خانه | اکسپرت حرفه ای و ویژه فارکس | دانلود اکسپرت اسکالپ My EurUsd Scalping به همراه آموزش

دانلود اکسپرت اسکالپ My EurUsd Scalping به همراه آموزش

اکسپرت اسکالپر فارکس

اکسپرت اسکالپ

امکان دانلود اکسپرت اسکالپ My EurUsd Scalping جدیدترین اکسپرت بهینه شده فارکس در این مقاله ارائه شده است. در این مقاله تصمیم داریم به شما عزیزان، جدیدترین اکسپرت فارکس بهینه شده برای اسکالپ را معرفی کنیم.

این اکسپرت، طی مراحل مختلف بهینه سازی شده تا این نسخه که در اختیار شما قرار میگیرد. علاوه بر آن، بهتر است با لیست کامل اکسپرت‌های فارکس در این لینک آشنا شوید.

اکسپرت فارکس اسکالپینگ My EurUsd Scalping 1 1
بهترین اکسپرت اسکالپ یورو دلار

اکسپرت My EurUsd Scalping

دانلود اکسپرت اسکالپ My EurUsd Scalping در نسخه دمو رایگان hsj. شما بعد از اینکه اکسپرت را دانلود کردید، میتوانید آنرا در حساب دمو مورد بررسی قرار دهید. در صورت رضایت طبق شیوه ای که در پایان همین مقاله قرار دارد، میتوانید به رایگان نسخه ریل آنرا دریافت کنید. قبل از اینکه در خصوص این اکسپرت کمی صحبت کنیم، بیایید یک توضیح مختصر را مرور کنیم.

اکسپرت چیست؟

همانطور که در مقاله اکسپرت چیست توضیح دادیم، اکسپرت فارکس یا همان ربات فارکس، در واقع یک ربات کد نویسی شده است که با فعال کردن بر روی سرور مجازی و متاتریدر، بصورت 24 ساعته بجای شما اقدام به تحلیل و معامله میکند.

اسکالپ چیست؟

اسکالپ در بازار فارکس معانی مختلف داشته و در واقع، تعاریف متفاوتی از آن وجود دارد. در حالت عمومی، آنچه شایع است به معاملاتی که با حجم بالا انجام شده و از طرفی، در کوتاه ترین زمان ممکن از آن معامله خارج میشود، اسکالپ گفته می‌شود.

استراتژی اسکالپ در فارکس چیست؟

استراتژی که بر اساس آن، ما اقدام به باز کردن معاملات از نوع کوتاه مدت میکنیم، اسکالپینگ نام دارد.

آیا اسکالپینگ سودآور است؟

باید دقت داشته باشید که عموم افرادی که معاملات اسکالپ را انجام میدهند، درصد بزرگی از افرادی که در این بازار ضرر میکنند را تشکیل میدهند. اما از طرفی دیگر، بزرگترین و حرفه ای ترین معامله گران فارکس در دنیا نیز اسکالپر ها هستند. پس اگر شخصی تسلط کافی بر استراتژی اسکالپ داشته باشد میتواند سودهای سنگینی از بازار فارکس کسب کند. در این مقاله، برای شما یک اکسپرت اسکالپ آماده و بهینه سازی کرده ایم که امیدوار هستیم با کمک و همراهی شما، ورژن های بعدی آنرا نیز با بهینه سازی بیشتر در اختیارتان قرار دهیم.

ارزیابی اکسپرت اسکالپ My EurUsd Scalping

این اکسپرت برای جفت ارزی یورو دلار بهینه سازی شده است. این به آن معنا نیست که این اکسپرت فارکس در جفتهای ارزی دیگر کاربرد ندارد، اما از آنجا که ما بهینه سازی و تنظیمات پیشفرض را برای جفت ارزی یورو دلار آمریکا آماده کرده ایم، این اسم را برای آن انتخاب کرده ایم. استراتژی فارکس اسکالپ بکار رفته در این اکسپرت، بر اساس کندل های روزانه بوده، به همین سبب، تعداد معاملات آن در طول یک روز محدود خواهد بود و عموما با شروع کندل جدید در هر روز، اکسپرت اسکالپ خواهد کرد و معامله ای را ایجاد خواهد کرد.

برای خروج از معامله، ما چندین روش را امتحان کردیم. بعنوان مثال از روش قرار دادن حد سود و حد ضرر بصورت دستی بهره گرفتیم. حتی امکان تریلینگ استاپ را نیز در اکسپرت فراهم کردیم. آنچه در بکتست ها به بهترین شکل ایجاد شد، برای جفت ارزی یورو دلار استفاده از استاپ لاس ثابت و استفاده برای خروج از معاملات بر اساس اندیکاتور ATR بود.

بازهم برای فیلتر بیشتر ما علاوه بر استاپ لاس نرمال که بصورت دستی تعریف شده است. این ربات فارکس را ملزم کردیم که برای خروج نیز حتما از اندیکاتور ATR استفاده کند تا در مواقع ضروری زودتر از پوزیش و معامله ای که باز کرده است حتی در ضرر نیز خارج شود. در اکسپرت، بخشهای دیگری نیز تعریف شده است که در ادامه بصورت تصویری برای شما توضیح خواهیم داد.

این مقاله برای شما مفید است:   اکسپرت اکانت کپیر ACCOUNT COPIER

تنظیم اکسپرت اسکالپ

اکسپرت اسکالپ
اکسپرت اسکالپ

در تنظیمات اکسپرت اسکالپ، 15 گزینه وجود داشته که در ادامه توضیح داده خواهد شد:

 1. میتوانید براساس تایم بروکر خودتان، منطقه زمانی GMT را وارد کنید. در حساب ریل، نیازی به تغییر این گزینه نبوده، اما اگر در حساب دمو کار میکنید که تایم منطقه زمانی متفاوتی دارد، باید تغییر داده شود.
 2. این بخش برای تعیین حد سود بر اساس پیپس میباشد 100 برابر است با 10 پیپ.
 3. این بخش برای تعیین حد ضرر بر اساس پیپس میباشد 100 برابر است با 10 پیپ. برای جفت ارزی یورو دلار بر اساس بررسی های ما، بهترین عدد 400 یا همان 40 پیپ است.
 4. ساعتی را که اگر تا آن زمان اکسپرت به هر دلیلی معامله باز خود را نبسته بود و تمایل دارید در آن ساعت ( به وقت بروکر) معامله باز در هر عددی که هست بسته شود، مشخص کنید. ما عدد 17 را قرار دادیم که به وقت ایران میشود قبل از باز شدن بازار آمریکا.
 5. برای این است که کندل را در بازگشایی بازار در روز یکشنبه حساب کنیم.
 6. تعیین لات یا همان حجم معامله ای که قرار است توسط اکسپرت فارکس اسکالپ انجام شود.
 7. برای فعال کردن مدیریت سرمایه توسط خود اکسپرت اسکالپ استفاده میشود. با فعال کردن این بخش، گزینه 8 اجرایی میشود.
 8. اگر مدیریت سرمایه را فعال کرده اید، تعیین کنید بر اساس چه درصدی از بالانس شما ریسک را افزایش دهد.
 9. تعیین اسلیپیج یا همان لغزش قیمت در لحظه ای که اکسپرت فارکس اسکالپینگ تصمیم به معامله دارد.
 10. تعیین کنید که اکسپرت فارکس اسکالپینگ در روز مجاز است چند معامله با ضرر داشته باشد. بعنوان مثال اگر عدد 1 را قرار دهیم اگر اولین معامله هر روز با ضرر بسته شد دیگر در آن روز معامله جدیدی را توسط اکسپرت فارکس اسکالپینگ نخواهید داشت.
 11. تریلینگ استاپ یا همان استاپ لاس شناور در سود است. میتوانید تعیین کنید بعد از چند پیپس اگر در سود بودید استاپ لاس یا همان حد ضرر شما شناور شود.
 12. فعال کردن استفاده از اندیکاتور ATR برای تعیین حد سود.
 13. فعال کردن استفاده از اندیکاتور ATR برای تعیین حد ضرر.
 14. تعیین درصد اندیکاتور ATR برای معاملات در سود.
 15. تعیین کردن درصد اندیکاتور ATR برای معاملات در ضرر.

تا اینجا با تنظیمات این اکسپرت فارکس آشنا شدید پس از این به بعد برای تغییر هر بخش میدانید کاربردی آن چگونه است و بر همان اساس این اکسپرت فارکس را تغییر میدهید.

بکتست اکسپرت اسکالپ My EurUsd Scalping

ما دو نوع بکتست را از ابتدای سال 2021 میلادی تا آخرین کندل روز 19/5/2021 ( زمان نگراش پست و بکتست گیری اولیه ) گرفتیم، که نتیجه هر دو را برای شما هم در سایت تجارت اف ایکس قرار میدهیم و هم برای بررسی بیشتر در سایت مای اف ایکس بوک قرار داده ایم که لینک آن در همین مقاله موجود است.

بکتست نرمال

در این حالت، ما از مدیریت سرمایه استفاده نکردیم و تعیین کردیم که فقط بر اساس حجمی که بصورت دستی تعریف کردیم تمامی معاملات در بازه زمانی گفته شده انجام شود. نتیجه این بکتست در بخش گراف به شرحی که در تصویر مشاهده میکنید بدست آمد:
بکتست نرمال اکسپرت اسکالپ
بکتست اکسپرت اسکالپ

در این حالت، سود بدست آمده برای بازی تقریبا 5 ماه و 20 روز معادل 127 درصد بود که سود خوبی است.

یک نکته: بخاطر یکسری مسایل کیفیت بکتست را بالاتر از 88.67 درصد نتوانستیم بگیریم،
در اولین فرصت بکتست 90 درصد گرفته میشود و برروی سایت قرار میگیرد. شما میتوانید لیست کامل معاملات و هیستوری کامل را به همراه تجزیه و تحلیل کامل در سایت مای اف ایکس بوک مشاهده کنید.

این مقاله برای شما مفید است:   اکسپرت تریدینگ پنل
بکتست نرمال اکسپرت اسکالپ
بکتست اکسپرت اسکالت مای اف ایکس بوک

بکتست در حالت مدیریت سرمایه

در بکتست دیگری ما حالت مدیریت سرمایه را نیز فعال کردیم با مدیریت سرمایه 10 درصد ریسک که عملا هرچه بالانس بیشتر میشد، اکسپرت اسکالپ ما در معاملات خود به حجم اولیه ما اضافه میکرد و باعث سود آوری بزرگتر یا ضرر های بیشتر میشد، نتیجه حاصل شده را در تصویر زیر مشاهده کنید.
بکتست نرمال اکسپرت اسکالپ
مدیریت سرمایه اکسپرت اسکالپر

همانطور که مشاهده میکنید، میزان سود کسب شده توسط اکسپرت اسکالپ تقریبا دو برابر شده است که دلیل آن هم اضافه شدن حجم معاملات اکسپرت فارکس، پس از کسب سود و افزایش بالانس بوده است. شما میتوانید لیست کامل معاملات و هیستوری کامل رو به همراه تجزیه و تحلیل کامل در سایت مای اف ایکس بوک مشاهده کنید.

بکتست نرمال اکسپرت اسکالپ
اکسپرت اسکالپر
برای بررسی جزئیات بیشتر برای هر نسخه هم از نسخه دمو اکسپرت فارکس اسکلپینگ که در ادامه قرار گرفته استفاده کنید و هم سایت مای اف ایکس بوک لینکهایی که قرار گرفته را چک کنید.

دانلود اکسپرت اسکالپ نسخه دمو

اکسپرت My EurUsd Scalping

این نسخه فقط در حساب دمو برای شما فعال خواهد بود و در حساب تجاری فارکس یا همان حساب ریل کاربردی نخواهد داشت و در صورت ران کردن در غیر حساب دمو، اکسپرت بصورت خودکار از روی چارت شما حذف خواهد شد.

تاریخ انقضای اکسپرت در نسخه جدید تا 2023.06.06 افزایش پیدا کرد.

نسخه منقضی شده قدیمی

خطا در هنگام نصب My EurUsd Scalping

اگر اکسپرت نسخه دمو استفاده میکنید و با خطایی که در تصویر زیر مشاهده میکنید روبرو شدید:

خطای نصب اکسپرت اسکالپ
خطای اکسپرت اسکالپر

وقتی این خطا را دریافت کردید، اولا یقینا اکسپرت بصورت خودکار از روی چارت شما پاک شده است. ثانیا دو احتمال وجود دارد:

 1. اکسپرت را در غیر حساب دمو ران کرده اید.
 2. اکسپرت دارای تاریخ انقضا 6 ماهه است که مدت تست آن تمام شده.

بنابراین، باید در تلگرام با ما در تماس باشید تا نسخه با تاریخ انقضای جدید را دریافت کنید (در نسخه فعلی تا 2021/12/12 اکسپرت اعتبار دارد). اگر در نسخه ریل که در ادامه خواهیم گفت چطور دریافت کنید، خطایی مشاهده کنید مطابق تصویر زیر خواهد بود:

خطای نصب اکسپرت اسکالپ
الارم در اکسپرت اسکالپ

این خطا به سه دلیل ممکن است ایجاد شده باشد.

 1. اکسپرت را در حساب دمو ران کرده اید
 2. اکسپرت را در اکانتی غیر اکانت تجاری فارکس که برای آن فعال شده ران کرده اید.
 3. انقضای اکسپرت به اتمام رسیده.

 برای دریافت نسخه جدید باید در تلگرام با ما در تماس باشید. اکسپرت نسخه ریل در بازه های 3 ماهه فعال شده و در اختیار شما قرار میگیرد. به این معنی که هر سه ماه یکبار باید نسخه اکتیو شده جدید را از ما دریافت کنید.

آموزش دریافت رایگان اکسپرت اسکالپ برای حساب ریل

برای اینکه قادر باشید از اکسپرت در حساب ریل بصورت رایگان استفاده کنید نیاز است تا در مرحله اول یک حساب در یکی از بروکرهای زیر به ما معرفی کنید تا ما اکسپرت را روی آن حساب قفل کنیم. 

دقت داشته باشید که حساب باید از لینک ما افتتاح شده باشد و یا اگر از قبل حساب دارید حساب خودتان را به زیر مجموعه تجارت فارکس منتقل کنید. دقت داشته باشید که شما با انتخاب ما بعنوان معرف حساب خودتان را زیر مجموعه ما قرار خواهید داد اما هیچ هزینه ای نه به ما پرداخت میکنید و نه تفاوتی در حساب شما در بروکر ایجاد خواهد شد، فقط ما از بروکر بعنوان بازاریاب کمیسیون دریافت خواهیم کرد.

این مقاله برای شما مفید است:   دانلود اکسپرت فارکس Hi Macd ویژه بورس و بازار فارکس

برای افتتاح حساب در یکی از بنرهای زیر روی بنر آنها کلیک کنید و یا اگر حساب دارید به بخش معرفی اکسپرت مراجعه کنید و از آموزش تغییر معرف که برای آن بروکر قرار گرفته استفاده کنید.

در مرحله دوم حساب شما باید حتما موجودی داشته باشد. پیشنهاد ما این است که بسته به نوع اکسپرت جهت مدیریت سرمایه حساب خود را شارژ کنید اما آنچه از نظر ما شما را یک معامله گر واقعی نشان خواهد داد موجودی حساب شما حداقل به میزان 100 دلار میباشد. پس حساب خود را اگر این موجودی را ندارد شارژ کنید.

 

مرحله سوم برای دریافت اکسپرت از سربرگ سایت روی ورود کلیک کنید (( اگر حساب کاربری در تجارت فارکس ندارید همانجا یک حساب باز کنید )) سپس وارد کابین خود شده و از بخش ارسال تیکت یک تیکت برای دیپارتمان دریافت اکسپرت ارسال کنید. در عنوان تیکت دریافت اکسپرت را وارد کنید و در توضیحات شماره حساب + شماره کابین + اسم اکسپرتی که تمایل به دریافت آنرا دارید وارد کنید.

در انتها یک اسکرین شات از ولت بصورتی که شماره حساب و موجودی در آن مشخص باشد جهت راستی آزمایی آپلود کنید و تیکت را ارسال کنید.

بخش برنامه نویسی ما در اولین فرصت اطلاعات شما را بررسی و در صورت صحت آنها اکسپرت را برای شما آماده و در جواب همان تیکت برای شما ارسال خواهند کرد.

 

دو نکته: 

1: اکسپرت فقط روی حسابی که شرایط بالا رو دارا باشه ارائه و قفل میشه و شما قادر به استفاده در دیگر حسابها نخواهید بود. پس برای استفاده در حسابهای دیگر باید تیکت مجدد برای حسابی که شرایط گفته شده در بالا را دارا باشد ارسال کنید.

2: به هیچ عنوان درخواست سورس کد اکسپرت یا دریافت اکسپرت برای حسابهای ریل که زیر مجموعه ما نیستند نکنید چرا که نه تنها پاسخی برای این درخواستها دریافت نخواهید کرد بلکه دسترسی شما به سایت نیز مسدود خواهد شد.

 

به علت درخواستهای زیاد در بخشهای مختلف پروسه ارسال اکسپرت برای شما در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد نهایت تا 24 ساعت در روزای کاری زمان خواهد برد و نتیجه از طریق ایمیل برای شما نیز ارسال خواهد شد.

سوالات متداول

ما در سایت تجارت اف ایکس، لیست کاملی از بهترین و قویترین اکسپرت های فارکس را به رایگان در اختیار شما قرار داده ایم که به سادگی میتوانید آنها را دانلود و با استفاده از آموزشی که تهیه کرده ایم استفاده کنید.

بله این اکسپرت بصورت رایگان در دو نسخه تست دمو و نسخه رایگان ریل آماده شده و در این مقاله در اختیار شما قرار گرفته است.

بله شما به سادگی نسخه دموی این اکسپرت را از این پست دانلود میکنید و آنرا در حساب دمو میتوانید به سادگی تست کنید.

4.9/5 - (19 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
18 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Hadi
7 ماه قبل

سلام ایدی تلگرامت.ن معتبر نیست چطور میتونم به پشتیبانی ارتباط بگیرم . من روی لایت فارکس فعالیت میکنم لطفا ایدی ارائه بدید بتونم با پشتیبانی هماهنگ شم

هادی
7 ماه قبل

سلام
نام کاربری تلگرامتون معتبر نیست . لطفا یه نام کاربری اعلان کنید میخوام اکسپرت ریل رو دریافت کنم

saeed
11 ماه قبل

timefram chi bayad bzarim ?

مهدی
11 ماه قبل

آیا از روش مارتینگل استفاده میکنه و در صورتیکه سرمایه لازم مطابق دستوالعمل فراهم شود امکان کال شدن حساب وجود داره یا خیر ؟

حسین
1 سال قبل

درود
نسخه اندروید نداره

عناوین مطالب
اسکرول به بالا