کسب درآمد بازی کریپتویی 🎮 بازی بلاکچین 2022

تاریخ آخرین بروزرسانی: 19 مارس 2024
بازی کریپتویی یا همان بازی بلاکچین یکی از جدیدترین شیوه های کسب در آمد بازار رمز ارزها است که طی این چند ماه اخیر به شدت مورد توجه عموم قرار گرفته است. درواقع پس از آنکه بلاکچین توانست جایگاه خود را بعنوان یک ایده جدید پیدا کند، مشاغل مختلف درحال کوچ و نقل مکان به سمت بلاکچین هستند. امروزه روشهای مختلفی برای کسب در آمد و یا کسب رمز ارز وجود دارد که یکی از این روشها را میتوان بازیهای آنلاین برپایه کریپتو یا همان بلاکچین دانست. اکنون با محبوبیت NFT ها در میان کاربران و فعالان بازارها مالی و به خصوص رمز ارزها یک فرصت ایده آل برای بازیهای آنلاین نیز فراهم شده است. در این مقاله تصمیم داریم به شما بگوییم که اگر علاقه به بازیهای آنلاین دارید چگونه از زمان و وقت خود کسب درآمد کنید و رمز ارز بدست بیاورید. به معرفی چند بازی آنلاین که میتوانید رمز ارز در آنها بدست بیاورید و به درآمد برسید خواهیم پرداخت. فهرست مطالب

بازی کریپتویی رایگان

بازی کریپتویی رایگان
بازی کریپتویی رایگان
احتمالا شماهم مثل من دوست دارید اگر زمانی را صرف بازی میکنید هزینه ای بابت آن پرداخت نکنید و حتی در آمدی هم داشته باشید، پس بازی کریپتویی رایگان را به بازی کریپتویی غیر رایگان ترجیح خواهید داد. نگران نباشید هستند از این بازی ها اما یک نکته که لازم به توجه ویژه است اینکه عموما بازی های کریپتویی غیر رایگان که در ابتدای کار یا در مراحل بازی نیاز به پرداخت هزینه دارید سود آوری بالاتری به نسبه بازیهای رایگان خواهند داشت. تفاوت بازی های کریپتویی با دیگر بازی ها در شیوه پرداخت جوایز در بازی است، بزارید با یک مثال توضیح بهتری بدم براتون: تصور کنید شما بازی میکنید و یک چالش یا یک مرحله را به اتمام میرسانید. بازی به شما جایزه ای را پرداخت میکند که میتواند این جایزه اسم های مختلفی داشته باشد مثلا در برخی بازیها به این جایزه تروفی میگن. در بازی های بر پایه بلاکچین خوبی که وجود داره امکان خرید و فروش این جوایز است. درواقع شما قادر هستید برخی از این جوایز را بفروشید یا از دیگران بخرید یا مبادله داشته باشید. در بازیهای کریپتویی رایگان تنها روش کسب در آمد همین یک مورد خواهد بود چرا که شما با طی کردن مراحل یا چالش های مختلف این جوایز را کسب میکنید و قادر به فروش آن هستید. این جوایز عموما بسته به بازی کاربردهای مختلفی دارد مثلا میتواند در یک بازی جنگی فضایی یک اسلحه باشد. به سادگی این اسلحه را به فروش میگذارید و دیگر بازیکنان اگر نیاز به آن داشته باشند و هنوز آنرا دریافت نکرده باشند آنرا از شما به قیمت پیشنهادی شما خواهند خرید. ایده جذاب بازی کریپتویی واقعا درحال رشد هست، فناوری بلاک چین در کنار بازی ها سبب شده که افراد قادر به بازی کردن و پول در آوردن باشند. یقینا این فناوری یک تحول عظیم و بزرگ در سیستم های پرداخت برای گیمرها ایجاد کرده است، چرا که هم امنیت بالایی دارد و هم دسترسی برای عموم. در شرایط امروزه جهانی عموما افراد برای سرگرمی بخشی از زمان خود را صرف بازی های آنلاین میکنند. خبر خوش اینکه بازی های کریپتویی یا همان بازی های برپایه بلاکچین در ابتدا مسیر خود هستند پس تا زمان لازم را دارید شماهم استارت کنید چرا که در آینده نزدیک حرف های بسیار بیشتری از سودآوری بازی های آنلاین در بستر بلاکچین خواهید شنید، پس شماهم جزو اولین ها باشید.

دریافت ارز دیجیتال در بازی کریپتویی

شاید هنوز برای شما جای شک و شبهه باشد که آیا واقعا در بازی کریپتویی میتوان ارز دیجیتال بدست آورد. جواب بسیار روشن است بله. در گذشته ای نزدیک تنها راه بدست آوردن ارز دیجیتال یا خرید آن بود یا استخراج آن، اما اکنون با گسترش بلاکچین در بخشهای مختلف از روشهای دیگری مانند بازی های آنلاین هم قادر خواهید بود تا ارز دیجیتال بدست بیاورید. کافی است وارد یکی از بازیهای برپایه بلاکچین شوید و با بازی کردن ارز دیجیتال یا NFT بدست بیاورید. شما قادر خواهید بود موارد کسب شده را به سادگی انتقال دهید یا اقدام به خرید و فروش آن نیز داشته باشید. از مزایای بازیهای بلاکچینی اگر بخواهیم بگوییم عدم امکان تقلب در آنهاست (( حداقل تا امروز ))  پس میتوتن با خیال راحت و بدون ترس از تقلب چیترها (( بازیکنانی که با تقلب مراحل را طی میکنند )) بازی کنید و ارز دیجیتال بدست بیاورید. در هر بازی بلاکچین هرچه بیشتر بازی کنید و به مراحل بالاتری بروید طبیعتا درآمد بیشتری نیز خواهید داشت. خبر خوش دیگر این است که بازی های ارز دیجیتال را میتوان آینده صنعت بازی های آنلاین دانست. دیری نخواهد گذشت که پیشرفت های بزرگی را در حوزه بازی های آنلاین در بخش بازیهای بلاکچین شاهد باشیم.

بهترین بازی کریپتویی 2022

نوبتی هم باشد نوبت معرفی بهترین بازی کریپتویی برای سال 2022 است. البته نمیتوان یک بازی را بعنوان بهترین معرفی کرد پس ما به معرفی بهترین بازی های کریپتویی خواهیم پرداخت. هر بازی سبک خاص خودش را دارد و به روشهای مختلفی باید در آن بازی کرد. شیوه کسب ارز دیجیتال نیز در بازیهای مختلف متفاوت است، پس با ما همراه باشید تا با بهترین بازی های کریپتویی 2022 و سبک هرکدام آشنا شوید.

بازی کریپتویی تتان آرنا (Thetan Arena) رایگان

تتان آرنا (Thetan Arena) اولین بازی که به شما معرفی میکنیم بازی تتان آرنا است بازی Thetan Arena در سال 2021 منتشر شد. این بازی توسط یک شرکت تایوانی ساخته شده است و دارای دو توکن با نامهای THC و THG است، در بازی تتان آرنا در قبال بردهایی که در مراحل بدست میاورید توکن دریافت میکنید. احتمال خیلی زیاد از این بازی بسیار خوشتان خواهد آمد. دانلود بازی تتان آرنا پلتفرم بلاکچین بازی تتان آرنا به شکلی طراحی شده است که ترکیبی از مهارت های شخصی با کار گروهی و تیمی را شامل میشود. در مجموع این بازی دارای 5 حالت میباشد: Battle Royale (انفرادی / دو نفره)
  • تعداد بازیکنان: 12 بازیکن
  • محدودیت زمان: 4 دقیقه
Tower Siege
  • تعداد بازیکنان: 8 بازیکن
  • محدودیت زمانی: 5 دقیقه
Super Star
  • تعداد بازیکنان: 8 بازیکن
  • محدودیت زمان: 4 دقیقه
Deathmatch
  • تعداد بازیکنان: 8 بازیکن
  • محدودیت زمانی: 3 دقیقه
نبرد سفارشی
  • تعداد بازیکنان: قابل تنظیم
  • محدودیت زمانی: تا حالت بازی انتخاب شده.
در این پست قصد آموزش این بازی رو نداریم فقط برای اینکه بدونید چطور میشه از این بازی رمز ارز یا پول بدست آورد حالتهای مختلف بازی رو گفتیم. بعد از هر مسابقه، همه قهرمانان NFT جوایز gTHC دریافت می‌کنند. این جایزه بر اساس نتایج مسابقه و کمیاب بودن قهرمان و پوست (پاداش برد) است. شما داراییهاتون رو توسط کیف پولی متامسک میتونید از بازی خارج کنید و درواقع رمز ارز بدست خواهید آورد. در پستی مفصل که به آموزش این بازی و چگونگی بدست آوردن رمز ارز از این بازی بلاکچینی خواهیم پرداخت. ولی یقین داریم اگه دنبال بازی هستید مخصوصا با موبایل این گیم کریپتویی بسیار برای شما جذاب خواهد بود.

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) برپایه بلاکچین

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)
اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)
بازی کریپتویی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) دومین بازی پر طرفدار در میان بازی های برپایه بلاکچین است. این بازی رایگان نیست و در ابتدای بازی نیاز به هزینه دارد. البته میزان درآمد کسب شده در این بازی بسیار قابل توجه خواهد بود و اصلا قابل مقایسه با دیگر بازی های برپایه بلاکچین نیست. بازی اکسی اینفینیتی از سیستم پرداخت بر پایه اتریوم استفاده میکند. در این بازی شما قادر هستید موجودات کوچک و زیبایی را که به آنها اکسی میگوییم خریداری کنید و سپس توسط این موجودات به جنگ بادشمنان بپردازید. در این بازی سیستم مبارزات نوبتی هست و برای اینکه در لیست قرار بگیریدو شروع کنید حداقل نیاز دارید که 3 تا از این موجودات زیبا رو خریداری کنید. قبول دارم قیمت اکسی ها کمی زیاد هست مثلا برخی اکسی ها از قیمت 80 دلار شروع میشن که برای شروع کار در یک بازی میتونه رقم زیادی باشه ولی به نظر من جای نگرانی نیست چون بر همین اساس هم شما قادر خواهید بود در آمد بالاتری داشته باشید. شما با پیروزی در مبارزات توکن هایی رو دریافت میکنید که قادر هستید اونها رو با سایر بازیگنان مبادله کنید. نکته قابل توجه اینکه دو توکن این بازی با نامهای AXS و  SLP هستند و یکی از اونها یعنی توکن AXS در صرافی های مشهوری مثل بایننس هم لیست و قابل معامله شدن. این نشانه خوبی از اعتبار و پشتوانه این بازی است. دانلود بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) در پستی دیگر بصورت تخصصی بیشتر در مورد بازی اکسی اینفینیتی صحبت خواهیم کرد پس در این پست به همین میزان اکتفا میکنیم.

بازی سندباکس (The Sandbox)

بازی ارز دیجیتال سندباکس (The Sandbox)
بازی سندباکس یک بازی فوق العاده است که شباهت زیادی در نگاه اول به ماینکرفت دارد. این بازی در سال 2012 منتشر شد و در نهایت سازنده های بازی تصمیم گرفتند که به بازیکنان اجازه دهند که دارایی های خود را بصورت دیجیتال تبدیل کنند و سپس آنها را بایکدیگر مبادله کنند. بازی سندباکس برپایه بلاکچین  و رمز ارز اتریوم است و توکن اختصاصی خودش را با نام SANS دارد. شما در این بازی قادر هستید تا آثار هنری خود را بسازید و سپس به فروش برسانید. همچنین شاید برای شما جذاب باشد که در این بازی قادر هستید دسترسی به مپ یا همان زمین متاورس نیز داشته باشید. میتوانید در متاورس یک زمین برای خود خریداری کنید و آثار خود را در آن قرار دهید و با زمین خود بفروش برسانید. شرکت های بزرگی مانند آتاری نیز در زمین های متاورس زمین خریداری کرده اند و پیش بینی میشود در آینده نزدیک این زمینها در سندباکس با قیمتهای نجومی خرید و فروش شوند. هم اکنون پایین ترین قیمت زمین در این بازی 5 اتریوم است که در قیمت روز هر یک اتریوم اگر ضرب شود رقمی بالاتر از 6000 دلار میشود. این بازی به توضیحات و آموزش های فراوانی دارد که در پستی مجزا باید به آن پرداخته شود اما همین میزان به شما بگوییم که تنها راه درآمد در این بازی خرید زمین نیست (( هزینه بسیار بالایی دارد اما سود آوری به همین نسبت بالاست )) بلکه از شیوه های دیگری نیز میتوانید بصورت رایگان کسب در آمد کنید که در پستی مجزا به آن خواهیم پرداخت. دانلود بازی سندباکس

بازی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties)

بازی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties)
بازی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties)
بازی کریپتو کیتز یکی از اولین بازی های بر پایه بلاکچین بود که ارائه شد و از محبوبیت خاصی برخوردار شد. از بزرگترین مزایای این بازی رایگان بودن آن است که باعث جذب مخاطبان زیادی نیز شده است. در این بازی وظیفه هر بازیکن نگهداری از گربه هایی است که باید خریداری کنید. شما با نگهداری گربه ها و پرورش آنها در نهایت قادر هستید آنها را برای فروش ارائه کنید. همچنین با ترکیب نژادهای مختلف قادر هستید یک نژاد جدید خلق کنید که یک محصول منحصر به فرد خواهد بود و دارای ارزش بالاتر نسبت به بقیه. این بازی از توکن یا همان رمز ارز اتریوم استفاده میکند. گربه های شما در این بازی همان رمز ارزهای شما هستند که اختصاص به خود شما دارند و ارزش بالایی خواهند داشت. در بازی کریپتو کیتز بیشتر از آنکه به جنبه سرگرمی پرداخته باشد به در آمد زایی توجه شده است و تلاش شده که این بازی بتواند درآمد زایی خوبی برای بازیکنان خود داشته باشد. شاید این بازی از لحاظ هیجانی زیاد جذاب نباشد اما اگر سرمایه اولیه خوبی را برای خرید نژادهای برتر داشته باشید قادر خواهید بود تا سودآوری خوبی از این بازی داشته باشید. در پست دیگری که به توضیح کامل این بازی خواهیم پرداخت در مورد این خصوصیات بیشتر صحبت خواهیم کرد. دانلود بازی کریپتو کیتیز

بازی‌ سیکس دراگونز (The Six Dragons)

بازی‌ سیکس دراگونز (The Six Dragons)
اگر یک گبم باز حرفه ای هستید یقینا بازی سیکس دراگونز جدای جنبه در آمدی که دارد برای شما جذاب خواهد بود. بازی سیکس دراگونز برخلاف اکثر بازی های بر بستر بلاکچین که بیشتر از گرافیک ساده ای استفاده میکنند دارای گرافیک خوبی است. این بازی در سبک نقش آفرینی ارائه شده و توانسته علاوه بر افرادی که به دنبال کسب درآمد از بازی هستند مخاطبان دیگر را نیز جلب خود کند. در بازی سیکس دراگونز شما قادر خواهید بود تا با بازی کردن ارز دیجیتال کسب کنید و درآمد کریپتویی داشته باشید. شیوه کسب درآمد در این بازی دقیقا مانند دیگر بازیهای بر بستر کریپتو است، در ادامه برای اینکه بیشتر با بخش درآمد زایی این بازی آشنا شوید توضیح مختصری خواهیم داد اما توضیحات کلی و چگونگی بازی را در پستی مجزا بیان خواهیم کرد. در بازی سیکس دراگونز شما در یک دنیای وسیع قرار میگیرید که در بخشهای مختلفی از این دنیا باید جستجو کنید و شگفتی های پنهان شده را کشف کنید. البته به همین سادگی هم نیست باید مراقب باشید که در مکانهایی تاریک با مبارزات با موجودات افسانه ای خطرناک صدمه نبینید. در این گیم پلی سهم بزرگی را ساخت و ساز دارد که و شما برای خودتان صاحب یک مزرعه هستید با آیتم های مختلف که باید آنها را ایجاد کنید. شما در این بازی ساخته های خودتان را با دیگر بازیکن ها میتوانید معامله کنید و از همین طریق کسب درآمد داشته باشید. پس شیوه درآمدی در بازی سیکس دراگون از طریق معامله آیتم هایی است که در بازی میسازید یا بدست خواهید آورد. این بازی برخلاف بازی های دیگر که تا بحال گفتیم از پیچیدگی بیشتری برخوردار است و به نوعی خوراک گیمر هایی است که به دنبال تجربیات متنوع هستند. بازی سیکس دراگونز در بستر Enjin طراحی شده است و به عبارتی میتواند یک بازی متاورسی نیز باشد. ارز دیجیتال مورد استفاده این بازی یک ارز اختصاصی بنام TSDT است. توضیحات بیشتر در خصوص این بازی را در پست اختصاصی آن خواهیم داد. دانلود سیکس دراگونز (The Six Dragons) بازی های کریپتویی بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که باید معرفی و مورد بررسی قرار بگیرند. در آینده به مرور پس از معرفی کامل بازیهای گفته شده به معرفی دیگر بازی ها نیز در همین پست خواهیم پرداخت. پس این صفحه رو ذخیره کنید چرا که این صفحه بروزرسانی خواهد شد.

چگونه از بازی های کریپتویی کسب درآمد کنم؟

امروزه بازی های کریپتویی زیادی در بستر بلاکچین هستند که میتوانید از طریق آنها کسب درآمد کنید. برخی از آنها بازیهای رایگان و برخی بازیهایی هستند که نیاز به هزینه کردن دارند. در این پست به معرفی برخی از این بازی ها پرداخته ایم.

بازی بلاکچین چیست؟

عموما به بازیهای آنلاین که در بستر بلاکچین میباشند بازی بلاکچین میگوییم. در این پست به معرفی چند نمونه برتر این بازیها در سال 2022 پرداخته ایم.

معروفترین بازی های کریپتویی کدامند؟

معروفترین بازی کریپتویی را در سال 2022 میتوان بازی تتان آرنا دانست که یک بازی رایگان است. اما بازیهای رایگان و پولی زیاد دیگری هم هستند که در این پست آنها را نیز معرفی کرده ایم.

آیا کسب درآمد از بازی کریپتویی واقعیت دارد؟

بله واقعا شما قادر خواهید بود تا بوسیله بازیهای کریپتویی که در این پست معرفی شده اند کسب درآمد بصورت رمز ارز داشته باشید.
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

من یکی دوتا بازی کریپتویی انجام میدم ولی واقعا ارزش وقت حروم کردن نداره درآمدش خیلی پایینه

واقعا ارزش وقت حروم کردن نداره که بخوای از بازی پول در بیاری