خانه | بازی های کریپتویی | بازی کریپتویی تتان آرنا

بازی کریپتویی تتان آرنا

بازی کریپتویی تتان آرنا

کانال تلگرام ما

بازی کریپتویی تتان آرنا یک بازی است که اگه از بازی های سرعی و هیجان انگ زی مثل Mobile Legends و Arena of Valor خوشتون میاد، حتما عاشق بازی Thetan Arena هم میشین. با بررسی اتاق فکر خلالاق و توسعه دهنده های بازی تتان آرنا این پلتفرم فقط یه بازی نیست.

بلکه یه پلتفرمی هستش واسه ی سرمایه گذار های حوزه ارز دیجیتال، گیمی رهای حرفه ایی که دلشون میخواد همیشه اسم خودشونو روی تابلو امتیاز ها ببینن و همچنین فعال های رسانه های اجتماعی ای که می خوان با تولید کردن محتوا های جذاب، بیننده ها و درآمد خودشون رو به طور چشمگیری افزایش بدن.

بعد از انتشار بازی My defi pet که یک بازی توی سبک حیوانات خانگی بود که بحالت دیجیتال در آمده و موفیت بزرگی که این بازی در کمتر از 4 ماه توانست کسب کند تیم توسعه دهنده آن بازی یک بازی چندنفره آنلاین دیگر بنام تتان آرنا رو معرفی کردند.

تتان آرنا دارای یه طراحی دو بعدی با نمای از بالا به پایین واسه گیمرها هستش. بازی دارای محیط و شخصیت هایی با طراحی مینیمالیستی هستش گه کاملا جذاب و کودکانه تولید شده. توی هر دور، بازیکن ها از مهارت های مبارزه و کار تیمی خودشون واسه پایان دادن به بازی با حداکثر پاداش استفاده می کنن.

پرداخت درون برنامه ای بازی مبتنی بر Thetan Coin هستش. که این ارز واسه بدست آوردن قهرمان های ممتاز و لول بالا استفاده می شه همچنین گیمر ها می تونن این ارز رو با پول نقد خریداری کنن. علاوه بر اینها این بازی برای ارتقای سطح اکانت از هیرو استفاده میکند.

بازی کریپتویی تتان آرنا چیه؟

بازی کریپتویی تتان آرنا
بازی کریپتویی تتان آرنا

Thetan Arenaیه بازی چندنفره آنلاین توی عرصه نبرد MOBA هستش که توی پایان سال 2021 و تنها دو هفته بعد از انتشار، رکورد شش میلیون بازیکن فعال رو به اسم خودش ثبت کرده. این بازی توکنهای غیرقابل جدا شدن یا همون NFT رو به شکل قهرمان های موجود توی فروشگاه بازی و همچنین توی گیمپلی خودش جا داده، جایی که میتوانید شخصیتهای محدودی رو به گیمر های دیگه بفروشید و مبادله کنین.

از نظر سبک بازی، شخصیت های طراحی شده مارو یاد Splatoon می اندازن طراحی ای زیبا، شیرین و قد کوتاه. از نظر گیم پلی هم، شبیه به بازی محبوب MOBA League
،of Legends هستش دارای یه گیم پلی و چشم انداز ایزومتریک ( دید از بالا به پایین ). با تموم اینها ، بازی تتان ارنا قطعا یه بازی سلطنتی هست.

آموزش بازی تتان آرنا

 این بازی کاملا رایگان هستش و به مبتدیانی که بدنبال یاد گیری بازی های کریپتو هستن این فرصت رو می ده تا قبل از خرج کردن توی این حوزه نحوه کار اون رو امتحان کنن. توی این بازی واسه تراکنش ها باید از طریق افزونه مرورگر MetaMask و کیف پول MetaMask خودتون وارد بازی بشین.


بعد از ثبت نام، یه قهرمان معمولی به اسم Raydon به شما داده می شه و میتونین توی پنج حالت بازی رو انجام بدین:


بتل رویال: توی این سبک باید آخرین بازیکنی باشین که بین 12بازیکن روی یه نقشه که دائما در حال کوچیک شدن هستش زنده بمونین.


سوپراستار: توی این سبک باید با هشت بازیکن دیگه بجنگید، امتیازو ستاره جمع کنین تا برنده اون دست بازی بشین.

این مقاله برای شما مفید است:   کسب درآمد بازی کریپتویی 🎮 بازی بلاکچین 2022


دث مچ: توی این حالت از بازی باید همه ی بازیکن ها یا تیم ها رو در عرض سه دقیقه حذف کنین تا امتیاز بگیرین.


محافظت از برج: توی این سبک باید از برج تیم خودتون دفاع کنین و همچنین برج تیم های دیگه رو نابود کنین تا امتیاز کسب کنید و برنده بشین.


بازی سفارشی: توی این سبک شما توی یه نقشه سفارشی، با تعداد بازیکنان و حالت بازی دلخواه بازی میکنید. قهرمان رایگانه معمولی که اول بازی به شما داده میشه فرصتهای کمتری رو واسه کسب درآمد ارائه میده و شما نمی تونین اون رو مثل قهرمان های برتر بخرید، بفروشید یا معامله کنین. اما می تونین از قهرمان رایگان خودتون واسه ارتقاء لول خودتون استفاده کنین و در نهایت در صورت رسیدن به رتبه های بالاتر، قهرمان های دوم و سوم رو به دست بیارین.

بازی ها را رو می تونین به صورت انفرادی، دوتایی یا تیم های چهار نفره بازی کنین و همچنین می تونین با دوست های خودتون توی بازی ارتباط برقرار کنین. اگه تعداد بازیکن های زنده کافی واسه پر کردن یه بازی وجود نداشته باشه، NPC ها برای پر کردن فهرست بازی اضافه می شن. انتظار نداشته باشین که مدل بازی کردن یه NPC با مهارت های یه
بازیکن زنده مطابقت داشته باشه، هرچند که بعضی از بازیکن ها گفتن که NPC ها توی بازی های تیمی عالی هستن.


واسه به دست آوردن برتری و برنده شدن توی بازی، قهرمانهایی رو بخرین که به بهترین حالت مناسب سبک بازی شما هستن، البته خرید قهرمان ها نیاز به خرج کردن ارز دیجیتال توی بازی دارن. از یه طرف دیگه هم، می تونین موقع ثبتنام، توکنهای کافی واسه خریدن قهرمان های ممتاز با قهرمان معمولی خودتون کسب کنین.

توکن تتان آرنا چیه؟

 aروی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده ، یه شبکه بلاک چین که به موازات زنجیره بایننس اجرا می شه و جایگزینی واسه اتریوم هستش. اقتصاد بازی بر اساس ارز درون بازی  Thetan  THCهستش که با شرکت توی بازی ها و مسابقات و برنده شدن جایزه های رتبه بندی شده به دست می آرین.

میتونین THCبه دست آمده ی خودتون رو واسه خریدن جعبه های تتان معمولی یا حرفه ای استفاده کنین. این بازی همچنین دارای یه ارز انحصاری به اسم  Thetan Gem=THGهستش که واسه توسعه قهرمان ها و فروشگاه ها استفاده می شه. می تونین از THGبرای خرید جعبه های Thetan Legendary هم استفاده کنین.

چجوری توکن Thetan Arenaبخریم؟

 THCکه با بازی کردن به دست می آد. توکن دیگه ،THGهم میتونین توی چند تا از و ApeSwap ،BitMart ،PancakeSwap ،Gate.io صرافی های رمزنگاری مثل Hotbit مبادله کنین و بخرین. واسه خریدن ،THG اول باید یه ارز رمز پایه بخرین که قابلیت معامله با THGرو داره. بیشتر صرافی ها دارای قابلیت مبادله THG/USDTو بعضی ها قابلیت THG/WBNBرو دارن.

کسب درآمد از بازی ارز دیجیتال تتان آرنا

بازی ارز دیجیتال تتان آرنا
بازی ارز دیجیتال تتان آرنا

 Thetan Arenaچهار راه اصلی واسه کسب درآمد ارائه می ده که بعضی از اونا زمان بیشتری نسبت به اون یکی می گیره:


از قهرمان رایگان واسه کسب توکن استفاده کنین: شما Raidon رو با ثبت نام دریافت می کنین که می تونید بلافاصله برای بازی کردن از اون استفاده کنین. توی بازی به اندازه کافی THC و THG به دست بیارین و اون هارو بفرشین، حتی می تونید از اونها واسه خریدن قهرمان های ممتاز استفاده کنین.

این مقاله برای شما مفید است:   بازی کریپتویی شش اژدها ❤️ سیکس دراگون

ابر قهرمان هارو می تونین توی رویدادهای ویژه برای کسب THC و THG بیشتر نسبت به قهرمان معمولی استفاده کنین. فروختن قهرمان های خاص توی فروشگاه: از THC و THG واسه بدست آوردن قهرمان استفاده کنین و بعدش اون هارو بفروشید.


از قهرمان های ممتاز به عنوان دارایی استفاده کنین : ابر قهرمان های خودتون رو به بازیکن های دیگه اجاره بدین و اون ها درعوضش به شما توکن های درون بازی رو میدن. تبلیغ کردن بازی تتان آرنا و کسب درآمد : Thetan Arena رو توی پلتفرمهای بازی زنده تبلیغ کنین تا هم از اشتراکها و کمکهای مالی درآمد کسب کنین و در عین حال جوایز
Thetanرو هم دریافت کنین.


اگه تازه کار هستین، ساده ترین راه واسه شروع کسب درآمد بازی کردنه. تا با ارتقای مهارتهای خودتون و کسب توکنهای بیشتر، بتونین راههای دیگه ای واسه کسب درامد پیدا کنین.

ان اف تی های بازی تتان ارنا چیست؟

ان اف تی ها توی Thetan Arena قهرمان هایی هستن که می تونین اون هارو توی قروشگاه Thetanبخرین و یا بفروشیند.

نحوه خریدن ان اف تی های بازی تتان ارنا

 وقتی برای بازی رایگان و فوری ثبت نام کردین، Raidon رو رایگان دریافت کردین. با اون به اندازه کافی بازی کنین و مقدار و THC کافی توی بازی ها کسب کنین، واسه خریدن قهرمان های ممتاز، باید به فروشگاه Thetan برین تا قهرمان خودتونرو با سکه های BNB خریداری کنین و یا جعبه های Thetan رو با THCیا THG بخرین و شانس خودتون رو واسه گرفتن قهرمان ها امتحان کنین.

برای شروع خریدن، باید بایننس کوین BNB رو از بایننس به کیف پول MetaMask خودتون انتقال بدین. واسه خریدن قهرمان های NFTتوی بازار به  WBNB نیاز دارین که باید BNB خودتون رو با WBNBتوی کیف پول MetaMaskمبادله کنین. کارمزد تراکنش معمولا حدود 0.10 دلار به ازای هر تراکنش هست.

بعد از تبادل و با WBNB توی کیف پول خودتون، بین قهرمان ها جستجو کنین و اونهارو بر اساس قیمت، کلاس قهرمان یا نادر بودن مرتب کنین مناسب و بهترین شخصیتی که می خواین بخرین رو انتخاب کنین. بعد از انتخاب یک کاراکتر و تکمیل تراکنش، قهرمان NFT توی کیف پولتون ظاهر می شه.

شما برای خرید bnb نیاز دارید تا ابتدا تتر خریداری کنید و سپس آنرا به صرافی بایننس یا هر صرافی دیگه که اجازه تبدیل تتر به bnb رو میده منتقل کنید. برای خرید تتر بهترین صرافی ایرانی که هم مطمئن باشه و هم ایمن باشه صرافی ویشارژ هست.

فروختن ان اف تی های تتان ارنا

 واسه فروختن قهرمان های اختصاصی خودتون، به افزونه مرورگر MetaMask و فعال بودن توی شبکه BSC نیاز دارین با انتخاب تب Market توی بازی شروع کنین. روی عکس نمایه خودتون در گوشه سمت راست بالا کلیک کنین، بعدش Inventory رو انتخاب کنین. در مرحله بعد، قهرمانی رو که می خواین بفروشین انتخاب کنین، بعدش روی Sell Now کلیک کنین. قیمتی رو که می خواین ثبت و وارد کنید و مالیات تراکنش رو با WBNB پرداخت کنین، تبریک میگم شما قهرمان خودتون رو فروختید.

این مقاله برای شما مفید است:   بازی کریپتویی شش اژدها ❤️ سیکس دراگون

آیای بازی تتان ارنا سرگرم کننده هست؟

 پاسخ کوتاه اینه؛ بله حتما. این یه بازی تیرانداز مبتنی بر بازی های گروهی بسیار سرگرم کننده هستش که دارای یه لیست از هدف ها و بازی های متنوع مثل مسابقه مرگ کلاسیک، بتل رویال، محاصره برج یا سوپراستار هستش. تنوع این بازی برای اینکه سرگرم کننده و خسته کننده نباشه کاملا کافی هستش. معمولا اگه بیشتر از 30-20دقیقه توی یه بازی نمونین به صورت کلی 8ساعت رو صرف بازی خواهین کرد.


آیا میشه بدون خرج کردن توی بازی تتان ارنا پول در بیاریم؟


حقیقت این هستش که بدون خریدن یه شخصیت خاص توی بازی نمیتونین به درامد برسین. اما خب برای خرید همچین شخصیت هایی می تونین از ارز بازی $ THC  Thetan
 Coin استفاده کنین که یا باید اون ارز رو بخرین و یا با بازی کردن با شخصیت رایگان اول بازی به دست بیارین. پس میشه بدون هزینه کردن هم پول درآورد ولی یقینا زمان بیشتری رو باید صرف بازی کنید.

چطور در بازی ارز دیجیتال تتان آرنا حرفه شویم؟

 به عنوان یه تازه وارد به دنیای یه بازی جدید، عادت کردن به مکانیک بازی نیاز به زمان و تمرین داره. اما ما چندتا نکته اضافی داریم که می تونه به شما کمک کنه تا بازی خودتون رو از همون اول به طور قابل توجهی بهبود ببخشین.

1: زمین بازی رو بشناسین:
بهتره هر حالت بازی رو با یه استراتژی مناسب واسه اون انجام بدین. برای رسیدن به اینهدف، باید تمام زمین های موجود توی بازی رو بشناسید.

2: تمرکز روی بازی تیمی: توی بازی Thetan Arenaبا بازی Deathmatchesدرآمد بیشتری کسب می کنین. بازی چند نفره برای هر بازیکن بسیار مهم می شه چون با هماهنگی مناسب، برتری زیادی نسبت به بقیه تیم ها دارین. ما به شما پیشنهاد می کنیم با خانواده و دوستاتون بازی کنین تا به سرعت به صدر جدول صعود کنین و بیشترین استفاده رو از Thetan Arenaببرید.

3: استفاده از بوته ها و پوشش ها: شما می تونید با استفاده از آیتم های موجود توی نقشه، از دست دشمن هاتون فرار کنید، استتار کنین و حمله های غافلگیرانه به دشمن هاتون رو برنامه ریزی کنین. شما باید انواع سلاح ها و انواع حمله ها رو بشناسین.

4: سالم بمانید: اگه توی نقش یه قهرمان مرگبار با سلامتی ضعیف بازی می کنین، بهبود سلامتتون بسیار مهم می شه. در Thetan Arena شما باید به بازیکن های دشمن آسیب بزنین و همزمان از به صفر رسیدن سلامت خودتون جلوگیری کنین. اگه هر از چند گاهی به مراقبت از خودتون ادامه بدین خیلی به برنده شدنتون کمک میکنه. در غیر این صورت جنگیدن با دشمن ها بسیار سخت می شه.

کلام آخر

رویای بسیاری از ما این بود که توی کودکی حین انجام بازی های ویدیویی پول به دست بیاریم. با کمک فناوری بلاک چین، رویای گذشته به واقعیت تبدیل شده. Thetan Arena به بازیکنان این امکان رو میده تا در یک بازی کریپتویی بدون اینکه مجبور بشن مبلغی رو پرداخت کنن ، با توجه به مکانیک بازی کسب سود رو هم تجربه کنن.

تیتر مباحث
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ❤️ بخشهای محبوب ❤️

  آموزش فارکس
  آموزش فارکس
  بروکر فارکس
  بروکر فارکس

  بروکرهای فارکس محبوب در ایران

  amarkets broker
  amarkets broker

  بروکر محبوب از نظر ارائه خدمات

  ✔️ محبوبیت روز افزون و خدمات نوین

  capitalxtend broker
  capitalxtend broker

  بروکر محبوب از نظر پشتیبانی

  ✔️ محبوبیت بدلیل پشتیبانی فعال

  alpari broker
  alpari broker

  بروکر محبوب از نظر سابقه

  ✔️ محبوبیت چند دهه میان ایرانیان

  errante broker

  بروکر محبوب از نظر اسپرد و کارمزد

  ✔️ محبوبیت بخاطر اسپرد و کارمزد اندک

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها