ال بروکس جدیدترین دوره آموزش پرایس اکشن ال بروکس ❤️

ال بروکس متولد 23 فوریه 1952 است. ایشان بیش از 30 سال در بازارهای مالی فعالیت داشته اند. از البروکس چهار کتاب در مورد پرایس اکشن موجود است که هر چهار کتاب پرفروش ترین کتابهای پرایس اکشن هستند و به بسیاری از زبان های دنیا ترجمه شده اند.

البروکس علاوه بر کتاب دوره های آموزشی متعددی نیز ارائه کرده است که اولین دوره آن در سال 2010 بصورت ویدئو منتشر شد. دوره های بعدی به ترتیب در سالهای 2014 و 2018 منتشر شده است.

ما در تجارت فارکس از جدیدترین دوره ال بروکس که در سال 2018 ارائه شده است شروع میکنیم و در نهایت اولین دوره ایشان که در سال 2010 ارائه شده را ارائه خواهیم کرد.

❤️ترجمه فارسی: دارد
♻️مدرس: ال بروکس AL BROOKS
💹نوع آموزش: ویدئو و متنی
💰هزینه دوره: رایگان

دوره های آموزشی مختلفی برای سبکهای متفاوت معاملاتی وجود دارد، بعنوان مثال برای سبک پرایس اکشن چندین دوره مختلف از اساتید متفاوت موجود است. اساتید ایرانی چون سعید خاکستر یا پور صمدی یا اساتید خارجی مانند البروکس، لنس بکز و تعداد زیادی از این دوره ها.

یکی از بهترین دوره های آموزش پرایس اکشن دوره البروکس 2018 است که در این بخش به آن پرداخته ایم. همچنین شما برای مشاهده دیگر سبک های پرایس اکشن کافی است روی عبارت آموزش پرایس اکشن کلیک کنید تا به صفحه کلی سبک و استراتژی پرایس اکشن منتقل شوید.

فهرست کلی مطالب AL BROOKS

ال بروکس کیست؟

ال بروکس در تاریخ 23 فوریه 1952 متولد شده است. البروکس بیش از 30 سال سابقه و تجربه فعالیت در بازارهای مالی را دارد. ال بروکس در واقع فارغ التحصیل رشته چشم پزشکی بوده و از دانشگاه شیکاگو مدرک چشم پزشکی خود را دریافت کرده است. البروکس مقالات متعددی در خصوص چشم پزشکی دارد اما وی پس از مدتی چشم پزشکی را رها کرد و بعنوان یک معامله گر وارد بازارهای مالی شد.

ال بروکس یک موسسه آموزش در شهر لس آنجلس دارد. البروکس در دانشگاه تکنیک های پیشرفته ای را برای اسکلپ در بازارهای مالی تدرس کرده است. وی دهها کنفرانس در راستای آموزش معامله گری را برگزار کرده است که در آنها روشهای مختلف معامله گری را آموزش داده است. از البروکس کتابها و مقالات متعددی در دسترس است که تمامی آنها به زبانهای مختلف ترجمه شده است.

هدف البروکس، ارائه بهترین شیوه و بهترین ابزار برای کمک به موفقیت در معامله گری میباشد. معروفترین و شاخص ترین آموزش ال بروکس در خصوص پرایس اکشن است. از البروکس مقالات متعدد و کتابهای زیادی در خصوص آموزش پرایس اکشن در دسترس است. حتی در سایتهای مختلف مانند یوتیوب نیز البروکس کانال اختصاصی خود را دارد که تعداد بیشماری از ویدئو های آموزش پرایس اکشن و معامله گری در بازارهای مالی را شخصا در آن آپلود میکند.

ما در این آموزش از جدیدترین دوره آموزش پرایس اکشن ال بروکس  شروع میکنیم. شما با استفاده از آموزش های البروکس قادر خواهید بود به موفقیت چشم گیری در بازارهای مالی چه بورس ایران و چه فارکس و حتی بازار رمز ارزها نیز دست پیدا کنید.

مزایای سبک پرایس اکشن ال بروکس

مزایای پرایس اکشن ال بروکس
مزایای پرایس اکشن ال بروکس

6- روش منطبق با رفتار قیمت است: در سبک پرایس اکشن ال بروکس تمامی تحلیل ها و سیگنال های ورود و خروج منطبق با رفتار قیمت است. درواقع یکی از بزرگترین مزایای سبک ال بروکس همین همراهی با قیمت و عدم تعصب بر موارد جانبی است.

ال بروکس در سبک پرایس اکشن خود ایراداتی که در برخی سبکهای پرایس اکشن موجود بود است را برطرف کرده است که به اختصار به برخی از آنها اشاره میکنیم:

1- دقت بیشتر: در سبک البروکس دقت بالاتری به نسبه دیگر سبکها قابل مشاهده است که شما را موفق به تحلیل دقیقتری از بازار می‌کند.

2- تاخیر اندک در تحلیل بازار: یکی از بزرگترین مشکلات برخی سبکها تاخیر در تحلیل و سیگنال گیری است، در سبک ال بروکس این مشکل نیز برطرف شده است.

3- عدم نیاز به ابزار و نرم افزار پیشرفته: یکی از مزیت های سبک ال بروکس استفاده نکردن از ابزار پیچیده است. به سادگی با یک متاتریدر بدون استفاده از اندیکاتور (( گاها از میانگین متحرک استفاده میکند )) قادر هستید با سبک پرایس اکشن البروکس تحلیل و ترید داشته باشید.

4- بازدهی بالا: نسبت بازدهی در سبک ال بروکس به نسبه دیگر سبکها به مراتب بالاتر است. از نظر من دلیل این بازدهی دقت و تاخیر کمتر در تحلیل و ترید میتواند باشد.

5- قابل استفاده برای عموم: شاید شما یک فرد مبتدی باشید و از اسم ال بروکس به این نتیجه برسید این سبک برای حرفه ای ها است. درسته این سبک برای حرفه ای ها است اما به این معنی نیست که یک مبتدی با این سبک نمیتواند به یک حرفه ای تبدیل شود. آنقدر ساده و روان است آموزش ال بروکس که یک فرد مبتدی هم به یک حرفه ای تبدیل میشود.

 

دوره ال بروکس کمبو 2018

آخرین و جدیدترین دوره آموزش پرایس اکشن ال بروکس که در سال 2018 منتشر شده است معروف به دوره کمبو میباشد. این دوره در سایتهای مختلف به قیمتهای نجومی به فروش میرسد آنهم به دلایل مختلفی چون دوبله یا زیر نویس فارسی که برای هر جلسه آموزش قرار گرفته است. طبق بررسی های ما تمامی جلسات و آموزش های دوره کمبو البروکس که به زبان فارسی به فروش میرسد اگر دوبله هستند، در بسیاری از موارد بسیار ناقص و اگر زیر نویس هستند بصورت تخصصی نبوده و زیر نویس ماشینی (( گوگل )) هستند.

بازهم به جهت احترام به زحمت تهیه دوبله برای سایتها و افرادی که زحمت دوبله را کشیده اند از منتشر کردن آن ویدئو ها چشم پوشی میکنیم، اما در میان نسخه های دوبله چنانچه نسخه هایی باشد که توسط شخص یا تیم دوبله کننده بصورت رایگان منتشر شده باشد و البته مشکل ترجمه یا نقص دوره نداشته باشد آن جلسه را بصورت دوبله در سایت قرار خواهیم داد.

دقت داشته باشید از نظر ما دوره البروکس نسخه زبان اصلی بدون زیر نویس فارسی یا دوبله به اندازه کافی گویا هست و نهایتا برای درک بهتر زیر نویس فارسی ماشینی به مراتب بهتر از نسخه های دوبله شده است. عموما افرادی که نسخه های دوبله شده را آماده کرده اند با اصطلاحات و اصول بازارهای مالی ارتباط قوی ندارند و نسخه های دوبله از کیفیت پایین برخوردار هستند.

پس ما این دوره ال بروکس 2018 را بصورت ترکیبی از نسخه هایی شامل آموزش های دوبله با کیفیت (( در جلساتی که بصورت رایگان دوبله شده اند )) و نسخه های زبان اصلی با زیر نویس فارسی منتشر خواهیم کرد. در همین پست و حتی در پستهای هرجلسه آموزش تلاش میکنیم که با اسلایدهای هر ویدئو نیز کمی توضیحات تکمیلی در خصوص جلسات آموزشی ارائه کنیم.

دوره ال بروکر 2018 معروف به دوره کمبو کاملا رایگان توسط تیم تجارت فارکس منتشر میشود و شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای به هیچ شخصی ندارید فقط ویدئو یا فیلم را کلیک کنید و آنرا مشاهده کنید. پیشنهاد ما برای هرجلسه نکته برداری از آن جلسه است تا در نهایت خود شما یک آموزش جامع پرایس اکشن البروکس را برای مرور داشته باشید.

بروکر آمارکتس
بروکر آمارکتس

دوره کمبو در 2 فصل کلی شامل بخشهای متعدد ارائه شده است. 

فصل اول شامل 5 دسته کلی است:

 1. Getting Started = شروع کردن
 2. Charting Analysis = تجزیه و تحلیل چارت
 3. Market Cycle = چرخه های بازار 
 4. Support, Resistance, and Basic Pattern  = حمایت و مقاومت و الگوهای کاربردی
 5. How to Trade Prerequisites = چگونگی انجام معاملات

فصل دوم شامل 5 بخش میباشد:

 1. Trading Price Action Patterns = الگوهای قیمت
 2. Trading Channels & Ranges = کانال قیمت و محدوده های معاملاتی
 3. Trading Different Times of the Day = معاملات روزانه در زمانهای مختلف
 4. Swing and Scalp Trading = معاملات سوئینگ و اسکالپ
 5. Managing Losses = مدیریت سرمایه (( مدیریت ضرر و زیان ))

اگر تمایل دارید یک تریدر پرایس اکشن حرفه ای شوید به هیچ وجه هیچ جلسه ای از هیچ فصل و هیچ بخشی را رها نکنید. در برخی از دوره هایی که به قیمتهای 2 تا 8 ملیون تومان فروخته میشود (( ما تمام این دوره ها را در اختیار داریم فقط از جهت احترام به زحمت دوبله هرچند ناقص و اشتباه منتشر نمیکنیم)) بسیار از این جلسات که توسط شخص البروکس تدریس شده است را رها کرده اند. به چه دلیل را متوجه نشدیم اما یقینا اگر مورد نیاز نبود آقای ال بروکس آنها را آموزش نمیداد.

فصل اول Getting Started

در فصل اول بخش شروع کنندگان 15 جلسه آموزشی دوبله قرار گرفته است که مباحث ابتدایی و اصطلاحات کاربردی میباشد. این بخش در دسته بندی های زیر ارائه شده است:

 1. اصول نمودار و عمل قیمت
 2. اصول اولیه چارت
 3. تنظیم من
 4. برنامه تجاری
 5. ویژگی های شخصیتی معامله گران موفق
 6. شروع

برخی از این دسته بندی ها دارای چندین ویدئو میباشد تا مدت زمان هر جلسه آموزشی طولانی نشود. ترتیب انتشار در یوتیوب ال بروکس کمی متفاوت از ترتیب بندی آموزشی است که ما در این سایت قرار داده ایم، دلیل این جابجایی بخش بندی و رعایت دقیقتر سلسله جلسات آموزشی اشت. برای مشاهده این بخش از منوی زیر استفاده کنید.

بعلت زمانبر بودن ترجمه یا دوبله جلسات آموزش های این بخش به مرور در سایت قرار خواهد گرفت برای اطلاع از بروزرسانی و قرار گرفتن آموزش های جدید حتما یا کانال تلگرام ما را دنبال کنید یا این صفحه را به بوک مارک خود اضافه کنید و روزانه بررسی کنید.

