باینری آپشن دلار آمریکا ✔️ راهنمای معامله گری

تاریخ آخرین بروزرسانی: 23 مارس 2024
باینری آپشن دلار آمریکا، یکی از ابزارهای مالی هستند که اگر قرارداد تا پایان مدت نگهداری شود، دارای دو گزینه پرداخت هستند: مبلغ ثابت یا هیچ چیز. به همین دلیل آنها را باینری آپشن یعنی معاملات دودویی می نامند - زیرا هیچ تسویه دیگری وجود ندارد. اصل عقد باینری آپشن، پیشنهاد ساده "بله" یا "خیر" است: آیا یک دارایی زیرین در یک زمان مشخص، با قیمت مشخص بالاتر از آن قیمت خواهد بود؟ معامله گران بر اساس اعتقادشان به اینکه پاسخ بله یا خیر است، معاملات خود را قرار می دهند و این، یکی از ساده ترین دارایی های مالی برای معامله است. این سادگی باعث جذابیت گسترده در میان معامله گران و تازه واردان به بازارهای مالی شده است. با این حال، معامله گران باید به طور کامل درک کنند که باینری آپشن چگونه کار می کنند، با چه بازارها و فرم های زمانی می توانند با باینری آپشن معامله کنند، مزایا و معایب این محصولات چیست و کدام شرکت ها مجاز به ارائه باینری آپشن به ساکنین ایالات متحده هستند. باینری آپشن معامله شده خارج از ایالات متحده، به طور معمول به صورت متفاوتی در مقایسه با باینری آپشن دلار آمریکا ساخته شده اند. هنگامی که فرد در نظر دارد مورد معاملاتی یا محافظت مالی خود را پیدا کند، باینری آپشن یک جایگزین است - اما تنها در صورتی که معامله گر دو نتیجه ممکن این گزینه های خارجی را به طور کامل درک کند. در این بخش از آموزش فارکس شما رو بیشتر با معاملات باینری آپشن دلار آمریکا آشنا میکنیم و در انتهای همین مقاله یک بروکر فوق العاده برای معاملات باینری آپشن به شما معرفی خواهیم کرد.

نکات کلیدی:

- باینری آپشن دلار آمریکا بر اساس پیشنهاد ساده "بله" یا "خیر" ساخته شده‌اند و در صورت نگهداری تا پایان مدت، دارای پرداختی با مبلغ ثابت یا هیچ پرداختی هستند. - این گزینه ها دارای ریسک محدود یا پتانسیل محدود هستند و در Nadex معامله می شوند. - قیمت پیشنهادی و پذیرفته شده به دست خود معامله گران تعیین می شود، زیرا آنها ارزیابی می کنند که احتمال تعیین شده صحیح است یا خیر. - هر قرارداد Nadex با هزینه ورودی 1 دلار و خروجی 1 دلار معامله می شود.  

باینری آپشن دلار آمریکا

باینری آپشن دلار آمریکا، بر اساس پیشنهاد ساده "بله" یا "خیر"، ریسک محدود و پتانسیل سود محدودی را در بازارها فراهم می کنند. بیایید سوال زیر را به عنوان مثال در نظر بگیریم: آیا قیمت طلا تا ساعت 1:30 بعد از ظهر امروز بالای 1830 دلار خواهد بود؟ اگر فکر می کنید قیمت بالاتر از 1830 دلار خواهد بود، باینری آپشن را خریداری می کنید. در صورتی که فکر می کنید قیمت طلا تا ساعت 1:30 بعد از ظهر امروز 1830 دلار یا کمتر خواهد بود، این باینری آپشن را فروش می کنید. قیمت یک باینری آپشن همیشه بین 0 و 100 دلار است و شبیه به بازارهای مالی دیگر، یک قیمت پیشنهاد و یک قیمت پذیرش وجود دارد. باینری آپشن فوق در ساعت 1 بعد از ظهر ممکن است با $42.50 (پیشنهاد) و $44.50 (پذیرش) معامله شود. اگر در همان لحظه باینری آپشن را خریداری کنید، مبلغ $44.50 را پرداخت خواهید کرد (بدون احتساب هزینه ها). اگر تصمیم به فروش در همان لحظه بگیرید، با مبلغ $42.50، بدون احتساب هزینه ها، فروش خواهید کرد. فرض کنید تصمیم به خرید با قیمت $44.50 بگیرید. اگر ساعت 1:30 بعد از ظهر قیمت طلا بالای 1830 دلار باشد، گزینه شما منقضی می شود و به ارزش 100 دلار می شود. شما سود 55.50 دلار (بدون احتساب هزینه ها) را کسب می کنید. این به نام "در پول" بودن معروف است. اما اگر قیمت طلا تا ساعت 1:30 بعد از ظهر زیر 1830 دلار باشد، گزینه به ارزش صفر منقضی می شود و شما مبلغ 44.50 دلار سرمایه گذاری شده، به علاوه هزینه ها را از دست خواهید داد. این به نام "خارج از پول" بودن معروف است. پیشنهاد و پذیرش تا زمان منقضی شدن باینری آپشن دلار آمریکا در حال نوسان است. شما می توانید در هر زمان قبل از منقضی شدن، موقعیت خود را بسته کنید تا سود یا ضرر خود را قفل کنید، به مقایسه با اجازه دادن به آن خاتمه خارج از پول.
باینری آپشن دلار آمریکا

باینری آپشن دلار آمریکا

یک بازی صفر مجموعی باینری آپشن دلار آمریکا

در نهایت، هر گزینه در $100 یا $0 قرار می گیرد - $100 اگر پیشنهاد باینری آپشن درست باشد و $0 اگر درست نباشد. بنابراین، هر باینری آپشن دلار آمریکا دارای پتانسیل ارزش کلی $100 است و یک بازی صفر مجموعی است؛ آنچه که شما به دست می آورید، کسی دیگر را از دست می دهد و آنچه را که شما از دست می دهید، کسی دیگر به دست می آورد. هر معامله گر باید سرمایه خود را برای طرف مقابل خود در معامله قرار دهد. در مثال های بالا، شما یک گزینه را با قیمت $44.50 خریداری کردید و کسی آن گزینه را به شما فروخت. حداکثر ریسک شما $44.50 است اگر گزینه در $0 قرار گیرد و بنابراین هزینه معامله شما $44.50 خواهد بود (بدون احتساب هزینه ها). کسی که به شما فروخته حداکثر ریسک $55.50 دارد اگر گزینه در $100 قرار گیرد - $100 - $44.50 = $55.50، بدون احتساب هزینه ها. یک معامله گر می تواند در صورت تمایل چندین قرارداد را خریداری کند. اینجا یک مثال دیگر آمده است: شاخص S&P US 500 > 4405.2 (ساعت 4:15 بعد از ظهر). پیشنهاد و پذیرش فعلی به ترتیب $18.00 و $24.00 هستند. اگر فکر می کنید ایندکس تا ساعت 4:15 بعد از ظهر بالای 4405.2 خواهد بود، باینری آپشن دلار آمریکا را با $24 خریداری کنید یا پیشنهادی با قیمت کمتری بگذارید و امیدوار باشید که کسی با آن قیمت به شما بفروشد. اگر فکر می کنید که ایندکس تا آن زمان زیر 4405.2 خواهد بود، با $18 فروش می کنید، یا پیشنهادی با قیمت بالاتری بگذارید و امیدوار باشید که کسی آن را از شما بخرد. شما تصمیم می گیرید با $24 خرید کنید و فکر می کنید که ایندکس تا ساعت 4:15 بعد از ظهر بالای 4405.02 (به نام قیمت استرایک) خواهد بود. و اگر واقعاً از معامله خود خوشتان می آید، می توانید چندین قرارداد را بفروشید (یا خریداری کنید). تصویر 1 یک معامله را نشان می دهد که یک قرارداد (اندازه) را با $24 خریداری می کند. پلتفرم Nadex هنگام ایجاد یک سفارش به نام تیکت، خودکاراً حداکثر ضرر و سود شما، حداکثر ROI، و احتمال در پول بودن را محاسبه می کند.   تیکت معامله Nadex با حداکثر سود، حداکثر ضرر و احتمال در پول بودن
تیکت معامله Nadex

تیکت معامله Nadex

  بیشترین سود در این تیکت 76 دلار است و بیشترین ضرر 24 دلار، بدون احتساب هزینه ها می باشد.  

تعیین پیشنهاد و پذیرش باینری آپشن دلار آمریکا

پیشنهاد و پذیرش توسط خود معامله گران تعیین می شوند، زیرا آنها احتمال درست بودن پیشنهاد باینری را ارزیابی می کنند. به طور ساده، اگر پیشنهاد و پذیرش یک باینری آپشن به ترتیب 85 و 89 باشد، معامله گران در طرف خرید فرض می کنند که احتمال درست بودن نتیجه باینری آپشن بسیار بالا است و گزینه برای خریداران ارزش $100 دارد. اگر پیشنهاد و پذیرش نزدیک به 50 باشد، معامله گران نمی دانند که آیا باینری آپشن دلار آمریکا برای خریداران به ارزش $0 یا $100 منقضی می شود - شانس ها نسبتاً یکسان است. اگر پیشنهاد و پذیرش به ترتیب 10 و 15 باشد، نشان می دهد که معامله گران در طرف فروش فکر می کنند که احتمال بسیار زیادی وجود دارد نتیجه گزینه منفی باشد و گزینه برای فروشندگان به ارزش $100 منقضی خواهد شد. خریداران در این حوزه برای کسب سود بزرگ، ریسک کوچکی را علاقه مند هستند. در حالی که کسانی که می خواهند بفروشند، برای کسب سود کوچک - اما بسیار محتمل -، ریسک بزرگی (نسبت به سودشان) را به عهده می گیرند.  

جایی برای باینری آپشن دلار آمریکا

معاملات باینری آپشن در بورس Nadex انجام می شود، اولین بورس قانونی آمریکا که به معاملات باینری آپشن متمرکز شده است. Nadex یا صرافی تبادلات مشتقات شمال آمریکا، پلتفرم تجارت باینری آپشن مبتنی بر مرورگر خود را ارائه می دهد که معامله گران می توانند از طریق حساب آزمایشی یا حساب واقعی به آن دسترسی پیدا کنند. پلتفرم معاملات نمودارهای زمان واقعی را در کنار دسترسی مستقیم به قیمت های فعلی باینری آپشن فراهم می کند. همچنین باینری آپشن از طریق بورس گزینه های شیکاگو (CBOE) نیز در دسترس است. معامله گران با یک حساب کارگزاری با مجوز گزینه ها، می توانند از طریق حساب معمولی خود در CBOE باینری آپشن را معامله کنند. با این حال، همه کارگزاران معاملات باینری آپشن را فراهم نمی کنند. نکته مهم: باینری آپشن در بازار Nadex یا صرافی تبادلات مشتقات شمال آمریکا معامله می شوند. و نکته مهمتر اینکه شما از ایران دسترسی به این صرافی ندارید اما نگران نباشید در پایان همین مقاله به شما یک بروکر فارکس معرفی میکنیم که به سادگی در آن قادر خواهید بود علاوه بر معاملات فارکس معاملات باینری آپشن دلار آمریکا را نیز انجام دهید.

هزینه های باینری آپشن دلار آمریکا

هر قرارداد که معامله می شود، هزینه $1 برای ورود و $1 برای خروج دارد. اگر تا تاریخ تسویه معامله را نگه دارید و در پول خاتمه یابید، هزینه خروج به تاریخ سررسید به شما ارائه می شود. اما اگر معامله را تا تاریخ تسویه نگه دارید، اما در خارج از پول خاتمه یابد، هیچ هزینه تسویه ای ارائه نمی شود. باینری آپشن CBOE از طریق کارگزاران گزینه ها معامله می شوند. هر کدام دارای سهمیه پورسانت خود هستند. همچنین، باینری آپشن CBOE معمولاً دارای هزینه ورود و خروج نیستند، اما کارگزاران ممکن است هزینه های دیگری مانند هزینه های نگهداری حساب را از شما دریافت کنند. علاوه بر این، در باینری آپشن CBOE، اگر معامله را در خارج از پول خاتمه دهید، شما از سررسید تا 15٪ سهمیه خود را از دست می دهید، اما اگر معامله در پول خاتمه یابد، سهمیه خود را دریافت خواهید کرد. به علاوه، در باینری آپشن CBOE، شما می توانید قراردادهای خود را تا تاریخ سررسید نگه دارید یا آنها را به صورت زودتر خاتمه دهید.  

انتخاب بازار باینری آپشن دلار آمریکا؟

چندین کلاس دارایی از طریق باینری آپشن قابل معامله هستند. معاملاتی در شاخص های اصلی مانند Dow 30 (Wall Street 30)، S&P 500 (US 500)، Nasdaq 100 (US TECH 100) و Russell 2000 (US Smallcap 2000) ارائه می دهد. اندیس های جهانی برای انگلستان (FTSE 100)، آلمان (Germany 40)، چین (China 50) و ژاپن (Japan 225) نیز در دسترس است. معاملات روی جفت ارزها نیز ممکن است: EUR / USD، GBP / USD، USD / JPY، EUR / JPY، AUD / USD، USD / CAD، GBP / JPY، USD / CHF، EUR / GBP، AUD / JPY و همچنین USD / MXN. باینری آپشن کالایی را مرتبط با قیمت نفت خام، گاز طبیعی، طلا و نقره نیز ارائه می دهد. معاملات روی رویدادهای خبری نیز با باینری آپشن رویداد امکان پذیر است. گزینه های خرید و فروش بر اساس اینکه Federal Reserve آیا نرخ را افزایش می دهد یا کاهش می دهد، یا اینکه ادعاهای بیکاری و پرداخت درون شغلی بالاتر یا پایین تر از تخمین های قطبی خواهند بود، امکان پذیر است.  

انتخاب چارچوب زمانی گزینه

معامله گر می تواند از باینری آپشن (در کلاس دارایی های فوق) که در بازه زمانی روزانه، روزانه و هفتگی منقضی می شوند، انتخاب کند. گزینه های روزانه در پایان روز معاملاتی منقضی می شوند و برای معامله گران روزانه یا کسانی که به دنبال حفاظت از سایر نگهداری های سهام، ارز یا کالا در برابر حرکت های آن روز هستند، مفید هستند. گزینه های هفتگی در پایان هفته معاملاتی منقضی می شوند و بنابراین توسط معامله گران swing trader در طول هفته معامله می شوند و همچنین در روز جمعه بعد از ظهر هنگام نزدیک شدن به تاریخ انقضاء توسط معامله گران روزانه نیز معامله می شوند. قراردادهای بر اساس رویداد منقضی می شوند پس از انتشار رسمی خبر مرتبط با رویداد و بنابراین تمام نوع معامله گران در مهلت زمانی طولانی قبل از منقضی و حتی در لحظات انقضاء، جایگاه خود را تعیین می کنند.  

معامله گری در مقابل نوسانات

هر نوسان قابل توجه در بازار اصلی به طور عادی به شیوه قیمت گذاری باینری آپشن منتقل می شود. به عنوان مثال، آیا EUR / USD با 1/5 ساعت باقی مانده تا انقضا بالای 1.1815 خواهد بود در حالی که جفت ارز EUR / USD در بازار فعلی با 1.1825 معامله می شود؟ در روزهایی با نوسان کم، EUR / USD در بازار فعلی ممکن است انتظارات کمی از حرکت داشته باشد و هزینه خرید یا فروش قرارداد ممکن است در محدوده 90 دلار باشد. EUR / USD در حال حاضر 10 پیپ در پول است در حالی که انتظار می رود بازار اصلی صاف باشد. بنابراین احتمال دریافت خریدار پرداخت 100 دلار بسیار بالا است. اما اگر EUR / USD در یک جلسه معاملاتی مضطرب و نوساناتی به دور از هم بپاشد، هزینه خرید یا فروش قرارداد به مقداری به نزدیکی 50 دلار فشرده خواهد شد، زیرا احتمال لحظه ای اینکه قیمت بازار اصلی در سطح 1.1815 بالا بماند کمتر است به دلیل وجود پتانسیل برای حرکت بزرگتر در بازار فعلی.  

