خانه | کارگزارهای بورس بین الملل | بروکر نورد اف ایکس | بروکر NordFx ❤️ آدرس بدون فیلتر ✔️

بروکر نورد اف ایکس | بروکر NordFx ❤️ آدرس بدون فیلتر ✔️

بروکر نورد اف ایکس

کانال تلگرام ما

بروکر نورد اف ایکس ❤️ بروکر NordFx ❤️

بروکر نورد اف ایکس را میتوان جزو با سابقه ترین و معتبرترین بروکر های فارکس تا این لحظه دانست. در بخش بروکر فارکس ملاک ها و معیارهایی را برای انتخاب یک بروکر مناسب ایرانیان معرفی کردیم که یکی از آنها داشتن بخش پشتیبانی فارسی است، یکی از دلایل عدم شهرت بروکر نورد اف ایکس را باید همین نداشتن پشتیبانی فارسی زبان در گذشته دانست. خبر خوب این است که این بروکر به تازگی بخش فارسی زبان خود را راه اندازی کرده است و توانسته در مدت کوتاهی جایگاه خوبی را میان فارسی زبانان برای خود ایجاد کند.

❤️بررسی اسپرد: اسپرد منطقی و نرمال
♻️بررسی رگوله ها: آفشور، جزایر مارشال
💹بررسی لوریج: 1.500
💰شیوه واریز و برداشت: وبمانی، پرفکت مانی

در این مقاله به بررسی تخصصی بروکر نورد اف ایکس خواهیم پرداخت و تمامی جوانب مختلف بروکر NordFx را مورد بررسی قرار خواهیم داد. همچنین لینک مستقیم بدون فیلتر سایت بروکر را به همراه آموزش تصویری افتتاح حساب در بروکر نورد اف ایکس را توضیح خواهیم داد.

یقینا بروکر NortFx هم به مانند تمامی بروکر های دیگر دارای مزایا و معایب مختلفی است که برای آشنایی با مزایای بروکر نورد اف ایکس یا معایب بروکر نورد اف ایکس شما باید بررسی های دقیق و بسیاری را انجام دهید، ما در این پست تمامی این بررسی ها را انجام خواهیم داد تا در زمان شما صرف جویی صورت بگیرد.

4.9/5 – (15 امتیاز)

بروکر نورد اف ایکس
بروکر نورد اف ایکس
🏆 نام تجاری Nordfx 🌍 وبسایت Nordfx.com
💹 سال تاسیس 2008 ♻ رگوله ها رگوله CySec و VFSC
📊 پلتفرم متاتریدر 4 - مولتی ترمینال 🔎 حساب ها حساب اسپرد ثابت و 3 نوع حساب دیگر
💰 واریز و برداشت ریالی دارد 👩 پشتیبانی فارسی دارد
⭐ حساب اسلامی دارد 👍 معامله رمز ارزها دارد

بروکر نورد اف ایکس

بروکر نورد اف ایکس از سال 2008 فعالیت خود را آغاز کرده است. در طول مدت فعالیت بروکر نورد اف ایکس در بازار فارکس شاهد خدمات خوبی از این بروکر فارکس بوده ایم، اما بزرگترین مشکل در بروکر Nordfx برای فارسی زبانان همواره نداشتن دو فاکتور مهم یعنی پشتیبانی فارسی زبان و امکان واریز و برداشت ریالی در این بروکر بوده است.

خوشبختانه بروکر Nordfx این دو مشکل را برطرف کرده است و شما قادر هستید هم با پشتیبانی حرفه ای فارسی در این بروکر فارکس در تماس باشید و هم برای واریز و برداشت در کنار دیگر روشهای موجود از روش واریز و برداشت ریالی توسط مجموعه ویشارژ استفاده کنید.

خدمات حرفه ای بروکر نورد اف ایکس موجب شده تا طی مدت فعالیت خود بیش از یک میلیون و هفتصد هزار فعال از  بیش از 190 کشور دنیا در این بروکر فارکس افتتاح شود. همچنین بروکر Nordfx توانسته است بیش از 60 جایزه را از آن خود کند. جدای این مطلب که در میان جوایز متعدد بروکر نورد اف ایکس برخی جوایز در حکم هدیه یا یادبود به جهت شرکت در یک کمپین یا حتی جنبه اسپانسری بروکر نورد فارکس است ، اما جوایز ویژه خاصی هم وجود دارد که در همین پست به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

بروکر Nordfx
بروکر Nordfx

ورود به سایت اصلی بروکر نورد اف ایکس

ورود به سایت اصلی بروکر نورد اف ایکس که به تازگی به زبان فارسی نیز ترجمه شده است کار دشواری نیست، اگر برای ورود به سایت بروکر Nordfx با آدرس بدون نیاز به تغییر آی پی و فیلتر شکن هستید کافی است روی منوی زیر کلیک کنید تا به آدرس بدون فیلتر این سایت هدایت شوید.

بروکر هایی که کمتر تبلیغات در کشورها و منطقه های خاصی دارند و کمتر بر سرزبانها هستند عموما بروکرهای بی نام و نشان و فاقد اعتبار معرفی میشوند، اما لازم به ذکر است که این موضوع به هیچ وجه در مورد بروکر نورد اف ایکس صادق نیست. بروکر نورد اف ایکس در سطح بین المللی یک بروکر بسیار با اعتبار بالاست و شاید تنها دلیل عدم شهرت این بروکر تا این لحظه در میان فارسی زبانان نداشتن سایت فارسی و پشتیبانی فارسی در گذشته دانست.

خوشبختانه در حال حاضر این بروکر قدرتمند با ارائه بخش پشتیبانی فارسی حرفه ای و زبان فارسی بر روی سایت خود این مشکل را نیز رفع کرده است. البته یک دلیل دیگر نیز شاید برای عدم شهرت این بروکر در میان فارسی زبانان وجود داشته باشد. این بروکر ریبیت بالایی به بازاریابان یا همان ib های خود ارائه نمیکند و همین مورد کفایت میکند تا بسیاری از بازاریابان تبلیغات و جذب مشتری برای بروکرهای دیگر را ترجیه دهند.

در هر صورت لازم است بدانید که بروکر nord یکی از قویترین و محبوبترین بروکرهای فارکس در سطح بین المللی میباشد.

انواع حساب بروکر نورد اف ایکس

انواع حساب بروکر نورد اف ایکس را در جدول زیر با مشخصات کامل هر حساب را در جدول زیر میتوانید مشاهده کنید. در ادامه به توضیح و بررسی هر یک از حسابها خواهیم پرداخت. یقینا شما برای اینکه یک حساب معاملاتی را برای خودتان انتخاب کنید باید نسبت به مشخصات آن حساب اطلاعات کافی داشته باشید.

حساب پرو PRO
در این حساب اسپرد ها شناور است
$ 250
حداقل واریزی
 • ✔️ لوریج تا 1.1000
 • ✔️ شروع اسپرد از 0.9 پیپ
 • ✔️ بدون کمیسیون
 • ✔️ دارای حساب اسلامی
 • ✔️قیمت تا 5 رقم اعشار
 • ✔️ ۳۳ جفت‌ارز فارکس+ فلزات+ ارز دیجیتال+ شاخص‌ها+ نفت خام
حساب اسپرد ثابت
در این حساب اسپرد ها شناور نیست
$ 10
حداقل واریزی
 • ✔️ لوریج تا 1.1000
 • ✔️ شروع اسپرد از 2 پیپ
 • ✔️ بدون کمیسیون
 • ✔️ دارای حساب اسلامی
 • ✔️قیمت تا 4 رقم اعشار
 • ✔️ ۲۸ جفت‌ارز فارکس+ فلزات+ ارز دیجیتال+ شاخص‌ها+ نفت خام
محبوب
حساب پرو ZERO
دسترسی به نقدینگی بین بانکی (ECN)
$ 500
حداقل واریزی
 • ✔️ لوریج تا 1.1000
 • ✔️ شروع اسپرد از 0.0 پیپ
 • ✔️ بدون کمیسیون
 • ✔️ دارای حساب اسلامی
 • ✔️قیمت تا 5 رقم اعشار
 • ✔️ ۳۳ جفت‌ارز فارکس+ فلزات+ ارز دیجیتال+ شاخص‌ها+ نفت خام
حساب پس انداز
صاحبان حساب پس‌انداز می‌توانند بر اساس سرمایه‌گذاری‌شان، وام بگیرند.
$ 500
حداقل واریزی
 • ✔️ میانگین سود سالیانه 30%
 • ✔️ سود وام سالانه 3%
 • ✔️Stablecoin (USDT, DAI, USDC) موجودی حساب
 • ✔️ در دسترس برای همه صاحبان حساب
ویژه

در بالا با کلیت حساب های معاملاتی ارائه شده در بروکر نورد اف ایکس آشنا شدید، بیایید باهم کمی در خصوص هر حساب صحبت کنیم و بررسی کنیم که چه نوع حسابی مناسب چه اشخاصی است؟ با ما همراه باشید تا در ادامه به دیگر موضوعات نیز برسیم.

