آموزش ایچیموکو به سبک تجارت فارکس یا همان دوره پیشرفته ایچیموکو، یکی از بروزترین و کاملترین دوره های آموزشی ارائه شده به زبان فارسی میباشد. این دوره آموزش ایچیموکو در دو بخش ارائه شده است. بخش اول مربوط به آموزش متنی و تصویری ایچیموکو است. در این بخش شما در چند جلسه ساده با سبک معاملاتی ایچیموکو آشنا خواهید شد.

پس از این بخش شما به سادگی قادر به تحلیل و معامله با استراتژی ایچیموکو خواهید بود. بخش دوم دوره های ویدئویی آموزش ایچیموکو است که توسط اساتید این سبک تدریس شده است و شما به رایگان برای تکمیل دانش خود به این دوره ها نیز دسترسی خواهید داشت.

🥇آموزش ایچیموکو: دوره ایچیموکو رایگان
❤️زبان آموزش: فارسی
💹سطح آموزش: پیشرفته
🆓هزینه دوره آموزش ایچیموکو: رایگان

4.4/5 – (9 امتیاز)

آموزش ایچیموکو
آموزش ایچیموکو

ایچیموکو Ichimoku چیست؟

ایچیموکو یک سیستم معاملاتی است که بوسیله آن به سادگی قادر به تجزیه و تحلیل بازارهای مالی خواهید کرد. ایچیموکو یا همان Ichimoku تفاوتی نمیکند که به فارسی بخوانید یا انگلیسی این یک روش ژاپنی است😉. Ichimoku Kinko Hyo یک اندیکاتور پیشرفته است که جایگزین اندیکاتور ایچیموکوی قدیمی شده و توسط آن قادر خواهید بود بهتر بازار را بررسی کنید. پس در اولین قدم دانستیم که ایچیموکو یک استراتژی است که بر پایه یک اندیکاتور عمل میکند.

ما در 4 جلسه ابتدایی ابتدا اندیکاتور ایچیموکو را دانلود و سپس به شما آموزش خواهیم داد که چگونه آنرا در متاتریدر خود نصب کنید. همچنین با بخش های مختلف اندیکاتور ایچیموکو آشنا خواهید شد. در ادامه خواهیم گفت چطور با این اندیکاتور کاربردی قادر هستید که روند بازار یا بازار خنثی (( بازار رنج )) را شناسایی کنید. با این مباحث در نهایت شما قادر خواهید بود تا سیگنال های معاملاتی را مطابق آموزش چهارم بیابید.

این چهار جلسه ابتدایی فقط صرفا جهت آشنایی شما با نسخه جدید اندیکاتور ایچیموکو است و البته آشنایی با استراتژی ایچیموکو، اما بعد از این جلسات دوره های ویدئویی از اساتید مختلف را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید با تمامی ریزه کاری ها و جزئیات استراتژی ایچیموکو آشنا شوید. در سایتهای مختلف آموزش های ویدئویی را به قیمت ها نجومی میفروشند اما ما تمامی آنها را به رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای شروع از جلسه اول از 4 جلسه مقدماتی استراتژی ایچیموکو پیشرفته شروع کنید.

آموزش Ichimoku

اندیکاتور ایچیموکو

جلسه اول معرفی اندیکاتور ایچیموکو است. در این جلسه شما با این اندیکاتور آشنا شده و خواهید آموخت از چه بخشی از متاتریدر قادر هستید تا این اندیکاتور را فراخوانی کنید. در همین جلسه لینک دانلود تمپلیت اندیکاتور ایچیموکو پیشرفته نیز قرار گرفته تا به سادگی چارت ساده خودتان را به چارت پیشرفته ایچیموکو تبدیل کنید.

بخش خارجی ایچیموکو ابر کومو

سومین جلسه به معرفی و کاربرد بخش خارجی اندیکاتور ایچیموکو پیشرفته پرداخته ایم. اسم ابر کومو را شنیده اید؟ در این آموزش با ابرکومو آشنا میشوید و خواهید آموخت چطور روند احتمالی را در آینده بازار بر اساس ابر کومو تحلیل کنید. یقینا بخش ابرکومو یکی از جذاب ترین بخشهای آموزش ایچیموکو خواهد بود.

بخشهای داخلی اندیکاتور ایچیموکو

در دومین جلسه به معرفی و آموزش بخشهای داخلی اندیکاتور ایچیموکو پیشرفته پرداخته ایم. تعجب نکنید اندیکاتور ایچیموکو نیز مانند هر ابزار حرفه ای دیگر دارای بخش های متعدد داخلی و خارجی است، مثلا احتمالا تا بحال عبارتهایی مانند چیکو اسپن یا تنگانسن و حتی کیجونسن را شنیده اید. در این آموزش به معرفی این بخشها و کاربرد آنها پرداخته ایم.

سیگنال گیری با اندیکاتور ایچیموکو

چهارمین جلسه آموزش ایچی موکو درواقع یک جمع بندی ساده و حصول نتیجه است. شما از استراتژی ایچیموکو چه توقعی دارید؟ یقینا استراتژی ایچیموکو برای کمک به شما برای تشخیص و تحلیل صحیح از بازار است. پس در جلسه چهارم به شما خواهیم گفت چگونه با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو قادر هستید سیگنالهای تمیز و حرفه ای بگیرید.

در سایت تجارت فارکس بهترین آموزش ایچیموکو به زبان فارسی در 4 جلسه بصورت متن و تصویر برای شما قرار داده شده است. برای تکمیل و یادگیری بهتر پس از این 4 جلسه میتوانید از دوره های ویدئویی موجود در سایت نیز استفاده کنید.

تمامی آموزش های موجود در سایت تجارت فارکس مانند آموزش ایچیموکو کاملا رایگان هستند. چه آموزش های متنی و تصویری و چه دوره های ویدئویی آموزش ایچیموکو.

بله اندیکاتور ایچیموکو یکی از بهترین اندیکاتور های موجود در تمامی متاتریدر ها میباشد که بصورت رایگان در اختیار تمامی کاربران و فعالان بازارهای مالی و فارکس قرار دارد.

در این پست تمپلیت چارت ایچیموکو پیشرفته برای دانلود قرار گرفته است و به سادگی برای شما عزیزان قابل دانلود است. این تمپلیت نیز مانند خود اندیکاتور ایچیموکو رایگان است.

اسکرول به بالا