مزایا و معایب باینری آپشن دلار آمریکا

بر خلاف بازارهای واقعی سهام یا فارکس که ممکن است تغییرات قیمت برجای گذاشته یا لغو شود، خطر باینری آپشن محدود است. امکان از دست دادن بیشتر از هزینه تجارت، شامل هزینه ها، وجود ندارد. بازدهی بهتر از حالت میانگین در بازارهای خیلی آرام نیز امکان پذیر است. اگر یک شاخص سهام یا جفت ارز فارکس به سختی حرکت می کند، سخت است برای سود بهره برد، اما با باینری آپشن، پرداخت مشخص است. اگر یک باینری آپشن را با 20 دلار خریداری کنید، آن را به مبلغ 100 دلار یا صفر منقضی می کنید، شما 80 دلار سود خواهید کرد یا 20 دلار ضرر خواهید کرد. این نسبت پاداش به خطر 4:1 است که احتمالا در بازار واقعی زیر مجموعه باینری آپشن پیدا نخواهد شد. نکته مهم این است که سود شما همیشه محدود است. بدون توجه به اینکه شاخص سهام یا جفت ارز فارکس چقدر صعود می کند، بیشترین ارزش یک باینری آپشن می تواند 100 دلار باشد. خرید چند قرارداد گزینه یک راه برای حتماً بهره برداری بیشتر از حرکت قیمت مورد انتظار است. از آنجایی که باینری آپشن حداکثر ارزش $100 را دارند، برای معامله گرانی با سرمایه محدود قابل دسترسی هستند زیرا محدودیت های معاملات روزانه سهام سنتی برای آنها اعمال نمی شود. می توانید به صورت رایگان یک حساب واقعی باز کنید و بدون نیاز به حداقل سپرده. باینری آپشن مشتقاتی بر اساس دارایی اصلی هستند که شما مالک آن نیستید. لذا شما به حق رأی گیری یا سود سهامی که در صورت مالکیت سهام واقعی، مستحق دریافت هستید، مشمول نخواهید شد. مزایا: - خطر محدود است. - بازده بهتر از میانگین است. - پرداخت ها شناخته شده هستند. معایب: - سودها محدود هستند. - بر اساس مشتقات وابسته به دارایی اصلی، ممکن است نوسان پذیر باشد. - انتخاب باینری آپشن در دسترس در ایالات متحده محدود است.   خلاصه باینری آپشن دلار آمریکا بر اساس یک پیشنهاد بله یا خیر استوار است. پتانسیل سود و زیان شما توسط قیمت خرید یا فروش شما تعیین می شود و اینکه آیا گزینه به ارزش 100 دلار یا صفر منقضی می شود. خطر و پاداش هر دو محدود هستند و شما می توانید در هر زمان قبل از انقضاء گزینه ها را وارد یا خارج کنید تا سود یا ضرر خود را کاهش دهید. برای فعالیت در باینری آپشن میتوانید از سایتها و صرافی هایی که مخصوص اینکار هستند استفاده کنید و اگر فعال بازار فارکس هستید یک فرصت فوق العاده برای شما وجود داره و اونهم استفاده از باینری آپشن بروکر آلپاری هست. برای آشنایی با بروکر آلپاری و بخش باینری آپشن روی عبارت بروکر آلپاری کلیک کنید. معامله گری در باینری آپشن با مانده سرمایه ای کم قابل دسترسی است، اما فقط به دلیل سادگی یک چیز، بدان معنی نیست که سود آور خواهد بود. همیشه شخص دیگری در طرف مقابل تجارت هست که فکر می کند صحیح است و شما اشتباه. فقط با سرمایه ای معامله کنید که می توانید از آن بدون زیان برای خودتان تلف کنید و قبل از معامله با سرمایه واقعی، یک حساب دمو را تجربه کنید تا کاملاً با روش کار کردن باینری آپشن آشنا شوید.   منبع: اینوستپدیا
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها