کپی تریدینگ 0 تا 100 بهترین ❤️ کپی ترید ❤️ حرفه ای

تاریخ آخرین بروزرسانی: 23 مارس 2024

امروزه یکی از بهترین روشهای استفاده از سیگنالهای معاملاتی دیگران و تحلیل و تریدهای افراد موفق در بازار فارکس را میتوان کپی ترید یا همان کپی تریدینگ دانست. در این پست از سلسله جلسات آموزش فارکس به معرفی بیشتر سیستم کپی ترید و انواع روشهای انجام کپی تریدینگ خواهیم پرداخت.

کپی ترید شیوه های مختلفی خواهد داشت که در جدول زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد، و در ادامه این پست به معرفی مزایا و معایب هرکدام خواهیم پرداخت تا به بهترین روش برای استفاده از کپی تریدینگ دسترسی داشته باشیم.

❤️اکسپرت کپی تریدینگ: بهترین شیوه کپی ترید فارکس
♻️کپی ترید بروکر فارکس: بهترین روش برای کپی ترید داخل یک بروکر
💹کپی ترید با واسطه: سایتهای خارجی واسطه کپی ترید
💰کپی ترید رمز ارزها: سیستم کپی معاملات در بازار کریپتوها

بسته به اینکه شما در کدام شاخه فعالیت دارید چه بازار فارکس، چه بازار رمز ارزها همواره استفاده از روش کپی ترید برای شما جذابیت خاص خودش را خواهد داشت. در این پست به شما کمک خواهیم کرد تا با بهترین روش کپی تریدینگ مناسب خودتان آشنا شوید.

کپی تریدینگ چیست ؟

کپی تریدینگ یک سیستم تکثیر معاملات از یک حساب در یک یا چند حساب دیگر میباشد که بوسیله آن میتوانید معاملات خودتان را بر روی دیگر حسابهای خودتان یا اشخاص دیگر تکثیر کنید.همچنین ممکن است شما تصمیم داشته باشید معاملات افراد دیگر را بر روی حساب های خود کپی کنید. در سیستم کپی تریدینگ شما بجای اینکه بصورت دستی اقدام به انجام این کار داشته باشید از روش های مختلفی که در این پست توضیح خواهیم داد بصورت اتومات اقدام به کپی تریدینگ یا همان کپی معاملات خواهید کرد. تا انتهای این پست را همراه ما باشید.

کپی تریدینگ

کاربرد های کپی تریدینگ

کپی تریدینگ copy trading یا همان سیستم کپی معاملات در بازارهای مالی مختلفی کاربرد دارد و شما میتوانید از آن بسته به نوع فعالیت خودتان استفاده کنید. بیشترین کاربرد سیستم کپی ترید برای فارسی زبان ها در سه بازار مالی عمده صورت میگیرد که عبارت هستند از بازار فارکس - بورس ایران - بازار رمز ارزها .

تفاوتی نمیکند که شما در کدام یکی از سه بازار فوق فعالیت میکنید در تمامی آنها سیستم هایی برای کپی معاملات موجود میباشد که میتوانید از آنها استفاده کنید اما لازم است که بدانید محبوب ترین سیستم کپی معاملات در بازار فارکس میباشد که از تنوع و تفاوت های بسیار زیادی نیز برخوردار است .

در این پست علاوه بر اینکه بصورت مختصر در خصوص سیستم کپی معاملات در بازار رمز ارزها و بورس ایران توضیح خواهیم داد بصورت مفصل به مبحث کپی تریدینگ در بازار فارکس چه در بخش سهام چه در بخش جفت های ارزی و حتی در بخش رمز ارزهای قابل معامله در فارکس خواهیم پرداخت.

مهم نیست چقدر با کپی تریدینگ آشنایی دارید یقینا بعد از این پست دریچه های جدیدی از سیستم های کپی تریدر و انواع آن برای شما باز خواهد شد پس حتما تا انتهای این پست با ما همراه باشید و چنانچه موردی به نظر شما رسید که به آن اشاره نشده بود در بخش نظرات برای ما بیان کنید تا در بروزرسانی های بعدی به این مطلب آموزشی اضافه شود.

از کپی ترید در بازار فارکس شروع خواهیم کرد و در نهایت با کپی تریدینگ در بورس ایران این آموزش را به اتمام خواهیم رساند.

