خانه | کتاب آموزش فارکس | دانلود کتاب Pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی

دانلود کتاب Pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی

تحلیل تکنیکال جان مورفی

کانال تلگرام ما

تحلیل تکنیکال جان مورفی

کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی یکی از معروف ترین و معتبر ترید کتاب های آموزشی در بازار سرمایه است چه بازار فارکس باشد چه رمز ارزها چه بورس . در هر صورت شما نیاز دارید که حداقل یکبار این کتاب را مطالعه کنید چرا که این کتاب را میتوان بعنوان کتاب پایه یادگیری تحلیل تکنیکال نامید پس اگر تا کنون این کتاب را مطالعه نکرده اید شروع کنید.

 ما کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی را با فرمت pdf به دو زبان انگلیسی و ترجمه فارسی به رایگان در اختیار شما قرار داده ایم و شما نیاز نیست هزینه ای بابت تهیه این کتاب پرداخت کنید.بر خلاف بسیاری از سایت ها ما هر گونه ابزار آموزشی را رایگان منتشر میکنیم .

تحلیل تکنیکال جان مورفی

4/5 – (8 امتیاز)

شاید بتوانیم بزرگترین دغدغه را برای افرادی که تازه وارد بازارهای مالی شده اند و به تازدگی شروع به یادگیری مباحث کرده اند را دسترسی به یک مرجع معتبر و حرفه ای برای آموزش دانست. منابع آموزشی بسیار متعدد هستند که یکی از آنها کتاب هایی هستند که به زبان های مختلف نوشته شده اند و یا ترجمه شده اند. دسترسی به تمامی منابع کار دشواری است چرا که یافتن منابع مختلف بسیار دشوار است مخصوصا برای افرادی که تازه شروع کرده اند و از طرفی تشخیص اعتبار یا عدم اعتبار آن منبع خود بسیار دشوار است.

ما در سایت تجارت فارکس تلاش میکنیم تا معتبر ترین منابع آموزشی را بصورت پیوسته و یکجا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. منابعی چون آموزش های تصویری یا فیلم های آموزشی و حتی دوره های مختلف آموزشی معتبر اما در نهایت بدانید که هیچ آموزشی بهتر از مطالعه کتاب و تمرین و تکرار نخواهد بود. به جرئت میتوان کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی را علاوه بر اینکه یکی از پر فروش ترین کتاب های آموزشی در بازارهای مالی است بعنوان جامع ترین و معتبر ترین کتاب آموزشی برای بازار های مالی نیز دانست.

در این پست این کتاب با دو فرمت زبان انگلیسی و ترجمه فارسی برای شما تهیه شده است که با کلیک بر روی عکس هر کتاب در ادامه همین پست شما قادر خواهید بود بصورت آنلاین آن کتاب را مطالعه کنید یا اقدام به دانلود کنید. پس چه تازه کار هستید و چه یک حرفه ای اگر هنوز این کتاب را مطالعه نکرده اید همین حالا در ادامه کتاب را با فرمت pdf دانلود مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: بروکرهای مورد تایید تجارت فارکس

برای عضویت در کانال تلگرام ما روی آیکن تلگرام کلیک کنید

با عضویت در کانال تلگرام ما قادر خواهید بود تا همواره از آخرین بروزرسانی ها و مطالب تجارت فارکس مطلع باشید

سر فصل های این پست

کتاب pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی زبان انگلیسی

شما با کلیک بر روی تصویر روبرو قادر هستید که کتاب pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی را به زبان اصلی مطالعه یا آنرا دانلود کنید. پس از کلیک بر روی تصویر روبرو کتاب با فرمت تمام صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید در کتابخانه آنلاین تجارت فارکس به مطالعه کناب بپردازید و کتاب را ورق بزنید یا آنرا دانلود کنید و فایل pdp کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی را دریافت کنید.

ترجمه فارسی کتاب pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی

شما با کلیک بر روی تصویر روبرو قادر هستید که کتاب pdf تحلیل تکنیکال جان مورفی را به زبان فارسی مطالعه یا آنرا دانلود کنید. پس از کلیک بر روی تصویر روبرو کتاب با فرمت تمام صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید در کتابخانه آنلاین تجارت فارکس به مطالعه کناب بپردازید و کتاب را ورق بزنید یا آنرا دانلود کنید و فایل pdp کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی را دریافت کنید.

جان مورفی کیست ؟

اگر پست های قبلی را مطالعه کرده باشید قبلا در پست 10 قانون جان مورفی کمی در خصوص جان مورفی صحبت کرده ایم. اما اگر بخواهیم بصورت خلاصه در مورد جان مورفی صحبت کنیم باید بگوییم که جان مورفی یکی از تحلیل گران مالی معروف آمریکایی است که ما امروزه او را بعنوان پدر علم تکنیکال میشناسیم. جان مورفی یکی از فعالانی بازارهای مالی بود که کتاب های زیادی منتشر کرده است و از شاخص ترین تحلیل گران نیز به حساب می آید.

جان مورفی پس از فارغ التحصیل شدن در شرکت مالی CIT مشغول به کار شد و بعنوان دستیار سبدگردان و یک تحلیل گر نمودار یا همان تحلیل گر تکنیکال مشغول شد. جان مورفی در دهه 1970 میلادی بعنوان مدیر بخش تحلیل تکنیکال شرکت مریل لینچ انتخاب شد. او پس از فعالیت مفید و کسب شهرت به موسسه مالی نیویورک رفت و در آنجا دوره های آموزشی را به همراه مشاوره در امور سرمایه گذری بر عهده گرفت. اگر میخواهید با جان مورفی بیشتر آشنا شوید لزوما باید کتاب های او را مطالعه کنید تا با شخصیت و علم بالای او آشنا شوید.

این مقاله برای شما مفید است:   معرفی کتاب های آموزش فارکس

معرفی کتاب تحلیل تکنیکال بازار سرمایه

کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه نوشته جان مورفی در سال 1999 میلادی نوشته شده و توسط موسسه مالی نیویورک منتشر شده است. با اینکه زمانی بیش از 20 سال از زمان اولین انتشار این کتاب میگذرد اما همچنان این کتاب را میتوان جامع ترین و کاملترین کتاب آموزش تحلیل تکنیکال دانست. کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی بیش از 5 سال نیز پر فروش ترین کتاب در بین منابع آموزشی چاپی چه در دسته تحلیل تکنیکال و چه سرمایه گذاری در بازار های مالی بوده است.

به علت اینکه این کتاب بسیار کاربردی و مفید میباشد این کتاب تا بحال به زبان های مختلفی ترجمه و تجدید چاپ شده است که یکی از ترجمه های این کتاب به زبان فارسی را شما در همین پست مشاهده میکنید. معامله گران حرفه ای زیادی این کتاب را بارها مطالعه کرده اند و آنرا کاملترین و جامع ترین کتاب آموزش بازارهای مالی میدانند. کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی دارای 17 سر فصل کلی و یک بخش جمع بندی و پایانی است که به اختصار در ادامه به توضیح کوتاهی برای هر فصل خواهیم پرداخت.

 

کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه به قلم جان. جی. مورفی در سال ۱۹۹۹ میلادی توسط مؤسسه مالی نیویورک منتشر شد. این کتاب بیش از ۵ سال عنوان پرفروش‌ترین منبع آموزشی چاپی در زمینه سرمایه‌گذاری (مرتبط با بازارهای مالی) را به خود اختصاص داده و تاکنون به چندین زبان رسمی مختلف دنیا ترجمه و تجدید چاپ شده است. به زعم بسیاری از معامله‌گران حرفه‎ای و دانشجویانی که آن را مطالعه نموده‌اند، اثر جان مورفی به جرئت یکی از کامل‌ترین منابع آموزشی در زمینه تحلیل نموداری دارایی‌ها و ابزار مختلف مالی است. جهت آشنایی بیشتر با کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه، در ادامه سرفصل‌های اصلی کتاب را به صورت مختصر معرفی خواهیم نمود.

کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی میتواند یک چراغ راه و یک روشن کننده مسیر برای افرادی باشد که به واقع تمایل به آموزش دیدن در خصوص بازار های مالی دارند. مهم نیست که شما در کدام بازار مالی فعالیت میکنید چه در بازار بورس باشید چه در بازار فارکس و چه در بازار رمز ارزها در هر صورت نیاز به آموزش دارید. یقینا کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی برای شروع بهترین کتاب آموزشی خواهد بود هرچند در ادامه فعالیت خودتان یقینا بارها و بارها این کتاب را مرور خواهید کرد.

اگر علاقه به کتاب های آموزش فارکس دارید میتوانید از طریق منوی زیر لیست جامعی از کتاب های آموزش فارکس – کتاب های آموزش بورس – کتاب های آموزش رمز ارزها را مشاهده کنید. ما در آن پست علاوه بر توضیحات مختصر تمامی کتاب ها را بصورت رایگان مانند همین کتاب از جان مورفی برای مطالعه و دانلود قرار خواهیم داد.

این مقاله برای شما مفید است:   معرفی کتاب های آموزش فارکس

اگر در بازار فارکس فعال هستید.
حتما در وی شارژ یک حساب داشته باشید.

شارژ 3
4/5 - (8 امتیاز)
تیتر مباحث
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ❤️ بخشهای محبوب ❤️

  آموزش فارکس
  آموزش فارکس
  بروکر فارکس
  بروکر فارکس

  بروکرهای فارکس محبوب در ایران

  amarkets broker
  amarkets broker

  بروکر محبوب از نظر ارائه خدمات

  ✔️ محبوبیت روز افزون و خدمات نوین

  capitalxtend broker
  capitalxtend broker

  بروکر محبوب از نظر پشتیبانی

  ✔️ محبوبیت بدلیل پشتیبانی فعال

  alpari broker
  alpari broker

  بروکر محبوب از نظر سابقه

  ✔️ محبوبیت چند دهه میان ایرانیان

  errante broker

  بروکر محبوب از نظر اسپرد و کارمزد

  ✔️ محبوبیت بخاطر اسپرد و کارمزد اندک

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها