خانه | اندیکاتور فارکس | اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی فارکس فکتوری

اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی فارکس فکتوری

اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی فارکس

کانال تلگرام ما

اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی

اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی یک اندیکاتور حرفه ای متاتریدر 4 است که به شما کمک میکند با دانستن ساعت و زمان دقیق اعلام هر خبر اقتصادی در بازار فارکس و چه در چارت مورد نظر شما و چه هر چارت دیگر با آرامش کامل به معاملات خود بپردازید.

اندیکاتور نمایش اخبار سایت فارکس فکتوری به این گونه عمل میکند که در حالت کلی از سایت فارکس فکتوری بخش تقویم اقتصادی اخبار را استخراج میکند و بر روی چارت شماب به نمایش میگذارد. البته این اندیکاتور دارای تنظیماتی نیز میباشد که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد تا به شیوه ای بهتر با اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی با آرامش ترید کنید.

این اندیکاتور فارکس  یکی از بهترین اندیکاتورهای رایگان فارکس میباشد که تماما به رایگان برای دانلود به همراه آموزش استفاده در سایت قرار گرفته است برای استفاده و مشاهده تمامی اندیکاتور های موجود ارائه شده توسط تجارت فارکس از منوی زیر استفاده کنید.

برای دانلود این اندیکاتور نیز در ادامه همین پست لینک دانلود قرار گرفته است.

4.8/5 – (14 امتیاز)

اندیکاتور فارکس فکتوری
اندیکاتور فارکس فکتوری

بیشتر بخوانید: بروکرهای مورد تایید تجارت فارکس

برای عضویت در کانال تلگرام ما روی آیکن تلگرام کلیک کنید

با عضویت در کانال تلگرام ما قادر خواهید بود تا همواره از آخرین بروزرسانی ها و مطالب تجارت فارکس مطلع باشید

دانلود اندیکاتور فارکس فکتوری

برای دانلود اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی فارکس برگرفته از بخش تقویم خبری  فارکس فکتوری از کادر زیر اقدام کنید.

پس از دانلود اندیکاتور از کادر فوق فایل دیافتی را از حالت فشرده خارج کنید و فایل  Forex News Indicator.ex4 را در مسیر مربوط به اندیکاتور ها کپی کنید. برای دسترسی به اندیکاتور ها از سربرگ متاتریدر بر روی فایل کلیک کنید سپس به پوشه Open Data Folder   رفته و روی آن کلیک کنید.در صفحه باز شده به پوشه mql4 رفته و سپس پوشه اندیکاتور را انتخاب و داخل آن فایل مربوطه را کپی کنید. اگر نیاز به آموزش تصویری نصب اندیکاتور فارکس دارید این عبارت را در کادر جستجو وارد کنید.

تنظیمات اندیکاتور نمایش اخبار اقتصادی

برای اینکه تنظیمات دلخواه را برای اندیکاتور نمایش اخبار اقتصادی داشته باشید ابتدا مطابق تصویر زیر بخش dll را باید فعال کنید.

بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان
بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA%20%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%20%D9%81%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B3%20%D9%81%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C 3
تنظیمات بخش dll اندیکاتور فارکس فکتوری

بعد از اینکه مطابق تصویر بالا ابتدا تنظیمات بخش dll را فعال کردیم نوبت به فراخوانی اندیکاتور میرسد که مطابق تصویر زیر اندیکاتور را فراخوانی میکنیم تا به بخش تنظیمات آن وارد شویم.

این مقاله برای شما مفید است:   آموزش کامل اندیکاتور استوکاستیک ۲۰۲۰ و اسیلاتور استوکستیک
تنظیمات اندیکاتور فارکس فکتوری
تنظیمات اندیکاتور فارکس فکتوری

در بخش تنظیمات بخش های مختلفی وجود دارد که کاربرد هرکدام را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد. دقت داشته باشید که این اندیکاتور فارکس همان اخباری را نمایش خواهد داد که در سایت فارکس فکتوری منتشر میشود و به منظور اینکه شما برای بررسی مداوم نیاز به مراجعه به سایت فارکس فکتوری نداشته باشید طراحی شده است و مطابق تنظیماتی که در این بخش انجام میدهید اخبار را به نمایش خواهد گذاشت یا اطلاع رسانی انجام خواهد داد.

 

اینها تنظیمات مهمی بود که با تغییر هرکدام میتوانید شیوه نمایش یا تنظیمات پایه را تغییر دهید. یکسری تنظیمات دیگر هم هست مانند تنظیم رنگ ها یا تنظیم آلارم ووو که میتوانید به دلخواه خودتان تغییر دهید و نیاز به توضیح خاصی برای آنها وجود ندارد. پس از انجام مراحل فوق تصویر چارت شما مشابه زیر خواهد بود.

اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی فارکس
اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی فارکس

دلایل استفاده از اندیکاتور نمایش اخبار اقتصادی

شما از هر روش معاملاتی که استفاده کنید چه تکنیکالیست باشید و چه فاندامنتال کار در هر صورت نیاز دارید که بدانید روی جفت ارزی که در حال تحلیل و انجام معامله هستید چه عواملی در آینده نزدیک میتواند تاثیر مستقیم داشته باشد. یکی از بیشترین تاثیرات که باعث ایجاد حرکات ناگهانی در فارکس میشود اخبار اقتصادی است.از این رو شما مجبور هستید که مداوم سایت هایی مانند سایت فارکس فکتوری را باز کنید و از بخش تقویم اقتصادی آن اخبار اقتصادی پیش رو را بررسی کنید.

ما کار شما را ساده کرده ایم کافی است که اندیکاتور نمایش تقویم اقتصادی را روی چارت خود قرار دهید تا همیشه در کنار چارت خود زمان باقی مانده به اخبار اقتصادی که بر روی معاملات شما تاثیر دارند را جلوی چشم خود داشته باشید. بدون مراجعه به سایت فارکس فکتوری یا هر سایتی که تقویم اقتصادی را ارئه میکند از نزدیک ترین اخبار اقتصادی به شما و از نرخ قبلی و نرخ پیشبینی شده آن مطلع شوید تا در صورت نیاز مدیریت لازم را بر روی معاملات خود اعمال کنید.

در واقع استفاده از این اندیکاتور برای تمامی فعالان بازارهای مالی به شدت پیشنهاد میشود چرا که جلوی ضرر های بزرگ را خواهد گرفت. پیشنهاد میکنم برای یکبار هم که شده این اندیکاتور را دانلود و از آن استفاده کنید تا به میزان و درجه اهمیت توجه به اخبار اقتصادی ایمان بیاورید.

دلایل مختلفی برای استفاده از هر اندیکاتوری میتوان ذکر کرد اما بزرگ ترین دلیل استفاده از این اندیکاتور فارکس را میتوان توجه همیشگی شما به اخبار پیش رو دانست که موجب میشود با فکری آسوده تصمیم گیری کنید و معاملات وتحلیل های خودتان را نظم ببخشید.اگر با معامله گران بزرگ این بازار صحبت کنید یا حتی افرادی که ضرر های بسیار زیادی را متحمل شده اند یقینا تایید خواهند کرد که عدم توجه به اخبار اقتصادی چه ضررهای جبران نشدنی را برای آنها به دنبال داشته است.

این مقاله برای شما مفید است:   آموزش کامل اندیکاتور cci اسیلاتور سی سی آی

پس اگر میخواهید همیشه یک تقویم اقتصادی کوچک با قابلیت ایجاد هشدار داشته باشید به شما این اندیکاتور فارکس را پیشنهاد میکنم.ما در سایت تجارت فارکس از ارائه اندیکاتور های فارکس که کاربرد خاصی ندارند به شدن دوری میکنیم و همواره تلاش ما این بوده است که کاربردی ترین اندیکاتور های فارکس را برای دانلود بصورت رایگان قرار دهیم.چنانچه درخصوص تنظیمات یا کارآیی این اندیکاتور فارکس سوالاتی داشتید آنرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوال شما ارسال شود.

4

چرا باید از اندیکاتور فارکس استفاده کنیم ؟

با توجه به اینکه این اخبار در سایت های مختلف نیز منتشر میشود بازهم شاید سوال داشته باشید که چرا باید برای مشاهده اخبار اقتصادی از اندیکاتور استفاده کرد ؟ پاسخ بسیار ساده است. شما با استفاده از این اندیکاتور برای برری اخبار پیش رو مداوم نیاز به بررسی سایت مورد نظر خودتان ندارید و همیشه اخبار اقتصادی پیش روی شما چه با تنظیمات اخبار همه جفتهای ارزی و چه چارت مورد نظرتان را جلو چشم خواهید داشت و دیگر نه زحمت جابجایی به سایت های مختلف را خواهید داشت و نه نگرانی فراموشی از بررسی زمان اعلام اخبار را.

4.8/5 - (14 امتیاز)
تیتر مباحث
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ❤️ بخشهای محبوب ❤️

  آموزش فارکس
  آموزش فارکس
  بروکر فارکس
  بروکر فارکس

  بروکرهای فارکس محبوب در ایران

  amarkets broker
  amarkets broker

  بروکر محبوب از نظر ارائه خدمات

  ✔️ محبوبیت روز افزون و خدمات نوین

  capitalxtend broker
  capitalxtend broker

  بروکر محبوب از نظر پشتیبانی

  ✔️ محبوبیت بدلیل پشتیبانی فعال

  alpari broker
  alpari broker

  بروکر محبوب از نظر سابقه

  ✔️ محبوبیت چند دهه میان ایرانیان

  errante broker

  بروکر محبوب از نظر اسپرد و کارمزد

  ✔️ محبوبیت بخاطر اسپرد و کارمزد اندک

  اشتراک در
  اطلاع از
  5 نظرات
  تازه‌ترین
  قدیمی‌ترین
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  وحید
  1 سال قبل

  سلام برای متاتریدر 5 اندیکاتور خبر وجود نداره ؟

  محسن موسوی
  1 سال قبل

  واقعا اندیکاتور فوق العاده ای هست ممنون از مدیریت

  M. SALAR
  1 سال قبل

  سلام چرا ساعتش رو نمیشه روی نیم گذاشت. اصلا اعشار قبول نمیکنه. مثلا الان اختلاف ما با روسیه یک و نیم ساعته و خط روی نمودار رو باید منفی یک و نیم بزاریم ولی فقط یک قبول میکنه یا دو