♻ کپی تریدینگ فارکس : بهترین روش های کپی ترید فارکس را به شما معرفی کرده ایم.
💹 کپی ترید رمز ارزها : به شما خواهیم آموخت چطور در بازار رمز ارزها از کپی تریدینگ استفاده کنید.
📊 کپی تریدینگ بورس ایران : یقینا برای شما جذاب خواهد بود اگر بدانید در بورس ایران نیز میتوانید معاملات دیگران را کپی کنید.
🏆 سیستم کپی ترید آلپاری قویترین سیستم کپی ترید فارکس : به شما خواهیم گفت چرا سیستم کپی تریدینگ آلپاری قویترین است.
⭐ کپی تریدینگ بروکر لایت فارکس : با کپی تریدینگ لایت فارکس به جمع حرفه ای ها بپیوندید.
🎁 اکسپرت کپی تریدینگ : هدیه ویژه ما به شما اکسپرت اکانت کپیر میباشد.

[elementor-template id="52272"]

موضوعات مطرح شده در این پست
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  کپی تریدینگ فارکس

  همانطور که بصورت خلاصه گفتیم حرفه ای ترین سیستم های کپی معاملات در بازار فارکس میباشد چرا که به علت گستردگی بسیار بالا و همچنین محبوبیت زیاد این بازار همواره شرکت های حقیقی و حقوقی بزرگ یا حتی افراد زیادی اقدام به ارائه راههایی برای استفاده از سیستم کپی تریدینگ در بازار فارکس کرده اند.

  در بازار فارکس از سه روش میتوان از سیستم کپی ترید استفاده کرد که هرکدام را بصورت جداگانه خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

  کپی ترید در بروکر فارکس

  معروف ترین و پر طرفدار ترین شیوه کپی تریدینگ روش کپی ترید یا کپی معاملات بوسیله بروکر فارکس میباشد. در واقع برخی از بروکر های فارکس با ایجاد سیستم کپی ترید بین مشتریان خود به جهت یک امر تبلیغی این امکان را فراهم کرده اند تا مشتریان و کاربران یک بروکر خاص این توانایی را داشته باشند که معاملات خود را به اشتراک بگذارند یا از روی معاملات دیگران کپی کنند. شیوه های کپی معاملات در بروکر ها مختلف میباشد برخی از روش کپی مستقیم روی حساب ها استفاده میکنند و برخی از روش های سبد گردانی و تقسیم سود.

  به چند بروکر معروف و معتبر که سیستم کپی ترید دارند در ادامه اشاره میکنیم و هر کدام را تا حدودی توضیح خواهیم داد.

  کپی تریدینگ بروکر آلپاری

  بروکر آلپاری دارای یکی از قویترین سیستم های کپی معاملات را دارا میباشد که شما هم در آن میتوانید اقدام به کپی معاملات دیگر کاربران داشته باشید و هم میتوانید خودتان بعنوان شخصی که میخواهید اجازه کپی معاملات شما به دیگران داده شود فعالیت کنید.

  محبوبترین بخش سیستم کپی تریدینگ بروکر آلپاری حساب های PAMM میباشد که شما میتوانید تحت عنوان حساب های سرمایه گذاری به آنها دسترسی داشته باشید. بروکر آلپاری 5 نوع حساب سرمایه گذاری برای کپی معاملات در نظر گرفته است که با استقبال بیش از 60000 نفر برای کپی معاملات و مشارکت در حساب سرمایه گذاری بیش از 4000 نفر قابل مشاهده است. نکته بسیار جذاب این بخش در بروکر آلپاری این است که شما میتوانید در بخش حساب های PAMM با بررسی و آنالیز حساب های موجود و مشاهده درصد سود یا ضرر هر حساب تحقیق بهتری در جهت انتخاب انجام دهید. 

  ما در پست معرفی بروکر آلپاری به توضیح بسیار کاملی برای این بخش پرداخته ایم که میتوانید از آن برای آشنایی بیشتر با حساب PAMM استفاده کنید.

  بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

  بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

  کپی تریدینگ بروکر کپیتال اکستند

  یکی از پیشرفته ترین و بروزترین سیستم های کپی ترید را درمیان بروکرهای فارکس موجود میتوان سیستم کپی ترید بروکر کپیتال اکستند دانست. به واقع استفاده از این سیستم یکی از ساده ترین و البته بهترین روش های کپی ترید به حساب می آید.

   

  بروکر کپیتال اکستند

  کپی تریدینگ بروکر لایت فارکس

  کپی معاملات در LiteForex

  بروکر لایت فارکس نیز یک سیستم کپی تریدینگ برای کپی معاملات فارکس دارد که بسیار در بین معامله گرانی که در این بروکر حساب دارند محبوب میباشد.

  تفاوت کپی تریدینگ بروکر لایت فارکس با بروکر آلپاری که حساب PAMM بود در این است که در بروکر لایت فارکس پول در حساب کاربری خود شما نگهداری میشود و دیگر در قالب سرمایه گذاری به حساب نخواهد آمد.پس معاملات مورد نظر شما عینا در حساب شخص شما کپی خواهند شد و دیگر در یک حساب دیگر تجمیع نمیشود تا مورد معامله قرار بگیرد. این یک مزیت بسیار خوب برای افرادی است که تمایل دارند کپی معاملات در حساب شخصی آنها صورت بگیرد.

  کپی تریدینگ لایت فارکس

  استفاده از بخش کپی معاملات در بروکر لایت فارکس مزایای دیگری نیز دارد بعنوان مثال شما میتوانید در لایو چت بروکر با شخصی که معاملات را انجام میدهد و در حساب شما کپی میشود بصورت آنلاین چت کنید و سوالات احتمالی خودتان را از وی بپرسید. همچنین امکان محدود کردن ریسک بوسیله تنظیمات شخصی که در اختیار شما قرار میگیرد نیز وجود خواهد داشت.

  مراحل استفاده از حساب کپی تریدینگ در بروکر لایت فارکس به ترتیب زیر است

  در پست مربوط به بروکر لایت فارکس در کنار معرفی و شیوه افتتاح حساب که بصورت تصویری توضیح داده ایم برای شما تمامی جزئیات مربوطه به  بخش کپی تریدینگ را نیز برای شما قرار داده ایم. از بزرگترین مزایای بخش کپی معاملات در بروکر لایت فارکس این است که شما میتوانید حجم مورد نظر خودتان را به شکل های مختلف تنظیم کنید مثلا حجم ثابت در نظر بگیرید یا بصورت درصدی قرار دهید ووو که همه را در بخش معرفی بروکر لایت فارکس بصورت کامل توضیح داده ایم.

  معرفی و آموزش کار با بروکر لایت فارکس

  کپی تریدینگ بروکر FxPrimus

  بروکر FxPrimus یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بروکر های فارکس است که خدمات استفاده از حساب کپی ترید به شیوه PAMM را ارائه میکند.

  بروکر FxPrimus بصورت عادی به مشتریان ایرانی خود خدماتی ارائه نمیکند اما طبق مذاکراتی که با این بروکر در دفتر دبی آنها انجام شد قرار بر این شد که کاربرانی که از سمت سایت تجارت فارکس و وی شارژ معرفی میشوند چه در کشور ایران باشند و چه افغانستان (( صرفا فارسی زبان ها )) بتوانند در این بروکر حساب باز کرده و از خدمات متنوع آن استفاده کنند.

  یکی از بهترین و قویترین خدمات ارائه شده در بروکر FxPrimus حساب های کپی تریدینگ PAMM میباشد که شما چه در قالب یک استاد و چه یک کاربری که هنوز مهارتهای لازم را ندارید میتوانید از آن استفاده کنید. پلت فرم PAMM از FXPRIMUS راه حلی مناسب برای معامله گران است که می خواهند در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنند اما زمان و مهارت های لازم را ندارند.

  به عنوان یک معامله گر ، می توانید عملکرد معاملات استادان این بازار را مشاهده کرده و معاملات خود را به طور خودکار دنبال کنید. هر استادی که اجازه استفاده از کپی ترید را در بروکر FxPrimus به شما میدهد در ابتدا وجوه خود را معامله می کند تا اطمینان حاصل شود که اهداف آنها کاملاً با اهداف شما مطابقت دارد.

  و در نهایت شما در صورت رضایت از عملکرد آن شخص میتوانید نسبت به استفاده از سرویس PAMM یا همان سرمایه گذاری بر اساس استراتژی شخص مشخص شده از سمت خودتان اقدام کنید.

  بروکر اف ایکس پریموس

  بروکر اف ایکس پریموس

  برای استفاده از خدمات کپی تریدینگ در بروکر FxPrimus ابتدا روی بنر فوق کلیک کنید و یک حساب باز کنید و آنرا وریفای کنید و سپس ادامه مراحل را مطابق بخش زیر انجام دهید.

  اگر برای افتتاح حساب و وریفای مشکلی دارید میتوانید روی دکمه زیر کلیک کنید تا در پست معرفی و آموزش افتتاح حساب بروکر FxPrimus بصورت تصویری آنرا مشاهده کنید.

  معرفی و آموزش افتتاح حساب بروکر FxPrimus

  به همین سادگی شما در یک طرح سرمایه گذاری یا همان کپی تریدینگ PAMM مشارکت کردید و هر زمانی که تمایل نداشتید میتوانید از این طرح خارج شوید.

