهتری در انتخاب بروکر خود بگیرند. پیشنهاد می‌کنیم این معرفی را با دقت تا انتها مطالعه کنید سپس اقدام به افتتاح حساب کنید.

نام بروکر: IFCMarkets ارائه خدمات به ایرانیان: دارد
دفتر مرکزی: انگلستان سال تاسیس: 2006
ایمیل بروکر: far@ifcmarkets.com رگوله ها: CySEC | BVI FSC | LFSA
حداقل میزان واریز اولیه: 1 دلار خدمات vip تجارت فارکس: دارد
ایمیل رسمی بروکر بالاترین لوریج: 1.400
نمادهای معاملاتی: +650 پلتفرم معاملاتی: متاتریدر 4 و 5
واریز و برداشت ریالی: ویشارژ واریز و برداشت رمز ارز: تتر
سایت و پشتیبانی فارسی: دارد حساب اسلامی: دارد

انواع حساب های معاملاتی IFCMarkets

کارگزاری ifc markets در کل دو مدل حساب معاملاتی میکرو Micro و استاندارد را ارائه کرده است. هر کدام از این حساب‌ها برای پلفترم‌های معاملاتی مختلف بهینه سازی شده و تفاوت‌های اندکی با یکدیگر دارند. عموما در حساب‌های مربوط به پلتفرم متاتریدر 4، میزان اسپرد ثابت بوده و برای متاتریدر 5، شناور است. در جدول زیر، شرح کامل هر حساب به همراه لینک ثبت نام ارائه شده است:

حساب میکرو
$ 10 حداقل واریزی
این حساب برای شروع مناسب است
لوریج تا 1.400
حداکثر اسپرد ثابت 1.8 پیپ
حداقل اسپرد شناور از 0.4 پیپ
کمترین حجم 0.01 لات
مارجین کال 10%
پلتفرم معاملاتی MT4, MT5, NetTradex
افتتاح حساب میکرو
حساب استاندارد
$ 1000 حداقل واریز
این حساب مناسب افراد حرفه ای است.
لوریج تا 1:200
حداکثر اسپرد ثابت 1.8 پیپ
حداقل اسپرد شناور از 0.4 پیپ
کمترین حجم 0.01 لات
مارجین کال 10%
پلتفرم معاملاتی MT4, MT5, NetTradex
افتتاح حساب استاندارد
حساب PAMM
$ 100 حداقل واریز
این حساب مناسب سرمایه گذاری است
لوریج تا 1.200
حداکثر اسپرد ثابت 1.8 پیپ
حداقل اسپرد شناور از 0.4 پیپ
کمترین حجم 0.1 لات
مارجین کال 10%
پلتفرم معاملاتی MT4, MT5
افتتاح حساب PAMM

تنوع حساب در بروکر آی اف سی مارکتس

حساب‌های معاملاتی بروکر IFC مارکتس متنوع مناسب سطح مبتدی تا حرفه‌ای است اما هر کدام دارای قوانین حداقل و حداکثر موجودی براساس سطح معامله‌گر است که بهتر است پیش از افتتاح حساب و شروع معامله از آن‌ها آگاه باشید.

*به منظور شروع معامله، مبلغ شارژ حساب نباید بیشتر از 3,000USD / 3,000EUR / JPY300,000 باشد. اگر به دلیل انجام معامله یا تکمیل دوبارۀ موجودی حساب، میزان موجودی حساب از حداکثر مبلغ مجاز بیشتر شود در آن صورت مشتری باید نوع حساب را به «استاندارد» تغییر دهد یا اینکه وجه مازاد را برداشت نماید.

**اگر موجودی خالص (Equity) در حساب مبتدی (Beginner) یا میکرو (Micro) به حداکثر مبلغ مجاز 5,000USD / 5,000EUR / JPY500,000 برسد یا اینکه از آن بیشتر شود، در آن صورت امکان باز شدن معاملات جدید بطور خودکار به حالت تعلیق درمی آید. ضمن اینکه برای حساب های پلتفرم NetTradeX، این حداکثر 5000 USD برای حساب ها با هر نوع ارز موجودی حساب به USD محاسبه می شود.

*** اهرم پیش فرض که ارائه می دهیم 1:100 است. اهرم بالاتر برای معامله گران واجد شرایط در دسترس است

**** 1 لات = 100,000 واحد از اولین ارز در جفت ارز

حساب میکرو IFCMarkets یک گزینه سنتی با حداقل واریز 1 دلار است که با توجه به نوع سنتی بودن حساب، امکان معامله با حجم مشابه حساب استاندارد فراهم شده است. این مزیت باعث شده تا حساب میکرو به عنوان یک گزینه مناسب برای مبتدیان و ربات‌های معامله‌گر (اکسپرت) تلقی شود.

IFC Markets حساب میکرو را با اسپرد ثابت و شناور در دو پلتفرم متفاوت ارائه می‌کند. اسپرد ثابت حساب میکرو در متاتریدر 4 و اسپرد شناور در متاتریدر 5 فعال است. همچنین، حساب مبتدی در پلتفرم NetTraderX نیز با ویژگی‌های حساب میکرو هماهنگ شده است.

حداکثر موجودی در حساب میکرو آی اف سی مارکتس برای متاتریدر 4 و 5 به مقدار 3000 دلار و برای پلتفرم NetTraderX به مقدار 5000 دلار محدود است. در صورت افزایش موجودی به فوق این مقادیر، شما می‌توانید موجودی را برداشت کنید یا به سطح حساب استاندارد ارتقاء دهید. لوریج این حساب در محدوده 1:100 تا 1:400 قرار دارد. این مقدار لوریج، ممکن است در مقایسه با دیگر بروکرها کمتر به نظر بیاید، اما با ارائه لوریج پایین، حاشیه امن شما حفظ می‌شود و منطقی است.

حساب استاندارد بروکر IFCMarkets با اسپرد ثابت و شناور به منظور معامله‌گران حرفه‌ای بهبود یافته است. اسپرد ثابت این حساب در متاتریدر 4 و اسپرد شناور در متاتریدر 5 ارائه می‌شود. حداقل واریز برای حساب استاندارد در این دو پلتفرم 1 دلار می‌باشد و سقف حداکثری برای واریز اعلام نشده است.

حساب استاندارد در پلتفرم NetTraderX نیز با اسپرد ثابت و شناور ارائه می‌شود و حداقل واریز برای این پلتفرم 1000 دلار می‌باشد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این حساب در پلتفرم NetTraderX، این است که حجم معامله می‌تواند تا 0.0001 لات باشد.

این امکان با توجه به لوریج پایین این پلتفرم، به معامله بیشتر با سرمایه کمتر امکان می‌دهد و در نتیجه ریسک معاملات شما را به شدت کاهش می‌دهد. این ویژگی مناسب برای معامله‌گرانی است که می‌خواهند با سرمایه کمتر به صورت مؤثر در بازارهای مالی حضور یابند.

حساب PAMM در بروکر IFCMarkets امکان کسب درآمد بیشتر را به دو روش فراهم می‌کند. به عنوان یک سرمایه‌گذار، شما می‌توانید از مهارت‌های مدیران حرفه‌ای بهره‌مند شده و درآمد کسب نمایید. همچنین، به عنوان یک تریدر حرفه‌ای که به عنوان مدیر حساب عمل می‌کند، می‌توانید از معاملات خود بر روی سرمایه به عنوان منبع درآمد برای سرمایه‌گذاران استفاده نمایید.

سرمایه‌گذاری در حساب PAMM آی اف سی مارکتس به دو روش انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید به صورت مستقل فقط بر روی یک صندوق سرمایه‌گذاری کنید یا روی یک سبد سرمایه‌گذاری که شامل چندین صندوق مختلف است، معامله کنید.

پس از انتخاب و بررسی رتبه‌بندی مستر یا حساب PAMM مورد نظر، با کلیک بر روی دکمه “آمار”، صفحه حساب برای شما باز می‌شود. در اینجا، جزئیات کامل یک حساب را مشاهده کرده و اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری در آن حساب گرفته‌اید، با کلیک بر روی دکمه “SUBSCRIBE TO ACCOUNT”، می‌توانید به حساب معاملاتی مورد نظر خود بپیوندید.

***** محاسبۀ مجدد مارجین جاری، با استفاده از ابزار دلالت کننده بر uBTC (در بانک اطلاعاتی ابزارهای ما در ترمینال معاملاتی NetTradeX در بخش شاخص ها، بخش فرعی "کریپتو" -Crypto) که بازتاب دهندۀ نرخ جاری uBTC در برابر USD است انجام می شود. شما می توانید فقط با بیت کوین (Bitcoins) موجودی حساب uBTC تان را دوباره تکمیل کنید و برداشت وجه شامل سود نیز فقط با بیت کوین (Bitcoins) صورت خواهد پذیرفت.

****** حساب ها می توانند دارای قابلیت هِجینگ (hedging) یا نتینگ (netting) باشند. قابلیت هِجینگ (hedging) برای یک ابزار مالی یعنی اینکه شما می توانید بطور همزمان چندین موقعیت معاملاتی باز در جهات مختلف (خرید و فروش) برای آن ابزار داشته باشید. قابلیت نتینگ (netting) برای یک ابزار مالی یعنی اینکه فقط امکان یک باز بودن موقعیت معاملاتی وجود دارد و هر معاملۀ جدید دیگری باعث می شود که فقط حجم/جهت همان یک معامله ای که باز است تغییر کند. در پلتفرم NetTradeX در پنجرۀ مربوط به باز شدن یک معامله می توانید گزینه های Hedging/Netting را انتخاب کنید (که بطور پیش فرض، هِجینگ (hedging) انتخاب شده است). در پلتفرم MetaTrader 5 در هنگام افتتاح یک حساب جدید می توانید این قابلیت را انتخاب کنید که حساب هِجینگ (hedging) یا نتینگ (netting) باشد.

نمادهای معاملاتی در بروکر IFC Markets

کارگزاری آی اف سی مارکتس به تریدرها یک گستره کامل از دارایی‌های معاملاتی ارائه می‌دهد، که عبارتند از:

 1. فارکس: شامل جفت ارزهای اصلی، فرعی و غیرمتعارف.
 2. سهام: قراردادهای CFD سهام، که از معروفترین بورس‌های سهام گرفته شده اند.
 3. فلزات گرانبها: شامل ابزارهای منحصر به فردی نظیر "طلا".
 4. قراردادهای CFD روی شاخص‌ها و قراردادهای آتی های کالا.

در بروکر آی اف سی مارکتس، بیش از ۶۵۰ نماد معاملاتی در اختیار معامله‌گران قرار گرفته است، که به شرح زیر دسته‌بندی می‌شوند:

 1. کالاها (Commodities): بیش از ۲۵ نماد در رده کالاها که شامل طلا و نفت نیز می‌شود.
 2. فیوچرز رمزارزها: شامل بیت‌کوین و دیگر رمزارزها.
 3. جفت‌ارزهای اصلی و فرعی: بیش از ۵۰ جفت‌ارز اصلی و فرعی در بازار فارکس.
 4. سهام: بیش از ۳۰ شرکت بزرگ جهانی، از جمله آمازون، نایکی و ...
 5. شاخص‌های اصلی بازارهای سرمایه: شامل نزدک، داوجونز و ...

این تنوع و گستردگی در دارایی‌های معاملاتی، معامله‌گران را قادر می‌سازد تا با توجه به تجربه و تحلیل‌های خود، به بهترین شکل ممکن در بازارهای مالی فعالیت نمایند.

چطور در IFCMarkets شروع به فعالیت کنیم؟

با این چند قدم ساده می توانید در بروکر آی اف سی مارکتس شروع به فعالیت کنید.

1
ورود به سایت
تکمیل فرم ثبت نام

شاید برای ورود به سایت بروکر IFCMarkets نیاز به تغییر آی پی داشته باشید هرچند ما تلاش میکنیم همیشه لینکهای بدون فیلتر را در اختیار شما قرار دهیم. پس از وارد شدن کافی است تا ابتدا فرم ثبت نام را پر کنید.

2
احراز هویت
ارسال مدارک

مرحله دوم ارسال مدارک هویتی و اقامتی است تا حساب شما وریفای شود، در ادامه همین مقاله آموزش کامل ثبت نام و مدارک مورد نیاز قرار داده شده است.

3
افتتاح حساب معاملاتی
حساب دمو یا ریل

اگر معامله گر مبتدی هستید یک حساب دمو مطابق آموزشی که در ادامه قرار میدهیم باز کنید و در غیر اینصورت میتوانید بعد از بررسی حسابها یک حساب لایو برای معاملات خود باز کنید

4
شارژ حساب IFCMarkets
واریز ریالی به حساب

اگر حساب معاملاتی لایو باز کرده اید به سادگی از طریق سایت ویشارژ حساب خود را بصورت ریالی شارژ کنید.

5
نصب پلتفرم معاملاتی
دانلود و نصب متاتریدر

مناسب با حسابی که باز کرده اید از لینکهای زیر میتوانید پلتفرم معاملاتی را دانلود و نصب کنید و با وارد کردن یوزرنیم و پسورد حساب خود معاملات خود را شروع کنید.

