آموزش تریگر پرایس اکشن ❤️ سعید خاکستر ❤️ + دوره اختصاصی

تاریخ آخرین بروزرسانی: 7 نوامبر 2023

تریگر پرایس اکشن

یکی از دوره‌های آموزشی پرطرفدار و کاملا حرفه‌ای برای بازارهای مالی و خصوصا بازار فارکس، توسط سعید خاکستر ارائه شده است. دوره پرایس اکشن سعید خاکستر یکی از پرمخاطب‌ترین دوره‌های آموزشی فارسی زبان بوده که توسط استاد خاکستر و به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده شده است. هرچند دوره های مختلفی از اساتید مختلف برای پرایس اکشن وجود دارد مثلا دوره پرایس اکشن ال بروکس ووو اما دوره پرایس اکشن سعید خاکستر را در میان دوره های اساتید ایرانی میتوان از بهترین و قویترین دوره های آموزشی پرایس اکشن که بصورت فیلم آموزشی در اختیار عموم قرار گرفته است دانست. بیشتر افراد فکر می‌کنند که این استاد، تنها دو دوره‌ی آموزشی در این خصوص ارائه کرده، اما در حقیقت دوره‌ی سوم و خصوصی ایشان نیز وجود داشته که به صورت اختصاصی توسط وبسایت تجارت فارکس در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اما ابتدا به سرفصل‌های این مقاله دقت نمایید.
❤️آموزش ویدئویی: تمامی جلسات بصورت ویدئویی میباشند
♻️هزینه هر دوره: تمامی دوره ها رایگان میباشند
💹کیفیت آموزش: بهترین سطح کیفی را دارا هستند
💰درآمد زایی: دوره ها پیوسته و نتیجه خواهند داد
سرفصل دوره های آموزشی سعید خاکستر برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
4.5/5 - (39 امتیاز)

سعید خاکستر کیست؟

سعید خاکستر یکی از اساتید فعال در بازار های مالی بوده که آموزش پرایس اکشن خود را بصورت ویدئوهای آموزشی تهیه و به صورت رایگان در اختیار عموم علاقه مندان قرار داده است. سعید خاکستر آموزش‌های پرایس اکشن را به خوبی و با دسته‌بندی و به ترتیب، یکی پس از دیگری در قالب دو دوره آموزشی در سال‌های 96 و 98 منتشر کرده که در حال حاضر، هنوز هم یکی از بهترین و قوی‌ترین آموزش های پرایس اکشن محسوب می‌شوند. استاد سعید خاکستر بعد از پایان دوره دوم آموزش پرایس اکشن که در سال 98 بود، دیگر دوره آموزشی عمومی را منتشر نکرده و کانال‌های تلگرام و سایت ایشان نیز دیگر بروزرسانی نشده ((تا این تاریخ 15/10/2021)) و مطالب آموزشی ایشان در حال حاضر در بسیاری از سایت‌ها به قیمت‌های نجومی به فروش می‌رسد. مجموعه تجارت فارکس در بررسی‌های انجام داده، علاوه بر دو دوره اولیه، یک دوره خصوصی نیز از استاد سعید خاکستر پیدا کرده که تمامی سه دوره را در این سایت بصورت رایگان می‌توانید مشاهده کنید و حتی در صورت تمایل، آموزش پرایس اکشن سعید خاکستر را دانلود نمایید. دقت داشته باشید که آموزش های پرایس اکشن آقای سعید خاکستر بصورت رایگان توسط ایشان منتشر شده و سایت‌ها و افرادی که پکیج پرایس اکشن سعید خاکستر را به فروش می‌گذارند، همین دوره های رایگان را برای فروش گذاشته‌اند که اقدامی عجیب است! پس از اینکه آقای سعید خاکستر رسما اعلام کردند که دوره جدید نخواهند داشت و محتوی آموزشی از سایت ایشان نیز حذف شد، بازار برای پکیج فروش‌ها بسیار داغ شد و شروع به فروش دوره های سعید خاکستر کردند. برای جلوگیری از این عمل ناپسند، لینک این صفحه را به دوستان خود نیز معرفی کنید تا بصورت رایگان به این آموزش ها دسترسی داشته باشند.
بوک مارک آموزش سعید خاکستر

دانلود رایگان جدیدترین دوره های آموزش پرایس اکشن سعید خاکستر

تمامی ویدئو ها و مطالب آموزشی به مرور زمان و پس از بازنگری و اطمینان از کیفیت هر ویدئو در سایت قرار خواهد گرفت و شما از این بخش همواره قادر هستید تا به آخرین ویدئو های قرار گرفته در سایت دسترسی داشته باشید. اگر از علاقه مندان آموزش های تریگر پرایس اکشن هستید این صفحه را بعنوان بوکمارک در مرورگر خود قرار دهید تا دسترسی ساده تری داشته باشید. [elementor-template id="52272"] مجموعه تجارت فارکس آموزش‌های استاد سعید خاکستر را در قالب چهار بخش بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد:
 • بخش اول: دوره اول
 • بخش دوم: دوره دوم
 • بخش سوم: دوره خصوصی
 • بخش چهارم: سوال و جواب با استاد سعید خاکستر
تریگر پرایس اکشن سعید خاکستر
بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

پرایس اکشن سعید خاکستر دوره اول

دوره اول پرایس اکشن سعید خاکستر مربوط به دوره‌ی آموزشی ارائه شده در سال 1396 بوده که طی آن، 28 ویدئو در 23 جلسه‌ی آموزشی مربوط به پرایس اکشن ارائه شده است. بعضی از جلسات دو ویدئو داشته و بعضی دیگر نیز ممکن است یک ویدئوی اشتراکی داشته باشند. ما در این بخش، برای هر جلسه آموزشی یک پست مجزا تهیه خواهیم کرد تا شما بتوانید جلسات را بصورت تفکیک شده مشاهده کنید. همچنین در حد توان تلاش می‌کنیم تا از هر ویدئوی آموزش پرایس اکشن استاد سعید خاکستر نیز چکیده نویسی در همان مقاله ارائه شده تا به درک بهتر آموزش و خلاصه برداری برای شما عزیزان کمک کرده باشیم. اما حتما دقت داشته باشید که پیشنهاد ما این است که خود شما نیز شخصا نیز چکیده نویسی هر جلسه را انجام دهید تا مفاد آموزش داده شده، بهتر در ذهن شما شکل بگیرد. همچنین این دوره آموزش پرایس اکشن سعید خاکستر دارای اندیکاتورها و تمپلیت‌هایی برای متاتریدر 4 و 5 و همچنین یک ژورنال برای تریگر پرایس اکشن بوده که در قالب یک پست آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما از ادامه همین بخش می‌توانید به لینک هر جلسه دسترسی داشته باشید.

سلام وقت بخیر همراهان عزیز

اگر با پخش ویدئوهای سایت با مشکل عدم لود شدن یا کندی سرعت مواجه هستید حتما موارد زیر را بررسی کنید:

1: وضعیت پینگ و سرعت اینترنت خودتون رو بررسی کنید. 2: از گوگل کروم آخرین نسخه استفاده کنید. 3: بررسی کنید که جاوااسکریپت روی مرورگر شما غیر فعال نباشد. 4: اگر از فیلتر شکن استفاده میکنید حتما آنرا غیر فعال کنید. 5: اگر روی دستگاه خود از پراکسی استفاده کرده اید آنرا غیر فعال کنید.

ویدئوها همه به سرور ایران منتقل شده و بارها تست سرعت پخش انجام شده و از سمت ما هیچ محدودیتی وجود ندارد.

ویدئو اول ذهنیت قیمت

ویدئو دوم میانگین واقعی نوسانات

ویدئو سوم تشخیص پیوتها

ویدئو چهارم سطوح حمایت و مقاومت

ویدئو پنجم روندها

بروکر برتر اروپا در سال 2020

آموزش پرایس اکشن سعید خاکستر دوره دوم

آموزش پرایس اکشن سعید خاکستر دوره دوم در سال 1398 ارائه گردید که در  این دوره‌ی 26 جلسه‌ای، 30 ویدئو ارائه شده است.  در برخی جلسات آموزشی، شما یک ویدئوی آموزش داشته و در برخی، یک جلسه آموزشی در دو ویدئو تهیه شده است. ما در این بخش برای هر جلسه آموزشی، یک پست مجزا تهیه خواهیم کرد تا شما بتوانید جلسات را بصورت تفکیک شده مشاهده کنید. همچنین در حد توان تلاش میکنیم تا از هر ویدئوی آموزش پرایس اکشن استاد سعید خاکستر نیز چکیده نویسی در همان پست گرد آوری شود تا به درک بهتر آموزش و خلاصه برداری برای شما عزیزان کمک کرده باشیم. اما حتما دقت داشته باشید که پیشنهاد ما این است که خود شما شخصا نیز اقدام به چکیده نویسی برای هر جلسه آموزشی داشته باشید. شما در ادامه همین بخش به تک تک جلسات تریگر پرایس اکشن سعید خاکستر بصورت رایگان دسترسی خواهید داشت (به زودی و پس از تکمیل دوره اول ارائه خواهد شد).

دوره خصوصی پرایس اکشن سعید خاکستر

دوره سوم، در واقع یک دوره خصوصی بوده که در اسکایپ و توسط استاد سعید خاکستر برای یکی از شاگردان خود بصورت خصوصی ارائه شده است. این دوره شامل 9 جلسه آموزشی که برای شما به رایگان منتشر خواهد شد. شما برای دسترسی به جلسات این دوره نیز، از همین بخش در ادامه می‌توانید به پست‌های مربوط به هر جلسه از این دوره خصوصی سعید خاکستر برای آموزش تریگر پرایس اکشن دسترسی داشته باشید. این دوره خصوصی فقط برای کاربرانی که اشتراک vip رایگان دارند در دسترس است.
آموزش خصوصی تریگر پرایس اکشن
آموزش خصوصی تریگر پرایس اکشن
VIP

VIP

محتوی این بخش برای کاربران VIP تجارت فارکس میباشد. عضویت VIP ما در حال حاضر رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید. اگر حساب کاربری VIP دارید برای مشاهده لاگین کنید در غیر اینصورت ثبت نام کرده و به سادگی یک حساب VIP مطابق پست معرفی حساب VIP دریافت کنید. برای دریافت حساب VIP رایگان تجارت فارکس کلیک کنید.👉 این بخش شامل 10 ویدئوی آموزش خصوصی استاد سعید خاکستر در اسکایپ میباشد. 1: یک ساعت 52 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

2: یک ساعت 44 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

3: دو ساعت 3 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

4: سه ساعت 18 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

5: سه ساعت 25 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

6: یک ساعت 50 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

7: یک ساعت 57 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

8: سه ساعت 40 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

9: یک ساعت 57 دقیقه

برای مشاهده این قسمت باید کاربر VIP باشید

بروکر اف ایکس پریموس

بروکر اف ایکس پریموس

سوال و جواب با آقای سعید خاکستر

بر اساس بررسی‌های و آنچه ما به آن دست پیدا کرده‌ایم بیش از 4،000 سوال و جوابی وجود دارد که مستقیم از استاد سعید خاکستر در خصوص دوره‌های تریگر پرایس اکشن پرسیده شده و توسط ایشان پاسخ داده شده‌اند. ما به تفکیک در پست‌های مختلف سوال و جواب‌های مختلف مطرح شده را در دسته‌بندی‌های مشخص و در قالب مقالات مختلف در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما نیز اگر نسبت به هر بخشی با سوالی مواجه بودید، با یک جستجوی ساده در بخش جستجوی سایت تجارت فارکس به سوال و جواب خودتان دست پیدا کنید.

تریگر پرایس اکشن چیست؟

TRIGGER به معنی ماشه بوده و تریگر پرایس اکشن اصطلاحی است که به معنی ماشه پرایس اکشن است. در سبک تریگر پرایس اکشن که توسط سعید خاکستر ارائه شده، شما به مفهموم ساده‌تر با سبکی نوین از پرایس اکشن آشنا خواهید شد، اما سوال اصلی همچنان باقی بوده و آن این است که پرایس اکشن درواقع چه چیزی است؟ یک سبک معاملاتی است؟ یک استراتژی معاملاتی است؟ یک اندیکاتور معاملاتی است؟ اگر بخواهیم به ساده‌ترین شکل در مورد پرایس اکشن صحبت کنیم، باید بگوییم که پرایس اکشن یک تکنیک است. یک تکنیک برای معامله گرانی که تصمیم دارند با استفاده از حرکت‌های واقعی، قیمت را تحلیل کرده و بر همین اساس تصمیم بگیرند که آیا زمان مناسبی برای انجام معاملات هست یا خیر؟ بر عکس اکثر معامله گران در بازارهای مالی که از اندیکاتورها به تنهایی برای تحلیل بازار استفاده می‌کنند، در روش پرایس اکشن تمامی تلاش بر این است که کمترین اتکا و توجه به اندیکاتورها باشد. چرا که همانطور که به خوبی می‌دانید اندیکاتور ها همیشه عقب‌تر از قیمت فعلی بازار هستند (البته اندیکاتورهایی که با قیمت فعلی نیز تحلیل میکنند نیز وجود دارند). این جمله به معنی رد کردن اندیکاتورها نیست، چرا که ما خودمان در همین سایت تعداد زیادی از اندیکاتورها را برای شما جهت دانلود قرار داده‌ایم، پس منظور ما این است که در تکنیک پرایس اکشن از دیدگاهی استفاده می‌شود که کمترین اتکا به اندیکاتور ها باشد. در برخی از روش‌های معامله گری با توجه به اطلاعاتی که برخی از اندیکاتورها از گذشته بازار به شخص تحلیل‌گر ارائه می‌کنند، میتوان حرکات آینده بازار را تحلیل کرده و به آنها دست پیدا کرد. اما در روش پرایس اکشن تلاش میکنیم که همین کار را بدون توجه و اتکا به اندیکاتورها و با استفاده از روش‌های ساده و روان دیگری انجام دهیم. ما در مقالات دیگر سایت، در خصوص پرایس اکشن پیشرفته در قالب 22 جلسه آموزشی صحبت کرده‌ایم. آموزش تصویری پرایس اکشن پیشرفته

مزایای تحلیل بر اساس تریگر پرایس اکشن

شاید برای شما نیز سوال باشد که مزایای استفاده از تریگر پرایس اکشن چیست؟ ما در ادامه به چند مزیت عمده این سبک اشاره می‌کنیم:
 1. آموزش تریگر پرایس اکشن رایگان بوده و معامله گران و تحلیل گران پرایس اکشن نیازی نه در بخش آموزش و نه در بخش نرم‌افزاری به هزینه کردن ندارند. ابزار مورد استفاده ما در تریگر پرایس اکشن، کندل - باز - نقطه - خطوط ترسیمی و مواردی از این قبیل بوده که در خود متاتریدر نیز به سادگی در دسترس است.
 2. تریگر پرایس اکشن کاربرد عمومی داشته به این معنی که مهم نیست شما در بورس ایران فعالیت می‌کنید یا در بازار رمزارزها یا در بازار فارکس و ... به سادگی با استفاده از روش تریگر پرایس اکشن می‌توانید در هر بازاری که فعال هستید، تحلیل کرده و از فعالیت خود لذت ببرید.
 3. نیاز به نرم افزار خاصی ندارید. در سبک تریگر پرایس اکشن شما نیاز به نرم افزار خاصی مانند نینجا تریدر یا ترید استیشن و... نداشته و ساده ترین نرم‌افزار همانند متاتریدر هم کافی است.
 4. تحلیل با تریگر پرایس اکشن سرعتی است. به این معنی که تاخیری در قیمت وجود نداشته و شما با توجه به اطلاعات تاریخ گذشته تحلیل نمی‌کنید.
 5. تریگر پرایس اکشن یک تکنیک همه فن حریف است. در این روش، همه چیز باهم ترکیب شده اما هیچ‌گاه تداخل ندارند و در همه جا کاربرد خواهد داشت.
اما نکته ای که در کنار تمامی این مزایا و مزایای دیگری که از گفتن آن چشم پوشی کردیم باید به آن توجه داشته باشید، این است که برای اینکه یک معامله گر یا یک تحلیل گر حرفه‌ای به سبک تریگر پرایس اکشن باشید نیاز است تا زمان زیادی را صرف یادگیری و تمرین و تکرار کنید و به هیچ عنوان نباید عجول باشید. پس یادگیری و تمرین و تمرین و تمرین.

معامله گران سبک تریگر پرایس اکشن دقیقا چکار میکنند؟

یک سوال که شاید اگر جواب آن را بدانید، بیشتر علاقمند به سبک معاملاتی تریگر پرایس اکشن شوید همین است که یک تحلیل گر یا یک معامله گر به سبک تریگر پرایس اکشن، دقیقا چه کاری را انجام میدهد و چطور تحلیل و موقعیت‌یابی میکند؟ با ذکر چند مورد علاقه شما را به تریگر پرایس اکشن چند برابر میکنیم 😉.
 1. تحلیل گران به سبک تریگر پرایس اکشن در اولین قدم، اندازه نسبی و شکل و موقعیت و حتی رشد و حجم شمع ها نگاه می‌کنند.
 2. بعضی وقت‌ها از ابزاری همانند میانگین متحرک یا خط روند و حتی دامنه معاملاتی نیز استفاده می‌کنند.
 3. بعضی وقت‌ها از تریگر پرایس اکشن بعنوان یک روش معاملاتی منفرد استفاده نمی‌شود. بسیاری از افراد هستند که از پرایس اکشن بعنوان یک فیلتر برای استراتژی معاملاتی دیگر استفاده می‌کنند.
 4. تمامی الگوهای پرایس اکشن با هر کندل شمعی ژاپنی ایجاد شده، بنابراین یک تحلیل گر به سبک پرایس اکشن همواره به دنبال الگوهای مختلف در چارت مقابل خودش است.
 5. یک تحلیل گر و یک معامله گر به سبک تریگر پرایس اکشن همواره برای معامله کردن از ستاپ هایی (تنظیماتی) برای تعیین نقاط ورود و خروج استفاده می‌کند. چرا که معامله گران حرفه ای در زمانی که تصمیم به معامله می‌گیرند همزمان هم نقاط ورود خود را دانسته و هم نقاط خروج را پس یک تریگر پرایس اکشن حرفه‌ای تحلیل و حرفه ای معامله می‌کند.
لازم به ذکر است که معمولا یک ستاپ ساده، به تنهایی برای ورود به معامله کافی نبوده، بلکه باید از ترکیب شمع‌ها، الگوها و ستاپ­‌ها استفاده کرد. در جلسات آموزشی در مورد ستاپ ها صحبت شده است اما همین مقدار بدانید که هر وقت یک تحلیل گر به سبک پرایس اکشن به این نتیجه رسید که یک سیگنال معاملاتی به اندازه کافی قدرتمند است، به دنبال یک نقطه یا یک قیمت مناسب برای ورود گشته و همزمان یک نقطه خروج نیز پیدا می‌کند که به این کار تریگر میگویند. هر زمانی که معامله می‌کنید، ممکن است سیگنالی جدید مشاهده کنید. اما هر سیگنالی یک تریگر نبوده، چرا که باید شمع یا همان کندل مورد نظر حتما بسته شود تا با بررسی نهایی سیگنالی معتبر شود. به همین جهت نیز اندیکاتور کندل تایم، یکی از اندیکاتورهایی است که همواره باید برروی متاتریدر شما فعال باشد. برای بار چندم یک معامله گر پرایس اکشن حتما حتما حتما برای معاملات خود در همان ابتدای ورود حر ضرر مشخص میکند. روش جالبی است، می‌دانیم! پس شما هم اگر علاقه به سبک معامله گری تریگر پرایس اکشن دارید همین حالا از آموزش‌های بالا که مربوط به استاد سعید خاکستر است، شروع کنید.

سعید خاکستر نظرات

می‌توانید در خصوص دوره‌ی سعید خاکستر نظرات خود را اینجا نوشته و یا از نظرات سایر افرادی که این دوره را گذرانده‌اند، مطلع شوید. در بخش زیر، نظرات خود را وارد کنید و اگر سوالی دارید بپرسید تا تیم پشتیبانی تجارت فارکس، در اسرع وقت به سوالات و ابهامات شما پاسخ دهد. سوالات متداول در خصوص تریگر پرایس اکشن سعید خاکستر

سعید خاکستر کیست؟

سعید خاکستر یکی از اساتید و فعالان بازارهای مالی میباشد که از ایشان سه دوره ویدئوی آموزشی در خصوص پرایس اکشن در سایت تجارت فارکس منتشر شده است. این ویدئو های آموزشی را به رایگان میتوانید مشاهده و دانلود کنید.

دوره تریگر پرایس اکشن سعید خاکستر چیست؟

استاد سعید خاکستر 3 دوره آموزش تریگر پرایس اکشن دارند که دو دوره آن بصورت عمومی و دوره سوم بصورت خصوصی است. در سایت تجارت فارکس شما هر سه دوره را میتوانید به رایگان مشاهده و یا دانلود کنید.

آیا دوره تریگر پرایس اکشن سعید خاکستر رایگان است؟

بله شما هر سه دوره تریگر پرایس اکشن سعید خاکستر را میتوانید بصورت رایگان در سایت تجارت فارکس دانلود و یا مشاهده کنید همچنین ما برای هر جلسه آموزشی استاد خاکستر یک بخش توضیحات تکمیلی نیز آماده کرده ایم تا درک مباحث آموزشی مطرح شده روانتر و ساده تر باشد.

آیا سعید خاکستر کلاهبردار است؟

خیر. ایشان یکی از موفق ترین اساتید آموزش بازارهای سرمایه گذاری هستند و در حال حاضر، پکیج های آموزشی که ایشان به صورت رایگان در اختیار همگان قرار داده بود (و در سایت تجارت فارکس نیز رایگان ارائه شده است)، در حال فروش با قیمت های نجومی است!
اشتراک در
اطلاع از
44 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بین سبکاهای پرایس اکشن شما تریگر سعید خاکستر رو پیشنهاد میکنید یا ال بروکس یا بن تیلور؟ میخوام حساب vip کنم نمیدونم برای کدوم یکی بگیرم بهتر هست؟

واقعا آقای خاکستر یکی از بهترین مدرسین فارکسی هستند که دیدم. خدا خیرشون بده هرجا هستند انشالله خدا پشت و پناهشون باشه

سلام وقتی میخوای عضو ویژه بشیم ارور میده و آیا استاد خاکستر آموزش rtm هم داره اگه داره سایت چیه

چرا آقای خاکستر دیگه دوره جدیدی برای تریگر پرایس اکشن ارائه نمیکنن؟

دوره خصوصی رو دیدم و تشکر بابت ارائه این دوره
دوره های دیگه آقای خاکستر رو تکمیل میکنید یا به اتمام رسیده؟

من قبلا دوره آقای خاکستر رو دیده بودم از دوره های عمومیشون
الان که دوره تدریس خصوصی تریگر پرایس اکشن ایشون رو دیدم متوجه شدم که چقدر کاملتر از دوره های دیگه هست
اگه دنبال تریگر پرایس اکشن هستین حتما دوره خصوصی رو نگاه کنین کاملترین آموزش هست

تریگر پرایس اکشن آقای سعید خاکستر یکی از قویترین دوره هایی بود که دیدم حتما دوره خصوصیش رو نگاه کنین

سلام وقت بخیر
خسته نباشید خدمت استاد بزرگ اقای خاکستر و اعضای محترم سایت
دوسوال دارم
اول اینکه با دیدن دوره خصوصی ایا باز هم نیازه ک دو دوره دیگه رو هم ببینیم یا نیاز نیست؟
همچنین دوره اول و دوم مربوط ب سال ۹۶ و ۹۸ هست ایا هنوز کاربرد دارد یا علم جدید جایگزین شده

سلام خدا قوت چطوی میشه دانلود کرد

واقعا تشکر از آقای خاکستر و شما فیلم آموزش پرایس اکشن ایشون خیلی خوبه

ما مردم ایران هیچ وقت قدر اساتید و بزرگان کشورمان را نمیدانیم, و بعد از گذشت سالها میفهمن که فلان استاد کی بود.
به عنوان شاگرد استاد و کوچکترین عضو جامعه تریدری آرزو میکنم که بتونم یک روز از زندگیم به جایگاهی برسم که بگم هرچه دارم از انسانیت استاد و صداقت ایشان در تدریس تمام دروسش بوده

سلام 🙏🙏🙏 دوره خصوصی ایشون کامله یا همه مطالب رو نگفتن؟

واقعا از جناب استاد خاکستر بابت این دوره های مفید و ارزشمند که در کمتر دوره ای توسط اساتید دیگه میشه دید سپاسگزارم , امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشند .

واقعا ممنونم از آموزشهای استاد خاکستر که با اینکه چند سالی ازشون گذشته هنوز حرف اول رو میزنن توی پرایس اکشن. استاد هرجا هستی انشالله موفق باشی

آقای خاکستر حرف نداره من دوره خصوصی تریگر پرایس اکشن که گذاشتید رو دیدم واقعا ممنونم ازتون لطفا بقیشم بزارید.