بروکر فیبو گروپ | بروکر FIBOGroup

بروکر فیبو گروپ یکی از قدیمی ترین بروکرهای فارکس با بیش از 23 سال سابقه است . این بروکر در سال 1998 با نام تجاری FIBO Group Ltd با مجوز شماره SIBA/L/14/1063 در ویرجین آیلندز بریتانیا به ثبت رسیده است. این بروکر فارکس یکی از محبوبترین بروکرهای فارکس در ایران است.

بروکر FIBOGROUP نمادهای معاملاتی متنوعی از جمله فارکس ، فلزات ،کالاها ،شاخص ها و رمز ارزها را در شش نوع حساب معاملاتی ارائه می دهد.حساب های معاملاتی بروکر فیبو گروپ کاملا مناسب نیازهای متنوع مشتریان در سه پلتفرم محبوب متاتریدر 4 ،متاتریدر 5 و cTrader ارائه می شود.علاوه بر اینکه استراتژی اسکالپ و استفاده از اکسپرت در این بروکر آزاد است در راهنمای حساب های معاملاتی راهنمایی شده است که کدام حساب ها برای این نوع معاملات مناسب تر هستند.

بروکر FIBO GROUP همچنین دارای حساب سنتی ، حساب اسلامی و حساب مدیرتی PAMM است و در حساب اسپرد ثابت که همان حساب MT4 Fixed است گارانتی استاپ لاس(حد ضرر) قرار داده است.

❤️بررسی اسپرد: نرمال و منصفانه
♻️رگوله: سایسک، FSC
💹بررسی لوریج: 1.1000
💰شیوه واریز و برداشت: ریالی ویشارژ

در ادامه پست به بررسی بیشتر بروکر فیبو گروپ خواهیم پرداخت تا با این بروکر فارکس بیشتر آشنا شویم. در کلیت در جریان باشید که بروکر فیبو گروپ یک بروکر قدیمی در بازار ایران است ولی به معنی اینکه بهترین بروکر باشد نیست. بروکرهای دیگری نیز وجود دارند که دارای شرایط ایده آل تری هستند.

5/5 – (15 امتیاز)

رگوله و سابقه بروکر فیبو گروپ

شرکت FIBO Group Ltd در جزایر ویرجین بریتانیا به ثبت رسیده و دارای مجوزSIBA/L/13/1063 جهت ارائه خدمات سرمایه گذاری است و همچنین به طور کامل توسط کمیسیون خدمات سرمایه گذاری (FSC) جزایر ویرجین بریتانیا رگوله می شود.

شرکت FIBO Group Holdings Limited در جمهوری قبرس به ثبت رسیده است. این شرکت مورد تایید کمیسیون اوراق بهادار و بورسهای قبرس (CySEC) می باشد و طبق مقررات این سازمان رگوله می شود (طبق مجوز بشمارۀ118/10 ) و همچنین در صندوق جبران خسرات سرمایه گذاران عضویت دارد. کمیسیون اوراق بهادار و بورسهای قبرس مطابق با بندهای 6 (6) و 22 “قانون خدمات و فعالیت سرمایه گذاری و بازارهای تحت نظارت” (مصوبۀ سال 2007) به نام شرکت FIBO Group مجوز ارائه خدمات سرمایه گذاری و سایر خدمات جانبی و انجام فعالیت سرمایه گذاری درزمینۀ تجارت ابزارهای مالی را صادر نموده است.

با اینکه برحسب تجربه کاربران فرآیند برداشت وجه برخی مواقع کمی زمان بر شده است اما تاکنون سابقه منفی از حیث پرداخت سود و برداشت وجه از این بروکر ثبت نشده است.

تاریخ تاسیس 1998 میلادی
سایت اصلی بدون فیلتر بروکر FIBOGROUP
تعداد حساب شش حساب
حساب PAMM دارد
رگولاتوری FSC و CySEC
پشتیبان پارسی زبان دارد
تراکنش ریالی ویشارژ
ثبت شده در جزایر ویرجین انگلیس
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 - cTrader -
راهنمای بروکر فیبوگروپ

نمادهای معاملاتی بروکر فیبو گروپ

در بروکر فیبو گروپ میتوانید به نمادهای معاملاتی متعددی دسترسی داشته باشید از جمله:

 • فارکس: بیش از 41 نماد جفت ارز در حساب هایی با اسپرد پایین و اهرم معاملاتی بالا
 • CFD: بیش از 20 نماد معاملاتی با اسپرد پایین ثابت و بدون سوآپ
 • فلزات: فلزاتی مانند طلا و نقره و مس با امکان هج کردن و اسپرد پایین بن خرید و فروش
 • کالاها: امکان معامله 8 کالا شامل نفت خام ، گاز ، گازوئیل ، نفت کوره ، ذرت، سویا، گندم و شکر.
 • ارز دیجیتال: نمادهایی مانند بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم و دیگر نمادهای ارزهای دیجیتال

فیبوگرپ در کنار ارائه نمادهای متنوع شرایطی متناسب با هر نماد نیز ارائه می دهد که میزان سودآوری مشتریان خود را تضمین کند. به طور مثال نمادهای ارهای دیجیتال توسط متخصصین فیبو گروپ ارزیابی می شوند و مشریان در زمان معامله ارزهای دیجیتال به طور رایگان به متون خبری FxWirePro دسترسی خواهند داشت.

لوریج در حساب سنت و NDD بدون کمیسیون برای ارزهای دیجیتال 1:25 است و در حساب ها NDD پلتفرم های متاتریدر 5 و سی تریدر برای فلزات 1:100 است.

حساب های معاملاتی بروکر فیبو گروپ

بروکر FIBO GROUP شش نوع حساب معاملاتی با حداقل واریز 50دلاری به مشتریان خود ارائه می دهد.این حساب ها تنها از لحاظ اسپرد و کمیسیون باهم متفاوت هستندکه میتوانید بسته به نوع استراتژی معاملاتی حسابی که برای شما مناسب تر است را انتخاب کنید. به طور کلی حساب های معاملاتی بروکر فیبو گروپ را میتوان به دو دسته تقسیم کرد.

 • حساب بدون کمیسیون: حساب هایی که هیچ کمیسیونی پرداخت نمی‌کنید و هزینه معاملات تنها با اسپرد پرداخت می شود.
 • حساب با کمیسیون: حساب هایی که اسپرد شناور از 0 پیپ است و باقی هزینه معاملات از طریق کمیسیون پرداخت می شود.

حساب بدون کمیسیون:

MT4 Cent

مناسب معامله گران مبتدی که نمی‌خواهند مبلغ زیادی سرمایه گذاری کنند. در این حساب حجم معاملات 100برابر کاهش پیدا می کند. میتوانید ربات های معاملاتی را به صورت سنتی با سرمایه کم تست کنید.

حداقل واریز0$
اسپرداز 0.6 پیپ
لوریج1:1000
کمیسیون
حداقل حجم معامله0.01 لات
میزان Stop Out20%
ارز پایه حسابUSD cent,GLD Cent
حساب اسلامی
حساب PAMM
MT4 Fixed

حساب با اسپرد ثابت با تکنولوژی Instant Execution (اجرای فوری دستورات معاملاتی). این حساب برای معامله گرانی مناسب است که استراتژی های بلند مدت دارند و معاملات را در طولانی مدت باز نگه میدارند.

حداقل واریز50$
اسپرداز 2 پیپ
لوریج1:200
کمیسیون
حداقل حجم معامله0.01 لات
میزان Stop Out20%
ارز پایه حسابEUR, USD, RUR, CHF, GBP
حساب اسلامی
حساب PAMM
NDD No Commission

حساب بدون کمیسیون با اسپرد شناور کم که مناسب مشتریانی است که معاملات کوتاه مدت دارند.اسپرد کم و عدم پرداخت کمیسیون در حساب NDD متاتریدر 4 بهترین شرایط برای استراتژی اسکالپ را فراهم می‌کند.

حداقل واریز50$
اسپرداز 0.8 پیپ
لوریج1:400
کمیسیون
حداقل حجم معامله0.01 لات
میزان Stop Out50%
ارز پایه حسابBTC, ETH,GLD,EUR, USD
حساب اسلامی
حساب PAMM
MT4 NDD

این حساب با تکنولوژی اجرای دستورات با نرخ جاری بازار جهانی مناسب اسکپرهایی است که میخواهند هزینه معاملاتی را با کمیسیون پرداخت کنند.معاملات با سرعت بالا و بدون لغزش قیمت باز می شوند

حداقل واریز50$
اسپرداز 0 پیپ
لوریج1:400
کمیسیون0.003 مبلغ معامله
حداقل حجم معامله0.01 لات
میزان Stop Out50%
ارز پایه حسابGLD,EUR, USD
حساب اسلامی
حساب PAMM
cTrader NDD

این حساب مناسب معالات روزانه است که در پایان یک روز کاری بسته می شوند.پلتفرم جدید cTrader امکانات تحلیلگری و معاملاتی فراوانی را در اختیار معامله گران قرار می دهد.

حداقل واریز50$
اسپرداز 0 پیپ
لوریج1:400
کمیسیون0.003 مبلغ معامله
حداقل حجم معامله0.01 لات
میزان Stop Out20%
ارز پایه حسابUSD, EUR
حساب اسلامی
حساب PAMM
MT5 NDD

اگر از سیگنال های تجاری دیگر معامله گران استفاده می کنید حساب NDD با امکانات متاتریدر 5 مناسب شماست.شرایط این حساب مناسب اسکالپ روزانه و تجارت خودکار است.

حداقل واریز50$
اسپرداز 0 پیپ
لوریج1:200
کمیسیون0.005 مبلغ معامله
حداقل حجم معامله0.01 لات
میزان Stop Out50%
ارز پایه حسابUSD
حساب اسلامی
حساب PAMM

لوریج ارزهای دیجیتال : این نماد در حساب سنتی و NDD بدون کمیسیون ارائه می شود و لوریج آن 1:25 است.

لوریج فلزات: این نماد در حساب NDD در cTrader و MT5 ارائه می شود و لوریج آن 1:100 است.

حساب اسلامی: مشتریانی که به دلایل شرعی و دیگر دلایل میخواهد بهره شبانه حساب خود را حذف کنند میتوانند چه در زمان افتتاح حساب جدید یا در زمان استفاده از حساب قدیمی در خواست اسلامی شدن حساب را در داخل کابین ثبت کنند. حساب اسلامی یا همان بدون سوآپ نها در حساب فیکس متاتدریدر4 ارائه می شود و هیچ تغییری در اسپرد و کمیسیون ایجاد نمی شود. 

پلتفرم معاملاتی بروکر فیبو گروپ

همانطور که در لیست حساب های فیبو گروپ حتما متوجه شدید حساب های معاملاتی این بروکر در سه پلتفرم محبوب ارائه می شود.

 • متاتریدر 4
 • متاتریدر 5
 • cTrader

ارائه حساب معاملاتی در پلتفرم متاتریدر 4 و 5 در تمام بروکرها متداول است اما فیبوگروپ جزو معدود بروکرهایی است که حساب مناسب سی تعریدر نیز طراحی و ارائه کرده است.به هر حال طرفدار هر پلتفرمی که هستید میتوانید آن پلتفرم را در سیستم عامل دلخواه از همین جا دانلود کنید.

ویندوز
Windows-10-logo

واریز و برداشت بروکر فیبو گروپ

بروکر فیبو گروپ روش‌های واریز و برداشت متنوعی را برای مشتریان خود از سراسر جهان در نظر گرفته است.از جمله:

 • انتقال محلی
 • بانک ها
 • سیستم پرداخت الکترونیک
 • رمز ارزهای پایه
واریز و برداشت بروکر فیبوگروپ

مشتریان ایرانی میتوانند از سه روش زیر برای واریز و برداشت حساب معاملاتی فیبو گروپ استفاده کنند:

 • وبمانی: این روش شامل 0.8درصد کارمزد از طرف سیستم پرداخت وبمانی می شود و شارژ و برداشت حساب طی دو روزکاری به جز روز ثبت درخواست انجام خواهد شد.
 • رمزارزها: بسته به رمزارزی که انتخاب می کنید کارمزد از طرف سیستم پرداخت ارز متفاوت خواهد بود.شارژ و برداشت پس از وصول وجه از طریق فیبوگروپ انجام خواهد شد اما ممکن است فرآیند انتقال ارز زمان بر باشد.
 • ریالی: بروکر فیبوگروپ امکان شارژ و برداشت ریالی از طریق صرافی های محلی را برای مشتریان ایرانی که به اکثر روش های شارژ و برداشت دسترسی ندارند فراهم کرده است.این روش نه از طرف صرافی و نه از طرف بروکر شامل کارمزد نمی شود و فرآیند شارژ و برداشت حساب فیبوگروپ بین 1 ساعت تا 1 روز کاری انجام خواهد شد.

سایت وی شارژ یکی از صرافی های معتبر طرف قرارداد بروکر فیبو گروپ است که واریز و برداشت ریالی بروکر فیبوگروپ را در کمترین زمان بدون کارمزد و کمیسیون انجام می دهند.با ثبت نام و احراز هویت در سایت وی شارژ میتوانید دلار فیبو گروپ را با قیمت مناسب تر بخرید و به بالاترین قیت بفروشید.

سایت و پشتیبانی فارسی بروکر فیبو گروپ

یکی از عوامل انتخاب یک بروکر مناسب برای ایرانیان پشتیبانی فارسی سایت و بروکر است. سایت بروکر FIBOGROUP از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. تمامی بخش های سایت از مجوزها تا خدمات و انواع حساب به زبان فارسی روان ترجمه شده و واضح است.

بروکر برای مشتریان ایرانی پشتیبان فارسی زبان نیز دارد که در صورت نیاز به راهنمایی و هر گونه مشکل میتوانید از راه های ارتباطی مختلف از جمله ایمیل، تماس، تلگرام، اینستاگرام با پشتیبان در ارتباط باشید. چت آنلاین سایت نیز با پشتیبان فارسی زبان از ساعت 9:30 صبح تا 6:30 عصر آماده پاسخگویی است.

 • شماره تماس فیبوگروپ: +44 (845) 09-50-118
 • کانال تلگرام: FiboGroupOfficialFa
 • اینستاگرام: fibogroup.farsi

ثبت نام بروکر فیبو گروپ

ثبت نام در بروکر فیبوگروپ با توجه به پشتیبانی سایت از زبان فارسی بسیار ساده است تنها لازم است سه گام زیر را طی کنید.

گام دوم

تکمیل ثبت نام

برای دسترسی به همه بخش‌های کابین تجاری اطلاعات ثبت نام را تکمیل کنید و مدارک هویتی و سکونتی خود را ارسال کنید.

گام دوم

گام سوم

افتتاح حساب معاملاتی

پس از تایید مدارک دسترسی شما به بخش های کابین شخصی باز خواهد شد و میتوانید حساب معاملاتی باز کنید و پس از واریز وجه به معامله بپردازید.

گام سوم

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید میتوانید آموزش ثبت نام فیبو گروپ که به صورت تصویری تهیه شده است را مطالعه کنید.

با کلیک روی دکمه زیر از همین جا وارد سایت زبان فارسی بروکر فیبوگروپ شوید.

با وارد شدن به سایت زبان فارسی بروکر فیبو گروپ میتوانید صفحه اصلی سایت که مشابه تصویر مقابل است را مشاهده کنید.

برای صبت نام در بروکر FIBOGROUP روی افتتاح حساب معاملاتی یا افتتاح حساب دمو کلیک کنید تا فرمی مانند تصویر بعدی نمایش داده شود.

در این فرم باید مشخصات و اطاعات تماس خود را وارد کنید.توجه کنید که اطلاعات تماس مانند شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل باید صحیح باشد.

 • نام: با حروف انگلیسی و مطابق با مدرک تایید هویت
 • نام خانوادگی: با حروف انگلیسی و مطابق با مدرک هویت
 • آدرس ایمیل: آدرس ایمیلی که قبلا با آن در فیبوگروپ ثبت نام نکرده اید.
 • تلفن همراه: شماره تلفن همراهی که قبلا با آن در فیبوگروپ ثبت نام نکرده اید را با کد +98 وارد کنید.

در انتها روی افتتاح حساب معاملاتی کلیک کنید.

اگر اطلاعات وارد شده در فرم قبلی صحیح باشد این پیغام برای شما نمایش داده می شود.

حال باید به صندوق ورودی ایمیل خود بروید و ایمیلی که از طرف بروکر فیبوگروپ برای تایید آدرس ایمیل ارسال شده است را باز کنید.

تا زمانی که آدرس ایمیل را تایید نکنید نمیتوانید باقی مراحل ثبت نام را طی کنید.

بدین منظور وارد ایمیلی مشابه تصویر مجاور شوید و مانند تصویر روی تایید ایمیل کلیک کنید.

به طور اتومات به صفحه اصل کابین شخصی راهنمایی خواهید شد.اطلاعات ورود به کابین شخصی نیز همزمان با همین ایمیل برای شما ارسال شده است که میتوانید از سایت با این اطلاعات وارد کابین شوید.

FIBOGROUP Broker

در میان صفحه کابین شخصی کادر پروفایل من وجود دارد که میوانید ثبت نام را از این بخش تکمیل و بررسی کنید.همانطور که مشاهده می کنید تا این مرحله تایید ایمیل تکمیل شده است.

مانند تصویر روی تکمیل اطلاعات پروفایل کلیک کنید تا مراحل ثبت نام 100 درصد تکمیل شود.

با کلیک روی تکمیل اطلاعات پروفایل صفحه ای به شکل تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود.

از هر بخشی که برای تکمیل اطلاعات ثبت نام شروع کنید ابتدا باید شماره تلفن همراه خود را تکمیل کنید. بدین منظور ابتدا در کادر ی شماره موبایل شما نمایش داده می شود و در صورتی که صحیح است باید درخواست ارسال کد کنید.

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید میتوانید کد تایید تلفن همراه را از سه طریق دریافت کنید:

 • پیام SMS
 • پیام صوتی خودکار
 • تلگرام

هر روشی که انتخاب کنید یک کد 4 رقمی دریافت خواهید کرد که باید در کادر صفحه بعدی وارد کنید.در صورتی که زمان ارسال کد تمام شد و کد دریافت نکردید مانند تصویر سوم گزینه دیگری را برای دریافت کد انتخاب کنید.

پس از تایید تلفن همراه باید جزئیات مشخصات شخصی را مطابق با مدرک تایید هویت وارد کنید.

 1. نام: این کادر قبلا پر شده است.
 2. نام خانوادگی: این کادر قبلا پر شده است.
 3. تاریخ تولد: تاریخ تولد شمسی از منوی کشویی انتخاب شود.
 4. تابعیت: اگر متولد ایران هستید از منوی کشویی ایران را انتخاب کنید.
 5. من یک مقام دولتی هستم: خیر
 6. سند: نوع مدرکی که میخواهید ارسال کنید انتخاب کنید.
 7. شماره مدرک هویتی: کد ملی یا شماره گذرنامه را وارد کنید.

به پایین صفحه بیایید تا فرم محل اقامت را مشاهده کنید.

این فرم را مطابق با مدرک تایید محل سکونت تکمیل کنید.

 1. کشور محل اقامت: ایران
 2. استان: استان محل سکونت از منوی کشویی انتخاب شود.
 3. شهر: شهر مخل سکونت از منوی کشویی انتخاب شود.
 4. آدرس: کاملا منطبق با مدرک محل سکونت وارد شود.
 5. کد پستی: وارد کردن کد پستی الزامی نیست.
 6. تلفن ثابت: وارد کردن تلفن ثابت الزامی نست.
 7. شماره همراه: از قبل وارد شده است.
 8. تلفن محل کار: وارد کردن تلفن محل کار الزامی نیست.
 9. آدرس ایمیل: از قبل وارد شده است.

در انتها روی ادامه کلیک کنید تا به مرحله بعد راهنمایی شوید.

پرسشنامه فیبوگروپ

از آنجایی که سیاسیت های ضدپولشویی در ایران به طور جدی وجود ندارد پرکردن این فرم نیاز به دقت و صحت بالایی ندارد.گزینه ها را با توجه به مشخصات مالی خودتان انتخاب کنید.توجه داشته باشید پاسخ پرسش چهارم باید حتما خیر باشد.در انتها روی ادامه کلیک کنید.

پس از تکمیل پرسشنامه اطلاعات پروفایل تکمیل می شود حال باید مدارک خود را ارسال کنید.

از صفحه اصلی کابین شخصی منوی کابین شخصی در سمت چپ بالای صفحه مانند تصویر مقابل روی مدارک هویتی من کلیک کنید.

ارسال مدارک به فیبوگروپ

به تصاویر بالا توجه کنید.مدارکی که برای تایید هویت و تایید درس سکونت میتوانید ارسال کنید در صفحه ارسال مدارک نوشته شده است.فیبوگروپ یکی از معدود بروکرهایی است که همه کارت های هویتی را برای احراز هویت می پذیرد.دیده شده است که بیمه نامه خودرو و موتور نیز جهت تایید آدرس سکونت پذیرفته شده است.

برای ارسال هر مدرک روی فایل ها را الحاق نمایید کلیک کنید و فایل مدرک مورد نظر را انتخاب و پس از بارگذاری مدارک روی ارسال کلیک کنید.پس از ارسال مدارک وضعیت تایید مدارک به ارسال ایمیل از طرف بروکر اطلاع داده می شود.

از همین صفحه مدارک هویتی من نیز میتوانید وضعیت تایید مدارک را بررسی کنید.

تصویر بالا را با دقت مطالعه کنید مدارک ارسالی باید دارای شرایط بالا باشد در غیر اینصورت پذیرفته نخواهند شد.

مراحل ثبت نام تا اینجا تمام است و تنها باید منتظر تایید مدارک باشید اما بهتر است قبل از خروج از کابین شخصی رمز ورود که به صورت خودکار توسط سیستم برای شما تعریف شده است را تغییر دهید.بدین منظور در صفحه اصلی کابین از بالا سمت چپ صفحه روی تغییر پسورد کلیک کنید.

بهترین رمز ورود با امنیت بالا رمزی است که 8 کاراکتر رداشته باشد.شامل حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و رقم باشد.این رمز باید به گونه ای باشد که بخاطر سپردن آن برای شما آسان و کشف آن برای دیگران مشکل باشد.

 • در کادر اول پسورد را وارد کنید.
 • در کادر دوم تکرار پسورد را وارد کنید.

یک کد تایید به شماره موبایل یا آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشان دهید خودتان قصد تغییر پسورد دارید.کد چهار رقمی را وارد و در انتها روی تایید کلیک کنید.

افتتاح حساب معاملاتی بروکر فیبو گروپ

پس از اینکه مدارک شما در بروکر فیبوگروپ تایید شد حال وقت آن است که یک حساب معاملاتی واقعی یا آزمایشی افتتاح کنید و پس از واریز وجه از معامله در این بروکر لذت ببرید.برای افتتاح حساب معاملاتی یا آزمایشی وارد کابین شخصی شوید و از میان صفحه اصلی کابین شخصی کادر حساب معاملاتی و حساب های دمو که پس از تایید مدارک فعال شده است را پیدا کنید.این کادر به شکل زیر است.

قبل از افتتاح حساب معاملاتی یک بار دیگر جدول مشخصات انواع حساب فیبوگروپ را مطالعه کنید و تصمیم بگیرید میخواهید چه نوع حسابی باز کنید.پس از اینکه حساب مناسب خود را یافتید از این کادر روی افتتاح حساب کلیک کنید.

اگر معامله گر تازه کار هستید یا استراتژی جدیدی دارید که از سوددهی آن مطمئن نیستید بهتر است ابتدا یک حساب دمو باز کنید.بررسی کنید کدام نوع حساب مناسب شماست و سپس روی افتتاح حساب دمو کلیک کنید.

با کلیک روی افتتاح حساب در کادر حساب معاملاتی صفحه ای مشابه تصاویر زیر برای شما نمایش داده می شود.

همانطور که در تصویر سمت راست مشاهده میکنید در زمان افتتاح حساب باید سه گزینه را انتخاب کنید.

 • نوع حساب: انتخاب این گزینه الزامی است با مطالعه دقیق حساب مناسب خود را پیدا و انتخاب کنید.
 • نوع ارز: ارز پایه بهتر است دلار(USD) انتخاب شود.
 • لوریج: لوریج مناسب استراتژی خود را انتخاب کنید.این گزینه بعدا قابل تغییر است.
 • ارسال گزارشات: با فعال کردن این تیک گزارش معاملات روزانه شما در پایان هر روز کاری ایمیل خواهد شد.

در انتها روی افتتاح کلیک کنید.در صفحه بعدی تمام اطلاعات ورود به حساب متاتریدر نمایش داده خواهد شد.همزمان این اطلاعات به ایمیل شما نیز فرستاده می شود.

افتتاح حساب دمو یا آزمایشی نیز دقیقا به همین صورت است با این تفاوت که یک گزینه اضافه مبلغ در کنار ارز پایه وجود دارد.هر مبلغی که میخواهید در حساب دمو فیبوگروپ خود داشته باشید را باید در این کادر وارد کنید.به تصاویر زیر توجه کنید.

تغییر IB در بروکر FIBOGROUP

اگر از قبل در بروکر فیبوگروپ حساب داشته اید و قصد افتتاح حساب جدید ندارید از طرفی میخواهید از خدمات مجموعه تجارت فارکس و وی شارژ مانند استفاده از اکسپرت ها و اندیاتورهای اختاصی ، شرکت در دوره های آموزشی و شارژ و برداشت ریالی بروکر فیبوگروپ بهره مند شوید لازم است حساب خود را به زیر مجموعه تجارت فارکس و وی شارژ تغییر دهید.

فرآیند تغییر IB در بروکر فیبوگروپ اصلا پیچیده و زمان بر نیست و تنها لازم است یک ایمیل با کد IB ما (vsharg) به آدرس ایمیل ib@fibogroup.com ارسال کنید.برای ارسال ایمیل میتوانید از متن زیر استفاده کنید و شماره اکانت خودتان را که در بالای صفحه کابین شخصی موجود است به جای شماره آی دی قرار دهید.

Dear Sirs,
Please place my account شماره آی دی under IB vsharg .

Kind regards,
نام ونام خانوادگی به انگلیسی

خرید ریالی در بروکر FIBOGROUP

تا اینجای آموزش احتمالا شما یک حساب فیبو گروپ افتتاح کرده اید و با ارسال مدارک حساب خود را وریفای کرده اید.حال وقت آن است که با واریز دلار در بروکر فیبوگروپ حساب خود را شارژ کنید. اگر هنوز بین روش های متعدد واریز و برداشت بروکر فیبوگروپ مردد مانده اید ما به شما خرید ریالی در بروکر فیبو گروپ را پیشنهاد می کنیم.این روش دارای مزایای متعددی است و بهترین روش برای کاربران ایرانی است که به اکثر روش های واریز و برداشت دسترسی ندارند.

یکی از مهم ترین مزایای خرید ریالی در بروکر فیبو گروپ عدم پرداخت کارمزد و کمیسیون است.مزیت دیگر این است که قیمت دلار بروکر فیبوگروپ در اکثر صرافی ها بسیار پایین تر از قیمت دلار وبمانی و پرفکت مانی است و بدیهی است که قیمت رمز ارزها بسیار بالاتر از قیمت دلار است.سرعت واریز و برداشت ریالی و مدت زمان نقد شوندگی نیز بسیار بالاتر روش های دیگر است.

واریز ریالی در بروکر FIBOGROUP

همانطور که گفتیم واریز ریالی در بروکر فیبو گروپ بصرفه ترین روش است اما بروکر فیبوگروپ امکان شارژ حساب را تنها برای مشتریان هر صراف یا IB گذاشته است.یعنی برای اینکه بتوانید حساب خود را از طریق یک لوکال دیپازیتر یا IB شارژ کنید باید حساب شما زیر مجموعه آن شخص قرار داشته باشد و از طرق کد معرفی آن شخص افتتاح حساب کرده باشید.

مجموعه وی شارژ یکی از لوکال دیپازیترهای قدیمی است که اکثر اشخاصی که در بازار فارکس ایران فعال هستند این مجموعه را می شناسند.مجموعه وی شارژ در کوتاه ترین زمان ، بدون کارمزد و کمیسیون ، با بهترین قیمت حساب شما را شارژ می کند.یکی دیگر از مزیت های این مجموعه ساعت کاری مجموعه است که در اکثر اوقات در دسترس است.ساعت 10صبح تا 10 شب در 6 روز هفته به جر شنبه میتوانید اقدام به خرید دلار بروکر فیبو گروپ کنید.

برای واریز ریالی در بروکر فیبوگروپ تنها لازم است سه مرحله زیر را طی کنید:

 • نرخ لحظه ای دلار را در سایت وی شارژ چک کنید.
 • تعداد دلاری که میخواهید به حساب فیبوگروپ واریز شود ثبت کنید.
 • به درگاه منتقل شوید و مبلغ دلار را واریز کنید.
 • حساب شما در کمترین زمان شارژ خواهد شد.

در ادامه میتوانید آموزش تصویری واریز ریالی در بروکر فیبوگروپ از طریق سایت وی شارژ را مطالعه کنید.بدیهی است که طبق قوانین و مقررات امنیتی ایران هر مشتری برای خرید و فروش دلار حتی مشاهده قیمت دلار در سایت های ایرانی باید ثبت نام و احراز هویت شود و وی شارژ نیز از این قائده مستثنی نیست.برای ثبت نام و احراز هویت در سایت وی شارژ روی دکمه زیر کلیک کنید.

اگر در سایت وی شارژ ثبت نام کرده و احراز هویت شده اید وارد کابین شخصی خودتان در این صرافی شوید و در پیشخوان از بین کادر دلارها روی خرید از ما در کادر بروکر فیبوگروپ کلیک کنید.

برای مشاهده تصویر در سایت بزرگ روی تصویر کلیک کنید.

در این صفحه باید اطلاعات شخصی جهت واریز دلار به حساب فیبوگروپ را وارد کنید.قبل از تکمیل فرم موجودی انبار و قیمت لحظه ای دلار را وارد کنید.

 1. نام و نام خانوادگی: مطابق با مدارک ارسالی در سایت وی شارژ و بروکر فیبوگروپ
 2. ایمیل شما: ایمیل ثبت نامی در بروکر فیبوگروپ
 3. شماره موبایل: شماره ای که در دسترس باشد.همکاران ما با شما تماس میگیرند.
 4. شماره حساب: شماره حساب متاتریدر که میخواهید شارژ شود.
 5. تعداد دلار: حداقل تعداد خرید دلار نمیتواند کمتر از 10دلار باشد.

در انتها روی افزودن به سبد خرید کلیک کنید.

در این صفحه باید یکی از روش های پرداخت را انتخاب کنید.لازم به ذکر است از زمان ثبت سفارش تا 30دقیقه ما قیمت را تضمین می کنیم.اگر پرداخت شما بیشتر از 30 دقیقه زمان ببرد و قیمت نوسان داشته باشید محاسبه نرخ با قیمت جدید خواهد بود.

روش اول پرداخت از طریق درگاه آنلاین برای مبالغ زیر 50 میلیون تومان است.در این روش پس از پرداخت بدون نیاز به اقدامی دیگر حساب شما شارژ خواهد شد.

روش دوم کارت به کارت است.شماره کارت ها و حساب ها به صورت دوره ای تغییر می کند تنها به شماره ای که در صفحه بعدی نمایش داده می شود پرداخت کنید و از شماره کارت تصویر مقابل یا شماره ای که از قبل داشته اید استفاده نکنید.

با انتخاب روش کارت به کارت وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید شد.

فاکتور خرید شما ایمیل شده است و در پایین همین صفحه نیز قابل مشاهده است.ابتدا اطلاعات فاکتور خرید را بررسی و از صحت آن مطمئن شوید.

شماره سفارش شما در بالای صفحه موجود است این شماره را علاوه بر رسید پرداخت باید در اختیار همکاران ما قرار دهید.شماره سفارش را بخاطر بسپارید یا یادداشت کنید.

تنها به شماره کارت، شماره حساب و یا شماره شبا نمایش داده شده در همین صفحه واریز کنید. بهترین و ساده ترین روش ارتباط با همکاران ما از طریق چت آنلاین سایت است.

برای ارتباط با بخش شارژ و برداشت مجموعه وی شارژ روی علامت سبز در گوشه سایت کلیک کنید تا صفحه چت مطابق تصویر مقابل باز شود.

در چت آنلاین شماره سفارش خود و تصویر رسید پرداخت یا اطلاعات پرداخت مانند ساعت و تاریخ ، مبلغ، شماره پیگیری را ارسال کنید و منتظر پاسخ بمانید.

همکاران ما در کوتاه ترین زمان سفارش شما را بررسی و اقدام به شارژ حساب خواهند کرد.

شارژ حساب بسته به تعداد مشتریان در صف خرید ممکن است بین 5دقیقه تا یک ساعت زمان ببرد.درصورتی که در چت آنلاین پاسخ شما داده شده است از هرگونه ارتباط دیگر از با بخش شارژ و برداشت خودداری کنید.

در صورتی که در ارتباط با چت آنلاین دچار مشکل شدید با شماره 09152020077 از طریق واتساپ،تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

برداشت ریالی در بروکر FIBOGROUP

برداشت ریالی در بروکر فیبوگروپ بسیار آسان است.تنها باید از طریق انتقال داخلی دلار خود را به حساب ما انتقال بدهید از طریق چت آنلاین یا ثبت تیکت در سایت وی شارژ انتقال را به ما اطلاع دهید و شماره کارت یا حساب جهت واریز ریالی بدهید.

برای برداشت ریالی در بروکر فیبوگروپ وارد کابین شخصی در این بروکر شوید.

در پایین صفحه کابین شخصی در کادر برداشت وجه روی ورود به بخش کلیک کنید.

برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید.

اولین کادر در این صفحه انتقال داخلی است روی انتقال در این کادر کلیک کنید.

اطلاعات برداشت را وارد کنید:

 1. حساب مبدا: حسابی که میخواهید از آن برداشت کنید.
 2. حساب مقصد: حساب مشتری انتخاب شود.
 3. حساب مقصد: حساب وی شارژ 5008536 است.
 4. مبلغ: تعداد دلاری که میخواهید برداشت کنید وارد کنید.
 5. کد تایید: یکی از روش های دریاقت کد تایید را وارد کنید.

صفحه تغییر خواهد کرد.

کد 4 رقمی که از یکی از روش های دریافت کد از طرف فیبوگروپ ارسال شده است را در این کادر وارد کنید.

کادر توجه فرمایید را مطالعه کنید و تیک پذیرش شرایط را فعال کنید.

پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده روی انتقال کلیک کنید.

در صورتی که مبلغ به حسابی غیر از وی شارژ منتقل شود بروکر و سایت وی شارژ مسئولیتی در قبال این اشتباه نخواهد داشت و غیر قابل بازگشت است.

تایید برداشت

پیغامی که مشابه تصویر بالا در انتهای برداشت وجه نمایش داده می شود تنها نشانه ثبت درخواست شماست نه تایید انتقال.

در روزهای کاری بروکر (دوشنبه تا جمعه) برداشت طی 15 تا 30 دقیقه تایید خواهد شد و تایید برداشت از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پس از دریافت ایمیل تایید برداشت وارد کابین شخصی در سایت وی شارژ شوید و از طریق چت آنلاین یا ثبت تیکت برداشت خود را اطلاع دهید.شماره حسابی که از آن برداشت داشته اید، شماره حساب و شماره کارت ریالی را در اختیار همکاران ما قرار دهید.

توجه داشته باشید ریال تنها به حسابی که به نام دارنده حساب فیبوگروپ و در سایت وی شارژ احراز هویت شده است منتقل خواهد شد.

بسته به سقف بانکی انتقال ریالی به کارت، حساب یا شماره شبا شما انجام خواهد شد و بسته به ترافیک کاری بین 5 دقیقه تا 1 ساعت زمان بر خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
13 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فردوسی پور
5 ماه قبل

فیبوگروپ یک نماینده داره به اسم ایران بورس. واقعا ایران بورس نماینده فیبوگروپ هست و توی ایران دفتر داره؟

پشتیبان تجارت اف ایکس
مدیر
پاسخ به  فردوسی پور
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر
منظور از نماینده همون آی بی یا بازاریاب هست. ولی بعید میدونم دفتری در ایران داشته باشند.

رحمانی
5 ماه قبل

نمیدونم چرا بعضیا توی نظرات از فیبوگروپ بد میگن؟ من بالای 5 ساله دارم باهاش کار میکنم هیچ مشکلی ندارم.

شهرکی
پاسخ به  رحمانی
5 ماه قبل

کاملا موافقم منم با فیبوگروپ 3 ساله کار میکنم راضی هستم ازش

علی اصغری
پاسخ به  شهرکی
5 ماه قبل

یا از خودشونی یا شانست گرفته واقعا که تاحالا مثلا بروکر فیبوگروپ اذیتت نکرده. من 7 سال پیش اولین حسابم رو توی فیبوگروپ باز کردم بعد 3 ماه زدم بیرون دوباره پارسال رفتم بازیابی کردم و مجدد باهاش کار کردم از قدیمش هم بدتر شده که.

مهدیه
7 ماه قبل

یعنی من فقط میخوام بدونم اون کسایی که به این بروکر درپیب 5 تا ستاره دادن روی چه حسابی بوده؟
واقعا بروکر فیبوگروپ رو نمیشه روش حساب کرد چرا الکی تبلیغش رو میکنید؟

پشتیبان تجارت اف ایکس
مدیر
پاسخ به  مهدیه
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر

لطفا اگر از بروکر شکایتی دارید با مستندات برای ما ارسال کنید.

شاکی
9 ماه قبل

اصلا و ابدا سمت فیبوگروپ نرید
همش ریکوت همش جابجایی استاپ
اعصاب نمیزاره براتون

مشکات
11 ماه قبل

فیبوگروپ تنها خوبی که داره همون واریز و برداشتش هست وگرنه بقیه چیزاش واقعا مزخرفه اصلا سمتش نرید

اسکرول به بالا