دانلود متاتریدر بروکر IFCMarkets

پلتفرم معاملاتی محبوب MetaTrader 4 همراه با وب ترمینال و پلتفرم پیشرفته MT5، MultiTerminal و تمام برنامه‌های کاربردی تلفن همراه را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد. این علاوه بر پلتفرم اختصاصی و قدرتمند NetTradeX که برای معامله‌گران حرفه‌ای مناسب است، دارای مزایای زیر است:

تنوع پلتفرم:این بروکر به معامله‌گران امکان استفاده از پلتفرم‌های مختلف را می‌دهد، از MetaTrader 4 و 5 گرفته تا NetTradeX، که به معامله‌گران امکان انتخاب پلتفرم متناسب با نیازها و تجربه‌ی آن‌ها را می‌دهد.

پلتفرم انحصاری NetTradeX: این پلتفرم با ویژگی‌ها و امکانات خاص خود، به معامله‌گران حرفه‌ای ابزارها و امکانات بیشتری را فراهم می‌کند و یک گزینه‌ی مناسب برای کسانی است که به دنبال تجربه‌ی معاملاتی پیشرفته هستند.برخی از امکانات این پلتفرم عبارت است از:

 • 650+ ابزار معاملاتی
 • حجم های دستور از ۰٫۰۰۱ لات
 • ویژگی های منحصر به فرد روش قیمت دهی سبد (Portfolio Quoting Method)
 • ایجاد بینهایت ابزار مختص به خودتان، معاملۀ سبد و غیره.

پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی تلفن همراه: این بروکر به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که با استفاده از برنامه‌های کاربردی تلفن همراه، هر کجا و هر زمانی به معاملات خود دسترسی داشته باشند.

یکی از مهمترین ویژگی‌های که هر پلتفرم معاملاتی باید داشته باشد، اجرای آنی دستورات خرید و فروش است. در بازار فارکس، هر لحظه که معاملات دیرتر انجام شوند، می‌توانند باعث ضرر و زیان شود. از این جهت، می‌توان مطمئن بود که آی اف سی مارکت، سه کار را به نحو احسنت انجام می‌دهد:

 • اجرای دستور - اجرای فوری
 • قیمت گذاری – اسپردهای کم، ثابت و شناور
 • اندازه - انجام معامله با هر اندازه حجم

به طور کلی، تنوع پلتفرم و امکانات قدرتمندی که این بروکر ارائه می‌دهد، به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که به بهترین شکل ممکن در بازارهای مالی فعالیت کنند. ما برای سهولت دانلود پلتفرم‌های معاملاتی بروکر آی اف سی مارکت لینک دانلود هرکدام را در دکمه‌های زیر قرار داده‌ایم

آموزش ثبت نام بروکر IFCMarkets

برای افتتاح حساب در بروکر IFCMarkets ساده‌ترین راه این است که وارد سایت فارسی زبان این بروکر شوید. با دوبار کلیک روی دکمه زیر به طور مستقیم به سایت فارسی و صفحه افتتاح حساب بروکر وارد خواهید شد.

 • سایت آسیا بروکر ifcmarkets در ایران فیلتر نیست و میتوانید به راحتی وارد شوید در صورتی که این سایت فیلتر شد ما لینک بدون فیلتر این سایت را در همین آموزش قرار خواهیم داد.برای ورود می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

 • ثبت نام بروکر ifc markets
  ثبت نام بروکر ifc markets

  راهنمای تکمیل فرم ثبت نام در بروکر IFC Markets:

  1. نام: نام کوچک با حروف انگلیسی مطابق با مدرک هویت
  2. نام خانوادگی: نام خانوادگی با حروف انگلیسی مطابق با مدرک هویت
  3. ایمیل: ایمیلی که به آن دسترسی داشته باشید و پیش از آن با این ایمیل در این بروکر افتتاح حساب نکرده باشید.
  4. رمز ورود: رمز ورود قوی رمزی ۸ رقمی است که شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک انگلیسی باشد.
  5. کشور محل سکونت: به صورت اتومات ایران انتخاب شده است در غیر اینصورت از زبانه کشویی ایران را انتخاب کنید.
  6. تلفن همراه: شماره همراه که پیش از این با آن در این بروکر افتتاح حساب نکرده باشید با کد+۹۸ بدون ۰اول وارد کنید.
  7. تیک خبرنامه: فعال کردن این تیک اختیاری است. در صورت تایید اخبار به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود.

  در انتها روی ثبت نام (کادر سبز) کلیک کنید.

  در صورتی که همه اطلاعات را درست وارد کرده باشید، وارد صفحه‌ای مشابه تصویر زیر خواهید شد.

 • ثبت نام ifc مارکتس
  ثبت نام ifc مارکتس

  در صورتی که اطلاعات ثبت نام صحیح باشد و از قبل در سرورهای IFC موجود نباشد از شما خواسته می شود برای تایید آدرس ایمیل به اینباکس ایمیلتان وارد شوید.

  گر قبلا با این ایمیل در این بروکر حساب داشته باشید خواسته می شود آدرس ایمیل دیگری وارد کنید.

  روی تایید ایمیل (کادر سبز) کلیک کنید یا لینک انتهای ایمیل را در مرورگر کپی کنید. پس از تایید، آدرس ایمیل بعنوان نام کاربردی شناخته می شود با تایید ایمیل به طور اتومات به صفحه ورود اعضای بروکر وارد می شوید میتوانید از صفحه اصلی نیز روی ورود کلیک کنید و وارد کابین شوید.

  برای مشاهده تصویر در سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید.

  ایمیل تایید IFC
  ایمیل تایید IFC
 • ورود به آی اف سی مارکتس
  ورود به آی اف سی مارکتس

  برای نام کاربری آدرس ایمیل و برای رمز ورود رمزی که خود انتخاب کرده اید را وارد کنید. پرسه بازیابی رمز همیشه طاقت فرساست رونوشتی از رمز ورود را برای خود نگهداری کنید.

  در انتها روی ورود کلیک کنید تا وارد کابین شحصی شوید.

 • برای وریفای حساب همانطور که در بالا توضیح داده شده است وارد کابین شخصی خود شوید.

  در گوشه سمت چپ از کابین شخصی روی پروفایل من کلیک کنید. اولین گزینه تاییدیه کابین شخصی است که علامت اخطار در مقابل آن نشان دهنده وریفای نبودن حساب است. روی تاییدیه کابین شخصی کلیک کنید.

  وریفای حساب در بروکر IFC مارکتس
  وریفای حساب در بروکر IFC مارکتس

  وریفای حساب در بروکر IFC Markets شامل دو اطلاعات فردی و جزئیات آدرس محل سکونت است.

  اطلاعات فردی:تاریخ تولد را به میلادی تبدیل کنید سپس از زبانه های کشویی انتخاب کنید.

  جزئیات مدرک تایید هویت

  • میتوانید از مدارکی همچون کارت ملی,پاسپورت و گواهی نامه استفاده کنید.
  • نام,نام خانوادگی,تاریخ تولد,تاریخ انقضا و عکس باید در مدرک واضح دیده شود.
  • حجم مدرک نباید بیشتر از ۱۰MB و در فرمت JPG,PNG,GIF,PDF باشد.
  • تصویر پشت کارت ملی را در کادر جدید که میتوانید باز کنید وارد کنید.

  جزئیات آدرس محل سکونت

  اطلاعات را با حروف انگلیسی و مطابق با مدرک محل سکونت وارد کنید. وارد کردن کد پستی ۱۰ رقمی الزامی است. ارسال مدرک اثبات محل سکونت برای مشتریان ایرانی الزامی نیست. در انتها روی ذخیره و ارسال کلیک کنید.

  تایید حساب IFC مارکتس
  تایید حساب IFC مارکتس

تغییر IB در بروکر IFCMarkets

تغییر IB حساب در IFC Markets به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر استفاده از خدمات شارژ و برداشت ریالی بدون کارمزد و کمیسیون در وب‌سایت، از خدمات دیگری همچون دریافت اکسپرت‌ها و اندیکاتورهای اختصاصی به صورت رایگان بهره‌مند شوید و از آموزش‌های رایگان موجود در سایت تجارت فارکس نیز بهره‌مند شوید.

قبل از شروع فرآیند تغییر IB حساب IFC Markets، مفید است بدانید که بهترین روش برای عضویت در زیرمجموعه ما، افتتاح حساب جدید از طریق لینک اختصاصی این مجموعه است. شما می‌توانید با کلیک بر روی بنر موجود در بالا یا با مطالعه آموزش افتتاح حساب در بروکر IFC Markets، به سرعت و به‌طور آسان حساب خود را ایجاد کنید.

ثبت نام در بروکر IFC Markets به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به انجام کارهای اضافی، مثل ارسال ایمیل یا استفاده از روش‌های دیگر، به صورت اتوماتیک در زیرمجموعه ما قرار بگیرید. این اقدام نه تنها به شما اجازه می‌دهد از خدمات ویژه بیشتری بهره‌مند شوید بلکه فرآیند ثبت‌نام نیز به‌صورت سریع و ساده انجام می‌شود.

در صورتی پیش از این در بروکر IFC مارکتس افتتاح حساب کرده‌اید و تنها قصد تغییر IB دارید، بسته به شرایط باید از یکی از دو روش زیر اقدام کنید:

1.تغییر IB برای مشتریانی که زیر مجموعه دیگر همکاران قرار دارند:ارسال ایمیل به زبان فارسی به آدرس ایمیل  far@ifcmarkets.com در باید اطلاعات حساب، کد آی بی و دلیل جابجایی خود را ذکر کنید. ایمیل باید حاوی اطلاعات زیر باشد.

 • ایمیل نماینده: far@ifcmarkets.com
 • کد معرف ۵۹۰۱ است که حتما در ایمیل وارد کنید.
 • شماره حساب و کابین تجاری که می‌خواهید جابجا شود.
 • دلیل درخواست جابجایی را در ایمیل بنویسید.

2.تغییر IB برای مشتریانی که زیر مجموعه نیستند و کمتر از 5 روز پیش افتتاح حساب کرده‌اند:وارد کابین شخصی خود در بروکر IFC مارکتس شوید و از منوی بالا روی پروفایل من کلیک کنید، در سربرگ باز شده روی اطلاعات فردی کلیک کنید و در فیلد کد معرف، کد 5901 که کد معرف تجارت فارکس است را وارد کنید.

تغییر IB در بروکر IFC مارکتس
آمتغییر IB در بروکر IFC مارکتس

حساب اسلامی بروکر IFCMarkets

حساب های اسلامی، حساب های ویژه ای هستند که در هنگام انتقال به روز کاری بعدی (یک تاریخ جدید) هیچ سوآپی ندارند. با توجه به اینکه شریعت اسلام تراکنش های دارای نرخ بهره برای تسهیلات پولی را ممنوع کرده است، حساب های اسلامی یا بدون سوآپ برای معامله گران مسلمان توسعه داده شده اند. در این حساب ها می توان بدون کارمزد انتقال معاملات به روز بعد (سوآپ) معاملات باز را حفظ کرد.

 • بروکر IFC مارکتس قوانینی را برای حساب اسلامی خود در نظر گرفته است که بهتر است پیش تبدیل حساب خود به اسلامی از آن اطلاع داشته باشید.
 • موقعیت‌های معاملاتی در حساب اسلامی دارای محدودیت زمانی است، که پس از 14 روز به طور خودکار بسته خواهند شد.
 • وضعیت اسلامی به تمام حساب‌های مشتری، چه حسابی که پیش از این باز کرده‌اید چه حسابی که در آینده باز کنید، اعمال خواهد شد.
 • اگر یکبار حساب‌های خود را به اسلامی تغییر دهید، دیگر امکان بازگشت به حالت غیراسلامی را نخواهید داشت.
 • در صورتی که بروکر احساس کند از مزایای حساب اسلامی سواستفاده می‌شود، علاوه بر حذف حساب، سوآپ معاملات را در این دوره نیز از حساب شما کسر خواهد کرد.

تبدیل حساب به اسلامی در بروکر آی اف سی مارکتس بسیار ساده است، این کار را هم می‌توانید در کابین شخصی خود انجام دهید هم روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم تبدیل حساب را به شکل زیر کامل کنید.

حساب اسلامی بروکر IFCMarkets
حساب اسلامی بروکر IFCMarkets
 1. نام: نام کامل مطابق با مدرک هویت
 2. نام خانوادگی: کامل مطابق با مدرک هویت
 3. ایمیل: ایمیل ورود به کابین شخصی
 4. رمز: رمز ورود به کابین شخصی
 5. کشور: کشور محل سکونت
 6. تلفن همراه: شماره‌ای که با آن افتتاح حساب کرده‌اید.
 7. تیک پذیرش قوانین را فعال کنید.

شارژ و برداشت بروکر IFCMarkets

در بروکر آی اف سی مارکت، برای واریز و برداشت وجوه، روش‌های متعددی در نظر گرفته شده‌اند. تریدران بسته به تمایل و توانایی شخصی خود می‌توانند از هرکدام از روش‌های ارائه شده برای انجام تراکنش‌های مالی استفاده نمایند. به عنوان مثال، افراد ساکن ایران و افغانستان ممکن است از روش واریز و برداشت ریالی بروکر IFC MARKETS بهره‌مند شوند. در جدول زیر، انواع روش‌های ارائه شده از سوی بروکر IFC برای واریز و برداشت را مشاهده می‌کنید:

روش ویژگی‌ها
واریز بانکی انتقال مستقیم از حساب بانکی به حساب تریدینگ
کارت اعتباری/پیش‌پرداخت استفاده از کارت اعتباری یا سرویس‌های پیش‌پرداخت برای انتقال وجه
واریز الکترونیکی استفاده از سیستم‌های الکترونیکی برای واریز و برداشت
واریز ریالی برای ساکنان ایران و افغانستان

تریدران با توجه به نیازهای خود می‌توانند روش مناسب برای انجام تراکنش‌های مالی را انتخاب کنند.

روش‌های واریز و برداشت قابل استفاده در ایران برای حساب‌های IFC Markets شامل استفاده از رمز ارزها، سیستم‌های پرداخت الکترونیکی مانند وبمانی و پرفکت‌مانی، و واریز و برداشت ریالی می‌باشد. در جدول فوق، مشاهده می‌شود که تنها روش ریالی از کمیسیون و کارمزد معاف است. این روش برخی مزایای انحصاری دارد، از جمله سرعت بالا در واریز و برداشت ریالی و نقدشوندگی، به علاوه حضور صرافی‌های معتبر در ایران که تحت قوانین این کشور فعالیت می‌کنند و انتقال ریال و دلار به صورت قابل پیگیری است.

وی شارژ، صرافی معتبر و توصیه شده توسط IFC Markets، سرعت و اعتبار واریز و برداشت ریالی شما را تضمین می‌کند، و بدون کارمزد و کمیسیون، عملیات شارژ و برداشت ریالی حساب IFC شما را انجام می‌دهد. این صرافی آنلاین شش روز در هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب در دسترس است. با سرچ کلمه وی‌شارژ، در گوگل می‌توانید به سایت وی شارژ مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در مورد واریز و برداشت ریالی حساب خود کسب کنید.

آموزش شارژ و برداشت ریالی بروکر IFCMarkets

همانطور که گفتیم واریز ریالی به بروکر IFC Markets سریع ترین و مقرون به صرفه ترین روش شارژ حساب است اما متاسفانه از آنجایی که بروکر IFC امکان واریز و برداشت ریالی را تنها برای مشتریان هر معرف قرار می دهد برای اینکه بتوانید از این امکان استفاده کنید باید در لیست مشتریان معرفی باشید که امکان واریز و برداشت ریالی را داشته باشد.قرار گرفتن در لیست مشتریان معرف کار مشکلی نیست تنها لازم است حساب شما از لینک این معرف افتتاح شده باشد یا اگر از قبل در این بروکر حساب داشته اید مطابق آموزش بالا تغییر IB دهید.

صرافی وی شارژ با همکاری با بروکر IFC این خدمت را برای مشتریان ایرانی این بروکر فراهم کرده است. برای ورود به سایت وی شارژ روی دکمه زیر کلیک کنید و اگر نیاز به راهنمایی دارید آموزش تصویری زیر را مطالعه کنید.

برای شارژ حساب IFC مارکتس وارد پنل ورودی خود در سایت وی‌شارژ شوید و از صفحه پیشخوان روی خرید از ما در کادر بروکر IFC Markets کلیک کنید.

خرید ریالی دلار بروکر IFC Markets
خرید ریالی دلار بروکر IFC Markets

روی دکمه خرید از ما در کادر مربوط به بروکر IFCMarkets کلیک کنید.

واریز ریالی بروکر آی اف سی مارکتس
واریز ریالی بروکر آی اف سی مارکتس

راهنمای تکمیل فرم شارژ ریالی بروکر IFC Markets

موجودی انبار را چک کنید و بسته به موجودی انبار و میزان نیاز خرید کنید.

 1. نام و نام خانوادگی صاحب حساب:نام و نام خانوادگی در بروکر که باید با حساب وی شارژ یکی باشد.
 2. ایمیل شما در بروکر آی اف سی مارکتس.
 3. یک شماره موبایل که به آن دسترسی دارید تا در صورت نیاز با شما تماس بگیریم.
 4. پلتفرم معاملاتی خودتان را انتخاب کنید. برای انتقال به حساب شما باید ما بدانیم حساب شما در چه پلتفرمی هست مثلا در متاتریدر 4 یا متاتریدر 5.
 5. شماره حساب تجاری که قصد دارید به آن واریز کنید و مربوط به مشخصاتی است که در بالا وارد کرده اید را اینجا وارد کنید.

حتما دقت کنید، ما بر اساس فرم شما درخواست انتقال را ثبت می‌کنیم و بصورت لحظه‌ای انجام میشود، اگر اطلاعات را مخصوصا شماره حساب اشتباه وارد کرده باشید هیچ راه برگشتی نیست پس بسیار دقت کنید. در انتها  میزان دلاری که میخواهید خریداری کنید را وارد کنید و روی افزودن به سبد خرید کلیک کنید و وارد سبد خرید شوید.

پرداخت ریالی دلار بروکر IFC
پرداخت ریالی دلار بروکر IFC

جزئیات صورتحاسب را بررسی کنید و هر نکته ای در رابطه با خرید را در کادر توضیحات وارد کنید.

یکی از روش های پرداخت را انتخاب کنید:

 1. روش اول پرداخت آنلاین برای مبالغ زیر 50 میلیون تومان است که با انتخاب این روش و پرداخت از طریق درگاه آنلاین نیاز به هیچ اقدام دیگری ندارید و حساب شما شارژ خواهد شد.
 2. روش دوم کارت به کارت است که در این روش قیمت تنها تا 30 دقیقه اعتبار دارد و در صورت نوسان قیمت پس از 30 دقیقه نرخ دلار با قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

تیک پذیرش شرایط و مقررات را فعال کنید و در انتها روی ثبت سفارش کلیک کنید.

شماره حساب وی شارژ
شماره حساب وی شارژ

در این صفحه ابتدا شماره سفارش که در ابتدای صفحه است را بخاطر بسپارید یا یادداشت کنید.

مبلغ را تنها به شماره کارت، حساب یا شبا که در این صفحه نمایش داده می شود واریز کنید. حساب ها به صورت دوره ای تغییر می کند و مسئولیت واریز به هر حساب دیگر حتی به نام کادر مجموعه به عهده خود شماست.

در پایین صفحه فاکتور نمایش داده شده است پیش از واریز اطلاعات فاکتور را بررسی کنید.سپس باید پرداخت را اطلاع دهید.

چت آنلاین وی شارژ
چت آنلاین وی شارژ

میتوانید با ثبت تیکت یا از طریق چت آنلاین خرید خود را به بخش شارژ و برداشت وی شارژ اطلاع دهید.

برای ورود به صفحه چت آنلاین وارد پنل کاربری شوید و روی آیکن سبز کنار صفحه کلیک کنید. صفحه چت مشابه تصویر مجاور باز خواهد شد. در این صفحه شماره سفارش، تصویر رسید پرداخت یا اطلاعات رسید پرداخت را وارد کنید و منتظر پاسخ همکاران ما بمانید.

حساب شما بین 5 دقیقه تا 1 ساعت شارژ خواهد شد. در صورتی که پاسخ شما در چت آنلاین داده شد صبور باشید و از برقراری هر گونه ارتباط دیگر خودداری کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره 09152020077 از طریق تماس، واتساپ یا تلگرام در ارتباط باشید.

بزرگترین مزیت برداشت ریالی سرعت نقدشوندگی دلار است. استفاده از سیستم های پرداخت الکترونیکی یا رمز ارزها یک برداشت دیگر از سیستم اضافه می کند تا بتوانید دلار خود را به ریال تبدیل کنید اما در روش برداشت ریالی به طور مستقیم دلار IFC مارکتس خود را در زمان کوتاهی به ریال تبدیل می کنید. اما باز هم امکان برداشت ریالی تنها برای کسانی وجود دارد که در لیست مشتریان هر معرف باشند.

گر حساب خود را از طریق ما یعنی سایت وی شارژ انجام داده اید در زمان برداشت میتوانید از طریق ویشارژ اقدام به برداشت کنید. اگر حساب شما از طریق ما (( ما آی بی شما هستیم )) باز شده است مطابق تصویر زیر وی شارژ و آموزش آن اقدام کنید.

ما اگر ما معرف شما نیستیم جای نگرانی نیست ما بعنوان صرافی مورد تایید بروکر (( میتوتنید از پشتیبانی بروکر استعلام بگیرید )) از طریق بخش اکسچنجر که آموزش آن در ادامه مشاهده خواهید کرد درخواست برداشت شما را در کمترین زمان به بهترین قیمت انجام خواهیم داد.

در صفحه اصلی داشبورد معاملاتی بروکر IFCM میتوانید کادرپول من را مشاهده کنید که گزینه برداشت وجه نیز در همین کادر قرار دارد.

لبته میتوانید از منوی سمت راست صفحه نیز وارد بخش برداشت وجه شوید.

برداشت ریالی در بروکر IFC مارکتس
برداشت ریالی در بروکر IFC مارکتس

در منوی سمت راست صفحه در بخش پول من نیز میتوانید گزینه برداشت وجه را بیابید. در هر دو صورت وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید شد.

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید.

برداشت IFC از طریق وی شارژ
برداشت IFC از طریق وی شارژ

برای برداشت ریالی بروکر IFC Markets باید روش انتقال را IB انتخاب کنید.

راهنمایی تکمیل فرم برداشت ریالی بروکر IFC

در این صفحه باید:

 1. شماره حسابی که میخواهید برداشت کنید انتخاب کنید.
 2. مبلغ دلاری که میخواهید برداشت کنید وارد کنید.
 3. برداشت به R82630 که شماره جساب مجموعه وی شارژ است.
 4. دلیل برداشت را در کادر مربوط به زبان فارسی بنویسید.
 5. در انتها روی برداشت وجه کلیک کنید.

ز آنجایی که برداشت ریالی شامل کمیسیون و کارمزد نمی شود عدد مبلغ انتقال و مبلغ شارژ یکی است.

درج توضیح برداشت اجباری نیست اما بهتر است جهت کوتاه کردن فرآیند برداشت و عدم تماس از طرف بروکر این کادر پر شود.

برداشت دلار آی اف سی
برداشت دلار آی اف سی

پس از تایید برداشت از طرف بروکر ایمیلی برای شما مبنی بر تایید برداشت و ایمیل دیگری برای IB منبی بر انتقال وجه از حساب شما به حساب معرف ارسال می گردد. در کابین شخصی(داشبورد) نیز میتوانید تایید برداشت را بررسی کنید. همانند برداشت وجه سابقه برداشت در صفحه اصلی داشبورد موجود است.

شیوه دوم برداشت وجه ریالی :همانطور که گفتیم اگر ما IB شما نیستیم بازهم میتوانید برداشت  خود را از طریق ما انجام دهید فقط یک مرحله تفاوت میکند.

انتخاب اکسچنجر بروکر آی اف سی
انتخاب اکسچنجر بروکر آی اف سی

در صفحه برداشت مطابق عکس گزینه اکسچنجر را انتخاب کنید و روی پرداخت وجه کلیک کنید.

مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و مطابق عکس فوق در دو کادر مشخض شده:

1: دقت کنید که شماره وارد شده R82630 باشد و اگر نیست با کلیک روی منوی کشویی این شماره را انتخاب کنید.

2: در بخش توضیحات عبارت Exhanger r82630 را وارد کنید.

تمام برداشت شما پس از کلیک روی عبارت وجه در لحظه انجام میشود و میتوانید با ثبت تیکت در سایت ویشارژ اقدام به دریافت ریال خود داشته باشید.

برداشت اکسچنجر آی اف سی
برداشت اکسچنجر آی اف سی

در کادر درخواست های من میتوانید سابقه عملیات های قبلی را ببینید. پس از تایید برداشت از طرف بروکر در مقابل درخواست تیک انجام شد  ثبت خواهد شد.

روش دیگری نیز برای بررسی تایید برداشت وجود دارد که میتوانید تاریخچه عملیات واریز و برداشت را بصورت جداگانه مشاهده کنید. در صفحه اصلی داشبورد در منوی سمت راست صفحه روی تاریخچه عملیات ها کلیک کنید.

7تاریخچه برداشت IFC
7تاریخچه برداشت IFC

با کلیک روی هر کدام از سربرگ های واریزها یا برداشت ها میتوانید تاریخچه هرکدام را مشاهده کنید.

پس از اینکه ایمیل تایید برداشت را از بروکر دریافت کردید باید برداشت را به بخش شارژ و برداشت وی شارژ اطلاع دهید.

بدین منظور تصویری از ایمیل تایید برداشت تهیه کنید وارد پنل کاربری خود در سایت وی شارژ شوید و همانند توضیحی که در واریز ریالی دادیم از طریق ثبت تیکت یا چت آنلاین تصویر برداشت و شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا خود را در اختیار این بخش قرار دهید.

تاریخچه برداشت IFC
تاریخچه برداشت IFC

واریز ریال به حساب شما بسته به حجم کاری بین 5 دقیقه تا 1 ساعت انجام خواهد شد. بسته به سقف بانکی واریزی به یکی از شماره های کارت، حساب یا شبا انجام خواهد شد و دادن هر سه شماره الزامی است.

در صورتی که در تیکت یا چت آنلاین پاسخ شما داده شد صبور باشید و از برقراری هر گونه ارتباط دیگر تا زمان واریز خودداری کنید.

استراتژی های معاملاتی مجاز در IFCMarkets

یکی از مزایای بی‌نظیر در بروکر IFC Markets، امکان استفاده از استراتژی‌های معاملاتی مختلف است. در بسیاری از بروکرها، تریدرها ممکن است با محدودیت‌هایی در معاملات خود مواجه شوند و اجازه ندهند که در شرایط خاص معامله کنند. با این حال، در IFC Markets هیچ گونه مشکلی با اجرای معاملات به روش‌های زیر وجود ندارد و به همین دلیل، تعداد زیادی از تریدرها انتخاب می‌کنند که در این کارگزاری فعالیت کنند:

استراتژی توضیحات
اسکالپ و اسکالپینگ (مجاز): این استراتژی فعالیت سریع در بازار را امکان پذیر می سازد.
هدجینگ (مجاز): این استراتژی، تریدران را قادر می سازد تا در برابر نوسانات بازار محافظت شوند.
اکسپرت ادوایزر (مجاز): استفاده از ربات های معاملاتی جهت معاملات خودکار
معامله بر روی اخبار (مجاز): این استراتژی به معامله گران اجازه می دهد از نوسانات در زمان اخبار استفاده کنند.

آیا بروکر IFCMarkets معتبر است؟

شرکت IFCMARKETS. Corp با شماره ثبت ۶۶۹۸۳۸ در جزایر ویرجین بریتانیا تأسیس گردیده و از سال ۲۰۰۶ میلادی به عنوان یک کارگزاری با استانداردهای جهانی در زمینه خدمات مالی وارد عرصه‌ی فعالیت شده است. این شرکت عضو گروه IFCM Group بوده و به دارنده چندین گواهینامه بین‌المللی می‌باشد:

 1. IFCMARKETS. CORP تحت نظارت قانونی و مجوز BVI FSC Certificate با شماره SIBA/L/14/1073C رگوله شده است.
 2. IFC Markets Ltd با شماره ثبت No. LL16237 در ناحیه فدرال لابوآن (مالزی) ثبت نام کرده و مجوز از نهاد خدمات مالی لابوآن (شماره مجوز: MB / 20/0049) دریافت کرده است.
 3. IFCMARKETS. CORP. دارای غرامت حرفه‌ای برای بیمه موسسات مالی از AIG EUROPE LIMITED می‌باشد.

این گواهی‌نامه‌ها و مجوزها نشان از قانونمند بودن شرکت‌های گروه IFCM و پایبندی آن‌ها به استانداردهای بین‌المللی مربوط به خدمات مالی دارد. این اطلاعات تضمین می‌کند که IFC Markets به عنوان یک کارگزار معتبر و امن محسوب شود، و این امر این شرکت را در رده‌ی بروکرهای برتر و مورد اعتماد برای معاملات فارکس برای ایرانیان قرار می‌دهد. با این تضمینات در زمینه اعتبار و امنیت، مرحله‌ی بعدی شناخت سابقه و خدمات ارائه شده توسط IFC Markets می‌باشد.

خدمات توضیحات
پشتیبانی بروکر IFCMarkets: IFC Markets با ارائه خدمات در سطح جهانی و پشتیبانی آنلاین به تخصصی در اقصی نقاط جهان، به شرح زیر عمل می‌کند:پشتیبانی آنلاین تخصصی با توانایی ارتباط در 19 زبان مختلف ارائه خدمات به طور 24 ساعته، شبانه روز. با بهره‌مندی از این کیفیت بالا در اقدامات تیم پشتیبانی، کارگزاری IFC Markets موفق به جلب اعتماد بیش از 210 هزار مشتری در 80 کشور جهان شده است. این دستاورد نشان از جایگاه معتبر این کارگزاری در لیست بروکرهای برجسته جهانی است.
ابزار AutoChartlist: بروکر IFC Markets ابزار تحلیل اتوچارت لیست را به صورت کاملاً رایگان در کابین مشتریان خود فراهم کرده است. این ابزار، به عنوان یک مجموعه شامل 125 ابزار معاملاتی، تحلیلی آنی و تکنیکال را به تریدرها ارائه می‌دهد. این امکان یکی از خدمات منحصر به فرد این کارگزاری است که بستری عالی را برای بهبود عملکرد و درآمدزایی بیشتر از هر معامله ایجاد می‌کند.
لابراتوار تحلیل بازار: کارشناسان نخبه و کارکشته آی اف سی مارکت، روزانه تحلیل‌های تکنیکال بازار، روحیه بازار، معاملات برتر و سودده را بررسی کرده و در کنار معاملات ضررده، تحلیل‌های خود را به اشتراک مشتریان خود می‌گذارند. این تیم تحقیقات بازار هر روز به دقت اتفاقات و عمق بازار را مشاهده می‌کند تا محتوا و سیگنال دقیقی را به صورت رایگان در اختیار مشتریان این کارگزاری قرار دهد. به این ترتیب، مشتریان به بهره‌مندی از تحلیل‌های بروز و اطلاعات دقیق جهت تصمیم‌گیری در معاملات خود دست یابند.
مرور ویدئویی هفته: خلاصه‌ای از رویدادهایی که در هفته‌ی گذشته رخ داده و بررسی چگونگی تأثیرگذاری آن‌ها بر بازار، خدمتی استثنایی است که توسط تیم پشتیبان معاملاتی آی اف سی مارکت انجام شده و رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این ویدئو به شما امکان می‌دهد که به سادگی از رویدادهای گذشته با خبر شوید و بتوانید استراتژی خود را بر مبنای داده‌هایی که شاید از آن خبر نداشتید، اصلاح کنید.
تقویم اخبار فارکس: تقویم اقتصادی آی اف سی مارکت شامل اطلاعات مفصل درباره‌ی نرخ تورم، شاخص ضریب اطمینان مصرف‌کننده، شاخص املاک، شاخص مدیران خرید بخش تولید و سایر شاخص‌ها می‌باشد. این بروکر به مشتریان خود دقیق‌ترین تقویم اخبار فارکس را ارائه می‌دهد. برای بهترین نتیجه، ترکیب اطلاعات ارائه شده توسط این کارگزاری و ForexFactory را به‌کار ببرید تا از هر معامله بهترین سود را به‌دست آورید.

رتبه کلی بروکر IFCMarkets

بروکر آی اف سی مارکتس یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکرهای فارکس در سطح بین المللی میباشد که تنوع نمادهای معاملاتی بسیار زیادی را داراست. درواقع ifc انتخاب معامله گرانی است که معامله کردن روی سهام را بیشتر ترجیح میدهند.

نوع بررسی امتیاز بروکر
نهادهای نظارتی (رگولشن ها) ifcmarkets 9.5/10
محبوبیت ifcmarkets در بین معامله گران در سراسر جهان 9/10
حساب ها و پلتفرم های تجاری ifcmarkets 9.5/10
امنیت تجارت و سرمایه با ifcmarkets 9.5/10
نوع و اندازه اسپردهای ifcmarkets 9.4/10
خدمات پشتیبانی مشتری ifcmarkets 9.3/10
سیستم های پرداختی واریز و برداشت ifcmarkets 9.8/10
جوایز و افتخارات کسب شده توسط ifcmarkets 9/10
میانگین امتیاز کسب شده 9.4/10

سوالات متداول:

آدرس اصلی سایت بروکر IFC مارکتس برای ایرانیان چیست؟
با توجه به وجود سایت‌های جعلی، بهتر است از این لینک برای ورود به وبسایت اصلی کارگزاری ifc markets برای ایرانیان، استفاده کنید.: https://www.ifcmiran.asia/en
آیا بروکر IFC MARKETS رگوله دارد؟
بله بروکر IFC MARKETS درای رگوله و تاییدیه های زیادی میباشد که شاخص ترین آنها رگوله FSC برای کاربران ایرانی است. از این جهت، بروکر آی اف سی مارکتس معتبر است.
بروکر IFC MARKETS قابل اعتماد است ؟
بروکر IFC MARKETS طی مدت طولانی که در بازار فارکس فعالیت داشته است تا بحال هیچ مشکلی و موردی در خصوص عدم پرداخت پول یا ایجاد مشکل برای معامله گران نداشته است و یک بروکر فارکس قابل اعتماد است.
پلتفرم معاملاتی بروکر IFC MARKETS چیست؟
در بروکر IFC MARKETS سه پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 و NET TRADEX ارائه میشود و به سادگی در دسترس همگان میباشد همچنین نسخه های متاتریدر 4 و 5 برای موبایل نیز در دسترس است.
حداقل واریز بروکر IFC MARKETS چقدر است؟
حداقل واریزی برای انجام معامله در بروکر IFC MARKETS 10 دلار است و شما تنها با 10 دلار میتوانید از تمامی خدمات فوق العاده بروکر IFC MARKETS استفاده کنید.
بروکر IFC MARKETS بونوس دارد؟
در شرایط مختلف بونوس های متنوعی توسط بروکر IFC MARKETS ارائه میشود بعنوان مثال بونس 30 درصد دیپازیت خوش آمد گویی یکی از انواع بونوس بروکر IFC MARKETS میباشد.
اشتراک در
اطلاع از
35 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با توجه به اینکه آی اف سی قبرس (Infin Markets Limited سابق) با MiFID (دستورالعمل بازارهای ابزارهای مالی) کمیسیون اروپا مطابقت دارد و توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تحت مجوز شماره «147/11» مجوز دارد. می توان آن را قابل اعتماد دانست؟

آی اف سی مارکت واقعا عجیب بروکریه
یعنی بروکر آی اف سی اینهمه سهام رو واقعا پشتیبانی میکنه یا داره بازار سازی میکنه؟
منظورم اینه به بازار وصله یا فقط اسم زده و دیگه هیچ؟

سلام من نمیتونم نماد های نزدک و داوجونز و وال استریت رو پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید

چطوری میتونم با پشتیبانی فارسی زبان بروکر آی اف سی در تماس باشم؟ قبل افتتاح حساب نیاز دارم چندتا سوال رو بپرسم

یعنی ifcmarket تنها بروکری بوده که توی این 7 سال دیدم ساکت و بی سر و صدا و هیاهوی الکی داره کارش رو میکنه و خدماتش رو به بهترین شکل به مشتریای خودش ارائه میکنه. دمشون گرم خدایی

واقعا بروکر آی اف سی خیلی خوبه هم حسابهاش هم ساپورت فارسی مودبی داره

بروکر ifc کلاه بردار و متقلبه بنده بعداز سه ماه ترید کردن و زحمت شبانه روز حدود 30 هزار دلار سود کرده بودم که ifcبدون هیچ دلیل تمامی مبالغ سود منو به عنوان کسر کمسون سواپ اسلامی مصادره کرد هیچ کس هم جوابی به من نداد تمامی ایمیل های من بدون جواب ماند ایبها فقط تا زمانی که پول از دست میدی باهات راه میان در صورت سود کردن به بهانه های واهی مبلغ مصادره و حساب کاربری بسته میشه ازتون تقاضا دارم اطلاع رسانی کید تمامی مدارک هم موجود دارم

بله ممون میشم پیگیری کنید ما کاربرهای ایرانی دستمون جایی بند نیست بروکر هرکاری بخواد میکه لاقل شما اطلاع رسانی کنید من تمامی مدارک و مستندات از جمله ایمیل های ارسالی . مبلغ کسر شده بدون هیچ دلیل تمامی تصاویر هست لطفا راهمایی بفرمایید کجا ارسال کنم

سلام شما با حساب اسلامی به شکل غیر قانونی میخواستید ترید کنید که بروکر متوجه شده و وقتی من ازشون پرسید دقیق توضیح بدن توضیح ندادن چون در اون صورت مجبور میشدن حساب اسلامی رو بخاطر روش تقلبی که وجود داره حذف کنند

سلام
میشه آیدی تلگرام پشتیبانی بروکر آی اف سی رو بدید یا یک راه برای تماس باهاشون معرفی کنید
میخوام حساب بازکنم ولی قبلش چندتا سوال دارم ممنون میشم

عالی بود من بدون ای پی وارد شدم مشکلی نیست ممنون

سلام مدیر خسته نباشی
بروکر آی اف سی یک بروکر باکلاس هست و میشه گفت با بینهایت نماد
من زیاد روی نمادها ترید نمیکنم ولی اگه کسی میخواد روی سهام و نمادها ترید کنه عالیه این بروکر

فوق العاده شده بخش فارسی آی ای سی واقعا تجربه کنید لذت میبرید

من از قدیم توی آی اف سی حساب داشتم اسپردش قبلا بالا بود باهاش کار نکردم
امروز نگاه کردم دیدم چقدر اسپردهاش اومده پایین واقعا عالی شده

بروکر ifc تعداد سهام و رمز ارزهای خیلی زیادی رو برای معامله در اختیار ما قرار میده برای کسایی که داوجونز و این چیزا میخوان معامله کنن واقعا بروکر جامع و کاملی هست

سلام میخواستم ببینم آیا بروکر ifc market مارکت میکر هست ؟

من یک حساب بروکر ifc باز کردم ولی اسپرد خیلی بالاست بروکر دیگه ای هست که اسپرد پایینتری روی یورو دلار داشته باشه ؟

نوع حسابت رو اشتباه باز کردی من توی آی اف سی الان حساب استاندارد متا 5 دارم اسپرد خیلی هم پایینه

سلام. هیچکدام از سایتهایی که آدرس آنها را دادید کار نمیکنند.