بروکر FxPrimus | اف ایکس پریموس

 بروکر fxprimus یک بروکر فارکس پیشرو است که در بیش از 200 کشور فعالیت دارد و طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی از جمله فارکس ،فلزات ،کالا ،انرژی، سهام و رمز ارزها را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

دفتر اصلی بروکر اف ایکس پریموس در سال 2009 در لیماسول قبرس افتتاح شده است که تحت نهاد نظارتی CySEC ، با شماره مجوز. 261/14 و شماره ثبت HE 337614 و دفاتر دیگری در آفریقای جنوبی و جمهوری وانواتو تحت نهاد نظارتی VFSC ، با شماره ثبت. 14595 قرار دارد.

این بروکر 4 نوع حساب متنوع بسته به میزان سرمایه مشتری با اسپردهای ثابت و فیکس و اهرم لوریج 1:1000 در اختیار مشتریان قرار می دهند تا با هر میزان سرمایه و هر استراتژی معاملاتی بتوانید به حساب مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

❤️بررسی اسپرد: بسیار پایین و رقابتی
♻️رگوله ها: CySec، Vfsc
💹بررسی لوریج: 1.1000
💰شیوه واریز و برداشت: ریالی ویشارژ

4.7/5 – (16 امتیاز)

بررسی و معرفی بروکر FxPrimus

بروکر fxprimus در سال 2009 در لیماسول قبرس تحت کمیسیون و نهاد نظارتی CySEC تاسیس شده است و دفتر اصلی این بروکر نیز در همین کشور قرار دارد پس از آن دفاتر دیگری نیز در آفریقای جنوبی،جمهوری وانواتو و امارت متحده عربی افتتاح کرده است تا با متمرکز کردن هر یک از دفاتر روی خدمات دهی به کشورهای منطقه شرایط بهتری را برای مشتریانی که از بیش از 200 کشور با این بروکر کار می کنند فراهم کنند.

علارغم اینکه تا کنون این بروکر با برخی کشورها مانند استرالیا، ژاپن،بلژیک کره شمالی و ایران همکاری نداشته است طی رایزنی هایی که به درخواست مشتریان تجارت فارکس و وی شارژ با fxprimus صورت گرفته است.کشور ایران از این لیست خارج شده است و زین پس از طریق دفتر امارت این بروکر همکاری ما آغاز شده است.

از آنجایی که آغاز همکاری با بروکر به منظور یک آزمایش کوتاه مدت نبوده است و قرار بر همکاری طولانی مدت و عدم خروج بروکر از بازار ایران پس از یک دوره کوتاه مدت است طی رایزنی های صورت گرفته خدمات ویژه ای همچون پشتیبانی فارسی ، امکان ثبت نام با مدارک ایرانی مثل کارت ملی و قبوض خدماتی و شارژ و برداشت ریالی برای مشتریان ایرانی اضافه شده است.

🏆 نام تجاری FxPrimus 🌍 وبسایت

www.FxPrimus.com

⭐ سال تاسیس 2009 ♻ رگوله ها CySEC , VFSC
📊 پلتفرم MT4 برای Windows ، Apple و Android 🔎 حساب ها Demo , Real , Pamm
💰 واریز و برداشت ریالی دارد 👩 پشتیبانی فارسی دارد
⭐ حساب اسلامی دارد 👍 معامله رمز ارزها دارد
بروکر FxPrimus

بروکر اف ایکس پریموس
بروکر اف ایکس پریموس

انواع حساب بروکر FxPrimus

انواع حساب در بروکر اف ایکس پرمیوس به گونه طراحی شده است که با هر میزان سرمایه و هر استراتژی معاملاتی بتوانید حسابی را انتخاب کنید که به سودآوری بیش تر شما کمک کند.چهار نوع حساب تجاری با حداقل واریز از 10$ تا 25000$ ،اسپردهای ثابت و شناور ، لوریج از 1:500 تا 1:1000 میتواند نیاز هر مشتری را رفع کند.

fxprimus Micro Variable ECN VIP ECN
حداقل واریز 10$ 15$ 500$ 25000$
اسپرد شناور از 1.4 پیپ شناور از 1.4 پیپ شناور از 0.1 پیپ شناور از 0.1 پیپ
کمیسیون ندارد ندارد 10$ برای هر دو طرف 5$ برای هر دو طرف
لوریج 1:1000 1:1000 1:1000 1:500
نوع ارز حساب USD USD, EUR, GBP, SGD & PLN USD, EUR, GBP, SGD & PLN USD, EUR, GBP, SGD & PLN
سرویس VIP دارد دارد دارد دارد
بونوس ندارد دارد دارد دارد
افتتاح حساب کنید افتتاح حساب افتتاح حساب افتتاح حساب افتتاح حساب

حساب مناسب معامله گران مبتدی:

اگر تازه شروع به معامله در بازار فارکس کرده اید و نمیخواهید روی سرمایه زیادی ریسک کنید دو نوع حساب Micro و Variable با حداقل واریز 10 و 15 دلاری مناسب شماست.لوریج 1:1000 قدرت معاملاتی شما با سرمایه کم را افزایش می دهد و اسپردهای این حساب ها میتواند با پایین ترین اسپردها در بروکرهای دیگر رقابت کند.در حساب Variable امکان دریافت دو نوع بونوس 30٪ و 100٪ دیپازیت را نیز دارید که به افزایش اهرم معاملاتی کمک میکنید.حساب Variable محبوب ترین حساب بین مشتریان بروکر fxprimus است.

حساب مناسب معامله گران حرفه ای:

این دسته از معامله گران معمولا ترجیح می دهند یک سیستم معاملاتی دقیق طراحی کنند و همه چیز را از قبل پیشبینی کنند به همین دلیل نوسانات اسپرد برای معامله گران نیمه حرفه ای خوشایند نیست.در حساب ECN میتوانید اسپرد شناور از 0.1پیپ داشته باشید و برای هر معامله 10دلار کمیسیون بپردازید.حداقل سرمایه در حساب ECN معادل 500 دلار است و به این حساب بونوس نیز تعلق میگیرد.

حساب مناسب سرمایه گذاری:

حساب VIP ECN با حداقل واریز 25000 دلار مناسب سرمایه گذاران با سرمایه بالا است.بدیهی است که هرچه سرمایه بیشتر باشد هزینه معاملاتی کمتر می شود و کمیسیون این حساب نصف کمیسیون حساب ECN است.با توجه به اینکه لوریج در حساب هایی با سرمایه بالا خطرناک است و ریسک از دست دادن سرمایه را بالا میبرد در این حساب اهرم لوریج نهایتا 1:500 ارائه می شود.

واریز و برداشت بروکر FxPrimus

بروکر fxprimus در بیش از 200 کشور جهان مشتری دارد و طبیعی است که روش های واریز و محبوب هر منطقه را برای استفاده راحت تر مشتریان راه اندازی کند.واریز و برداشت در هر روش واریز و برداشت بدون هزینه است و اگر هزینه ای داشته باشد نیز از طرف بروکر پرداخت خواهد شد.واریز و برداشت هایی که در دوشنبه تا جمعه ، 7:00 تا 21:00 GMT+2 ، در هر ماه تقویم انجام شود در همان روز کاری تایید خواهد شد و اگر واریز و برداشتی در خارج از ساعت کار بروکر باشد در اولین ساعت و روز کاری بررسی و تایید می شود.

روش های واریز و برداشت بروکر اف ایکس پرمیوس

از آنجایی که همه روش های واریز و برداشت بروکر به دلیل تحریم ها در ایران قابل استفاده نیستند و روشی مانند بیت کوین که قابل دسترسی است برای مشتریان ایرانی زمان بر است روش واریز و برداشت ریالی برای مشتریان ایرانی از طریق سایت وی شارژ راه اندازی شده است.

تمام واریز و برداشت ها در بروکر fxprimus باید از طریق شحصی انجام شود که در بروکر افتتاح حساب کرده است در صورتی که واریز از طریق شخص ثالثی صورت بگیرد وجه در حساب بلوکه خواهد شد و تنها به شخض واریز کنند بازگرداننده می شود.

به همین دلیل در روش واریز و برداشت ریالی تایید هویت شخص واریز یا برداشت کننده به عهده ویشارژ است که باعث می شود شارژ و برداشت تنها برای مشتریانی انجام شود که زیر مجموعه ما در این بروکر هستند و امکان تایید هویت آن ها وجود دارد.

امنیت سرمایه گذاری در بروکر FxPrimus

امنیت سرمایه گذاری در fxprimus

کلیه تراکنش های کارت توسط Primus Global Ltd با آدرس ثبت شده در Kolonakiou 57 ، Linopetra ، 4103 ، لیماسول قبرس پردازش می شود.fxprimus از با 4 فاکتور امنیت سرمایه گذاری شما را تامیین می کند.

 • وجه مشتریان به صورت جدا از سرمایه شرکت اداره می شود در نتیجه در صورت بروز هر مشکلی در سرمایه شرکت وجه سرمایه گذاران دست نخورده باقی می ماند.
 • Boudica Client Trust بعنوان یک شخص ثالث بر امنیت و تسریع روند برداشت وجه نظارت دارد.
 • FXPRIMUS ضررهای بیشتر از سرمایه شما را پوشش می دهد،یعنی اگر میزان ضرر معاملات بیشتر از سرمایه باشد حساب منفی نخواهد شد و در واریز بعدی ضرر معاملات قبلی کسر نمی شود.
 • به عنوان یک اقدام امنیتی بیشتر ، FXPRIMUS یک بیمه غرامت حرفه ای 5 میلیون یورو معرفی کرده است.

در بررسی های صورت گرفته توسط همکاران ما در تجارت فارکس و وی شارژ هیچ گونه سابقه منفی تاکنون از این بروکر ثبت نشده است و هر هیچ یک شکایتی از مشتریان بدون پاسخ نمانده است.

امکانات ویژه بروکر FxPrimus

امکانات ویژه FxPrimus
pamm 1 1 حساب پم اساتید حساب پم استاتید این فرصت را به شما می دهد تا نتیجه معاملات خود را به اشتراک بگذارید سرمایه گذار جذب کنید و در مقابل کمیسیون یا هزینه دریافت کنید.
pamm 2 حساب پم مشتریان اگر معامله گر مبتدی هستید یا وقت کافی برای معامله کردن ندارید میتوانید عملکرد معامله گران حرفه ای را مشاهده کنید و معاملات آن ها را به صورت خودکار کپی کنید.
images 1 3 بونوس 30٪ با واریز حداقل 500 دلار میتوانید 30٪‌بونوس دیپازیت تا سقف 1500دلار دریافت کنید.
images 4 بونوس 100٪ با واریز حداقل 500 دلار تا سقف 1000دلار 100٪ بونوس دیپازیت و به ازای هر لات معامله 4دلار کشبک دریافت کنید.به مدت محدود
تحلیلی 5 ابزارهای معاملاتی هر ابرار معاملاتی که نیاز دارید را fxprimu در اختیارتان قرار می دهد.از ماژول قوی Platinum API که یک سیستم دسترسی قوی به حساب تجاری است تا اکسپرت و VPS و ماشین حساب ها

آموزش افتتاح حساب بروکر FxPrimus

افتتاح حساب در بروکر fxprimus از طریق دفتر امارت این بروکر برای مشتریان داخل ایران زین پس امکان پذیر است.میتوانید حساب خود را در این بروکر بدون نیاز به پاسپورت یا مدرک محل سکونت خارج از ایران تنها با مدارکی همچون کارت ملی ،گواهی نامه و قبوض خدماتی برای احراز محل سکونت وریفای کنید تنها لازم است افتتاح حساب از طریق یک IB معتبر انجام شود.برای ثبت نام در این بروکر میتوانید با کلیک روی دکمه زیر وارد صفحه افتتاح حساب شوید.با صبت نام از طریق تجارت فارکس و وی شارژ علاوه بر اینکه حساب شما بعنوان یک مشتری ایرانی در بروکر ثبت می شود میتوانید از خدمات واریز و برداشت ریالی نیز استفاده کنید.

افتتاح حساب در بروکر fxprimus

بروکر اف ایکس پریموس
بروکر اف ایکس پریموس

با کلیک روی دکمه بالا وارد سایت بروکر fxprimus خواهید شد.مشابه تصویر زیر در گوشه بالا سمت راست صفحه روی Sign Up کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر fxprimus

سایت بروکر fxprimus فیلتر نیست بهتر است در زمان افتتاح حساب فیلترشکن خود را غیرفعال کنید.این سایت از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند زبان سایت را انگلیسی قرار دهید و آموزش افتتاح حساب تصویری را گام به گام دنبال کنید.به کلیک روی Sign Up وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید شد که لازم است فرم اولیه افتتاح حساب را تکمیل کنید.

فرم افتتاح حساب fxprimus

راهنمای تکمیل فرم افتتاح حساب در بروکر FxPrimus:

در ابتدا در منوی سمت چپ صفحه روی Trader کلیک کنید تا بتوانید حساب معاملاتی افتتاح کنید.

 1. Account Type: گزینه Individual را انتخاب کنید.
 2. First Name:نام خود را با حروف انگلیسی و مطابق با مدرک هویت وارد کنید.
 3. Last Name:نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی مطابق با مدرک هویت وارد کنید.
 4. Emall Address: ایمیلی که قبلا با آن در بروکر ثبت نام نکرده اید و به آن دسترسی دارید وارد کنید.کد تایید افتتاح حساب به ایمیل ارسال می شود و آدرس ایمیل نام کاربری شما برای ورورد به کابین است.
 5. Country:کشور ایران در لیست کشورهای بروکر قرار ندارد پس کشور امارات(United Arab Emirates) را بعنوان کشور انتخاب کنید.
 6. Phone Number:کد کشور امارت برای شما نمایش داده می شود.برای اینکه نشان دهید مشتری ایرانی هستید شماره تلفن را مانند نمونه با کد 0098 بدون صفر اول شماره موبایل وارد کنید.(مثال:00989152020077)
 7. Password:یک رمز عبور انتخاب کنید.رمز باید دارای 8 کاراکتر و شامل حروف بزرگ و کوچک انگلیسی ، رقم و کاراکتر خاص مانند @ , * , & باشد. 

در آخر هر دو تیک پذیرش شرایط و مقررات را فعال کنید و روی REGISTER NOW کلیک کنید.

کد تایید fxprimus

کد تایید به آدرس ایمیل شما از طرف بروکر ارسال می شود در این صفحه باید کد تایید را وارد کنید و روی VERIFY EMAIL ADDRESS کلیک کنید.در این مرحله کابین شما افتتاح شده است و وارد صفحه کابین شخصی می شوید.نام کاربری برای ورود به کابین شخصی آدرس ایمیل شما و رمز ورود ، رمزی است که در مرحله قبل انتخاب کرده اید.

کابین شخصی بروکر fxprimus

برای تکیمل فرآیند ثبت نام از گزینه های میان صفحه مانند تصویر بالا مرحله دوم ریجسترینگ گزینه Personal Details انتخاب کنید.

تکمیل فرم دوم ثبت نام بروکر fxprimus

این صفحه یک فرم تکمیل مشخصات فردی دارد مانند تصویر بالا است گزینه ها به ترتیب به شکل زیر باید تکمیل شود.

 1. First name:در مرحله قبل وارد کرده اید.
 2. Last Name:در مرحله قبل وارد کرده اید.
 3. Address:آدرس محل سکونت با حروف انگلیسی مطابق با مدرک احراز هویت وارد شود.
 4. City/Twon:شهر محل سکونت وارد شود.
 5. Zip/Postal Code: کد پستی ده رقمی محل سکونت وارد شود.در صورتی که کد پستی ندارید ده تا 1 وارد شود.
 6. State:پر کردن این کادر الزامی نیست.
 7. Country:در مرحله قبل کشور امارات انتخاب شده است.
 8. Phone Nuber:شماره موبایل در مرحله قبل وارد شده است تنها بررسی کنید صحیح باشد.
 9. Primary Email Address:در مرحله قبل وارد شده است بررسی کنید صحیح باشد.
 10. Date Of Birth:تاریخ تولد باید میلادی باشد به سایت های تبدیل تاریخ شمسی به میلادی مراجعه کنید و تاریخ تولد صحیح وارد کنید.
 11. Nationality:باز هم کشور United Arab Emirates انتخاب شود.
 12. Gender:جنسیت خود را انتخاب کنید.(Female=زن و Male=مرد)
دو سوال بعدی در رابطه با سابقه سیاسی و اقامت آمریکا است هر دو را با NO پاسخ دهید.تیک پذیرش شرایط و مقررات را قعال کنید و در انتها روی PROCEED کلیک کنید.
افتتاح حساب تجاری در بروکر fxprimus

به صورت اتوماتیک از مرحله قبل وارد این صفجه خواهید شد که باید فرم درخواست افتتاح حساب تجاری را فعال کنید.

 1. Account Type:یکی از انواع حساب تجاری را بسته به نیاز خود انتخاب کنید.
 2. Leverage:لوریج حساب را بسته به نیاز خود انتخاب کنید.
 3. Deposit Currency:ارز پایه حساب را USD انتخاب کنید.
در انتها روی PROCEED کلیک کنید.تا به مرحله بعد راهنمایی شوید.
 
فرم اطلاعات مالی

این فرم میخواهد سابقه مالی شما،محل درآمد شما و شغل شما را بداند.تکمیل این فرم طبق مقررات ضد پولشویی در بروکرهای معتبر الزامی است.گزینه ها را دقیقا مانند راهنمایی زیر تکمیل کنید.

 1. What is your level of education?:گزینه Professional Qualification
 2. Intended Purpose and Nature of Trading: گزینه Investment
 3. Employment Status: گزینه Student
 4. Estimated Net Worth (USD): گزینه 0 – 25,000
 5. Estimated Annual Income (USD):گزینه 25,000 – 75,000
 6. Estimated Investment Amount (USD): گزینه 25,000 – 75,000
 7. Source of Funds: گزینه Employment / Business Proceeds
 8. Source of Wealth:گزینه Employment / Income Savings
 9. Expected origin of incoming funds to the trading account: گزینه Electronic payment / e-Wallet
وریفای حساب fxprimus

احراز هویت : 

از سمت چپ صفحه کابین شخصی منوی کشویی Profile را باز کنید و روی گزینه Documents کلیک کنید.وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید شد.

احراز هویت در بروکر fxprimus

برای وریفای حساب در بروکر fxprimus لازم است احراز هویت شوید.برای احراز هویت باید مدرکی که هویت شما را تایید کند ارسال کنید.مدرک هویت باید دارای مشخصات زیر باشد.

 • مدارکی مانند پاسپورت ، کارت ملی(تصویر رو و پشت) و گواهی نامه
 • دارای حداقل 6 ماه تاریخ انتقضا
 • تصویر مدرک باید رنگی باشد و مشخصات و عکس کاملا واضح باشد و چهارگوشه عکس در تصویر دیده شود.
 • تصاویر میتواند فرمت PDF, JPG, GIF, PNG با حداکثر حجم 5MB باشند.

از بخش Document Type نوع مدرکی که میخواهید ارسال کنید انتخاب کنید سپس از Add File فایل مدرک را بارگذاری کنید و در انتها روی UPLOAD FILES کلیک کنید.درصورتی که بارگذاری تصویر درست انجام شده باشد یک علامت ساعت در زیر تصویر نمایش داده خواهد شد.در پایین همین صفحه مانند تصویر زیر بخش ارسال مدرک احراز محل سکونت نیز وجود دارد.

احراز محل سکونت در بروکر fxprimus

برای تایید محل سکونت باید مدرکی ارسال کنید که آدرس وارد شده در بخش جزئیات را تایید کند این مدرک باید دارای مشخصات زیر باشد:

 • مدرک میتواند قبوض خدماتی مانند برق و گاز، صورت حساب بانکی دارای آدرس ،سند یا قولنامه منزل مسکونی یا بیمه نامه خودرو باشد.
 • مدرک باید طی 6 ماهه گذشته صادر شده باشد و دارای تاریخ انقضا به مدت حداقل 6 ماه باشد.
 • تصویر مدرک باید رنگی باشد و مشخصات و آدرس کاملا واضح باشد.چهارگوشه مدرک در تصویر قابل مشاهده باشد.
 • تصاویر میتوانند فرمت PDF, JPG, GIF, PNG با حداکثر حجم 5MB باشد.

در صورتی که مدارک به درستی بارگذاری شده باشد یک علامت ساعت زیر تصویر نمایش داده می شود.تایید مدارک در همین بخش قابل مشاهده است و از طریق ایمیل نیز به شما اطلاع داده می شود.

چنانچه از لینک های داخل این صفحه یا بنر های این سایت در این بروکر افتتاح حساب کردید و طی 24 ساعت کاری حساب شما تایید نشد برای پیگیری از سمت ما میتوانید مشخصات خودتان شامل ایمیل + شماره تماس + نام و نام خانوادگی + مدارکی که ارسال کرده اید را برای ما در تلگرام به شماره 09152020077 ارسال کنید و مشکل خود را بیان کنید تا ما پیگیری تایید حساب شما را بصورت مستقیم از بروکر انجام دهیم.

چنانچه سوالی دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا پاسخ شما را در اولین فرصت ارسال کنیم.

بروکر fxprimus یکی از معتبرترین بروکر های حال حاضر است و تا این لحظه هیچ نشانه ای از تخلف از این بروکر مشاهده نشده است.

همانطور که در پست گفته ایم معتبرترین رگوله بروکر fxprimus رگوله سایسک میباشد.

چنانچه مطابق آموزشی که در سایت قرار داده ایم عمل کنید برای ایرانیان نیز امکان افتتاح حساب در بروکر fxprimus خواهد بود.

شما از طریق سایت وی شارژ قادر هستید تا در بروکر fxprimus واریز و برداشت ریالی داشته باشید.

اشتراک در
اطلاع از
7 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر
چند وقته حساب باز کردم ولی مرحله آخر تایید نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

وطنخواه
7 ماه قبل

دنبال یه بروکری میگردم که ارز پوند هم قبول کنه
ایا این در این بروکر امکانش هست ؟

زهرا
10 ماه قبل

با سلام و تشکر
من هر مدرکی ارسال میکنم مینوسه که شما ایران هستید و قبول نمیکنه مثلا اجاره نامه و فرم سنا فرستادم ولی قبول نکرد. چکار باید انجام بدم، فوری هست لطفارکمک کنید

پرویز رجایی
1 سال قبل

من 4 ساله اینجا حساب دارم واقعا بروکر fxprimus یک غوله توی بازار فارکس فوق العاده است ولی برای سرمایه های بالای 10000 تا پیشنهاد میکنم واقعا اسپرد و خدمات و پشتیبانی عاااااااااالی هست.

محمد بوشهری
1 سال قبل

ممنون از سایت خوبتون تا حالا اسم بروکر fxprimus رو هم نشنیده بودم توی سایتتون دیدم رفتم سایتهای انگلیسی تحقیق کردم دیدم چقدر معروف و چقدر قوی هست امروز کارای حسابم رو کردم و یک حساب باز کردم واقعا عالی هستن.

اسکرول به بالا