  از مزایایی که حساب PAMM در این بروکر دارد این است که شما اولا در میان تعداد زیادی از فعالان حرفه ای که حساب مستر ارائه میکنند قدرت انتخاب دارید و  ثانیا هر زمان که تمایل داشته باشید میتوانید از طرحی که انتخاب کرده اید خارج شوید.

  در زیر به برخی از مزایای این سرویس اشاره میکنیم:

  امکان آنالیز دقیق هزینه ها کنترل کامل آمار پیشرفته امکان آنالیز دقیق

  شما قادر هستید که هر مستر که مورد نظر شما هست یا چندین مستر را قبل از انتخاب برای هر مدتی که تمایل دارید زیر نظر بگیرید و بعد از آنالیز دقیقی که انجام میدهید تصمیم گیری کنید.

  هزینه ها

  در طرح PAMM در این بروکر همه چیز بسیار شفاف است و شما قبل از شروع کردن میتوانید تمامی هزینه ها و یا کمیسیون هایی که ممکن است از سمت مستر ها درخواست شود را مشاهده کنید و در آینده دیگر تغییری در آن وجود نخواد داشت.

  کنترل کامل

  بصورت کاملا حرفه ای بر روی حساب هایی که دارید کنترل خواهید داشت و میتوانید هر زمانی از آنها برداشت کنید و این یک لذت فوق العاده است که بتوانی هر زمانی تمایل داشتید سود یا اصل پول خود را خارج کنید.

  آمار پیشرفته

  در کابین حساب PAMM در این بروکر شما دسترسی کاملی به آمار بصورت پیشرفته خواهید داشت تا بتوانید بصورت دقیق در زمان دقیق عملکرد مستر را مورد ارزیابی قرار دهید تا در صورت نیاز در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

  کپی تریدینگ بروکر آمارکتس

  بروکر آمارکتس نیز سیستم کپی تریدنگ ارائه میکند که شما در صورت تمایل به سادگی قادر خواهید بود تا از این سیستم کپی معاملات یا کپی تریدینگ بروکر آمارکتس استفاده کنید.

   

  بروکر آمارکتس

  بروکر آمارکتس

  کپی تریدینگ بروکر روبو فارکس

  بروکر روبو فارکس از قدیمی ترین بروکر های فارکس میباشد که به مشتریان فارسی زبان خدمات میدهد.

  شما برای استفاده از بخش کپی تریدینگ در بروکر روبو فارکس کافی است که در بخش سرمایه گذاری (Investments) برای انتخاب تریدرهای برتر و سودده، روی رتبه بندی معامله گران (Traders rating) کلیک کنید. تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.

  بخش کپی تریدینگ روبو فارکس یکی از قویترین بخش های کپی تریدینگ است اما از آنجا که در چند ماه گذشته تخلفات شدیدی از سمت بروکر روبو فارکس صورت گرفته است که شما به سادگی با یک سرچ ساده میتوانید آنها را مشاهده کنید بعنوان مثال چندین مورد پاک شدن سود مشتریان از سمت بروکر روبو فارکس بوده است بدون اینکه هیچ توضیحی از سمت بروکر روبو فارکس به مشتریان داده شود.

  از این رو استفاده از بخش کپی تریدینگ روبو فارکس را نیز به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنیم.

  کپی تریدینگ در سایت های واسطه

  یک راه دیگر برای استفاده از کپی تریدینگ استفاده از سایت های واسطه است که به نوعی خدماتی را ایجاد کرده اند که شما میتوانید از طریق آنها با پرداخت هزینه بین حساب ها در بروکر های مختلف یا پلتفرم های مختلف کپی تریدینگ را انجام دهید. ما در این بخش به دو سایت مشهور در این خصوص اشاره و در مورد هر کدام توضیحاتی را برای شما ارائه خواهیم کرد.

  کپی تریدینگ ZuluTrade

  سایت ZuluTrade بیش از 40 بروکر فارکس را پشتیبانی می کند و به سرمایه گذارانی که دارای حساب در کارگزاری دیگری هستند اجازه می دهد تا حساب کاربری جدید خود را به حساب موجود خود به راحتی پیوند دهند.

  این یکی از بهترین پلتفرم های معاملاتی کپی است که بیشتر مورد توجه معامله گران فعال در بازار فارکس قرار می گیرد.

  سایت و پلتفرم زولو ترید مزایایی دارد که در رو برو به برخی از آنها اشاره میکنیم. امکان دانلود معاملاتورود به zulutrade.comعضویت رایگانورود به zulutrade.comامکان کپی پرتفوی سایر سرمایه گذارانورود به zulutrade.comاعلان در صورت مارجین کالورود به zulutrade.comتعداد زیاد ترید های حرفه ایورود به zulutrade.comابزار های مدیریت ریسک حرفه ای و مبتدیورود به zulutrade.com قبلی بعدی

  پلتفرم و سایت ZuluTrade یکی از قدیمی ترین سایت های با واسطه برای استفاده از کپی تریدینگ است که در سر تا سر جهان مشتریان و مخاطبین خود را دارد.در سایت ZuluTrade مشتریان حرفه ای زیادی وجود دارند که در کنار افراد مبتدی به سادگی قابل شناسایی هستند.

  با استفاده از خدمات ZuluTrade شما باید کمیسیون یا درصدی را بعنوان هزینه خدمات به خود ZuluTrade پرداخت کنید که این هزینه بجز هزینه هایی میباشد که توسط خود مستر ها از شما دریافت میشود. یک ایرادی که ممکن است بتوان به سایت ZuluTrade وارد دانست این است که برای کاربران ایرانی هر لحظه احتمال اینکه محدودیت هایی را اعمال کند وجود خواهد داشت.

  کپی تریدینگ بوسیله اکسپرت کپی ترید

  و در نهایت یکی از بهترین و حرفه ای ترین روش های استفاده از کپی تریدینگ استفاده از اکسپرت کپی ترید برای کپی کردن و اعمال معاملات یک حساب دیگر در حساب شخصی شما میباشد. استفاده از روش کپی تریدینگ با اکسپرت مزایا و معایبی دارد و ما در ابتدا به بزرگترین عیب شیوه استفاده از کپی معاملات با اکسپرت میپردازیم.

  برای استفاده از اکسپرت کپی ترید شما نیاز به این دارید که یوزر و اینوست پسورد حسابی که میخواهید از آن کپی کرده و در حساب خودتان اعمال کنید را داشته باشید.

  همین مورد میتواند بزرگترین ایراد باشد چرا که لازمه آن بر قرار کردن ارتباط با مدیران حساب است تا در صورت قبول کردن آنها یوزر و اینوست پسورد حساب (( پسورد دوم که فقط حساب قابل مشاهده خواهد بود )) را دریافت کنید و بتوانید از اکسپرت کپی ترید استفاده کنید.

  یک عیب دیگر استفاده از این روش هم این است که استفاده از اکسپرت کپی ترید فقط برای افرادی مقدور میباشد که لزوما یک حساب و یک معامله گر حرفه ای را بشناسند تا بتوانند معاملات او را در حساب خود کپی کنند که یافتن این مورد بسیار سخت خواهد بود و در روشهایی مثل کپی ترید در سایت زولو ترید یا کپی ترید بروکر کپیتال اکستند یا حتی سرویس PAMM بروکر آلپاری شما با این مشکل رو در رو نخواهید بود و در سایت های گفته شده لیستی از معامله گران در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  مشکل و ایراد سوم استفاده از اکسپرت کپی ترید این است که شما برای اینکه بوسیله اکسپرت کپی ترید معاملات را کپی کنید به یک سرور مجازی یا همان VPS نیاز دارید که آپ تایم بالا داشته باشد که این خود هزینه ای را بصورت ماهیانه برای شما در بر خواهد داشت.

  شاید با خودتان بگویید پس چه کاری هست که از اکسپرت کپی ترید استفاده کنیم وقتی این سه ضعف بزرگ را در آن مشاهده میکنیم ؟

  اما صبر کنید هر کدام از این ضعف ها میتواند خود از جهتی یک مزیت نسبت به دیگر روش ها باشد بعنوان مثال اینکه شما وقتی اینوست پسورد حساب یک معامله گر موفق را داشته باشید عملا بصورت حقیقی (( نه صرفا ادعای یک سایت )) میتوانید تاریخچه معاملات این معامله گر فارکس یا بازار رمز ارزها را مشاهده کنید.

  همانطور که گفتیم ممکن است اطلاعاتی که در سایتهایی که در بالاتر به شما گفتیم اطلاعات دقیق و کافی و شاید حتی حقیقی نباشد بعنوان مثال در بروکر آمارکتس بسیار مواقع شاهد این بوده ایم که حساب سازی کرده است و آنرا بعنوان یک حساب موفق نمایش داده اما بعد از جذب سرمایه زیاد از سمت کاربران به یکباره حساب با ضرر سنگین مواجه شده است.

  این اتفاق ممکن است برای هرکدام از بروکرهای دیگر نیز بیافتد که اصلاحا گندش بعدا در بیاد 😉 .

  یا مثلا شما وقتی در هر کدام از روشهای بالا که گفتیم کار کنید لزوما باید کارمزد یا هزینه ای را به مراتب بیشتر از هزینه ای که برای یک وی پی اس VPS هزینه میکنید بپردازید پس هزینه سرور مجازی به تنهایی آنقدر زیاد نخواهد بود که نتوان آنرا نادیده گرفت.

  بله تنها مشکل پیدا کردن یک تریدر موفق است که قبول کند یوزر و اینوست پسورد خود را در اختیار شما قرار بدهد تا با استفاده از اکسپرت اکانت کپیر معاملات را روی حساب خودتان کپی کنید. 

  نکته ای که لازم است اشاره کنم عموما افرادی که از اکسپرت اکانت کپیر استفاده میکنند چند دسته هستند که مشکل گفته شده را عملا نخواهند داشت :

  دسته اول آموزش دهندگان یا استاد هایی هستند که خود در حساب شخصی خودشان معامله میکنند پس میتوان از آنها درخواست کرد تا به شما که مثلا شاگرد آنها هستید لطف کنند و با یک اکسپرت اکانت کپیر توسط خودشان (( حتی نیاز نیست به شما یوزر نیم و اینوست پسورد بدهند )) معاملاتشان را روی حساب شما هم کپی کنند.

  دوم اساتیدی که به میل خودشان تمایل دارند تا معاملات خود را برای شاگردانشان چه در حساب ریل و چه در حساب دمو کپی کنند . این گروه هم به میل خود بهترین روشی که میتوانند استفاده کنند استفاده از اکسپرت اکانت کپیر هست.

  شاید از نظر شما کمتر باشند افرادی که در یکی از این دو گروه باشند اما باورکنید من بعنوان یک فعال در این بازار بارها با تماس هایی مواجه بوده ام که درخواست همچین اکسپرتی را داشته اند برای موارد اینچنینی.

  دسته سومی هم وجود دارند : گروهی از افراد هستند که سرمایه خود را در یک بروکر تجمیع نمیکنند و در بروکر های مختلف و حسابهای مختلف آنها را پخش کرده اند بنا به دلایل و مسائل مدیریت سرمایه ای نمیخواهند همه موجودی خود را در یک حساب قرار بدهند. این گروه نیز برای اینکه نیاز نباشد مداوم بین حسابهای خود در گردش باشند با استفاده از اکسپرت اکانت کپیر در یک حساب تحلیل و معاملات خود را انجام میدهند و در دیگر حساب ها بصورت خودکار تمامی معاملات پیاده سازی میشود.

  دسته چهارم : افرادی که بصورت گروهی اقدام به تهیه یک اکسپرت خوب و سود آور فارکس کرده اند. با توجه به اینکه عموما این اکسپرت ها بر روی یک حساب قفل میشوند و از طرفی یک گروه باهم فقط یک اکسپرت برای یک حساب خریداری کرده اند دو راه دارند: 

  راه اول اینکه همه سرمایه خود را در یک حساب قرار دهند و اکسپرت را روی تمام سرمایه یکجا فعال کنند که عملا شدنی نیست چرا که مشکلات متعددی را پیش رو خواهند داشت مثلا ما همیشه تاکید کرده ایم در یک حساب در هیچ بروکری مبالغ سنگین را نگهداری نکنید  که خدای نکرده به هر دلیلی اگر برای آن حساب مشکلی ایجاد شد برای تمام سرمایه  مشکل ایجاد نشود.

  یا حتی شاید سرمایه افراد مختلف باشد یا شخصی بخواهد روی سرمایه ای که دارد با ریسک کمتری اکسپرت خریداری شده را استفاده کند و شخص دیگری تمایل داشته باشد با ریسک بیشتر از اکسپرتی که خریداری شده استفاده کند. همانطور که متوجه شدید هیچ چاره ای جز اینکه هر شخص بر روی حساب خود با استفاده از اکسپرت کپی ترید معامله کند ندارد.

  راه دوم که همان بود که در بالاتر گفتیم در واقع اکسپرت را روی یک حساب با سرمایه کم حتی حساب دمو ران میکنید و الباقی افراد توسط اکسپرت اکانت کپیر آن معاملات را روی حساب خودشان بر اساس خواسته و تنظیماتی که تمایل دارند فعال میکنند و تمام.

  درصورتی که تمایل دارید از اکسپرت کپی ترید یا همان اکانت کپیر استفاده کنید میتوانید بصورت رایگان آنرا از بخش اکسپرت فارکس سایت تجارت فارکس دریافت کنید.

  دریافت اکسپرت کانت کپیر

  امکان منحصر به فرد اکسپرت اکانت کپیر

  این چیزی که میخوام بگم براتون شاید به نظرتون طنز بیاد ولی واقعا من خودم از همین روش خیلی سود کردم 😂 .

  بزارید با یک خاطره این امکان فوق العاده طنز رو بگم براتون : یک دوستی داشتم هر تریدی میزد رد خور نداشت استاپ میخورد بجای تی پی حتی دستی هم خارج نمیشد از معاملاتش یک روز به من گفت میتونی وقت بزاری ایراداتم رو بگیری و یوزر نیم و اینوست پسوردش رو فرستاد برام. هرچی بررسی کردم دیدم کلا روش خاصی برای ترید نداره سلیقه ای میزنه و بهش گفتم اما قبول نکرد خلاصه منم یک اکسپرت اکانت کپیر نوشتم با این شکل که هر پوزیشنی این دوست من گرفت برای من برعکس بگیره.

  عملا وقتی اون خرید میزد روی حساب من معامله فروش باز میشد و وقتی که فروش میزد برای من معامله خرید انجام میداد. چند ماهی گذشت تا دوباره دیدمش و صحبت از معاملاتش شد و همچنان مینالید بهش گفتم بیا یک چیزی بهت نشان بدم و دوتا حساب رو باز کردم یکی حساب خودش یکی حسابی که کپی ترید روش انجام میشد.

  باورش نمیشد به عینه تمامی معاملاتش رو برعکس گرفته بودم و به همون میزانی که اون ضرر کرده بود من سود کرده بودم منهای اسپرد.

  این رو گفتم که به این جای داستان برسم که اکانت کپیر لزوما برای این نیست که شما یک تریدر حرفه ای پیدا کنید که خیلی هم سخت هست گاها برعکس هم جواب میده 😉.

   

  کپی تریدینگ رمز ارزها

  برای استفاده از کپی تریدینگ رمز ارزها یا باید معاملات رمز ارز ها را در نرم افزار متاتریدر و بروکر های فارکس انجام دهید که میتوانید از مواردی که در بالاتر گفته شد استفاده کنید و یاهم باید از سایت های واسطه استفاده کنید. هرچند به هیچ وجه کپی تریدینگ را برای رمز ارزها پیشنهاد نمیکنم ریسک بالایی خواهد داشت.

  کپی تریدینگ Covesting

  Covesting یکی دیگر از پلتفرم های پرمحتوا است که کپی تریدینگ با رمز ارز را ارائه می دهد. با این سرویس، فقط درصورتی که سود کسب کنید، باید کارمزد پرداخت کنید.

  این پلتفرم و این سایت برای فعالان بازار رمز ارزها که تمایل به استفاده از کپی تریدینگ دارند مناسب است و میتواند کاربردی باشد.

  همانطور که گفتیم فقط به شرطی که شما با استفاده از کپی تریدینگ این سایت کسب سود کنید باید کارمزد پرداخت کنید و در غیر اینصورت نیازی به پرداخت کارمزد و هزینه ای برای استفاده از خدمات این سایت ندارید. کاربران ایرانی که در خصوص رمز ارزها فعالیت میکنند باید در استفاده از این سایت دقت لازم را داشته باشند تا به جهت ایرانی بودن برای آنها مشکلی ایجاد نشود.

  کپی تریدینگ Copyme.io

  سایت کپی تریدینگ Copyme.io یک سرویس است که رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند. این پلتفرم صرافی نیست و به عنوان یک سرویس سوم شخص به بایننس متصل می شود.

  کارمزد CopyMe.io بسیار کم است، اما کارمزدها توسط تریدرهای حرفه ای مشخص می شوند.

  از آنجایی که بعنوان یک واسطه به حساب بایننس شما متصل میشود ممکن از با باگ های امنیتی نیز مواجه باشد که به همین دلیل به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنیم از این سایت استفاده کنید.

  محدودیت های بایننس به اندازه کافی برای ایرانیان فعال در بازارهای رمز ارز مشکل ایجاد کرده است به مشکلات خودتان اضافه نکنید.

  در این بخش ضرفا جهت آشنایی و معرفی نام این سایت را آورده ایم.

  کپی تریدینگ بورس ایران

  من تا به حال برای انجام کپی تریدینگ در بورس ایران ابزار یا سایت اختصاصی مشاهده نکرده ام اما یقینا در پلتفرم هایی که بر پایه متاتریدر هستند مانند مفید تریدر میتوان مشابه اکسپرت کپی تریدینگ را نوشت تا در بورس ایران هم بتوان از کپی تریدینگ استفاده کرد.

  هرچند به نظر شخص من بخاطر نوع و سبک بورس ایران زیاد نباید به دنبال ابزار کپی تریدینگ یا سیگنال بورس بود و باید به یادگیری آن بپردازید.

  این آموزش یکی از صدها آموزش رایگان فارکس است که در سایت تجارت فارکس منتشر شده است. برای مشاهده آموزشهای بیشتر روی عبارت آموزش فارکس کلیک کنید.

  کپی تریدینگ چیست ؟

  به روش های کپی اتومات معاملات در یک پلتفرم از یک پلتفرم دیگر کپی تریدینگ میگوییم. در این سایت به سه حالت کپی تریدینگ برای بازار فارکس - کپی تریدینگ برای بازار رمز ارزها - کپی تریدینگ برای بورس ایران پرداخته ایم.

  کپی تریدینگ با PAMM متفاوت است ؟

  در نتیجه هر دو یک نتیجه را به همراه خواهند داشت اما در کپی تریدینگ معاملات به عینه از یک حساب در یک حساب دیگر کپی میشوند اما در حساب PAMM به حالت سرمایه گذاری است و سرمایه افراد مختلف بصورت یکجا سرجمع شده و در یک حساب معاملات صورت میگیرد.

  بهترین سایت کپی تریدینگ چیست ؟

  در بین سایتهای موجود یا باید از سایت های بروکر های فارکس که در این پست معرفی کرده ایم و آموزش داده ایم استفاده کنید یا هم میتوانید از سایت زولو ترید استفاده کنید که البته کمی هزینه خواهد داشت.

  اکسپرت کپی تریدینگ یا اکانت کپیر چیست؟

  همانطور که از نامش مشخص است یک اکسپرت است که وظیفه آن بر اساس تنظیماتی که انجام میدهید این است که معاملات یک حساب را در یک حساب دیگر کپی کند از همین رو به این اکسپرت کپی تریدینگ اکسپرت اکانت کپیر هم میگویند.

  چطور در رمز ارزها از کپی تریدینگ استفاده کنیم ؟

  شما برای اینکه در رمز ارزها هم از کپی تریدینگ استفاده کنید دو راه دارید: اول اینکه رمز ارزها را در بستر فارکس و بروکر ها معامله کنید که مطابق آموزش های این پست میتوانید از ابزار کپی تریدینگ نامبرده شده مثل اکسپرت اکانت کپیر استفاده کنید. دوم میتوانید از سایتهایی که معرفی کرده ایم برای واسطه بودن بین شما و مثلا بایننس برای کپی تریدینگ استفاده کنید.

  آیا امکان کپی تریدینگ در بورس ایران هست؟

  بله این امکان وجود دارد شاید نه به قدرت بازار فارکس اما با توضیحات و آموزشی که برای شما تهیه کرده ایم یقینا در بورس ایران هم میتوانید از کپی تریدینگ استفاده کنید.

  اشتراک در
  اطلاع از
  15 نظرات
  تازه‌ترین
  قدیمی‌ترین
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها

  نرم افزار bingx هم خوبه

  من برای کپی ترید فارکس از آمارکتس استفاده کردم خیلی خوب بود ولی اگه بخوام از بروکر آمارکتس کپی ترید روی بروکر دیگه ای داشته باشم راهکاری داره؟

  من کپی ترید فارکس رو از سایت خود بروکرها امتحان کردم همش الکی هست

  سیستم های کپی ترید خود بروکرها قابل اعتماد هستند؟ منظورم اینه واقعا توی این سیستم ها نموداری که به ما بعنوان برایند چند ماهه طرف نشان میدن درسته الکی خودشون درست نکردن؟

  ،قبل از هر چیز تشکر میکنم بابت آموزش هاتون ، به نظرم یه کم نوشته ها سنگین بود چون این آموزش کپی ترید برای اشخاصی هست که اطلاعات چندانی ندارند ، ولی نمی دونم که آیا میشه ساده تر توضیح داد یا نه ؟ بهرحال هرکسی که طاووس میخواد باید جورش رو هم بکشه ، ممنون

  من از کپی ترید لایت فارکس استفاده کردم واقعا مسخره بود ولی توی بروکر آلپاری و کپیتال اکستند که استفاده کردم خیلی خوبه.

  سلام ممنون از آموزشتون
  چطوری اکسپرت کپی ترید رو میشه دریافت کنیم؟

  به نظر شما سیستم کپی ترید بروکر ها بهتر هست یا از اکسپرت کپی ترید استفاده کنیم؟

  من توی بروکر کپیتال کپی ترید دارم خیلی خوبه لایت رو داشتم اذیت میکنه