حساب اسپرد ثابت | حساب FIX

حساب فیکس اسپرد به نوعی حساب گفته میشود که در آن اسپردها بصورت ثابت ارائه میشوند و دیگر شما استرس افزایش اسپرد را بخاطر شناور بودن آن ندارید. این نوع حساب در کمتر بروکری ارائه میشود و میتوان این حساب را یک فرصت عالی برای کسانی دانست که میخواهند بدون استرس از پایین و بالاشدن اسپرد معاملات خود را انجام دهند. 

این نوع حساب مناسب افرادی است که به تازگی وارد این بازار شده اند و به کمک این نوع حساب محاسبه مارجین یا حد سود و حد ضرر معاملات برای آنها بسیار ساده خواهد بود. یا اگر تمایل به استفاده از حسابی دارید که بجای 5 رقم اعشار از 4 رقم اعشار استفاده میکند میتوانید از حساب اسپرد ثابت نورد اف ایکس استفاده کنید.

دیگر مزیت این حساب حداقل واریزی برای آن است که شما به سادگی با 10 دلار قادر خواهید بود در این حساب معامله کنید. قبول دارم مبلغ 10 دلار خیلی کم هست ولی شماهم قبول کنید برای افراد تازه کار واقعا همین ده دلار کفایت میکنه تا خودشون رو آزمایش کنند و در یک حساب حقیقی فعال باشند.

حساب پرو PRO بروکر NORDFX

حساب پرو در واقع یک حساب استاندارد است که مانند آن در تمامی بروکر ها ارائه میشود. اسپرد در این نوع حساب شناور بوده و از حساب فیکس اسپرد در حالت نرمال پایینتر است اما شناور بوده و دائم در حال تغییر است. نگران نباشید در حالت عادی تغییر زیادی در اسپرد احساس نمیکنید.

این نوع از حساب از 5 رقم اعشار استفاده میکند که میتواند یک حساب ایده آل برای افرادی باشد که از استراتژی اسکالپ استفاده میکنند. حداقل واریزی برای این حساب 250 دلار است و این حساب برای معاملات هیچ کمیسیونی از شما دریافت نمیکند. همچنین شما قادر خواهید بود این حساب را به یک حساب اسلامی تبدیل کنید.

حساب ZERO | حساب 0 اسپرد

حساب 0 اسپرد در بروکر NORD معادل حساب ECN یا پرایم در دیگر بروکر هاست، شما با حداقل 500 دلار قادر هستید تا این حساب را داشته باشید. اسپرد در این حساب بسیار پایین است و معمولا 0 یا نزدیک به 0 است اما در عوض مقدار کمی کمیسیون بابت معاملات از شما دریافت میشود. نگران نباشید بازهم مجموع کمیسیون و اسپرد اندک در این حساب به صرفه تر از دیگر حسابها خواهد بود.

نکته دیگر که در این حساب وجود دارد این است که شما در این حساب از اسپرد با 5 رقم اعشار استفاده خواهید کرد که مزایای خودش را خواهد داشت. همچنین این حساب نیز قابلیت این را دارد تا به یک حساب اسلامی (( حساب بدون سوآپ )) تبدیل شود.

میزان کمیسیون در این نوع حساب معادل 0.007 درصد از ارزش هر جفت ارز میباشد، و میزان کمیسیون در رمز ارزها برابر با 0.12 ارزش آنهاست. برای درک بهتر این مفهوم بهتره که یک مثال بزنیم براتون: تصور کنید که شما یک معامله روی جفت ارزی دلار آمریکا به ین انجام میدهید با حجم یک لات استاندارد، ارزش یک لات در این جفت ارزی برابر 100000 دلار هست پس شما معادل 0.007 این عدد یعنی 7 دلار را بعنوان کمیسیون در هر لات استاندارد پرداخت خواهید کرد.

حساب پس انداز بروکر نورد اف ایکس

این حساب در نوع خود یک نو آوری بحساب می آید چرا که شما دو مزیت بزرگ را خواهید داشت. اول اینکه بدون معامله کردن میتوانید ارزش پول خود را حفظ کرده و سود سالیانه دریافت کنید. دوم اینکه شما معادل این حساب میتوانید وام برای معامله کردن از بروکر دریافت کنید و درصد بسیار کمی را بعنوان کارمزد پرداخت کنید. در حقیقت این حساب بسیار برای افرادی که در بازار فارکس به موفقیت رسیده اند جذاب خواهد بود.

میزان سودی که از سمت بروکر برای شما در نظر گرفته شده است بین 15 تا 30 درصد است. و برای وامی که از بروکر دریافت میکنید شما سود سالانه 3 درصد پرداخت خواهید کرد. بزارید یک مثال بزنیم براتون تا بهتر متوجه بشید: شما اگر مبلغ 10 هزار دلار در این حساب سرمایه گذاری داشته باشید حداقل 15 درصد سالیانه و بصورت روزانه سود دریافت خواهید کرد.

حالا تصور کنید که همین مبلغ رو وام بگیرید پس باید 3 درصد سود به بروکر پرداخت کنید. به همین سادگی اگر شما معامله گر موفقی هستید و برآیند حساب شما همواره سود است میتوانید 12 درصد سود مازاد سالانه داشته باشید. برای استفاده از این حساب حتما لازم است که حساب خودتان را حداقل مبلغ 500 دلار از روشهای مورد تایید بروکر مانند استفاده از تتر یا بیتکوین شارژ کنید. برای خرید تتر ارزان قیمت میتوانید از سایت ویشارژ استفاده کنید.

بروکر Nordfx
بروکر Nordfx

بررسی اسپرد بروکر NORDFX

اسپرد بروکر نورد اف ایکس حساب فیکس حساب پرو حساب 0 اسپرد
EUR/USD 2 پیپ ثابت 1.0 پیپ حدودا 0.3 پیپ تغریبا
GBP/USD 3 پیپ ثابت 1.9 پیپ حدودا 1.1 پیپ تغریبا
USD/JPY 2 پیپ ثابت 1.0 پیپ حدودا 0.8 پیپ تغریبا
USD/CAD 3 پیپ ثابت 2.5 پیپ حدودا 1.5 پیپ تغریبا
Gold 40 تا 50 سنت بین 3.5 تا 4.0 پیپ حدودا 27 سنت تغریبا + 0.007 درصد کمیسیون
Bitcoin حدودا 20 دلار + 0.12 درصد کمیسیون حدودا 20 دلار + 0.12 درصد کمیسیون حدودا 20 دلار + 0.12 درصد کمیسیون

همانطور که مشاهده میکنید به نسبه دیگر بروکرهای فارکس  بروکر NORDFX اسپرد نرمال و منطقی دارد که در کنار دیگر مزایا و خدماتی که ارائه میکند میتواند جذاب باشد، هرچند اسپرد را در طلا کمی میتوان بالا دانست، البته تاکید میکنم بسیار کم نه زیاد که میتوان از آن چشم پوشی کرد. البته اگر شما به معاملات رمز ارزها مانند بیتکوین علاقه دارید به واقع باید بدانید بروکر نورد اف ایکس بخاطر کمیسیونی که دریافت میکند زیاد برای شما مناسب نخواهد بود.

قبل از اینکه به آموزش افتتاح حساب در بروکر نورد اف ایکس بپردازیم بد نیست کمی در خصوص مزایای این بروکر صحبت کنیم.

 

مزایای بروکر نورد اف ایکس NORDFX

اسپرد منصفانه
اسپرد منصفانه

اسپردهای جفت های ارزی مهم پیپ های 0.2-2 هستند. این امر باعث کاهش قابل توجه هزینه های شما شده و سود شما را افزایش می دهد.

افتتاح حساب سریع و آسان
افتتاح حساب سریع و آسان
بدون نیاز به کاغذبازی یا مراجعه به دفاتر شرکت. تنها کافی است یک نوع حساب را انتخاب کرده و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
خوشنام و با سابقه
تأسیس در سال 2008. دارای گواهینامه و مجوز برای ارائه خدمات مالی.
 
قابل اعتماد
قابل اعتماد

انجام معامله مطمئن و کارآمد به دلیل بهره مندی از سرورها و پلتفورم های باثبات. زمان اجرای دستور 0.5 ثانیه است.

پلتفرم حرفه ای
پلتفرم حرفه ای

ترمینال های MetaTrader تلفن همراه امکان معامله در هر جایی را فراهم می سازند.

تنوع حساب و نمادهای معاملاتی
تنوع حساب و نمادهای معاملاتی

3 نوع حساب و 33 جفت ارز در بازار فارکس، فلزات گرانبها.

آموزش افتتاح حساب بروکر NORDFX

با توجه به مطالب گفته شده احتمالا تصمیم خودتان برای اینکه در بروکر نورد اف ایکس افتتاح حساب کنید را گرفته اید، شاید هم هنوز نیاز به بررسی بیشتر دارید که حتما مطالب و موارد بیشتری در خصوص بروکر NORDFX را پس از آموزش افتتاح حساب در بروکر نورد اف ایکس خواهیم گفت. پس اگر هنوز مردد هستید از این بخش عبور کنید و بخش بعدی را مطالعه کنید، اما اگر تصمیم خود را گرفته اید از این آموزش میتوانید برای افتتاح حساب بروکر NORDFX استفاده کنید.

برای شروع و ورود به سایت اصلی بروکر نورد اف ایکس روی منوی زیر کلیک کنید تا به آدرس بدون فیلتر سایت بروکر NORDFX منتقل شوید.

 

بروکر Nordfx
بروکر Nordfx

پس از وارد شدن احتمالا زبان سایت برای شما فارسی باشد (( اگر از آی پی ایران استفاده میکنید )) اما اگر زبان سایت فارسی نیست مطابق عکس زیر میتوانید در اولین قدم زبان سایت بروکر نورد را به فارسی تغییر دهید تا ساده تر الباقی مراحل را باهم طی کنیم.

تغییر زبان سایت بروکر Nordfx
تغییر زبان سایت بروکر Nordfx

از منوی بالای سایت روی کادر بازکردن حساب معاملاتی کلیک کنید تا فرم ثبت نام مطابق تصویر زیر را برای شما نمایش دهد.

افتتاح حساب بروکر Nordfx
افتتاح حساب بروکر Nordfx

همانطور که مشاهده میکنید فرم ثبت نام به زبان فارسی است و دارای بخشهای مختلفی است که با شماره برای شما مشخص کرده ایم و در ادامه هر بخش را مجدد توضیح خواهیم داد. نکته لازم به توجه این است که تمام این بخش ها را به زبان انگلیسی و بصورت کامل باید پر کنید.

1:  نام خود را وارد کنید.

2: نام خانوادگی خود را وارد کنید.

3: ایمیل خودتان را واردکنید.

4: تلفن خود را وارد کنید ( حتما از موبایل استفاده کنید ).

5: کشور خودتان را انتخاب کنید.

6: نوع حسابی که میخواهید افتتاح کنید با توجه به توضیحات بالاتر انتخاب کنید.

7: پول رایج را مانند تصویر دلار انتخاب کنید اما اگر از رمز بیتکوین یا اتریوم میخواهید استفاده کنید مطابق استفاده تغییر دهید.

8: اهرم معاملاتی یا همان لوریج حساب خودتان را انتخاب کنید.

9: این دو بخش را تیک بزنید (( حتما مطالعه کنید ابتدا)).

10: بخش کپچا را تیک بزنید.

در نهایت در زیر همین بخش یک منو با عنوان بازکردن حساب معاملاتی هست روی آن کلیک کنید و تمام.

مشخصات حساب بروکر Nordfx
مشخصات حساب بروکر Nordfx

در ادامه صفحه ای مانند تصویر فوق را مشاهده خواهید کرد که مشخصات حساب کاربری که ایجاد کرده اید را به شما نمایش میدهد. این مشخصات را برای خود یادداشت کنید هرچند این مشخصات به ایمیل شما نیز ارسال شده است. و برای ورود به کابین خودتان روی عبارت لاگین یا ورود کلیک کنید.

 

ورود به بروکر نورد اف ایکس

ورود کابین شخصی بروکر نورد اف ایکس
ورود کابین شخصی بروکر نورد اف ایکس

پس از کلیک روی منوی ورود به صفحه ای مشابه تصویر فوق هدایت خواهید شد که در سمت راست از شما شماره حساب و رمز عبوری که در مرحله قبل نمایش داده شده است را میخواد. این دو مورد را وارد کنید و روی عبارت ورود به سیستم کلیک کنید تا ورود به بروکر نورد اف ایکس انجام شود. کابین شما در بروکر نورد اف ایکس دارای بخشهای مختلفی است که برای سادگی بیشتر در فیلم چند دقیقه ای زیر هرکدام از این بخش ها را به شما توضیح خواهیم داد.

 

احراز هویت بروکر نورد اف ایکس

بعد از افتتاح حساب در اولین مرتبه لازم هست که شما حساب خودتان را تایید کنید. برای تایید حساب نیاز دارید تا احراز هویت کامل انجام دهید. نگران نباشید فرایند احراز هویت در بروکر نورد اف ایکس اصلا مشکل نیست و اگر مطابق این آموزش عمل کنید به سرعت یک کابین و حساب تایید شده از سمت بروکر خواهید داشت.

دقت داشته باشید به هیچ وجه تا زمانی که حساب خودتان را تایید نکرده اید اقدام به واریز هیچ وجهی نکنید و فقط بعد از احراز هویت حساب خودتان را شارژ کنید.

احراز هویت بروکر نورد اف ایکس
احراز هویت بروکر نورد اف ایکس

همانطور که در تصویر فوق مشاهده میکنید شما به سادگی به بخش احراز هویت دسترسی خواهید داشت و برای تایید حساب خودتان باید دو مدرک یکی برای تایید هویت و یکی برای تایید محل سکونت خود آپلود کنید.

مدارک تایید هویت:

 • پاسپورت کارت ملی (پشت و رو)
 • گواهینامه (پشت و رو)

مدارک تایید محل سکونت:

 • کلیه قبوض خدماتی (باید مربوط به سه ماه گذشته باشند)
 • صورتحساب بانکی
 • گواهی تایید آدرس بیمه نامه خودرو
 • اجاره نامه منزل

در صفحه فوق و مانند تصویر مدرک مورد نظر خود را انتخاب کنید. نام آن را با کلمات لاتین وارد کنید و دکمه “آپلود” را کلیک کنید. بعد از دریافت پیغام Uploading is successful! می توانید مدرک بعدی را آپلود کنید.

حساب اسلامی بروکر نورد اف ایکس Nordfx

برای تبدیل حساب معاملاتی خودتان به حساب اسلامی به سادگی با ارسال یک ایمیل با توضیحات زیر میتوانید اقدام کنید. برای درخواست حساب اسلامی نیاز هست متن زیر را قبل از انجام معاملات به آدرس ایمیل support@nordfx.com ارسال فرمایید. لطفا اطلاعات حساب خود را که در زمان افتتاح حساب از طریق ایمیل خدمتتون ارسال شده است را در جاهای خالی وارد نمایید.

Dear Sir/Madam,

Phone password : …
client Id : …..
please proceed with Islamic account .

Regards,

 

سپس منتظر بمانید تا یک ایمیل مبنی بر تبدیل شدن حساب شما به یک حساب بدون سوآپ یا همان حساب اسلامی از سمت بروکر برای شما ارسال شود.

تغییر آی بی در بروکر نورد اف ایکس

لطفا جهت تغییر ای بی در بروکر نورد اف ایکس بعنوان مثال به Ib مجموعه ویشارژ یا تجارت فارکس متن زیر را به آدرس ایمیل ib@nordfx.com ارسال بفرمایید:

 

Dear Sir / Madam

Please assign all my trading accounts…….. under Ib 1630145
Regards,

واریز و برداشت بروکر نورد اف ایکس

یکی از بزرگترین مزایای بروکر نورد اف ایکس امکان واریز و برداشت ریالی این بروکر توسط مجموعه ویشارژ میباشد. واریز توسط مجموعه ویشارژ بصورت لحظه ای بوده و پس از ثبت سفارش شما در ویشارژ بین 5 دقیقه تا 15 دقیقه وجه در حساب شما خواهد بود. برداشت نیز توسط بروکر به مجموعه ویشارژ بصورت لحظه ای صورت میگیرد.

برای استفاده از خدمت واریز و برداشت ریالی بروکر نورد اف ایکس کافی است که به سایت مجموعه ویشارژ مراجعه کنید.

جوایز کسب شده توسط بروکر NORDFX

جوایز بسیار زیاد کسب شده توسط بروکر نورد اف ایکس را میتوانید با کلیک روی تصویر زیر تمامی آنها را مشاهده خواهید کرد. در تصویر زیر چند جایزه کسب شده توسط بروکر را مشاهده میکنید، هرچند برخی از این جوایز از بابت اسپانسری بوده است اما در میان این جوایز میتوان جوایز بسیار مهمی را نیز مشاهده کرد که فقط به دلیل خدمات خوب توسط بروکر کسب شده است.

جوایز بروکر نورد اف ایکس 2020 2022
جوایز بروکر نورد اف ایکس 2020 2022

برای فارسی زبانان که تمایل به فعالیت در بروکر نورد اف ایکس دارند لینک بدون فیلتر بروکر نورد اف ایکس وجود دارد. برای مشاهده این لینک روی اسم نورد اف ایکس کلیک کنید.

در این پست ما بصورت تخصصی به بررسی اعتبار و عنوان رگوله های بروکر نورد اف ایکس Nordfx پرداخته ایم که میتوانید آنها را مشاهده کنید.

بروکر Nordfx سه نوع حساب معاملاتی و یک حساب پس انداز با سود ماهیانه دارد که توضیحات کامل هر حساب را میتوانید از این سایت مشاهده کنید.

بر اساس تحقیقات ما تا این لحظه هیچ مورد تخلفی از بروکر Nordfx مشاهده نشده است و برعکس اعتبار بین المللی بروکر نورد اف ایکس بسیار بالاست. پس کلاهبرداری بروکر نورد اف ایکس Nordfx را اگر جایی شنیده اید احتمال زیاد شایعه ای بیش نیست.

تیتر مباحث
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  ❤️ بخشهای محبوب ❤️

  آموزش فارکس
  آموزش فارکس
  بروکر فارکس
  بروکر فارکس

  بروکرهای فارکس محبوب در ایران

  amarkets broker
  amarkets broker

  بروکر محبوب از نظر ارائه خدمات

  ✔️ محبوبیت روز افزون و خدمات نوین

  capitalxtend broker
  capitalxtend broker

  بروکر محبوب از نظر پشتیبانی

  ✔️ محبوبیت بدلیل پشتیبانی فعال

  alpari broker
  alpari broker

  بروکر محبوب از نظر سابقه

  ✔️ محبوبیت چند دهه میان ایرانیان

  errante broker

  بروکر محبوب از نظر اسپرد و کارمزد

  ✔️ محبوبیت بخاطر اسپرد و کارمزد اندک

  اشتراک در
  اطلاع از
  14 نظرات
  تازه‌ترین
  قدیمی‌ترین
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  شکیب
  3 ماه قبل

  سرعت اردر گیری 20
  اسپرد 20
  تنوع نماد 20
  پشتیبانی 9.75
  یعنی سر همین پشتیبانی ضعیف مجبور شدم از نورد اف ایکس بیام بیرون

  الیوت کارم
  5 ماه قبل

  بروکر پر سرعت برای انجام دستورات میخوای فقط بروکر نورد اف ایکس عالی بود برای اسکالپ

  تهران فارکس
  پاسخ به  الیوت کارم
  3 ماه قبل

  واقعا سرعتش حرف نداره خیلی سریع اردر میزاره دمشگرم. نورد فارکس سرعت نور داره 😁

  یوسف زمانی
  6 ماه قبل

  قشنگ مشخصه که بروکر رو قبول دارید خودتون هم که بروکر خوبی هست ولی حق حساب نمیرسه تبلیغش رو نمیکنید ها

  میرباقری
  7 ماه قبل

  خوشحالم از اینکه ریسک کردم و توی نورد فارکس حساب باز کردم رضایت دارم ازش زیاد

  مشکات
  7 ماه قبل

  سلام و خسته نباشید مدیر جان
  واقعا تعجب میکنم بروکر به این خوبی رو چرا اینقدر کم معرفی میکنید
  واقعا بروکر نورد اف ایکس به نسبه بروکرهایی مثل اوربکس و آلپاری خدمات بهتری ارائه میکنن