اکسپرت اکانت کپیر ACCOUNT COPIER کاملا رایگان ❤️

تاریخ آخرین بروزرسانی: 17 می 2024

اکسپرت اکانت کپیر فارکس

امروزه راه های مختلفی برای معاملات اتومات در اختیار معامله گران بازارهای مالی میباشد که یکی از محبوب ترین آنها استفاده از اکسپرت اکانت کپیر است. در پست دیگری مفصل در خصوص کپی تریدینگ و روشهای آن توضیح دادیم که در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با کپی تریدینگ پیشنهاد میکنم حتما آن پست را مطالعه کنید.

برای فعالان در بازار فارکس بهترین شیوه کپی تریدینگ استفاده از اکسپرت اکانت کپیر فارکس است. در این پست ما به شما یک اکسپرت رایگان کپی معاملات فارکس را معرفی میکنیم که یقینا برای بسیاری از معامله گران حرفه ای یا افرادی که مدیریت سرمایه میکنند و حتی اقدام به فروش سیگنال میکنند بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

اکسپرت اکانت کپیر
ربات کپی اکانت متاتریدر 4
4.8/5 - (19 امتیاز)

آخرین بروزرسانی 14/3/2024

در تاریخ فوق اکسپرت اکانت کپیر یک آپدیت حرفه ای داشته است و اصلاحاتی اساسی در کدنویسی جهت افزایش سرعت کپی معاملات بین متاتریدر اول و دوم و همچنین اصلاحاتی جهت افزایش و مودیفای (( بروزرسانی )) حد ضرر و حد سودها صورت گرفته است. درصورتی که قبل این تاریخ اکسپرت اکانت کپیر را دریافت کرده اید جهت دریافت نسخه جدید در تلگرام با ما در تماس باشید.

لزوما استفاده از اکسپرت اکانت کپیر برای آن دسته از افرادی نیست که مدیریت سرمایه میکنند و یا سیگنال میفروشند میتواند کاربرد های متعددی داشته باشد. بعنوان مثال تصور کنید شما میخواهید سرمایه خود را در بروکر های مختلف تقسیم کنید و بجای اینکه روی یک حساب در یک بروکر با سرمایه بالا ترید کنید تمایل دارید در چند حساب در چند بروکر یا در چند کابین در یک بروکر معاملات خود را انجام دهید.

بهترین روش برای شما استفاده از اکسپرت اکانت کپیر خواهد بود. یا شاید شما دوستی دارید که معاملات خوبی انجام میدهد و با او صحبت کرده اید و لاگین و پسورد دوم (( اینوست پسورد : پسوردی که شما فقط میتوانید مشاهده کنید نه ترید )) او را گرفته اید به سادگی با این اکسپرت قادر خواهید بود معاملات او را در حساب خودتان با تنظیمات مورد نظر خودتان کپی کنید بدون اینکه مداوم حساب را بررسی کنید تا اگر معامله ای انجام شد شما هم آنرا انجام دهید.

یک نکته جالب دیگر اینکه در این اکسپرت اکانت کپیر ما یک ایده جالب را نیز پیاده سازی کردیم و آن بر اساس این قانون است که در بازار فارکس 90 درصد افراد متضرر میشوند (( به دلایل مختلفی چون نداشتن علم یا عدم رعایت مدیریت سرمایه ووو )).

حالا تصور کنید شما به لاگین و پسورد دوم حساب چند نفر از این افراد دسترسی دارید (( در بین دوستان خود نگاه کنید زیاد هستند از این افراد که حاضر هستند پسورد دوم حساب خود را در اختیار شما قرار دهند و عموما ضرر میکنند )) به سادگی با این اکسپرت اکانت کپیر در حساب خودتان بصورت معکوس معامله کنید 😂 یعنی تنظیم کنید که هر زمان یک معامله خرید توسط شخص باز شد یک معامله فروش برای شما باز کند 😉.

حتی در تنظیمات قرار میدهید که حد سود آن شخص استاپ لاس شما و حد ضرر او تیک پرافیت شما باشد. به اکسپرت بگویید هر زمان معامله ای باز کرد برای شما هم یک معامله باز کنید (( چه در جهت موافق چه مخالف )) و هر زمان یک معامله بسته شد برای شما نیز از معامله خارج شود.