اگر با پخش ویدئوهای سایت با مشکل عدم لود شدن یا کندی سرعت مواجه هستید حتما موارد زیر را بررسی کنید:

1: وضعیت پینگ و سرعت اینترنت خودتون رو بررسی کنید.
2: از گوگل کروم آخرین نسخه استفاده کنید.
3: بررسی کنید که جاوااسکریپت روی مرورگر شما غیر فعال نباشد.
4: اگر از فیلتر شکن استفاده میکنید حتما آنرا غیر فعال کنید.
5: اگر روی دستگاه خود از پراکسی استفاده کرده اید آنرا غیر فعال کنید.

ویدئوها همه به سرور ایران منتقل شده و بارها تست سرعت پخش انجام شده و از سمت ما هیچ محدودیتی وجود ندارد.

پیش مقدمه البروکس
اصول نمودار و عمل قیمت
اصول اولیه چارت (( مبانی فارکس ))
دیگر آموزشهای تکمیلی بخش شروع کنندگان
آموزشهای بخش charting analysys
آموزشهای بخش چرخه بازار (( کلیک کنید ))
آموزشهای بخش حمایت و مقاومت (( کلیک کنید))

بروکر جاست فارکس
بروکر جاست فارکس

آموزشهای بخش چگونگی انجام معاملات

ال بروکس یکی از بزرگترین اساتید بازاهای مالی است که در سال 1952 متولد شده است. او دکترای دندانپزشکی دارد اما شغل خود را رها کرده و به معامله در بازارهای مالی مشغول است.

جدیدترین دوره البروکس دوره کمبو است که در سال 2018 ارائه شده است. این دوره را به زبان فارسی میتوانید به رایگان از سایت ما مشاهده کنید.

البروکس در دوره های آموزشی خود استراتژی پرایس اکشن را آموزش میدهد. درواقع میتوانیم پایه و بیس تمامی دوره های فارسی زبان پرایس اکشن را دوره پرایس اکشن البروکس بدانیم.

بر خلاف بسیاری از سایتها که برای دوره های آموزشی خود هزینه های نجومی دریافت میکنند مفتخریم که دوره های آموزشی ما مانند دوره پرایس اکشن البروکس بصورت 100 درصد رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

4.6/5 – (27 امتیاز)

71 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ostad
1 روز قبل

سلام اخیرا ویدیو هاتون اصلا پلی نمیشه با وای‌فای هم بزور بالا میاره برای هر پنج ثانیه پخش 20ثانیه وقت می‌بره لود بشه،پیگیری کنید اصلا نمیشه نگاه کرد

مهرداد
7 روز قبل

سلام . خسته نباشید. ویدیو جلسه اول و دوم How to Trade prerequisites تکراریه و هر دو یکین

سهیل
8 روز قبل

سلام ،خسته نباشید ،خیلی ممنون از زحماتتون ، الان ویدیوها کامله؟ میخوام شروع کنم ب نگاه کردنشون ،یا فعلا هنوز‌ مونده اپلود بشه ،چون فک کنم دوره اصلی ۱۴۸ قسمته، ولی ویدیو های شماه ۸۰ قسمت تو سایت هست

ehsan
9 روز قبل

چقدر دوبله افتضاه و غیر حرفه ای انجام دادید حیف وقت وهزینه که کردید

محمد
پاسخ به  ehsan
7 روز قبل

احسان جان، شما صد مافیایی.
منتظر شدی بعد از 80 قسمت دوبله رایگان، حالا داری به حرفه ای نبودن دوبله گیر میدی؟! مگه این بندگان خدا دوبلر حرفه ای هستن؟ به جای اینکه به شهر کمک کنی، حاشیه پررنگ میکنی؟!
با کمال احترام، شما هزار مافیایی!!!!!

شوقی
9 روز قبل

واقعا دستتون درد نکنه
عالی هستن این آموزشهای ال بروکس

Hhox
10 روز قبل

کدوم دوره بهتره 2014 یا 2018 بعدشم داستان Trading room البروکس چیه

طاها
13 روز قبل

ویدیو ها مرتب شده از اول تا آخر

Ostad
14 روز قبل

ممنون بابت قسمت جدید❤️

Ostad
17 روز قبل

سلام فکر کنم چهار ویدیو مربوط به گپ در بخش آنالیز چارت جا انداختید ممنون میشم برسی کنید❤️

Ostad
پاسخ به  پشتیبان تجارت اف ایکس
16 روز قبل

ممنون

shahryar
20 روز قبل

سلام
ممنونم از دوره ای که قرار دادین میخاستم ببینم میشه تز سایت دانلود کرد یا باید استریم دید

Ostad
20 روز قبل

سه تا وید آخر بخش آنالیز چارت و سه ویدیو اول بخش کانال ها تکراری هست،ممنون میشم پیگیری کنید

Ostad
پاسخ به  پشتیبان تجارت اف ایکس
20 روز قبل

اینارو میگم،با خودم میگم طرف میگه آموزش رایگان براش گذاشتیم بازم ناراضیه،ولی خیلی دوستتون دارم فقط خواستم حالا که زحمتی میکشید چیزی ناقص نمونه،ممنونتون❤️

Ostad
21 روز قبل

سلام من ویدیو ها را برسی کردم و قسمت چهار از بخش اصول اولیه چارت -فارکس و قسمت آنالیز چارت سه ویدیو تکراری چرخه بازار از قسمت بعدی چرخه بازار اومده و چهار ویدیو گپ کم داره،قسمت چرخه بازار هم قسمت سوم always in جلسه پنجم trend جلسه هشتم breakout جلسه پنج و شیش channelو جلسه ششم trading range

علی۳۴۳
22 روز قبل

خسته نباشید بعضی بخش هاش یکی دو قسمت کم داره بر اساس قسمت های که تو ویدیو نشون میده،اونهارو چرا کامل نمیزارید؟

علی343
پاسخ به  پشتیبان تجارت اف ایکس
22 روز قبل

من تازه بخش اول (اصول اولیه چارت،فارکس) رو دیدم از 5 تا قسمت یک قسمت کم داره.قسمت چهارش کمه

علی343
پاسخ به  پشتیبان تجارت اف ایکس
21 روز قبل

ممنون بابت پیگیری پس ویدیو ها همه کاملا دیگه؟

علی۳۴۳
22 روز قبل

میبینم ویدیو اضافه کردین دسخوش دارین❤️

محمد
24 روز قبل

خدا وکیلی دمتون گرم. خدا قوت. شما شهروند 100 منین. من پشت دست شما بازی میکنم. هرکی ادمین این سایتو تارگت کنه مافیای منه…
به نظرم ال بروکس کارو در آورده. با صحبتهای ایشون دیگه همه چی معلومه. یقین دارم شهر بازی رو میبره.
ممنونم از این سایت که توی شب گمراهی ما، ال بروکس رو به بازی برگردونده.
الان وقتشه که اجماع کنیم. همه ی پیج ها، سایت ها، و آموزش هایی که ما رو به بیراهه بردن از بازی برن بیرون.
حالا بچرخه نظر بقیه دوستان عزیز رو بشنویم، شاید یه چالش بگیرم.

محمد
پاسخ به  پشتیبان تجارت اف ایکس
21 روز قبل

قربان شما. خواهش میکنم. تنها کاری فعلا از دستمون بر میاد اینه که ازتون تشکر کنیم. امیدوارم من و همه مخاطبین شما با دیدن ویدیوهای البروکس به موفقیت برسیم و بتونیم لطف شما رو جبران کنیم.

علی۳۴۳
26 روز قبل

سلام هر چند وقت یکبار ویدیو ها رو آپدیت میکنید؟اصلا ادامشو میزارید یا فقط همینا است،اگه جایی میدونید که دوره کامل رو داره (پولی یا رایگانش کاری ندارم)ممنون میشم معرفی کنید.

علی۳۴۳
پاسخ به  پشتیبان تجارت اف ایکس
22 روز قبل

اکثرا دوره هاشون ناقصه پول هم میخوان،اگه قراره پول بدم حداقل دوره باید کامل باشه،اگه سایتی میشناسید ایمیل کنید ممنونتون میشم

جعفری
1 ماه قبل

سلام مجدد
ممنون که روال اضافه شدن ویدئوها به سایت رو سرعت دادید واقعا دوره ال بروکس فوق العاده ترین و ساده ترین دوره ای بوده که تاحالا دیدم. جالبش اینه قبلا زیر نویسش رونگاه کردم الان که ترجمه شده رو شما میزارین متوجه شدم چقدر بد زیرنویس کرده بودن و چقدر منظور آقای البروکس توی دوبله بهتر منتقل میشه.
خدا قوت

محمد
1 ماه قبل

درود بر شما. سپاس فراوان از دست اندرکاران این سایتِ بسیار پرمحتوا، مدون و منظم. واقعا خدا قوت. دمتون گرم. به ویژه بابت ویدیوهای آقای البروکس.

Elyas
1 ماه قبل

سلام از دوره برای بازار فارکسه؟ فرق میکنه با کریپتو یا واسه هردوشون خوبه؟

اکبر
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر.
آیا دوره شما شامل 16 ویدیوی بونوس آ
دیت جدید هم می شود ؟

سیامک
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر، یک درخواست داشتم اونم اینه که روی فیلم به صورت زیر نویس، آدرس سایت و عکس استاد ال بروکس خیلی بزرگ و دایمی است. پیش اومده که نکات آموزشی که به صورت تصویر و یا نوشته هستن زیر این تبلیغات دیده نشدن. لطفا این موارد که در هنگام دیدن فیلم آموزشی آزار دهنده است لحاظ کنید و در همون شروع هر جلسه تبلیغات و عکس استاد نمایش داده بشه بسه و یا حداقل خیلی این موارد را کوچک، کمرنگ و به گوشه ای از کادر تصویر انتقال بدهید که آزار دهنده و موجب کم شدن کیفیت آموزش نشه. ممنون

بهزاد
1 ماه قبل

عالی

سجاد
2 ماه قبل

با احترام به اقای البرکس بنده ادعا دارم روشی بسیاربهتراز جناب البروکس پیدا کردم از مهمترین اشکالات روش البرکس مباحث خیلی زیاد هست بشخصه من این مشکلو حل کردم به طوری که در هر روز شما میتونید صدسیگنال از بازار با ریسک به ریوار۱به ۱۰وبالاتربه دست بیاریدو در هربازاری قابل استفاده میباشد.کلن تکنیکال ثابت هست برا همه چیز.موفق باشین

ali
پاسخ به  سجاد
2 ماه قبل

درود آی دی تلگرامتون رو اگه ممکنه بزارید برای بنده

ali
پاسخ به  پشتیبان تجارت اف ایکس
1 ماه قبل

منظورم با اقای سجاد بود چطوری میتونم باهاشون ارتباط بگیرم جناب؟

ابراهيم رضایی
پاسخ به  سجاد
1 ماه قبل

خوش بحالت

ابوالفضل
پاسخ به  سجاد
1 ماه قبل

تعارف نکن بگو میخوای پکیج فروشی کنی دیگه

نیوشا
3 ماه قبل

پرایس اکشن البروکس واقعا بهترین هست توی دوره های خارجی لطفا بقیه جلساتش رو هم بزارین ممنونم

جعفری
3 ماه قبل

سلام. وقت بخیر. بقیه ویدئو ها رو تو سایت نمیزارید؟

سید محمد
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید وقت بخیر

از ویدیوهای مفید شما سپاسگزارم و چه زمانی ویدیوهای بعدی را به اشتراک میگذارید؟

نیما فریدونی
4 ماه قبل

سلام و خسته نباشید
لطفا بقیه ویدئوهای البروکس رو هم بزارید ممنونم

محمد
6 ماه قبل

سلام من هر چی سایت رو گشتم لینک دانلود دوره ال بروکس رو پیدا نکردم.
میشه راهنمایی کنین از کجا میتونم پیداش کنم؟

ثمین راد
6 ماه قبل

ال بروکس واقعا استادیه برای خودش حیف که دوبله فارسیش رو خیلی دیر دیر میزارید.

علیرضا
6 ماه قبل

سلام و تشکر از سایت خوبتون لطفا زودتر دوره 2018 البروکس رو تکمیل کنید خیلی خوب هست. سپاس