پادکست فارکس

تاریخ آخرین بروزرسانی: 17 آوریل 2023

پادکست فارکس یکی از محبوبترین شیوه های یادگیری و یا آموزش دیدن آنلاین است. پادکست های فارکس میتواند شامل کتابهای صوتی مربوط به بازارهای مالی یا فارکس باشد یا هم فایل های صوتی کوتاه آموزشی باشد. در این بخش برای شما هر آنچه پادکست صوتی مفید که گوش دادن به آنها برای شما ضروری است را آماده کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

چرا پادکست صوتی فارکس

امروزه ما بعلت درگیری های شغلی و روزمره ای که داریم زمان کمتری را برای مطالعه و آموزش دیدن داریم. گوش دادن به پادکست های صوتی میتواند یک راه حل برای صرفه جویی در وقت و بهره گیری بیشتر از زمان باشد. من به شخصه معمولا زمانهایی که در حال رانندگی هستم چه در مسیر های کوتاه شهری و چه در مسافرت ها که مسیرهای طولانی تری دارد، بجای سکوت کردن یا تمام مدت مشغول صحبت بودن با همراهان بودن زمانهایی را نیز برای گوش دادن به فایلهای صوتی قرار میدهم.

طبیعی است که گوش دادن به فایلهای صوتی چه پادکستهای کوتاه آموزشی باشد و چه فایل صوتی یک کتاب میتواند استفاده بهتری از زمان را برای ما به همراه داشته باشد. یقینا من در هنگاه پیاده روی یا رانندگی یا حتی زمانهایی که در باشگاه درگیر انجام حرکتهای ورزشی هستم نمیتوانم مطالعه داشته باشم یا فیلم های آموزشی را مشاهده کنم، اما گوش دادن به پادکست صوتی فارکس برای یکبار یا چندبار همان مطلب را در ذهن من قرار خواهد داد.

مزایای استفاده از پادکست صوتی

بصورت خلاصه و کوتاه به مزایایی برای استفاده از پادکست اشاره کردیم ولی دقت داشته باشید که به همینجا ختم نمیشود و اگر بخواهیم دقیقتر به این موضوع نگاه کنیم استفاده از پادکست های صوتی میتواند فوائد بسیاری برای ما داشته باشد که شاید تا بحال به آنها دقت نکرده ایم.

1: دیدگاه شما را توسعه میدهد.

شاید برخی کتابها و یا برخی موارد از نظر ما آنقدر ضروری نباشد که زمانی را برای مطالعه آن اختصاص دهیم، اما وقتی در میان کارهای روزمره فایل صوتی آنها را گوش میکنیم متوجه میشویم که چه نکات مهمی را از دست داده ایم. همین مورد باعث خواهد شد تا دیدگاه وسیعتری نسبت به موضوعاتی که به آنها کم توجه بوده اید پیدا کنید و در صورت نیاز زمانی خاص را برای یادگیری یا مطالعه آنها اختضاض دهید.

2: پادکست صوتی زمانهای مرده را زنده میکند. تصور کنید شما روزانه یک ساعت را چه به پیاده روی و چه در باشگاه وحتی در سالن ورزشی مشغول انجام فعالیتهایی هستید که میتوانید همزمان یک پادکست صوتی را گوش دهید. استفاده از پادکست در این بازه های زمانی باعث خواهد شد تا زمان مرده خود را زنده کنید.

3: توسعه یادگیری. شما با گوش دادن به پادکست باعث خواهید شد تا زمان بیشتری را برای یادگیری اختصا دهید و کمک چشم گیری به خودتان برای یادگیری داشته باشید. پس اگر به دنبال سریعترین راه برای یادگیری هستید و احساس میکنید زمان کمی دارید یا یادگیری شما محدود است از پادکست صوتی حتما استفاده کنید.

یقینا اگر بخواهیم از مزایای استفاده از پادکست صحبت کنیم یک مقاله کفایت نخواهد کرد پس به همین میزان اکتفا میکنیم و به شما پیشنهاد میکنیم که گوش دادن به پادکست را فراموش نکنید.

استفاده از پادکست صوتی فارکس مناسب چه افرادی است؟

استفاده از پادکست بصورت کلی در هر ضمینه ای چه فایل صوتی یک کتاب باشد چه یک آموزش بسته به مخاطب خود میتواند شرایط مختلفی باشد. یقینا اگر شما به دنبال یادگیری بازارهای مالی و فارکس هستید پادکستهای صوتی مناسب شما بسیار متفاوت با کسی خواهد بود که به دنبال یادگیری آشپزی یا مکانیکی است.

از این رو ما در این مقاله پادکستهای صوتی فارکس را جمع آوری خواهیم کرد تا شما چه زن و چه مرد بتوانید از آنها بسته به نیاز خودتان به سادگی استفاده کنید. یک نکته جالب اینکه یکی از همکاران خانوم ما در اوایل همکاری با مجموعه تجارت فارکس درحال یادگیری فارکس بود و ما شاهد بودیم که مراحل یادگیری فارکس را به سرعت طی میکند و با کیفیت بسیار خوبی مقالات آموزشی را تولید میکند.

وقتی پیگیر رمز موفقیت ایشان در یادگیری و آشنایی با فارکس شدیم پاسخی جالب به ما دادند که موجب شد ماهم به فکر این بیافتیم که این بخش را ایجاد کنیم، ایشان در زمانهای مختلف کتابها و مقالات مختلف را که بصورت فایل صوتی بودند خریداری میکردند و فایلهای صوتی را در زمانهایی مانند آشپزی یا انجام کارهای خانه نیز گوش میدادن. نتیجه هم بسیار جالب بود و ایشان با سرعت بسیار زیادی با مباحث فارکس و بازارهای مالی آشنایی کامل پیدا کرده بودند.

انواع پادکست فارکس

ما در این بخش پادکستها را در دو دسته بندی مجزا و البته مربوط به فارکس ارائه خواهیم کرد.

گروه اول فایلهای صوتی فارسی زبان مربوط به کتابهایی است که خوب است مطالعه کنید. در واقع بجای مطالعه کتاب فایل صوتی آنرا گوش خواهید داد و اگر برای شما مفید بود و احساس کردید نیاز به مطالعه دقیق تر هست میتونید به اون کتاب مراجعه کنید.

گروه دوم پادکست های کوتاه آموزشی در خصوص بازارهای مالی و فارکس است. در این پادکستها شما با مسائلی آشنا خواهید شد که شاید در دوران کاری یا آموزش دیدن خودتان به آن دقت نداشته اید و حالا با گوش دادن به فایل صوتی در مورد آن مسائل احتمالا تشویق به یادگیری دقیق تر خواهید شد.

چطور بصورت رایگان به پادکستهای صوتی دسترسی داشته باشیم؟

از آنجایی که ما برای تهیه برخی از این پادکست ها هزینه کرده ایم یا به سفارش خود ما تولید شده اند طبیعی است که به هیچ عنوان تمایل نداریم که در فضای نت بصورت عمومی منتشر شود پس به ما حق بدهید که برخی را بصورت عمومی و برخی را برای کاربران VIP خود به اشتراک بگذاریم.

البته نگران نباشید شما به ما هیچ هزینه را پرداخت نمیکنید و به رایگان به این پادکستها و فایلهای صوتی دستری خواهید داشت، فقط برای گوش دادن به برخی باید حساب کاربری شما در یکی از بروکرهایی که اسپانسر ما هستند از لینک ما افتتاح شده باشد یا ما را بعنوان معرف خودتان انتخاب کرده باشید.

تمامی فایلهای صوتی در همین صفحه در دسترس خواهند بود و شما میتوانید از پلیر مخصوص سایت برای پخش این فایلها و گوش دادن به آنها استفاده کنید. نگران نباشید اگر حتی شما در سفر هستید و در حال رانندگی و دسترسی پایدار به اینترنت ندارید کافی است با موبایل خودتان یکبار فایل صوتی و پادکست مورد نظرتان را پلی کنید تا در حافظه موبایل شما کش شده و بعدا بدون اینترنت در همین صفحه قابل گوش دادن باشد.

برای استفاده در لپ تاب و ابزار دیگر هم به همین شکل خواهد بود.

با حساب VIP تجارت فارکس بیشتر آشنا شوید
VIP TEJARATFX
VIP TEJARATFX

برای دسترسی سریعتر به پادکستهای مورد نیاز خوتان بسته به اینکه کتاب صوتی است یا پادکست آموزشی از منوهای زیر استفاده کنید. کافی است روی منوی مورد نظر کلیک کنید تا به بخش مربوطه در همین صفحه منتقل بشین.

کتاب صوتی فارکس

در این بخش شما دسترسی به کتابهای صوتی مربوط به بازارهای مالی خواهید داشت. هر کتاب ممکن است برای جلوگیری از طولانی شدن فایلهای صوتی طی چندین فایل صوتی قرار بگیرد، اما برای دسترسی بهتر ما آنها را بصورت مجزا و با شماره گذاری به ترتیب کتاب صوتی مورد استفاده قرار خواهیم داد. پیشنهاد میکنیم برای دسترسی ساده تر از جدول زیر استفاده کنید تا سریعتر به پادکست مورد نظر خود منتقل شوید.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  بیندیشید و ثرتمند شوید ناپلئون هیل

  کتاب صوتی بیندیشید و ثرتمند شوید اثر ناپلئون هیل را میتوانیم یک راهنمای ضروری برای موفقیت در هرنوع کاری دانست. یقینا برای فعالان بازارهای مالی و مخصوصا فارکس کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید رازهای بزرگی را برای رسیدن به سود مستمر و موفقیت در این بازار پرهیجان و پر ریسک آشکار میکند.

  ناپلئون هیل با بیش از 500 تن زن و مرد در زمان حیات خویش مصاحبه هایی داشته است که در نهایت منجر به نوشتن و چاپ این کتاب ارزشمند شده است. ناپلئون هیل توانسته است با یک فرمول 13 مرحله ای به هر فردی در هر شغلی کمک کند تا هدف گذاری خود را به درستی انجام دهد و گامهای استواری در راه رسیدن به موفقیت بردارد. به معنی واقعی اگر در هر بخشی از زندگی خودتان میخواهید موفق باشید این کتاب یا این فایلهای صوتی را بارها و بارها مرور کنید.

  ناپلئون هیچ در سال 1883 در شهر وایز در ایالت ویرجینیا متولد شده است و در سال 1970 بعد از کسب موفقیت های بزرگ تحت عنوان مشاور عالی برای رهبران تجاری، نویسنده ها، سخنرانان و اشخاص مختلف درگذشت. شاید این کتاب در زمانهای دور نوشته شده باشد اما همچنان یکی از بزرگترین مرجع ها برای موفقیت است.

  این کتاب را در قالب 40 فایل صوتی به زبان فارسی میتوانید از لینکهای زیر گوش کنید و از آن درسهای بزرگی بگیرید.

  بیاندیشید و ثرتمند شوید ناپلئون هیل
  بیاندیشید و ثرتمند شوید ناپلئون هیل

  فایلهای صوتی کتاب بیندیشید و موفق شوید به ترتیب 1 تا 15

  فایلهای صوتی کتاب بیندیشید و موفق شوید به ترتیب 16 تا 27

  فایلهای صوتی کتاب بیندیشید و موفق شوید به ترتیب 28 تا 40

  پادکست آموزشی فارکس

  در این بخش شما دسترسی به پادکست آموزش فارکس بصورت صوتی یا هر پادکست فارسی مربوط به بازارهای مالی خواهید داشت. پیشنهاد میکنیم برای دسترسی ساده تر از جدول زیر استفاده کنید تا سریعتر به پادکست مورد نظر خود منتقل شوید.

  فهرست مطالب
   برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

   لطفا اگر پادکست خاصی رو درجای دیگر شنیده اید یا کتاب صوتی را گوش داده اید که فکر میکنید برای دیگر همراهان میتواند مفید باشد در بخش نظرات آنرا به ما معرفی کنید تا در صورت امکان تهیه و به لیست اضافه کنیم. هر انتقاد یا پیشنهادی که داشتید حتما در بخش نظرات مطرح کنید ما از تمامی انتقادها و پیشنهادهای سازنده استقبال میکنیم.

   زندگی نامه صوتی افراد موفق

   در این بخش شما دسترسی به زندگی نامه افراد موفق بصورت صوتی فارسی خواهید داشت. پیشنهاد میکنیم برای دسترسی ساده تر از جدول زیر استفاده کنید تا سریعتر به پادکست مورد نظر خود منتقل شوید.

   فهرست مطالب
    برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
    لری پیج
    لری پیج
    فایل صوتی معرفی اجمالی لری پیج موسس وب سایت گوگل

    در این فایل صوتی کوتاه به معرفی اجمالی لورنس لَری پیج (به انگلیسی: Lawrence “Larry” Page) (زادهٔ ۲۶ مارس ۱۹۷۳) کارآفرین و مبتکر آمریکایی پرداخته شده است. در ۴ آوریل ۲۰۱۱ پس از استعفای اریک اشمیت، پیج به عنوان مدیر عامل اجرایی گوگل انتخاب شد.

     

    زندگینامه برادران داسلر
    زندگینامه برادران داسلر
    فایل صوتی معرفی اجمالی برادران داسلر

    آدولف داسلر (Adolf Dassler) و رودولف داسلر (Rudolf Dassler) دو برادر آلمانی بودند که در دهه ۱۹۲۰ شروع به تولید کفش‌های ورزشی کردند. در ابتدا، آن‌ها در کارخانه‌ای کوچک در شهر هرتزوگنائوراش کار می‌کردند و کفش‌های ورزشی را با نام "داسلر برادران" تولید می‌کردند.

    اما در سال ۱۹۴۸، به دلیل اختلافات شخصی بین دو برادر، شرکت آدیداس (Adidas) توسط آدولف داسلر تأسیس شد. نام "آدیداس" از ادغام نام آدولف "آدی" و دو حرف اول نام خانوادگی او "داس" به دست آمده است. در سال ۱۹۵۴، تیم ملی فوتبال آلمان با لباس‌هایی که توسط آدیداس طراحی شده بود، جام جهانی را به دست آورد.

    بعد از تأسیس آدیداس، رودولف داسلر نیز شرکت پوما (Puma) را تأسیس کرد. نام "پوما" از حیوانی که سرعت بالایی دارد و به صورت پرنده و یا شیر معروف است، انتخاب شده است. پوما همچنین مانند آدیداس، کفش‌های ورزشی تولید می‌کند و از لباس‌های ورزشی نیز به عنوان یک برند مطرح است.

    در سال‌های بعدی، آدیداس و پوما به عنوان دو رقیب شدید همیشگی در بازار کفش‌های ورزشی شناخته می‌شوند.

    ایلان ماسک
    ایلان ماسک
    فایل صوتی معرفی اجمالی ایلان ماسک

    ایلان ماسک (Elon Musk) اگر چه در زمره صد فرد ثروتمند جهان است، اما او را به ندرت به عنوان یک سرمایه دار و حتی سرمایه گذار می‌شناسند.

    حتی مدیرعامل تسلا هم به اندازه‌ی کافی نمی‌تواند جایگاه ماسک را توصیف کند.

    شهرت ایلان ماسک به خاطر اندیشه پیشرو او در زمینه تکنولوژی و تلاش برای توسعه تکنولوژی است.

    او در سال ۱۹۷۱ در آفریقای جنوبی متولد شده و مشارکت در تاسیس شرکت PayPal (پی پل) نخستین فعالیت جدی اوست.

     

    نیکولا تسلا
    نیکولا تسلا
    فایل صوتی معرفی اجمالی نیکولا تسلا

    در روز 10 ژوئیه 1856 در سمیلجان امپراتوری اتریش شخصیتی به دنیا آمد که «نیکولا تسلا» نام گرفت. در حقیقت تحقیقات پیشگامانه تسلا در زمینه برق تنها بخشی از نوآوری‌ ها و اختراعات علمی بود که باعث شد تا وی در حد یک «الهه علم» در جهان مشهور شود.

    در این دو فایل صوتی به معرفی و تاحدودی بررسی زندگینامه نیکولا تسلا پرداخته شده است.

     

    اشتراک در
    اطلاع از
    4 نظرات
    تازه‌ترین
    قدیمی‌ترین
    بازخورد (Feedback) های اینلاین
    مشاهده همه دیدگاه ها

    چه ایده جذابی مرسی قشنگ وسط ورزش و پیاده روی دارم پادکستها رو گوش میدم عالی هست. لطفا بخش پادکست فارکس رو هم بزارید

    با سلام، متاسفانه پخش پادکست بسیار جذاب “بیندیشید و موفق شوید” با اشکال مواجه می شود.

    بسیار سپاسگزارم. پخش می شود. با لذت گوش فراخواهم داد.