در واقع توسط این اکسپرت اکانت کپیر به سادگی قادر هستید که معاملات افراد موفق را روی حساب خود کپی کنید و یا حتی معاملات افراد ناموفق با معامله معکوس سود کسب کنید.

برای آشنایی با محیط و تنظیمات اکسپرت ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

مزایای استفاده از اکسپرت اکانت کپیر

شما بصورت کاملا رایگان میتوانید از این اکسپرت فارکس استفاده کنید و نیازی به پرداخت هرگونه وجه بابت اجاره یا خرید این اکسپرت ندارید. همچنین همانطور که در ویدئویی که در ابتدا قرار گرفته است مشاهده میکنید فعالسازی این اکسپرت روی حساب بسیار ساده و سریع است.

یکی دیگر از قابلیت های اکسپرت اکانت کپیر تجارت فارکس امکان تنظیم حجم معاملات به سه شیوه میباشد:اول امکان معامله دقیقا با حجم حساب اول. دوم امکان معامله با حجم ثابت بر روی حساب دوم. سوم امکان تعیین درصدی معاملات در حساب دوم که همه در ویدئوی فوق ذکر شده.

اکسپرت به شیوه ای عمل میکند که بصورت خودکار با تغییر حد سود یا حد ضرر در حساب اول در حساب دوم نیز با سرعت اعمال خواهد شد.

علاوه بر این شما امکان ویژه دیگری نیز دارید و آن قابلیت معامله معکوس در حساب دوم است به این معنی که اگر در حساب اول معامله خریدی انجام شد بر اساس تنظیمات اکسپرت در حساب دوم معامله ای فروش انجام خواهد شد و در صورت قرار گرفتن حد سود یا حد ضرر در حساب اول در حساب دوم نیز حد سود حساب اول بعنوان حد ضرر حساب دوم و حد ضرر حساب اول بعنوان حد سود حساب دوم قرار خواهد گرفت.

در این اکسپرت فارکس در صورت باز شدن هر معامله در حساب اول در حساب دوم بسته به تنظیمات آن با سرعت بالا دستورات اجرا میشود و در صورت بسته شدن نیز بصورت بسیار سریع همانطور که در فیلم کاملا مشاهده میکنید از معامله در حساب دوم نیز خارج خواهد شد.

مواردی که در استفاده اکسپرت اکانت کپیر باید رعایت شود

برای استفاده بهتر از این اکسپرت رعایت موارد زیر بسیار مورد اهمیت میباشد پس به آنها دقت کامل و لازم را داشته باشید:

1 : این اکسپرت برای متاتریدر 4 میباشد پس دقت کنید که حتما هر دو حساب ( هم حسابی که میخواهید روی آن کپی صورت بگیرد و هم حساب اولیه باید در متاتریدر 4 باشند )

2: بهتر است حساب اولیه ( حسابی که میخواهید معاملات آن بر روی حساب شما کپی شود ) برای لاگین در متاتریدر از اینوست پسورد استفاده کنید( با اینوست پسورد هیچ گاه امکان اینکه شما روی آن حساب معامله ای انجام بدهید وجود ندارد و فقط پوزیشن ها کپی میشود) به این صورت ریسک اشتباه و به خطر افتادن حساب اول را نخواهید داشت.

3: بهتر است هر دو حساب چه حساب اول و چه حساب دوم در یک بروکر باشند اما اگر در دو بروکر بودند به توضیحاتی که در ادامه گفته میشود دقت ویژه ای داشته باشید تا بتوانید اکسپرت را فعال و از آن استفاده کنید.

4: فایل اکسپرت Sender باید روی متایی که می خواد تریدها از روش کپی بشن ران بشه و فایل Receiver باید رو متایی که می خواد اردرها روش کپی بشن. اکسپرت سندر تو تنظیماتش فقط دو فیلد Prefix و Suffix داره برای اینکه اگر دو بروکری که تریدها روش کپی میشه یکی نبودند استفاده میشه. مثلا اگر روی سندر سیمبل EURUSD به این شکل بود miniEURUSDm باید mini رو که پیشوند هست در Prefix  و  m که پسوند هست رو در فیلد Suffix نوشت.

5 : به تنظیمات بخش چک که در تصویر زیر مشخص کرده این به هیچ وجه دست نزنید و از حالت پیشفرضی که ما برای شما ارسال میکنیم استفاده کنید. دیگر تنظیمات اکسپرت را در فیلم آموزشی که در ابتدای پست میباشد قرار داده ایم تا به سادگی بتوانید با آنها آشنا شوید.

اکسپرت اکانت کپیر
تنظیمات داخلی ربات اکانت کپیر

6: اکسپرت کپی تریدینگ نیز به مانند هر اکسپرت دیگری نیاز دارد که بصورت مداوم روی هر دو متاتریدر ران بوده و سیستم به اینترنت متصل باشد که این کمی کار را مشکل میکند چرا که شما خوب میدانید که با باز بودن 24 ساعته متاتریدر و اتصال به اینترنت و روشن بودن کامپیوتر چه فشاری روی سیستم شما خواهد بود.

از طرفی احتمال نوسان و کندی اینترنت ووو همیشه هست بهترین کار این است که از وی پی اس استفاده کنید (( سرور مجازی ویندوز )) من به شخصه از پشتوار سرور وی پی اس تهیه میکنم و رضایت دارم.

7: ما اکسپرت را روی شماره حسابی که معرفی میکنید برای بازه زمانی 6 ماهه قفل میکنیم به این معنی که نه تنها در حساب های دیگر اکسپرت کار نخواهد کرد بلکه در حساب جاری تا 6 ماه پس از دریافت قابل استفاده است و باید هر 6 ماه تمدید شود. پس از دو بازه 6 ماهه در دوره سوم اکسپرت بصورت بازه های 6 ماهه برای هر حساب قفل خواهد شد.

در نسخه جدید ورژن 2023 به بعد یک API نیز به اکسپرت اضافه شده است که  شماره حسابی که شما اعلام میکنید را بصورت پیوسته بررسی میکند و در صورت تغییر آی بی بصورت خودکار اکسپرت از سیستم شما حذف خواهد شد. این مورد به دلیل آن است که کلاینتهایی که حساب کاربری خود را از زیر مجموعه تجارت فارکس جابجا میکنند اکسپرت را روی حساب آنها غیر فعال کنیم و دیگر قادر به استفاده از اکسپرت نباشند.

در حقیقت حق استفاده از این اکسپرت همیشه برای کاربرانی که از طریق ما افتتاح حساب کرده باشند خواهد بود و در صورت تغییر معرف یا همان IB  حساب  بلاک و این افراد دیگر از خدمات تجارت فارکس قادر به استفاده نخواهند بود.

8: استفاده از سرور مجازی ویندوز برای تمامی اکسپرتها نیاز است چرا که با استفاده از وی پی اس ویندوزی دیگر نیازی نخواهید داشت تا بصورت 24 ساعته کامپیوتر خود را روشن و به اینترنت متصل باشید. از طرفی با مشکلات جدید که در اینترنت کشور ایجاد شده است ریسک قطع شدن اینترنت و عدم توانایی در کپی معاملات یا بستن آنها به حداقل خواهد رسید.

در زمان نگارش و بروزرسانی این مقاله ما همچنان درحال استفاده از سرورهای مجازی ویندوزی سایت پشتوار سرور استفاده میکنید که از لینک زیر میتوانید شما نیز آنها را مشاهده و بررسی کنید.

مشاهده سایت پشتوار سرور

اکسپرت کپی معاملات فارکس چیست ؟

اکسپرت کپی تریدینگ تجارت فارکس برای کپی معاملات از حساب اصلی MT4 ، به سایر حسابهای مرتبط با آن حساب استفاده می شود. MetaTrader جدیدی نصب کنید و آنرا در یک پوشه جدید باز کنید. کپی معاملات در حالت عادی دارای تعداد زیادی از ویژگی های شگفت انگیز است.

اما متأسفانه هیچ ویژگی واقعی برای کپی معاملات، بدون استفاده از کپی تریدینگ وجود ندارد، اینجا جایی است که ما به کمک شما خواهیم آمد با اکسپرت اکانت کپیر یا همان اکسپرت کپی معاملات فارکس در یک حساب جدید.

تقسیم حجم معاملات بین چندین حساب با اکسپرت کپی تریدینگ

برخی از معامله گران فارکس دوست دارند معاملات خود را با تنظیمات ریسک متفاوت در حساب های دیگر کپی کنند. من قبلاً یک حساب کاربری اصلی داشتم و معاملات به حساب ریسک بالاتری با سرمایه کمتر ارسال می شد و در هر معامله با ریسک بسیار بالاتری معامله می شد.

این می تواند یک راه عالی برای تنوع ریسک و گسترش سبد سهام شما بیش از یک حساب تجاری باشد. یا حتی گاها شما تمایل دارید سرمایه خود را در چندین بروکر مختلف پخش کنید ولی میخواهید معاملات را روی همه حساب ها انجام دهید.اینکار با اکسپرت اکانت کپیر شدنی است.

استفاده های غیر معمول از اکسپرت کپی تریدینگ فارکس

اگر ویدئوی ما را مشاهده کرده باشید شاید متوجه منظور ما شده باشید. لزوما استفاده از اکسپرت اکانت کپیر به این معنی نیست که از روشهای معمول بخواهید از آن استفاده کنید. در ادامه به چند کاربرد استفاده از اکسپرت اکانت کپیر اشاره میکنیم که شاید برای شما جالب باشد.

1: خرید سیگنال یا اجاره یک اکسپرت دیگر برای یک حساب و کپی معاملات آن در حسابهای دیگر.در برخی مواقع دیده میشود اکسپرت های سود آور یا سیگنالهای مختلفی را باید بصورت اجاره ماهیانه تهیه کنید که هزینه زیادی دارد.

شما به سادگی میتوانید هر چند نفر باهم هزینه را متقبل شوید و با استفاده از اکسپرت اکانت کپیر معاملات حساب اول را در دیگر حسابهای خودتان کپی کنید بدون اینکه چندین اشتراک برای خرید سیگنال یا اجاره اکسپرت پرداخت کرده باشید😉.

2: کپی معکوس دوستان ضرر ده 😂 . اکثر ما افرادی را میشناسیم که همیشه در حال ضرر کردن هستند اما همچنان معتقد هستند که از بدشانسی بوده و مواردی از این قبیل.

کافی است که لاگین و اینوست پسورد حسابشان را بگیرید و با استفاده از اکسپرت اکانت کپیر تجارت فارکس و تنظیمات معاملات معکوس آن تمامی معاملات این دوستان را بصورت معکوس در حساب خودتان داشته باشید و از آنها لذت ببرید. 😍

هر سوالی داشتید در بخش نظرات مطرح کنید در اولین فرصت پاسخ شما را خواهیم داد.

آموزش دریافت رایگان اکسپرت اکانت کپیر

برای اینکه قادر باشید از اکسپرت در حساب ریل بصورت رایگان استفاده کنید نیاز است تا در مرحله اول یک حساب در یکی از بروکرهای زیر به ما معرفی کنید تا ما اکسپرت را روی آن حساب قفل کنیم.

دقت داشته باشید که حساب باید از لینک ما افتتاح شده باشد و یا اگر از قبل حساب دارید حساب خودتان را به زیر مجموعه تجارت فارکس منتقل کنید. دقت داشته باشید که شما با انتخاب ما بعنوان معرف حساب خودتان را زیر مجموعه ما قرار خواهید داد اما هیچ هزینه ای نه به ما پرداخت میکنید و نه تفاوتی در حساب شما در بروکر ایجاد خواهد شد، فقط ما از بروکر بعنوان بازاریاب کمیسیون دریافت خواهیم کرد.

برای افتتاح حساب در یکی از بنرهای زیر روی بنر آنها کلیک کنید و یا اگر حساب دارید به بخش معرفی اکسپرت مراجعه کنید و از آموزش تغییر معرف که برای آن بروکر قرار گرفته استفاده کنید.

در مرحله دوم حساب شما باید حتما موجودی داشته باشد. پیشنهاد ما این است که بسته به نوع اکسپرت جهت مدیریت سرمایه حساب خود را شارژ کنید اما آنچه از نظر ما شما را یک معامله گر واقعی نشان خواهد داد موجودی حساب شما حداقل به میزان 100 دلار میباشد. پس حساب خود را اگر این موجودی را ندارد شارژ کنید.

مرحله سوم برای دریافت اکسپرت از سربرگ سایت روی ورود کلیک کنید (( اگر حساب کاربری در تجارت فارکس ندارید همانجا یک حساب باز کنید )) سپس وارد کابین خود شده و از بخش ارسال تیکت یک تیکت برای دیپارتمان دریافت اکسپرت ارسال کنید. در عنوان تیکت دریافت اکسپرت را وارد کنید و در توضیحات شماره حساب + شماره کابین + اسم اکسپرتی که تمایل به دریافت آنرا دارید وارد کنید.

در انتها یک اسکرین شات از ولت بصورتی که شماره حساب و موجودی در آن مشخص باشد جهت راستی آزمایی آپلود کنید و تیکت را ارسال کنید.

بخش برنامه نویسی ما در اولین فرصت اطلاعات شما را بررسی و در صورت صحت آنها اکسپرت را برای شما آماده و در جواب همان تیکت برای شما ارسال خواهند کرد.

دو نکته:

1: اکسپرت فقط روی حسابی که شرایط بالا رو دارا باشه ارائه و قفل میشه و شما قادر به استفاده در دیگر حسابها نخواهید بود. پس برای استفاده در حسابهای دیگر باید تیکت مجدد برای حسابی که شرایط گفته شده در بالا را دارا باشد ارسال کنید.

2: به هیچ عنوان درخواست سورس کد اکسپرت یا دریافت اکسپرت برای حسابهای ریل که زیر مجموعه ما نیستند نکنید چرا که نه تنها پاسخی برای این درخواستها دریافت نخواهید کرد بلکه دسترسی شما به سایت نیز مسدود خواهد شد.

به علت درخواستهای زیاد در بخشهای مختلف پروسه ارسال اکسپرت برای شما در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد نهایت تا 24 ساعت در روزای کاری زمان خواهد برد و نتیجه از طریق ایمیل برای شما نیز ارسال خواهد شد.

سوالات متداول

اکسپرت اکانت کپیر چیست؟

یک ربات اتوماتیک فارکس است که معاملات را از حساب اول گرفته و در حساب دوم که شما تنظیم میکنید بسته به خواست شما تکرار میکند.

چطور معاملات دیگران را کپی کنیم؟

اگر دسترسی به لاگین و پسورد یا اینوست پسورد حساب دیگران دارید با استفاده از اکسپرت اکانت کپیر میتوانید معاملات دیگران را کپی کنید.

>

آیا استفاده از اکسپرت اکانت کپیر هزینه دارد؟

خیر ما اکسپرت اکانت کپیر را برای کاربران خودمان بصورت رایگان ارائه میکنیم و بدون پرداخت هزینه میتوانید از آن استفاده کنید و نیازی به پرداخت درصد یا هزینه ماهیانه یا خرید اکسپرت ندارید.

آیا اکسپرت اکانت کپیر سود آور است ؟

اکسپرت اکانت کپیر یک اکسپرت معامله گر نیست و فقط اگر مشخصات   حساب دیگری را داشته باشید میتوانید معاملات آن حساب را در حساب خودتان کپی کنید. پس اگر حساب اول سود آور باشد شما در حساب خودتان هم سود خواهید کرد و در غیر این صورت متضرر خواهید شد.

آواتار سید مهدی حق شناس

سید مهدی حق شناس

من سید مهدی حق شناس هستم و از سال 2008 بصورت حرفه ای در بازارهای مالی مختلف منجمله فارکس فعالیت دارم. خوشحال میشم نظرتون رو در مورد مقالات من در هر مقاله با من به اشتراک بزارین.
اشتراک در
اطلاع از
11 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام برای حساب هایی که دمو هستند میشه اکسپرت رو بدید تا تست کنیم؟

سلام من اگر بخوام اکسپرت کپیر خرید کنم چقدر باید هزینه پرداخت کنم؟

سلام
من ترید انجاکم میدهم و مشتریان من در بروکرهای مختلف حساب دارن و من میخوتهم ترید من برای آنها کپی شود و این امکان وجود ندارد برای که آنها زیر کجکوعه شما شوند برای همین من میخوام لایسنس شما را خریداری کنم

سلام خسته نباشید
ببخشید من IB رو تغییر دادم و به آیدی تلگرام پیام دادم ولی جوابی دریافتنکردم هنوز چیکار باید بکنم ؟

سلام. بعد از اینکه زیر مجموعه شما شدیم، چطور به شما اطلاع بدیم و بتونیم اکسپرت اکانت کپیر رو داشته باشیم؟

سلام .من تو سایت الپاری حساب دارم و میخوام این اکسپرت رو داشته باشم.میتونید ایدیتون رو بدید تا وارد کنم؟