آموزش فارکس ❤️صفر تا 100❤️ رایگان در تجارت فارکس

آموزش فارکس 0 تا 100

متنی

تصویری

ویدئویی

4.8/5 – (96 امتیاز)

آموزش فارکس رایگان را با مجموعه تجارت فارکس تجربه میکنید. صفر تا صد بازار فارکس را توسط تیمی حرفه‌ای که سابقه‌ای درخشان از سال 2007 در بازارهای مالی دارند را تجربه کنید. معامله‌گران بازارهای مالی منجمله بازار فارکس همواره بزرگترین مشکل یعنی آموزش فارکس بصورت صحیح را تجربه کرده اند.

تیم تجارت فارکس با بررسی سایتها و مجموعه های ارائه دهنده آموزش بازار فارکس به زبان فارسی با توجه به اینکه هیچ مجموعه کاملی را که آموزش‌های مورد نیاز معامله گران ایرانی بصورت پیوسته  و طبقه بندی  شده از صفر تا صد جمع‌آوری و ارائه شده باشد را نیافت، تصمیم گرفت تا آموزش بازارهای مالی را بصورت پیوسته و گام به گام برای تمامی فارسی زبانان جمع آوری و در صورت لزوم ایجاد کند.

آموزش فارکس ارائه شده در این بخش شامل موارد متعددی مانند: آموزش آنلاین فارکس ✔️آموزش تصویری فارکس ✔️دسترسی به دوره های ویدئویی 📽️ آموزش مجازی رایگان میباشد.

یقینا شماهم تایید میکنید که هیچ شخصی نمیتواند در بازارهای مالی جهانی و مخصوصا بازار فارکس به موفقیت دست پیدا کند، مگر آنکه آموزش های لازم و کافی را دیده باشد. ما برای اینکه چیزی از آموزش‌ها را از دست ندهید آموزش بازارهای مالی را در قالب دسته بندی‌هایی برای شما آماده کرده ایم.

در کنار آموزش تصویری فارکس تیم تجارت فارکس، یکسری آموزش های ویدئویی نیز موجود است که توسط مدرسان و اساتید مورد تایید مجموعه تجارت فارکس تهیه شده اند ما این آموزش‌ها را نیز بصورت رایگان در بر روی وبسایت برای عموم قرار خواهیم داد. نکته لازم به ذکر این است که شما در سایت تجارت فارکس نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای برای استفاده از آموزش ها ندارید، تمامی خدمات ما کاملا رایگان در دسترس عموم خواهد بود.

📽️آموزش ویدئویی: جدیدترین دوره‌ آموزش فارکس
📷آموزش تصویری: آموزش تصویری 0 تا 100 فارکس
🆓آموزش رایگان: تمامی آموزشها رایگان است
🥇کیفیت آموزش: بالاترین سطح کیفیت آموزش

آموزش فارکس

آموزش فارکس ارائه شده در سایت تجارت فارکس همانطور که در بالاتر نیز توضیح داده شد، برای اینکه بصورت پیوسته و منظم باشد در دسته بندی های چندگانه ای قرار گرفته است. پیشنهاد میکنیم به ترتیب مطالب آموزشی موجود در هر دسته بندی را به ترتیب مشاهده کنید. پس از پایان جلسات هر دوره به دوره بعد که بصورت لیست در ادامه همین پست قرار گفته است مراجعه کنید. 

همچنین علاوه بر آموزش های متنی و تصویری که تحت عنوان آموزش صفر تا 100 برای شما تهیه شده است یکسری دوره های آموزشی از اساتید بزرگی چون ال بروکس و… نیز در پایان بعنوان فیلم آموزش فارکس قرار گرفته است که دسترسی به آنها نیز برای شما بسیار ساده و کاملا رایگان خواهد بود.

برای مشاهده هر آموزش با کلیک روی عنوان آن آموزش مثلا فارکس چیست در چند خط توضیحات کوتاهی ارائه شده است که در انتهای آن لینک پست کامل آن آموزش قرار دارد و با کلیک روی آن عبارت به پست تکمیلی آن آموزش فارکس منتقل خواهید شد.

چنانچه آموزشها برای شما مبهم بود و جایی سوالی داشتید حتما در بخش نظرات مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهیم، همچین اگر این صفحه و یا هر آموزشی برای شما مفید بود لطفا به آن آموزش امتیاز دهید و لینک آنرا با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. با ما همراه باشید با جامع ترین دوره آموزش فارکس رایگان.

آموزش مقدماتی فارکس

در اولین بخش تحت عنوان آموزش مقدماتی فارکس سلسله مباحث اولیه را جهت آشنایی شما همراهان عزیز با اصل فارکس و کلیات آن بیان کرده ایم، شما با کلیک روی هر عنوان قادر هستید تا توضیح کوتاه آن آموزش به همراه لینک مقاله کامل آن آموزش را بصورت رایگان دریافت کنید. یقینا برای افراد مبتدی شروح از مباحث پایه فارکس یکی از ملزومات برای رسیدن به موفقیت در فارکس میباشد. پیشنهاد همیشگی ما این بوده و هست که صبور باشید و بصورت کامل آموزش ببینید.

مباحث پایه فارکس (( آشنایی با فارکس ))
اصول معامله گری در فارکس
کارگزاری های فارکس یا همان بروکر فارکس

آموزش پیشرفته فارکس

بعد از سپری کردن آموزش فارکس بخش مقدماتی شما با کلیت بازار فارکس آشنایی کافی پیدا کرده اید، در سطح دوم که ما آنرا سطح پیشرفته فارکس مینامیم وارد مباحث عملی فارکس مانند: انواع روشهای تحلیلی، مباحث مربوط به تحلیل تکنیکال، مباحث مربوط به تحلیل بنیادین، چارت خوانی و نمودار شناسی و بصورت کل مباحث عملی فارکس خواهیم شد. چنانچه هنوز بخش آموزش مقدماتی فارکس را به خوبی فرانگرفته اید عجله نکنید و مجدد مطالعه کنید، در غیر اینصورت در بخش دوم مباحث پیشرفته فارکس با ما همراه باشید.

روش های تحلیل در بازارهای مالی فارکس
نمودار های بازارهای مالی و فارکس
آموزش حمایت و مقاومت و خط روند
آموزش شمع های ژاپنی
ابزارهای معاملاتی فارکس

از آنجایی که در بخش اندیکاتورها برخی اندیکاتورهای فارکس هستند که رابطه مستقیم با آموزش فارکس مورد نظر ما دارند در ادامه به آموزش تفکیکی اندیکاتور های محبوب و عمومی مورد استفاده در بازار فارکس میپردازیم. به هیچ وجه تصور نکنید که از این بخش باید عبور کنید چرا که همانطور که گفتیم اندیکاتور ها فرایند محاسباتی ما را کوتاه میکنند و زحمت انجام محاسبات را میکشند 😉، پس برای یادگیری فارکس نیاز به دانش و علم در خصوص این اندیکاتور ها و محاسبات آنها نیز دارید پس این بخش را نیز با دقت مطالعه کنید.

آموزش فیبوناچی
آموزش میانگین متحرک یا همان مووینگ اوریج
آموزش اندیکاتور MACD و انواع پیشرفته مکدی
اندیکاتور RSI

اندیکاتورهای بیشمار دیگری نیز وجود دارند که باید با آنها آشنا شوید مانند اندیکاتور استوکاستیک یا CCI و حتی اندیکاتورهای اختصاصی چون Currency Strength Matrix و صدها اندیکاتور مفید دیگر، اما ما برای طولانی نشدن این بخش از معرفی الباقی صرف نظر میکنیم و آنها را در یک بخش مجزا با نام اندیکاتور فارکس ارائه خواهیم کرد. برای مشاهده آموزش دیگر اندیکاتور ها و لینک دانلود هر کدام روی عبارت مقابل کلیک کنید:  آموزش و دانلود اندیکاتور فارکس 👉.

چارت خوانی | الگوهای نمودار در تحلیل تکنیکال

آموزش فوق پیشرفته فارکس

تبریک میگم شما تا اینجای کار حداقل 50 درصد از مباحث کلی آموزش فارکس را یادگرفته اید، اگر هنوز فکر میکنید در مباحث گذشته نیاز به مطالعه بیشتر دارید تاکید میکنیم عجله نکنید و مجدد مباحث گذشته را دوره کنید. در غیر اینصورت وارد مرحله بعدی یعنی آموزش فوق پیشرفته فارکس خواهیم شد. در این بخش از آموزش با مباحث کاربردی تر و عملی تر آشنا خواهید شد، دقت داشته باشید که برای مباحث این بخش حتما باید دروس قبل را بخوبی یادگرفته باشید.

پیوت پوینت | روند در بازارهای مالی
واگرایی در فارکس | هر آنچه باید در مورد واگرایی بدانید
بریک اوت در فارکس | هر آنچه باید در مورد شکست ها بدانید
چنگال اندروز | هر آنچه باید در مورد آن بدانید
آموزش ایچیموکو
آموزش امواج الیوت
آموزش هیکن آشی
آموزش پرایس اکشن

آموزش حرفه ای فارکس

بهتون تبریک میگیم شما بخش اصلی آموزش فارکس رو سپری کردید و نوبت به بخش پایانی یا همان آموزش حرفه ای فارکس رسیده اید. در این بخش ما حرفه ای ترین مباحث آموزشی را قرار داده ایم. دقت داشته باشید که مباحث مطرح شده در این بخش را زمانی مشاهده کنید که آموزشهای ارائه شده را از ابتدا تا اینجا یکی یکی مطالعه کرده باشید و آنها را به خوبی فراگرفته باشید. 

آموزش متاتریدر 4 و متاتریدر 5
حد سود و حد ضرر
روانشناسی بازارهای مالی (( فارکس ))
آشنایی با شاخص های مالی

آموزش استراتژی فارکس

استراتژی فارکس به روش معاملاتی یاهمان سبک تحلیلی معامله گر گفته میشود. در این بخش با 28 استراتژی معاملاتی آشنا خواهید شد. استراتژی معاملاتی فارکس درصورتی برای شما مفید خواهد بود که با تمامی جوانب و ریزه کاریها به شما آموزش داده شود، ما در تجارت فارکس بهترین استراتژی معاملاتی فارکس را جمع آوری کرده ایم و آنها را بصورت رایگان به شما آموزش خواهیم داد.

افراد زیادی برای کسب سود به دنبال بهترین استراتژی فارکس هستند تا بتوانند بوسیله آن یک تحلیل حرفه ای و معاملات سودآور را انجام دهند شماهم اگر به دنبال موفقیت در بازار فارکس هستید، اگر به دنبال یادگیری استراتژی فارکس رایگان اما حرفه ای هستید، اگر میخواهید از معامله کردن در فارکس لذت ببرید، حتما یک استراتژی معاملاتی فارکس را به خوبی یادبگیرید، یقینا استراتژی فارکس شاه کلید موفقیت شما خواهد بود.

آموزش استراتژی فارکس
مصاحبه با تریدرهای موفق
مباحث تکمیلی
آموزش واریز و برداشت ریالی بروکر فارکس

فیلم آموزش فارکس

فیلم آموزش فارکس در شکل ها و مدلهای مختلفی وجود دارد که ما در این بخش بعنوان بخش تکمیلی آموزش فارکس رایگان انواع آنها را در اختیار شما قرار خواهیم داد، در زیر بخشهایی از هر مدل مختلف را به همراه  لینک کامل فیلم ها یا ویدئوهای آموزش فارکس را قرار داده ایم.

دوره آموزش فارکس سعید خاکستر
دوره آموزش پرایس اکشن ال بروکس
دوره آموزش تحلیل تکنیکال استاد رضا گلشاهیان

این بخش تبلیغاتی میباشد مسئولیت استفاده برعهده خودشماست.

در این مقاله آموختید
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  این آموزش فارکس بصورت پیوسته از سطح مبتدی تا حرفه ای هست و درواقع شما در هر سطحی باشید برای شما آموزش مخصوص قرار گرفته است.

  ما تلاش کرده ایم که بهترین آموزش فارکس را حداقل از نظر جامع بودن بصورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم بازهم قضاوت با شماست.

  ما در این بخش به شما توضیح دادیم که اگر داخل کشور‌هایی هستید که فعالیت در قالب آموزش حضوری فارکس در آنها ممنوع است، شما نمیتوانید از آموزش حضوری فارکس استفاده کنید. بهترین جایگزین برای شما استفاده از سایت تجارت فارکس و آموزش غیر حضوری فارکس است.

  آموزش غیر حضوری فارکس به شیوه های مختلفی ارائه می‌شود. گاها رایگان و گاها در قالب دوره‌های آموزش فارکس پولی. اما نگران نباشید ما بهترین آموزش غیر حضوری فارکس را که توسط بهترین اساتید فارکس ارائه شده است را، در دو قالب آموزش های متنی و تصویری و آموزش ویدئویی فارکس بصورت رایگان منتشر کرده ایم.

  این سوال به واقع یکی از پرتکرار ترین سوالاتی است که از من در خصوص آموزش بازار رمز ارزها پرسیده میشود. بله آموزش فارکس ارائه شده در سایت تجارت فارکس دارای انعطلاف بسیار بالایی است و کاملا و دقیقا قابل پیاده سازی در هر بازار مالی دیگر، مانند رمز ارزها، بازار بورس ایران، بازار سهام بین الملل و... میباشد.

  بله قطعا. همانند تمامی فعالیت‌های دیگر، ورود به بازار فارکس نیازمند آموزش است. از آنجاییکه این بازار، ریسک نسبتا بالایی دارد، وارد شدن به آن بدون دانش و شناخت، باعث از دست دادن سرمایه خواهد شد.

  بله. بسیاری از سایت‌ها و مراجع خارجی، آموزش‌های خود را کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده‌اند. تجارت‌فارکس با تکیه بر 15 سال سابقه و همچنین با کمک گرفتن از سورس‌های اصلی بازار فارکس، منابع آموزشی را به صورت کاملا رایگان و میکروطبقه بندی شده، در اختیار شما قرار داده است.

  خیر. تجارت‌فارکس به برابری موقعیت‌ها و پیدا کردن استعدادهای سرمایه‌گذاری از سرتاسر ایران اعتقاد داشته و به همین دلیل، دانش و تجربه خود را در اختیار تمام پارسی زبانان (ایران، افغانستان، تاجیکستان و ...) قرار داده است.

  تریدینگ ویو یکی از مهمترین سایت‌های کمکی برای تریدرهای موفق در بازار فارکس است. این سایت، علاوه بر نمایش آنلاین چارت‌ها و نمودارهای قیمت دارایی‌های مختلف، ابزارهای تحلیلی را در اختیار کاربران قرار داده و بخشی را نیز به ارائه‌ی سیگنال اختصاص داده است.

  افرادی که به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند، می‌توانند از سایت‌های بیبی پیپز، ای تورو، تریدینگ ویو و ... نیز دانش مورد نیاز خود را بدست بیاورند. سایت تجارت‌فارکس، با بررسی تمامی منابع اصلی فوق، چکیده‌ترین و روان‌ترین و معتبرترین مرجع یادگیری فارکس را کاملا رایگان برای مخاطبان فارسی زبان، گردآوری کرده است.

  در انتهای همین آموزش ما فیلم آموزش فارکس مربوط به اساتید بزرگ این بازار را برای مشاهده آنلاین یا دانلود قرار داده ایم. میتوانید از این فیلم ها استفاده کنید.

  18 نظرات
  تازه‌ترین
  قدیمی‌ترین
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  AMIN
  11 روز قبل

  آموزش تعیین حد سود و حد ضرر بر اساس حمایت و مقاومت

  سلام این لینک نداره روش میزنم صفحه اموزشش باز نمیشه

  مرجان
  18 روز قبل

  سلام و تشکر بابت مطالب خوبتون
  به نظر شما با این آموزش فارکس که شما قرار دادید میشه به سود رسید؟

  مصطفی روحی
  7 ماه قبل

  ممنون از سایت خوبتون لطفا فقط روش پرایس اکشن رو هم بصورت پست و تصویر آموزش هاش رو بزارید. چندتا پست دیدم ولی مثل اینا پشت سرهم نیست بتونیم از اول تا آخر به ترتیب ببینیم.

  نریمانی
  8 ماه قبل

  میگم این آموزش ویدئویی فارکس که گفتید پس کو ؟

  نیلوفر اسفراینی
  8 ماه قبل

  سلام من تازه میخوام آموزش فارکس رو ببینم البته بلدم ها خیلی وقته کار میکنم ولی فکر میکنم نیاز هست بصورت پیوسته از اول کار کنم شاید چیزهایی جا مونده باشه. به نظر شما برای یادگیری فارکس از کدوم آموزش شروع کنم ؟

  امیرحسین
  9 ماه قبل

  با سلام ممنون از آموزش های خوبتون . یک سوال داشتم ، بعد از یادگرفتن این دوره 0 تا ۱۰۰ برای فارکس نیاز به دوره یا آموزش های دیگه ای هست؟

  امیرحسین
  9 ماه قبل

  سلام وقت بخیر
  با یادگرفتن دوره 0 تا 100 تون نیازی به دوره و آموزشی دیگه ای هست؟

  احمد
  10 ماه قبل

  اینهمه از آموزش ویدیویی گفتید همون 7و8 دقیقه اول بود. رایگان بود

  مجتبی رنگرز
  1 سال قبل

  سلام
  چطور میشه یک استراتژی فارکس حرفه ای طراحی کرد؟

  هوشنگ برازنده
  1 سال قبل

  عالی بود ممنون از دوره اولتون منتظر دوره های بعدی هم هستیم

  آموزش استراتژی فارکس هم بزارید مرسی

  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  ارسال به ایمیل
  https://tejaratfx.com/?p=15596