دانلود اکسپرت مارتینگل TFX Martingale 2022

تاریخ آخرین بروزرسانی: 21 مارس 2024

اکسپرت مارتینگل TFX یکی از بهترین اکسپرت‌های Martingale بوده که به همراه مدیریت سرمایه ارائه شده است. این اکسپرت اختصاصی، برای فارکس و خصوصا جفت ارز یورو به فرانک سوئیس EUR/CHF آماده شده است. TFX Martingale یا همان اکسپرت مارتینگل تجارت فارکس، یکی از ده‌ها اکسپرت انحصاری است که توسط تیم ما (تجارت اف ایکس)، ارائه شده است.

این اکسپرت، پس از کدنویسی بارها و بارها توسط تیم ما بکتست با کیفیت ۹۰ درصد گرفته شده و سپس در لایو تست برای مدت محدود مشکلات آن رفع شده و بر این باوریم که TFX Martingale یکی از بهترین مدل‌های اکسپرت مارتینگل است. شما میتوانید این اکسپرت را بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای، برای حساب تجاری خودتان دریافت کنید. همچنین برای آشنایی با سایر اکسپرت های فارکس می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بروزرسانی اکسپرت مارتینگل 2022

در آخرین تغییرات ایجاد شده برای اکسپرت مارتینگل ما این اکسپرت را برای  جفتهای ارزی یورو دلار و دلار به ین بهینه سازی کرده ایم در ویدئوی زیر میتوانید نتیجه آخرین بروزرسانی در تنظیمات و  نتایج آنرا مشاهده کنید.

همچنین همچنان در صورت تمایل در هر جفت ارزی دیگری نیز میتوانید از این اکسپرت مارتینگل استفاده کنید فقط دقت داشته باشید که نیاز به تغییر تنظیمات مطابق آموزش ارائه شده در این پست خواهد داشت.

بکتست اکسپرت مارتینگل TFX

بکتست 90% اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

بکتست ۹۰% اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

همانطور که در تصویر فوق مشاهده میکنید، این اکسپرت در بکتست خود که از ابتدای سال ۲۰۲۰ تا تاریخ امروز یعنی ۲۰/۱۱/۲۰۲۰ گرفته شده است، بدون هیچگونه چارت ارور charts errors، با کیفیت بالا تهیه شده است. در بکتست بعمل آمده، دراودان حساب ۳۲ درصد بوده و سود آوری حساب در ۱۱ ماه و ۲۰ روز  ۱۷۷٫۹۵ % بوده است.

ما برای اینکه شما به فایل کامل این بکتست دسترسی داشته باشید، آنرا در سایت مای اف ایکس بوک آپلود .کرده‌ایم تا بتوانید به خوبی آنرا بررسی و آنالیز کنید

بکتست 90% اکسپرت مارتینگل TFX Martingale در سایت مای اف ایکس بوک

بکتست ۹۰% اکسپرت مارتینگل TFX Martingale در سایت مای اف ایکس بوک

دانلود رایگان اکسپرت مارتینگل TFX

شما می‌توانید تا قبل از دریافت اکسپرت TFX آنرا در حساب دمو تست کنید، برای دانلود نسخه دموی این اکسپرت از کادر زیر استفاده کنید:

اکسپرتی که در فایل بالا دانلود میکنید، نسخه کد شده این اکسپرت است که قابلیت استفاده از آن فقط در حساب‌های دمو بوده و برای حساب ریل باید آنرا از ما دریافت کنید. اکسپرت برای حساب‌های ریل نیز کماکان رایگان خواهد بود که در ادامه توضیحات تکمیلی داده خواهد شد.

تنظیمات اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

این اکسپرت بصورت خاص برای جفت ارزی خاص نوشته شده است و تنظیمات پیشفرض آن نیز بر اساس نوع کد نویسی برای جفت ارزی EUR/CHF است. اما ما در بخش تنظیمات امکان تغییرات را قرار داده ایم تا در صورت نیاز شما بتوانید با تغییر تنظیمات، این اکسپرت را برای جفتهای ارزی دیگر یا در همین جفت ارزی با تنظیمات مورد نظر خودتان مورد استفاده قرار دهید.

۱: جفت ارزی EURCHF

۲: تایم فریم چارت M5

۳: حساب فیکس اسپرد نباشد

۴: تیک لایو تریدینگ را بزنید

تنظیمات اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

تنظیمات اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

تنظیمات بخش معاملاتی اکسپرت TFX Martingale

بخش تنظیمات اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

بخش تنظیمات اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

۵: فاصله پوزیشن‌ها در هر جهت

۶: تیک پرافیت تک پوزیشن یا مجموع پوزیشنهای یک جهت

۷: لات پایه یا همان لات اولیه برای معاملات

۸: تعداد پوزیشن‌هایی که در هر طرف چه خرید و چه فروش اجازه دارد باز داشته باشد.

۹: اسپرد - تعیین کنید که اگر اسپرد از چه عددی بیشتر بود معامله جدید باز نکند.

۱۰: ضریب مارتینگل در پوزیشنهای دوم به بعد.

۱۱: این مورد را تغییر ندهید این مورد برای تقسیم لات معاملاتی در معاملات جدید میباشد

۱۲: اگر مارجین شما به این عدد برسد یک آلارم دریافت خواهید کرد

۱۳: تیپی مخفی برای جمع پوزیشنهای شما (بهتر است تغییر نکند تا در صورت تعدد معاملات سریعا با برآیند سود خارج شود)

۱۴: تی پی مخفی برای پوزیشن اول (در صورت رسیدن به این تی پی که به پیپ میباشد درصورتی که روند را برعکس ببیند خارج خواهد شد)

۱۵: این مورد از ریزه کاری های برنامه نویسی ما است که در اکثر اکسپرت‌های ما برای جلوگیری از کپی برداری از اکسپرت قرار گرفته و

تغییر عدد آن در روند پوزیشن گیری تفاوتی ایجاد نخواهد کرد. ما در فایل کد شده ای که به شما میدهیم یک لایسنس درونی برای اکسپرت تعریف میکنیم که کد آن در این بخش به نمایش در خواهد آمد و در نهایت بخش پایانی برای این هست که پوزیشن‌ها در یک جهت مدیریت شوند یا در دو جهت از آنجا که اکسپرت مارتینگل هست این مورد رو تغییر ندید تا مدیریت خروج رو در دوجهت اکسپرت اعمال کند.

سلب مسئولیت در استفاده از اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

ما برای تمامی خدماتی که در این سایت ارائه میکنیم سلب مسئولیت از خودمان را لحاظ میکنیم، اما از آنجایی که این اکسپرت یک اکسپرت مارتینگلی میباشد لازم دانستیم تا مجدد نسبت به این موضوع اعلام کنیم که هیچ ضمانتی دال بر سود آور بودن یا عدم ضرر این اکسپرت وجود ندارد و شما با مسئولیت خودتان از این اکسپرت مانند تمامی خدمات دیگر سایت استفاده خواهید کرد.

آموزش دریافت رایگان نسخه ریل اکسپرت مارتینگل TFX Martingale

برای اینکه قادر باشید از اکسپرت در حساب ریل بصورت رایگان استفاده کنید نیاز است تا در مرحله اول یک حساب در یکی از بروکرهای زیر به ما معرفی کنید تا ما اکسپرت را روی آن حساب قفل کنیم. 

دقت داشته باشید که حساب باید از لینک ما افتتاح شده باشد و یا اگر از قبل حساب دارید حساب خودتان را به زیر مجموعه تجارت فارکس منتقل کنید. دقت داشته باشید که شما با انتخاب ما بعنوان معرف حساب خودتان را زیر مجموعه ما قرار خواهید داد اما هیچ هزینه ای نه به ما پرداخت میکنید و نه تفاوتی در حساب شما در بروکر ایجاد خواهد شد، فقط ما از بروکر بعنوان بازاریاب کمیسیون دریافت خواهیم کرد.

برای افتتاح حساب در یکی از بنرهای زیر روی بنر آنها کلیک کنید و یا اگر حساب دارید به بخش معرفی اکسپرت مراجعه کنید و از آموزش تغییر معرف که برای آن بروکر قرار گرفته استفاده کنید.

بروکر آمارکتس
بروکر آمارکتس
بروکر لایت فارکس
بروکر لایت فارکس
بروکر کپیتال اکستند
بروکر کپیتال اکستند
بروکر ارانته
بروکر ارانته

در مرحله دوم حساب شما باید حتما موجودی داشته باشد. پیشنهاد ما این است که بسته به نوع اکسپرت جهت مدیریت سرمایه حساب خود را شارژ کنید اما آنچه از نظر ما شما را یک معامله گر واقعی نشان خواهد داد موجودی حساب شما حداقل به میزان 100 دلار میباشد. پس حساب خود را اگر این موجودی را ندارد شارژ کنید.

 

مرحله سوم برای دریافت اکسپرت از سربرگ سایت روی ورود کلیک کنید (( اگر حساب کاربری در تجارت فارکس ندارید همانجا یک حساب باز کنید )) سپس وارد کابین خود شده و از بخش ارسال تیکت یک تیکت برای دیپارتمان دریافت اکسپرت ارسال کنید. در عنوان تیکت دریافت اکسپرت را وارد کنید و در توضیحات شماره حساب + شماره کابین + اسم اکسپرتی که تمایل به دریافت آنرا دارید وارد کنید.در انتها یک اسکرین شات از ولت بصورتی که شماره حساب و موجودی در آن مشخص باشد جهت راستی آزمایی آپلود کنید و تیکت را ارسال کنید.

بخش برنامه نویسی ما در اولین فرصت اطلاعات شما را بررسی و در صورت صحت آنها اکسپرت را برای شما آماده و در جواب همان تیکت برای شما ارسال خواهند کرد.

 

دو نکته: 

1: اکسپرت فقط روی حسابی که شرایط بالا رو دارا باشه ارائه و قفل میشه و شما قادر به استفاده در دیگر حسابها نخواهید بود. پس برای استفاده در حسابهای دیگر باید تیکت مجدد برای حسابی که شرایط گفته شده در بالا را دارا باشد ارسال کنید.

2: به هیچ عنوان درخواست سورس کد اکسپرت یا دریافت اکسپرت برای حسابهای ریل که زیر مجموعه ما نیستند نکنید چرا که نه تنها پاسخی برای این درخواستها دریافت نخواهید کرد بلکه دسترسی شما به سایت نیز مسدود خواهد شد.

 

به علت درخواستهای زیاد در بخشهای مختلف پروسه ارسال اکسپرت برای شما در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد نهایت تا 24 ساعت در روزای کاری زمان خواهد برد و نتیجه از طریق ایمیل برای شما نیز ارسال خواهد شد.

سوالات متداول

اکسپرت مارتینگل چیست ؟

اکسپرت مارتینگل یک ربات تمام اتومات است که شیوه معاملاتی آن بر اساس یک تئوری و یک استراتژی مارتینگل میباشد. برای اولین بار روش ترید مارتینگل در قرن هجده میلادی توسط یک ریاضیدان فرانسوی بنام پیر لوی ابداع شد. این روش بر پایه ریز شدن در بازار و شامل افزایش حجم و میانگیری در معاملات است.

اکسپرت مارتینگل سود آور است ؟

اکسپرت مارتینگل در عین اینکه سود آور است اما شامل ریسک ها و خطرات خود نیز میباشد. در این پست در خصوص ریسک های این اکسپرت نیز توضیح داده ایم.

اکسپرت مارتینگل را چگونه دانلود کنیم ؟

 همانطور که در پست نیز گفته شده است شما میتوانید برای تست اکسپرت مارتینگل نسخه تست دموی آنرا از این پست دریافت کنید. در صورت رضایت میتوانید از نسخه ریل آن مطابق روشی که توضیح داده ایم استفاده کنید.

اشتراک در
اطلاع از
10 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با سلام ایا این اکسپرت مارتینگل روی انس دلار هم کار می کند.تنظیماتش چه تغییراتی می کند.

سلام
امکان داره که حد ضرر حدود 290 دلار داشته باشیم
به نظر من بیشتر از این خیلی ضرر زیاد میشه. یک جوری حد ضرر باید بهتر رعایت بشه.
امکانش هست اکپرد به این صورت تنظیم بشه؟؟

سلام نسخه دموی شما فقط پیام می دهد این نسخه دمو است و فعال نمی شود

سلام خسته نباشین بنده دانلود کردم خوب کار کرد اولش ولی بعدش یه دفعه ای کال مارجین کرد حساب و ایرادش کجاست؟

سلام وقت بخیر خسته نباشید من از اکسپرت tfxدر دمو استفاده کردم و من از قبل در بروکر آلپاری ثبت نام کرده ام به چه روش میتونم نسخه ریل را دریافت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید