خانه | کتاب آموزش فارکس | معرفی کتاب های آموزش فارکس

معرفی کتاب های آموزش فارکس

معرفی کتاب های آموزش فارکس

کانال تلگرام ما

در زمینه بازارهای مالی کتاب های معتددی توسط افراد موفق  نوشته شده است که می تواند به معامله گران برای دستیابی به موفقیت کمک کند.در این مقاله بهترین کتاب های آموزش فارکس را به شما معرفی خواهیم کرد.یقینا مطالعه کتاب های مفید برای یادگیری بازار فارکس بسیار مفید خواهد بود اما به این نکته توجه داشته باشید که هر کتاب نویسنده ای دارد که ممکن است دیدگاهی متفاوت با نویسنده دیگر داشته باشد.

تلاش کنید تا با مطالعه کتاب های مختلف با نظرات و روش های افراد مختلف برای موفقیت در بازار های مالی چه بازار فارکس و چه بورس و چه بازار رمز ارزها  آشنا شوید.

5/5 – (3 امتیاز)

معرفی کتاب های آموزش فارکس

این برگه بصورت مداوم در حال بروزرسانی خواهد بود و به ترتیب کتاب های متعدد و مفید بیشتری معرفی و برای دانلود قرار خواهند گرفت.

برای اطلاع از بروزرسانی ها میتوانید در شبکه های مجازی یا در تلگرام کانال ما را دنبال کنید.  عضویت در کانال تلگرام تجارت فارکس 👉 .

سرفصل های آموزشی معرفی کتاب های آموزش فارکس

کتاب های آموزش فارکس

آن دسته از معامله گران که می خواهند در بازارهای مالی موفق شوند باید مطالعه را جزوی از کار روزانه خود قرار دهند.معامله گران می توانند با مطالعه کتاب ها دانش و اطلاعات خود را در بازارهای مالی افزایش دهند و این کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین زمانی که معامله گران مطالعه کنند می توانند احساسات خود را در بازار فارکس کنترل کنند که این بسیار بر روی موفقیت آنها در معاملاتشان تاثیر گذار می باشد.با مطالعه معامله گران می توانند روش صحیح تحلیل را یاد بگیرند.

اگر معامله گران کتاب های آموزش فارکس را مطالعه کنند می توانند نسبت به رویکرد معامله گران موفق در بازار فارکس اطلاعات کسب کنند و با تجربه معامله گران در بازار آشنا شوند و آگاهی خود را نسبت به شیوه های مدرن معامله گری در بازار فارکس برسند.

مطالعه کتاب های آموزش فارکس به معامله گران کمک خواهد کرد ریسک معاملات خود را کاهش دهند و نظم و انضباظ را در انجام معاملات خود افزایش دهند. بنابراین اگر می خواهید در بازار فارکس با رویکردی صحیح معاملات موفق تری انجام دهید بهتر است کتاب های آموزش فارکس را مطالعه کنید و دانش و اطلاعات خود را با استفاده از آنها در زمینه بازار فارکس افزایش دهید.

به یاد داشته باشید در بازارهای مالی افرادی موفق خواهند بود که آگاه باشند و اطلاعات خود را در این زمینه هر روز افزایش دهند و به روز رسانی کنند بنابراین همیشه تلاش کنید دانش خود را افزایش دهید تا جزو معامله گران موفق در بازارهای مالی باشید.

کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه جان مورفی

یکی از پرفروش ترین کتاب های آموزش فارکس کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه اثر جان مورفی است که در زمینه  تحلیل تکنیکال است.به عبارتی این کتاب یکی از بهترین کتاب های نوشته شده در ارتباط تحلیل تکنیکی می باشد. کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه جان مورفی کامل ترین کتاب در این زمینه می باشد به همین دلیل این کتاب دارای حجم بالایی است.در این کتاب اصول سرمایه گذاری سودآور را یاد خواهید گرفت و با تحلیل تکینکال به صورت کامل و تخصصی آشنا خواهید شد.

همچنین در این کتاب می توانید با تمام ابزارهای موجود در پلتفرم های معاملاتی بازارهای مالی مانند بازار فارکس آشنا شوید مانند نمودارها آشنا شوید. در این کتاب الگوهای بازگشتی وادامه دهنده  کامل معرفی شده اند که در تحلیل تکینکال بسیار کاربردی هستند. کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه اثر جان مورفی شامل 16 فصل است که سرفصل های آن شامل موارد زیر می شود.

فلسفه تحلیل تکنیکال،نظریه داو،ساختار نمودار،الگوهای مهم بازگشتی،الگوهای ادامه دهنده،حجم معاملات،نمودارهای کوتاه مدت،اسیلاتورها،نمودار نقطه و رقم،نمودارهای شمع ژاپنی،نظریه امواج الیوت،چرخه های زمانی،کامپیتورها و سیستم های داد و ستد،مدیریت های مالی و تاکتیک های معامله،شاخص های بازار سرمایه و فصل آخر نیز جمع بندی است.

همانطور که پیداست در این کتاب شما مفاهیم تحلیل تکنیکال را به طور کامل یاد خواهید گرفت. کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه نیز توسط مترجمان کشور ما به زبان فارسی ترجمه است و در انتشارات مختلف موجود می باشد،اگر می خواهید با تحلیل تکنیکال به طور کامل آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم حتما این کتاب را مطالعه کنید.

کتاب معامله گر منضبط مارک داگلاس

کتاب معامله گر منضبط یکی از کتاب های آموزش فارکس است که اثر مارک داگلاس می باشد.مارک داگلاس در زمینه روانشناسی بازارهای مالی فعالیت می کرد.مارگ داگلاس با نوشتن کتاب های خود می خواست اهمیت روانشناسی را در بازارهای مالی به معامله گران یاد دهد. مارگ داگلاس بر این باور بود که عوامل روانی می تواند بسیار بر روی موفقیت در بازارهای مالی تاثیر گذار باشد.بسیاری از معامله گران بازارهای مالی کتاب معامله گر منضبط را مطالعه کردند و معتقد هستند این کتاب بسیار بر روی موفقیت آنها در بازارهای تاثیر گذار بوده است.

می توان گفت کتاب معامله گر منضبط مارک داگلاس یکی از موفق ترین کتاب های در زمینه روانشناسی بازارهای مالی می باشد که تا به حال نوشته شده است.این کتاب شامل 17 فصل می شود که سرفصل های شامل موارد زیر می شود. چرا این کتاب را نوشتم،چرا یک الگوی فکری جدید لازم است،همیشه حق با بازار استپتانسیل سود و ضرر نامحدود است،قیمت ها در حرکت دائمی هستند،بازار محلی بدون ساختار است،در بازار دلایل نامربوط اند.

این مقاله برای شما مفید است:   دانلود کتاب Pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی

گام های سه گانه برای تبدیل شدن به یک معامله گر برتر،شناخت ماهیت محیط ‌ذهنی،مدیریت اطلاعات محیطی توسط خاطرات،تداعی ها،باورها،لزوم فراگیری روش تطبیق، و فصل آخر راجع به ساز و کار رسیدن به هدف مدیریت انرژی ذهن می باشد. فصل های چهاردهم:تکنیک هایی برای اعمال تغییرات،فصل پانزدهم:روانشناسی حرکات قیمت ها،فصل شانزدهم:قدم در راه موفقیت،فصل هفدم:کلام آخر.همان طور که از سرفصل های این مشخص است این کتاب درس های بسیار مهم و آموزنده ای برای فعالیت در بازارهای به شما آموزش می دهد.

در این کتاب یاد خواهید گرفت که درصد بسیار زیادی از موفقیت در بازارهای مالی مانند بازار فارکس به عوامل روانی مربوط می شود و مسائلی مانند تحلیل تکنیکال و فاندامنتال تاثیر بسیار کمتری در موفقیت خواهند داشت. کتاب معامله گر منضبط مارگ داگلاس به زبان فارسی ترجمه شده است و در کشور ما انتشار یافته است،بنابراین اگر می خواهید جزو معامله گران موفق بازار فارکس باشید به شما پیشنهاد می کنیم این کتاب را تهیه کرده و مطالعه کنید.

کتاب تحلیل تکینکال ، تحلیل بنیادی مارک داگلاس

یکی دیگر از کتاب های آموزش فارکس نوشته شده توسط مارگ داگلاس کتاب تحلیل تکنیکال،بنیادی می باشد.این کتاب نیز مانند کتاب معامله گر منضبط مارگ داگلاس در زمینه روانشناسی بازارهای مالی نوشته شده است. معامله گران بازارهای مالی اگر می خواهند بر ذهن خود در معاملات تسلط داشته باشند پیشنهاد می شود این کتاب را حتما مطالعه کنند.مارگ داگلاس در این کتاب خود به تاثیر عقاید معامله گران بر معاملات آنها پرداخته است.

مارگ داگلاس معتقد است همانطور که عقاید و احساسات انسان های بر روی زندگی آنها تاثیرگذار است می تواند بر روی معاملات معامله گران نیز تاثیر به سزایی بگذارد. جالب است بدانید مارگ داگلاس در کتاب تحلیل تکنیکال،بنیادی خود  معامله گران بازارهای مالی را به سه دسته تقسیم می کند.دسته اول برندگان در بازارهای مالی هستند که درصد آنها از دو گروه دیگر کمتر است و تقریبا 10% بازارهای مالی را تتشکیل می دهند.

دسته دوم بازندگان بازارهای مالی هستند که درصد بیشتری از بازارهای مالی را تشکیل می دهند و تقریبا 30% تا 40% بازارهای مالی را تشکیل می دهند،بازندگان بازارهای مالی در بازارهای مالی دوام نمی آورند و معمولا پس از مدتی کوتاه دچار زیان های متوالی شده و از بازار خارج خواهند شد.

دسته سوم ورشکستگان بازارهای مالی هستند که آنها نیز 50% بازار را تشکیل می دهند.ورشکستگان بازارهای افرادی هستند که بلد هستند چگونه معاملات سودآور انجام دهند اما نمی توانند از سرمایه خود محافظت کنند و در نیتجه سرمایه خود را از دست می دهند و ورشکسته خواهند شد.

کتاب تحلیل تکنیکال،بنیادی مارگ داگلاس دارای 11 فصل است که شامل فصل های به سوی موفقیت:وسوسه معامله گری،قبول مسئولیت،استمرار،عوامل موثر در درک بازار،چش انداز بازار،لبه معامله گری،تغییر عقاید،ماهیت عقاید،تاثیر عقیده بر روی معامله گری،اندیشدن مانند یک معامله گری می شود. این کتاب نیز مانند کتاب معامله گر منضبط مارگ داگلاس توسط متجرمان کشورما به زبان فارسی ترجمه شده و توسط انتشارات مختلف در بازار عرضه شده که می توانید آن را تهیه کرده و مطالعه کنید.

کتاب داینامیک تریدینگ رابرت ماینر

یکی دیگر از کتاب های آموزش فارکس که در سال 1999 به عنوان بهترین کتاب در زمینه معامله در بازار سرمایه نیز انتخاب شده است کتاب داینامیک تریدینگ رابرت ماینر می باشد. رابرت ماینر استراتژی های معاملاتی کاربردی را تدریس می کرد یکی از نوابغ در زمینه استراتژي و پیش بینی بازارهای سرمایه بود که در این زمینه نیز امتیاز نفر اول را در رقابت جام جهانی بازارهای آتی به دست آورده است.

جالب است بدانید نرم افزاری به نام همین کتاب یعنی داینامیک تریدینگ با ابزارهای مختلف وجود دارد که در پلتفرم های معاملاتی در اختیار معامله گران قرار می گیرد. کتاب داینامیک تریدینگ سرفصل های زیر را مشاهده خواهید کرد که شامل 8 فصل می شود.در این کتاب شما امواج الیوت را یاد خواهید گرفت.

آشنایی با داینامیک تریدینگ،آغاز کار با داینامیک تریدینگ،الگو تحلیل عملی امواج الیوت،تحلیل قیمتی داینامیک،تحلیل زمانی داینامیک،استراتژی های معاملاتی و مدیریت معامله،به کار گیری همه آنچه آموختیم و فصل آخر نیز راجع به دنیای واقعی داینامیک تریدینگ می باشد.

این کتاب نیز مانند سایر کتاب های آموزش فارکس که به شما معرفی کردیم ترجمه شده و در انتشارات مختلف پیدا می شود،شما می توانید این کتاب را به راحتی تهیه کرده و مطالعه کنید.

کتاب معاملات فارکس برای تازه کاران

یکی دیگر از کتاب های آموزش فارکس که در ارتباط با بازار فارکس نیز می باشد.کتاب معاملات فارکس برای تازه کاران که نویسنده این کتاب مامتا میشرا کتاب خود را برای افراد مبتدی و کسانی که به تازگی وارد بازار فارکس شده اند نوشته است. کتاب معاملات فارکس برای تازه کاران شامل 5 بخش است که شما در بخش اول آن با اصول بازار فارکس و اینکه فارکس چیست آشنا خواهید شد،در بخش بعدی این کتاب شما می توانید با چیزهایی که در این بازار تبادل می شود مانند ارز آشنا شوید و متوجه شوید با فعالیت در بازار فارکس به چه جیزی خواهید رسید.

این مقاله برای شما مفید است:   دانلود کتاب Pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی

در بخش بعدی این کتاب مفاهیم و اصطلاحات متداول در بازار فارکس تعریف شده است و شما می توانید با واژه های پرکاربرد در این بازار آشنا شوید و بخش آخر این کتاب نیز به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال اشاره کرده است که می توانید به شناخت کافی از تحلیل های بازار فارکس برسید. اگر افرادی هستید که به تازگی وارد بازار فارکس شده اید این کتاب مناسب شما است و می توانید در ابتدای مسیر به خوبی شما را راهنمایی کند بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما این کتاب را مطالعه کنید.

این کتاب نیز به زبان فارسی ترجمه شده است و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با بازار فارکس آن را تهیه کرده و مطالعه کنید.

کتاب معامله روزانه و معامله شناور در بازار ارز

یکی دیگر از کتاب های آموزش فارکس که مطالعه آن به معامله گران کمک بسیاری خواهد کرد.کتاب معامله روزانه و معامله شناور در بازار ارز می باشد.

دو سبک معاملاتی در بازار ارز وجود دارد که شامل معامله روزانه و معامله شناور می شود.هر یک از این سبک های معاملاتی ویژگی های خود را دارند.این کتاب برای افرادی که می خواهند از این دو سبک معاملاتی در بازار فارکس استفاده کنند بسیار مناسب است. تفاوت ندارد که شما یک معامله مبتدی یا معامله گر حرفه ای در بازار فارکس هستید این کتاب می تواند به شما استراتژی های مختلف مانند استراتژی تکنیکال،استراتژی بنیادی را آموزش دهد.

کتاب معامله روزانه و معامله شناور در بازار ارز شامل 14  فصل می باشد که سرفصل های آن شامل سرفصل های زیر می شود. مبادله ارز،سریع ترین بازار در حال رشد در زمان ما،رویدادهای تاریخی بازار فارکس،چه چیزی بازار فارکس ارز را به حرکت درمی آورد؟نگاهی عمیق تر به بازار فارکس،بیشتری اطلاعات اقتصادی موجود در بازار چیست؟همبستگی ارزها چیست و چگونه از آن ها استفاده کنیم؟ پارامترهای تجاری برای شرایط مختلف بازار،استراتژی های تجاری تکنیکال:تجزیه تحلیل تایم فریم های چندگانه،تجارت با باندهای دوبل بولینگر،از بین بردن دوصفر،انتظار برای معامله،بازی در داخل شکست روزانه،فیدر و فصل آخر نیز راجع به شکست 20روزه می باشد.

اگر می خواهید وارد بازار فارکس شوید این کتاب مناسب شما است.این کتاب به زبان فارسی ترجمه شده است،شما می توانید این کتاب را در نشر چالش پیدا کنید و آن را مطالعه کنید.

کتاب کندل استیک استیو نیسون

یکی از بهترین کتاب های آموزش فارکس که در زمینه بازار فارکس نوشته است کتاب کندل استیک نوشته استیو نیسون می باشد.این کتاب یکی از بهترین کتاب های بازار فارکس است که در زمینه بازار فارکس نوشته شده است. کتاب کندل استیک استیو نیسون شامل 18 فصل است که بخش اول آن شامل مفاهیم پایه،ساختار نمودارهای شمعی،الگوهای بازگشتی،ستاره ها،سایر الگوهای بازگشتی،الگوهای ادامه دهنده،ستاره دوجی جادویی،تمام ترکیب ها در کنارهم می باشد.

بخش دوم شامل قوانین استفاده از همزمان از تکنیک ها،الگوهای شمعی در کنار یکدیگر،نمودارهای شمعی و خطوط روند،الگوهای شمعی و سطوح اصلاحی فیبوناچی،شمع های ژاپنی با میانگین های متحرک،نمودار شمعی با اسیلاتورها،حجم معاملات با نمودار شمعی،الگوهای شمعی و اواج الیوت،دادوستد با نمودار شمعی و من چگونه از نمودار شمعی استفاده می کنم است.

این کتاب نیز به زبان فارسی ترجمه شده است و شما می توانید آن را در انتشارات چالش پیدا کنید بنابراین اگر می خواهید با مفاهیم این کتاب آشنا شوید آن را تهیه کرده و مطالعه کنید.

چرا مطالعه کتاب های آموزش فارکس مهم است؟

مطالعه کتاب های آموزش فارکس به معامله گران کمک خواهد کرد تا دانش خود را افزایش دهند.امروزه افرادی موفق هستند که اطلاعات خود را در زمینه ای که در آن مشغول به فعالیت هستند را افزایش دهند. بنابراین اگر شما می خواهید در زمینه بازارهای مالی موفق شوید باید در این زمینه مطالعه داشته باشید تا بتوانید اطلاعات خود را افزایش دهید و از دانش خود در زمینه بازار فارکس استفاده کنید.

همچنین زمانی که  شما کتاب های آموزش فارکس را مطالعه کنید می توانید رویکرد معامله گران موفق را یاد بگیرید و در زمانی که در موقعیت های دشوار گرفتار شده اید از رویکرد آنها استفاده کنید.زیرا شما در کتاب های آموزش فارکس خواهید آموخت که باید در شرایط مختلف چه رویکردی داشته باشید.

کتاب های آموزش فارکس توسط معامله گران موفق نوشته است و آنها نیز سالیان طولانی در بازارهای مالی فعالیت داشته اند بنابراین می دانند که در بازار ممکن است چه شرایطی به وجود آید و باید چه رویکردی در مقابله با آنها داشته باشند. همچنین شما می توانید با مطالعه کتاب های آموزش فارکس یاد بگیرید برای خود یک برنامه معاملاتی بسازید و شیوه های صحیح تحلیل بازارهای مالی را فرا بگیرید. بنابراین اگر شما برای خود یک برنامه معاملاتی داشته باشید باید کتاب های آموزش فارکس را مطالعه کنید زیرا در این کتاب های شما شیوه های صحیح تر و هوشمندانه تر را آموزش می بینید.

این مقاله برای شما مفید است:   دانلود کتاب Pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی

همانطور که می دانید معامله گران در بازارهای مالی معامله گران احساسات مختلف را تجربه خواهند کرد که ممکن است بر روی معاملات آنها تاثیر بگذارد.مطالعه کتاب های آموزش فارکس به معامله گران کمک خواهد کرد تا بر روی احساسات خود کنترل داشته باشند.به عنوان مثال کتاب تحلیل تکنیکال،بنیادی مارک داگلاس می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

در نهایت کتاب های آموزش فارکس می توانند به شما کمک کنند تا به یک معامله گر با نظم و انضباط تبدیل شوید و یک معامله گر با نظم و انضباط در بازارهای مالی همیشه موفق می شود.

کتاب های آموزش فارکس
سایر کتاب های آموزش فارکس

نویسندگان کتاب های بسیار زیادی در زمینه بازارهای مالی نوشته اند،این کتاب های بسیار معتدد هستند که شما می توانید آنها را مطالعه کنید و دانش و اطلاعات خود را در زمینه بازارهای مالی افزایش دهید. یکی از کتاب های آموزش فارکس کتاب سیستم های معاملاتی فارکس اثر لاورنتیو دمیر می باشد.در این کتاب شما می توانید معامله براسا الگوهای قیمتی،معامله براساس سطوح حمایت و مقاومت،معامله براساس مومنتوم،معامله براساس پرایس اکشن و معامله براساس 50 پیپ را یاد بگیرید.

یکی از کتاب های آموزش فارکس که می تواند به شما در زمینه موفقیت و سودآوری کمک کند کتاب سیاه معامله گری می باشد. اگر جزو معامله گران موفق بازار فارکس هستید و نمی توانید در این بازار معاملات سودآور انجام دهید این کتاب مناسب شما است زیرا نویسنده این کتاب فردی است که در یان بازار شکست خورده و سرمایه خود را ازدست داده اما توانسته است دوباره معاملات سودآور انجام دهد و موفق شد.

پائو لنگر در کتاب سیاه معامله گری روش خود را که توانسته است از یک معامله گر بازنده و ورشکسته به یک معامله گر سودآور تبدیل شود آموزش داده است بنابراین پیشناد می شود این کتاب را مطالعه کنید.

یکی دیگر از کتاب های آموزش فارکس که هم به معامله گران مبتدی و هم به معامله گران حرفه ای در بازار فارکس پیشنهاد می شود کتاب استراتژی های معاملاتی با بیشترین احتمال موفقیت اثر رابرت ماینر می باشد. در این کتاب رابرات ماینر استراتژی های مختلف مانند استراتژی های ورود به معامله و خروج از آن و استراتژی مومنتوم را آموزش داده است که می توانید از آنها استفاده کنید.

یکی دیگر از کتاب های آموزش فارکس که در زمینه استراتژی های فارکس نوشته شده است کتاب استراتژی های موفق معامله گری در بازار ارز اثر کتی لین و بوریس شلوسبرگ می باشد.در این کتاب شما می توانید اصول معامله گری موفق را یاد بگیرید و با استراتژی های مختلف آشنا شوید.

همچنین اگر شما اهل مطالعه نیستید می توانید از کتاب های صوتی استفاده کنید کتاب های صورتی زیادی در زمینه بازار فارکس وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.یکی از کتاب های صوتی بسیار خوب در زمینه بازارهای مالی کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.

کتاب های بالا بهترین کتاب ها در زمینه بازارهای مالی هستند که می توانید از آن ها استفاده کنید همچنین کتاب های معتدد دیگری نیز وجود دارد که می توانید با جستجو در اینترنت آن را پیدا کرده و تهیه کنید و با مطالعه آنها مشکلات خود در بازارهای مالی را حل کنید.

سخن پایانی

اگر می خواهید در بازارهای مالی موفق شوید و جزوی از معامله گران موفق فارکس که به گفته مارک داگلاس ده درصد هستند باشید باید مطالعه کتاب های آموزش فارکس را در برنامه خود قرار دهید و در زندگی روزمره خود قرار دهید. اگر شما مطالعه را جزوی از کار خود قرار دهید جزو معامله گران موفق و سودآور بازارهای مالی خواهید بود و با مطالعه بیشتر می توانید روز به روز شاهد موفقیت و پیشرفت خود در بازارهای مالی باشید.

یک جمله در کتاب تحلیل تکنیکال و بنیادی مارگ داگلاس وجود دارد که خوب است آن را بدانید و هرگز فراموش نکنید.

قبول مسئولیت در معامله‌گری و آموختن اصول اصلی موفقیت اموری جدایی ناپذیر است که برای موفقیت در معامله‌گری باید به آن اهتمام ویژه ورزید. لازمه این امر این است که در درجه اول به شکل‌دهی محیط ذهن خود بپردازیم و در گام بعدی به واقعیت بازار که شامل سه گروه برندگان، بازندگان و چرخه رونق یا ورشکستگی است، اشراف کامل داشته باشیم.

امیدواریم از مطالعه این مقاله ازآموزش فارکس لذت برده باشید و با مطالعه کتاب های آموزش فارکس که در این مقاله معرفی کردیم به یکی از معامله گران موفق در بازارهای مالی تبدیل شوید.

اگر در بازار فارکس فعال هستید.
حتما در وی شارژ یک حساب داشته باشید.

شارژ 1
وی شارژ صرافی 5 ستاره فارکس
5/5
5/5 - (3 امتیاز)
تیتر مباحث
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ❤️ بخشهای محبوب ❤️

  آموزش فارکس
  آموزش فارکس
  بروکر فارکس
  بروکر فارکس

  بروکرهای فارکس محبوب در ایران

  amarkets broker
  amarkets broker

  بروکر محبوب از نظر ارائه خدمات

  ✔️ محبوبیت روز افزون و خدمات نوین

  capitalxtend broker
  capitalxtend broker

  بروکر محبوب از نظر پشتیبانی

  ✔️ محبوبیت بدلیل پشتیبانی فعال

  alpari broker
  alpari broker

  بروکر محبوب از نظر سابقه

  ✔️ محبوبیت چند دهه میان ایرانیان

  errante broker

  بروکر محبوب از نظر اسپرد و کارمزد

  ✔️ محبوبیت بخاطر اسپرد و کارمزد اندک

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها