تجارت فارکس

خانه | آموزش فارکس | آموزش اندیکاتور MT4 Alert Template

آموزش اندیکاتور MT4 Alert Template

کانال تلگرام ما

هنگامی که معامله‌گران شروع به مطالعه معاملات فارکس می‌کنند، به زودی به این تصمیم می‌رسند که بهتر است فرآیند معاملات را تا حد امکان خودکار کنند. در روزگار ما، رایانه ها می‌توانند کمک بزرگی در توسعه و پیاده سازی سیستم معاملاتی ارائه دهند.

هنگامی که در حال توسعه یک سیستم معاملاتی هستید و به دنبال قوانین ورود و خروج احتمالی هستید، دیدن یک نمایش بصری از زمان اعمال این قوانین بسیار مفید است. در عین حال، اگر قبلاً یک سیستم معاملاتی فعال دارید، نمی‌خواهید هیچ معامله‌ای را از دست بدهید و می‌خواهید هنگام ظاهر شدن سیگنال‌های ورود یا خروج، هشدار دریافت کنید.

اندیکاتور MT4 Alert Template الگوی اصلی است که برای توسعه نشانگرهای هشدار MT4 (متاتریدر4) ما استفاده شده است. این شامل گردش کار اساسی و عملکرد یک نشانگر بدون سیگنال های ورود و خروج است.

شما می‌توانید سیگنال های ورود و خروج خود را اضافه کنید و آن را اجرا کنید. این کد منبع زمان صرف شده برای توسعه اندیکاتور MT4 Alert Template را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

در این مقاله اندیکاتور MT4 Alert Template را به شما معرفی کرده و لینک دانلود و آموزش نصب و فراخوانی این اندیکاتور فارکس را به طور رایگان ارائه می دهیم. اگر می‌خواهید با این اندیکاتور آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

سرفصل های آموزشی

بروکر آمارکتس
بروکر آمارکتس

آشنایی با اندیکاتور MT4 Alert Template

اندیکاتور MT4 Alert Template بیش از 400 خط از کد منبع نظر داده شده است که می‌توانید از آن برای ایجاد نشانگر خود با هشدارها استفاده کنید. کد به طور کامل توضیح داده شده است تا بتوانید منطق آن را به راحتی درک کنید.همچنین می‌توانید بخش‌هایی از کد را برای رسیدن به سیگنال‌های ورود و خروج شخصی‌سازی کنید و یک نشانگر آماده برای استفاده داشته باشید.

اندیکاتور MT4 Alert Template شامل نظرات برای هر تابع برای درک منطق کد،کد خوب نوشته شده،ساختار مدولار،هشدارهای آماده برای استفاده و سادگی در توسعه می شود.

اندیکاتور MT4 Alert Template یک استراتژی کاملاً خودکار نیست.این اندیکاتور اگرچه شامل چند نمونه تمام شده برای بارگیری با این الگو است، اما آنها فقط برای نشان دادن پتانسیل کد هستند.شما باید کد سیگنال ورودی یا خروجی خود را به الگو اضافه کنید تا بتوانید کاری مفید انجام دهید.

در این اندیکاتور شما می توانید اعلان‌های هشدار را فعال کنید، در این صورت می‌توانید به راحتی اندیکاتور سفارشی خود را ایجاد کنید تا هشدارها را روی صفحه نمایش، تلفن همراه و ایمیل دریافت کنید.

این مقاله برای شما مفید است:   فارکس در ایران | هرآنچه باید برای ورود به فارکس بدانید

برای صرفه جویی در زمان می توانید با استفاده از توابع آماده، ساعت های زیادی در تحقیق و کدنویسی صرفه جویی کنید.

در نمایش بصری نیز شما به سرعت می توانید ببینید که آیا ورودی ها و خروجی های شما در بازار برتری دارند یا خیر.

همچنین با استفاده از ویرایش آسان  تنها با چند خط کد، می توانید اندیکاتور خود را توسعه دهید و یک تولید کاملاً خودکار سیگنال های تجاری داشته باشید.

همه شاخص ها در اندیکاتور MT4 Alert Template به سه عملکرد اصلی تقسیم می شوند:

OnInit() مقدار دهی اولیه اندیکاتور است، اولین تابعی که هنگام بارگذاری آن اجرا می شود.

OnCalculate() هر بار که MT4 یک نقل قول جدید برای ابزار فعلی دریافت می کند اجرا می شود.

OnDeinit() درست قبل از حذف اندیکاتور از نمودار یا تغییر نمودار اجرا می شود.

اندیکاتور MT4 Alert Template به صورت مدولار نوشته شده است به طوری که همه توابع از هم جدا هستند. این به شما امکان می دهد کد منبعی داشته باشید که خواندن و درک آن آسان باشد و همچنین سفارشی کردن کد را آسان تر می کند.

برای استفاده از این اندیکاتور و برای تکمیل توسعه سیگنال ها، توابع زیر را سفارشی کنید و پارامترهای ورودی را برای ورود یا خروج خود اضافه کنید.

تابع OnInitPreChecksPass() حاوی کدی برای بررسی اعتبار پارامترهای ورودی است — می توانید چک های خود را در اینجا اضافه کنید.

داده های خود را برای ارزیابی و قوانین ورود/خروج را به تابع IsSignal() اضافه کنید.

اندیکاتور MT4 Alert Template

نصب اندیکاتور MT4 Alert Template

اندیکاتور MT4 Alert Template به صورت پیش فرض در متاتریدر 4 قرار نگرفته است و شما باید ابتدا این اندیکاتور را برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4  دانلود کنید و سپس در متاتریدر خود فراخوانی کنید.

دقت داشته باشید این اندیکاتور برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4(MT4) طراحی شده است بنابراین شما می توانید این اندیکاتور را صرفا بر روی این پلتفرم اجرا کنید.

برای دانلود اندیکاتور MT4 Alert Templateدر پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 می توانید از فایل زیر استفاده کنید.

برای نصب MT4 Alert Template Indicator، لطفاً دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

فایل آرشیو اندیکاتور را دانلود کنید.
پوشه داده MetaTrader 4 را باز کنید (از طریق File→ Open Data Folder).
پوشه MQL4 را باز کنید.
تمام پوشه ها را از بایگانی مستقیماً در پوشه MQL4 کپی کنید.
متاتریدر 4 را مجدداً راه اندازی کنید یا با کلیک راست بر روی زیرپنجره Navigator پلتفرم و انتخاب Refresh، فهرست اندیکاتورها را بازخوانی کنید.

این مقاله برای شما مفید است:   تحلیل سنتیمنتال | شاخص احساسات

فراخوانی اندیکاتور MT4 Alert Template

دانش اولیه برنامه نویسی MQL4 – اگرچه بیشتر کد ارائه شده و نظر داده می شود، شما باید بتوانید کد خود را برای سیگنال های ورودی و خروجی اضافه کنید.پلتفرم MT4 — فایل های موجود در دانلود برای MetaTrader 4 هستند و فقط در پلتفرم MT4 کار می کنند.

به شما توصیه می شود با کامپایل آشنا باشید، یعنی درک اینکه این محصول کد منبعی است که باید در MetaEditor ویرایش شود و از طریق آن در یک نشانگر کار کامپایل شود.این یک استراتژی تجاری کاملاً کارآمد نیست و برای تبدیل شدن به یک شاخص قابل استفاده نیاز به کار خلاقانه دارد. شما باید سیگنال های ورود و خروج و استراتژی خود را وارد کنید.

ابتدا شما باید اندیکاتور را برای پلتفرم معاملاتی خود دانلود کنید. برای نصب اندیکاتور در متاتریدر  ابتدا از سر برگ متاتریدر روی File کلیک کنید .سپس از منوی باز شده منوی Open Data Folder را انتخاب کنید برای نصب اندیکاتور پوشه MQL4 را باز کنید.

 سپس در پوشه اندیکاتور را کپی و پیست کنید.اکنون متاتریدر خود را ببندید و مجددا باز کنید.در منوی مربوطه مشاهده خواهید کرد که اندیکاتور در لیست اندیکاتورهای شما اضافه شده است.کافی است در متاتریدر 4 بر روی آن دو مرتبه کلیک کنید تا فراخوانی شده و روی چارت قرار بگیرد.

شما از همین روش برای نصب و فراخوانی اندیکاتور MT4 Alert Template میتوانید استفاده کنید.پس از اینکه روی نام اندیکاتور در بخش اندیکاتورهای متاتریدر 4 دو مرتبه کلیک کردید.در صفحه باز شده مطابق تصویر به بخش مشخص شده رفته و تیک ها را مطابق تصویر زیر بزنید.

اندیکاتور MT4 Alert Template

پارامترهای ورودی MT4 Alert Template

پارامترهای ورودی را برای ورود یا خروج خود اضافه کنید.تابع OnInitPreChecksPass() حاوی کدی برای بررسی اعتبار پارامترهای ورودی است می توانید چک های خود را در اینجا اضافه کنید.
داده های خود را برای ارزیابی و قوانین ورود/خروج را به تابع IsSignal() اضافه کنید.
نمونه های کاملاً کارآمد ارائه شده است همراه با الگو، شما همچنین هفت نشانگر هشدار کاملاً کاربردی را که بر اساس کد ساخته شده اند دانلود می کنید، بنابراین خواهید دید که چگونه می توان الگو را در عمل سفارشی کرد.

در حال حاضر، نمونه های زیر گنجانده شده است:

Box Breakout Alert — برای هشدار در صورتی که قیمت از اوج یا پایین‌ترین قیمت اخیر خارج شود.
متقاطع MA – برای هشدار در صورت عبور دو میانگین متحرک.
MACD Cross – برای هشدار اگر خط MACD از خط صفر عبور کند.
RSI Overbought/Oversold — برای هشدار در صورتی که RSI به وضعیت بیش از حد خرید یا فروش بیش از حد رسیده باشد.
RSI Reversal to Range — برای هشدار در صورت بازگشت RSI به وسط.
Stochastic + MA – یک نشانگر ترکیبی که به یک هشدار ترکیبی بر اساس MA و Stochastic هشدار می دهد.
Bollinger Bands Breakout — برای هشدار در صورت خارج شدن قیمت از باندها.

این مقاله برای شما مفید است:   بروکر آلپاری | Alpari Broker ❤️ ورود به سایت اصلی ⚡
اندیکاتور MT4 Alert Template

بروکر m4markets
بروکر m4markets

سخن پایانی

در این مقاله از آموزش فارکس با اندیکاتور MT4 Alert Indicator Template آشنا شدیم،این اندیکاتور سیستم معاملاتی دارد که می تواند به صورت خودکار به شما هشدارها را ارائه دهد و شما با استفاده از این اندیکاتور می توانید کدهای آن را شخصی سازی کنید و سیگنال های ورود و خروج را دریافت کنید.

این اندیکاتور می توانند بسیار کمک دهنده باشد زیرا شما می توانید اعلان هشدار را در این اندیکاتور فعال کنید و اندیکاتور را برای خود سفارشی کنید،با این کار شما می توانید به راحتی هشدارها را بر روی صفحه نمایش،موبایل یا ایمیل خود دریافت کنید و در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.همچنین شما در این اندیکاتور می توانید ورودی و خروجی های خود را مشاهده کنید و این اندیکاتور را برای خود توسعه دهید.

برای استفاده از این اندیکاتور کافی است از طریق لینکی که در این مقاله قرار داده ایم اندیکاتور را دانلود کرده و طبق آموزش اندیکاتور را بر روی پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 خود فراخوانی و اجرا کنید.همچنین ما در فایل دانلود این اندیکاتور آلارم های مختلف را براساس اندیکاتور پایه برای شما قرار داده ایم که می توانید از آنها استفاده کنید و اندیکاتور را برای خود شخصی سازی کنید.

1/5 - (1 امتیاز)
تیتر مباحث
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ❤️ بخشهای محبوب ❤️

  آموزش فارکس
  آموزش فارکس
  بروکر فارکس
  بروکر فارکس

  بروکرهای فارکس محبوب در ایران

  amarkets broker
  amarkets broker

  بروکر محبوب از نظر ارائه خدمات

  ✔️ محبوبیت روز افزون و خدمات نوین

  capitalxtend broker
  capitalxtend broker

  بروکر محبوب از نظر پشتیبانی

  ✔️ محبوبیت بدلیل پشتیبانی فعال

  alpari broker
  alpari broker

  بروکر محبوب از نظر سابقه

  ✔️ محبوبیت چند دهه میان ایرانیان

  errante broker

  بروکر محبوب از نظر اسپرد و کارمزد

  ✔️ محبوبیت بخاطر اسپرد و کارمزد اندک

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها