آموزش تغییر IB در بروکر فارکس آموزش جابجایی به زیر مجموعه تجارت فارکس و وی شارژ در بروکر آلپاری

زمان حدودی مطالعه: 4 دقیقه

آموزش جابجایی به زیر مجموعه تجارت فارکس و وی شارژ در بروکر آلپاری

جابجایی به زیر مجموعه تجارت فارکس و وی شارژ ((  تغییر آی بی بروکر آلپاری )) در بروکر آلپاری خدمات ویژه ای را در اختیار مشتریان

این مجموعه قرار می دهد که عده کمی از مشتریان از این خدمات اطلاع دارند و بهره مند می شوند.

حتما تا کنون در زمان ثبت نام در بروکرهای مختلف دیده اید که در بخشی از ثبت نام میخواهد کد معرف خود را وارد کنید عده کمی از مشتریان که از خدمات مجموعه ها اطلاع دارند با کد معرف ها ثبت نام میکنند.

بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان
بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

مزایای قرار گیری در زیر مجموعه و انتخاب Introducing Broker (به اصطلاح IB)

آی بی مخفف اصطلاح Introducing Broker به معنی معرفی کننده بروکر است.

آی بی میتواند سازمان,شرکت و حتی یک شخص باشد که در ازای جذب مشتری از بروکر دستمزد میگیرد.

این دستمزد در قالب ریبیت به آی بی از درآمد حاصل از اسپرد پرداخت می شود.یعنی اگر بروکری ۲۰دلار اسپرد میگیرید به طور مثال ۱۰ دلار آن را به عنوان ریبیت به IB پرداخت میکند.

اما IB برای جذب مشتری باید خدماتی را نیز به مشتری ارائه دهد که در هر مجموعه خدمات ویژه ای ارائه می شود.

خدماتی که مجموعه تجارت فارکس و وی شارژ ارائه می دهند به شرح زیر است:

خدمات تجارت فارکس توضیحات
پشتیبنی از مشتری بهترین پشتیبان برای کاربران فعال در بروکر فارکس میتواند آی بی باشد زیرا نسبت به پشتیبان های بروکر مشتریان خود را بهتر میتواند بهتر پشتیبانی کند و پاسخگو باشد و همچنین به دلیل ارتباط و قرار داد با بروکر ها در مواقع لزوم قدرت بیشتری برای دفاع از حقوق مشتری نسبت به یک مشتری بدون معرف دارد.
راهنمایی و هدایت مشتری آی بی و معرفان بروکر آلپاری به علت تعامل بالا با مشتریان و بروکرها تجربه و شناخت بیشتری دارند و معمولا از اطلاعات خوبی چه در زمینه معاملات و چه انتخاب بروکر مناسب برای مشتری برخوردار هستند.
اکسپرت و اندیکاتور در مجموعه تجارت فارکس اکسپرت ها و اندیکاتور هایی طراحی و بهینه شده و میشود که مشتریانی که زیر مجموعه ما قرار میگیرند به طور رایگان میتوانند از این اکسپرت ها و اندیکاتور ها استفاده کنند.
پرداخت کشبک ریبیت همانطور که گفتیم ریبیت از اسپردی که مشتری پرداخت میکند به آی بی داده میشود برخی از آی بی ها یا همان نمایندگان بازار یابی بروکر ها. ما بخشی از این ریبیت را طبق توافقی که با مشتریانی که از طریق ما افتتاح حساب داشته اند یا برای ورود به آلپاری ما را انتخاب کرده اند بازگشت خواهیم داد. در بروکر آلپاری ورود به بازارهای مالی را به همراه خدمات ویژه کشبک خود بروکر آلپاری نیز میتوانید در کنار هم داشته باشید.
واریز و برداشت ارزانتر دوستانی که ما را بعنوان آی بی IB خود معرفی و انتخاب میکنند قادر خواهند بود تا از طریق شارژ ریالی و شارژ سریع وی شارژ دلار مورد نیاز خود را به قیمت ارزانتر تهیه کنند.

چرا تجارت فارکس و چرا وی شارژ

مزایای انتخاب IB چون پشتیبانی و راهنمایی مشتری مستلزم تجربه بالا آی بی می باشد مدیران مجرب ما در مجموعه تجارت فارکس و وی شارژ با سال ها فعالیت در این زمینه و همکاری با بسیاری از بروکرهای معتبر تجربه لازم جهت راهنمایی و پشتیبانی صحیح از مشتری را دارا هستند و به علت همکاری بلند مدت با بروکرها از جمله بروکر معروف و محبوب آلپاری امکانات بیشتری نسبت به دیگر مجموعه ها در اختیار دارند که یکی از این امکانات دریافت ریبیت بیشتر در نتیحه توان پرداخت کشبک بیشتر به مشتری است.

طی سال ها همکاری با مشتریان زیادی هیچ زمان طی هیچ شرایط اقتصادی و نوسانات دلاری سابقه نداشته است که توان تامین دلار برای مشتری را نداشته باشند.هر زمان از ساعت کاری مجموعه میتوانید به هر میزان دلار مورد نظر خود را از طریق این مجموعه خریداری کنید.

آموزش تغییر آی بی در بروکر آلپاری برای افرادی که آی بی دارند

تغییر آی بی آلپاری

اگر شما از قبل معرف یا آی بی در بروکر آلپاری فارکس داشته باشید میتواتنید مطابق عکس فوق پس از لاگین در حساب کاربری خود اقدام کنید.

 اگر از قبل آی بی یا همان معرف نداشته اید باید از روش دوم که ایمیل زدن میباشد استفاده کنید کد آی بی یا معرف ما که باید در آموزش اول وارد شود : partner_id= 1244603

آموزش تغییر آی بی بروکر آلپاری

امکان جابجایی در بروکر آلپاری فقط برای حساب هایی وجود دارد که تاکنون شارژ نشده باشند و معامله ای انجام نداده باشند در صورتی که حسابتان را شارژ کرده اید باید حساب جدیدی با کد معرف partner_id=1244603 افتتاح کنید.

اما درصورتی که افتتاح حساب کرده اید و کد معرف وارد نکرده اید یا به هر دلیلی حسابتان زیر مجموعه

مجموعه ما نیست قبل از شارژ حساب باید اقدام به جابجایی حساب کنید.

بدین صورت که:

به این ایمیل آدرس ib@alpari.com ایمیلی تحت عنوان زیر ارسال کنید.

*متن ایمیل حتما باید انگلیسی باشد اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید میتوانید از متن نمونه زیر استفاده کنی.

Hi,

 ۳… I’m mr 1… (my account number: 2…) who has not deposited yet, and I want to move my account under IB number

۵: Use the charging and withdrawal services of this collection

Best regards

جاهایی خالی را با اطلاعات زیر پر کنید:

  1. نام و نام خانوادگی(با حروف انگلیسی مطابق با مدرک هویت)
  2. شماره حساب یا همان ولت آلپاری(شماره ولت شما که ورود به سایت آلپاری استفاده میشود)
  3. کد معرف:( 1244603 )
  4. به همراه این متن تصویری از کارت شناسایی ضمیمه کنید.
  5. در متن عنوان کنید دلیل جابجایی آی بی استفاده از خدمات شارژ  و برداشت میباشد :

منتظر پاسخ بروکر آلپاری بمانید.

بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان
بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

نقد و بررسی بروکر آلپاری فارکس

اگر در بازار فارکس فعال هستید.
حتما در وی شارژ یک حساب داشته باشید.

وی شارژ
وی شارژ صرافی 5 ستاره فارکس
5/5
اسپرد چیست؟
تیم تحریریه
اسپرد چیست؟

اسپرد چیست؟ اسپرد (Spread) یکی از اصلی ترین مفاهیم پایه در فارکس است و به اختلاف میان قیمت خرید و فروش گفته می شود. سرفصل آموزشی اسپرد چیست؟ مفهوم قیمت خرید و فروش در فارکس فارکس یکی از بهترین بازارهای مالی برای سرمایه گذاری است که امروزه رشد چشمگیری داشته و سرمایه گذاران را از

مطالعه کنید
الگوی بازگشتی کندل استیک در سطح حمایت
tejaratfx
الگوهای بازگشتی کندل استیک در سطح حمایت بازار فارکس

الگوی بازگشتی کندل استیک در سطح حمایت میتواند برای شناسایی و تایید این سطوح به کاربرده شود.در کاهش گسترده قیمت واکنش بازار به سطوح حمایت کلیدی روند آتی بازار را تعیین می کند.اگر روند قیمت قدرت کافی برای شکستن سطوح حمایت را نداشته باشد روند بازار بازگشتی خواهد شد.ظاهر شدن الگوهای بازگشتی کندل استیک میتوانند

مطالعه کنید
ابزار فیبوناچی زمانی (Fibonacci Time Zones)
tejaratfx
کاربرد ابزار فیبوناچی زمانی در تحلیل تکنیکال فارکس

فیبوناچی زمانی یکی دیگر از ابزارهای فیبوناچی بر پایه سطوح دنباله فیبوناچی است که توسط “لئوناردو فیبوناچی” ابداع شده است.نسبت های فیبوناچی طبق ادعای لئوناردو و اثبات دیگر دانشمندان در طبیعت به وفور یافت می شود پس بدیهی است که تکنیکالیست ها از این نسبت ها در بازارهای مالی همچون فارکس بهره مند شوند. ابزار

مطالعه کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
اسکرول به بالا