آموزش تصویری افتتاح حساب وبمانی برای ایرانیان

تاریخ آخرین بروزرسانی: 16 ژانویه 2023
افتتاح حساب وبمانی برای همه افرادی که طرفدار خریدارهای اینترنتی هستند نیاز به انتقال ارز دارند یا حساب های معاملاتی دارند که با ارزهایی مثل دلار و یورو یا بیت کوین شارژ می شوند لازم است. اگر جزو اینگونه افراد هستید آموزش گام به گام افتتاح حساب وبمانی را دنبال کنید تا به راحتی حساب وبمانی بدون محدودیت و فرمال شده بسازید. اگر مایل هستید که در خصوص روش پرداخت وبمانی بیشتر بدانید، می‌توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

آموزش تصویری افتتاح حساب وبمانی

سایت وبمانی دو زبان انگلیسی و روسی را ساپورت میکند این آموزش براساش زبان انگلیسی سایت طراحی شده است. ابتدا وارد سایت Webmoney شوید (روی لینک کلیک کنید). افتتاح حساب وبمانی اگر زبان سایت روسی است در پایین تمام صفحات سایت وبمانی زبانه ای جهت تغییر زبان وجود دارد. همانند تصویر بالا روی Sign UP جعبه زرد رنگ(کادر قرمز) بالای صفحه کلیک کنید. به صفحه ای مشابه تصویر زیر وارد خواهید شد. [elementor-template id="52272"] افتتاح حساب وبمانی در این صفحه دو گزینه وجود دارد. گزینه اول برای کسانی است که میخواهند برای اولین بار افتتاح حساب وبمانی داشته باشند. همانطور که در تصویر مشخص است گزینه اول را انتخاب کنید. سایت وبمانی تحت قوانین جمهوری فدرال روسیه است و مشکلی برای خدمات دهی یه کشورهای تحریم شده ندارد پس فیلترشکن را خاموش کنید تا راحت تر افتتاح حساب کنید. سپس در پایین صفحه روی Next جعبه آبی(کادر قرمز) کلیک کنید. افتتاح حساب وبمانی افتتاح حساب وبمانی با شماره تلفن صورت میگیرد. اگر از فیلترشکن استفاده نکنید در این صفحه به صورت اتومات کد کشور ایران نشان داده می شود. درصورتی که کدی غیر از ایران نشان داده شد نگران نباشید از زبانه انتخاب کشورها ایران با کد +۹۸ را انتخاب کنید.
بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

بروکر آلپاری محبوبترین بروکر در ایرانیان

در کادر مشخص شده شماره تلفن صحیح را وارد کنید. سپس همانند تصویر بالا اعداد تصویر امنیتی را در فیلد مشخص شده وارد کنید. روی CONTINUE جعبه آبی (کادر قرمز) در پایین صفحه کلیک کنید. افتتاح حساب وبمانی برای تایید شماره موبایل کدی توسط شرکت وبمانی برای شما ارسال می شود. این کد اس ام اس شده را در فیلد مشخص شده در تصویر وارد کنید. روی CONTINUE جعبه آبی (کادر قرمز) در پایین صفحه کلیک کنید. افتتاح حساب وبمانی در این مرحله باید مانند تصویر یک رمز ورود و سپس تکرار رمز ورود را وارد کنید. *تذکر:رمزی را انتخاب کنید که حداقل ۸ رقم متشکل از اعداد و حروف کوچک و بزرگ باشد تا از امنیت کافی برخوردار باشد. *تذکر:اگر ممکن است این رمز را فراموش کنید رونوشتی از آن را حتما در جایی امن نگهداری کنید. پروسه بازیابی رمز وبمانی کمی مشکل و بسیار طاقت فرساست. افتتاح حساب وبمانی

ساخت کیف پول الکترونیکی وبمانی

آیدی حساب وبمانی شما در گوشه بالا سمت راست(رنگ آبی) نمایش داده شده است. این آیدی را بخاطر بسپارید یا رونوشتی از این آیدی را در جایی امن نگهداری کنید. تا اینجا حساب وبمانی شما بدون وارد کردن مشخصات هویتی و سکونتی افتتاح شده است. این نوع حساب دارای محدودیت است اما نگران نباشید در ادامه می گوییم چگونه حسابتان را ارتقا دهید تا محدودیت ها رفع شود. یرای ساخت کیف پول الکترونیکی وبمانی در بخش PURSES (کادر و نوشته قرمز) روی علامت + کلیک کنید. افتتاح حساب وبمانی پس از کلیک روی علامت + دو گزینه برای شما نمایش داده می شود. گزینه اول WMZ برای ساخت کیف پول دلاری با ارز پایه دلار است. گزینه دوم MORE برای انتخاب انواع دیگر کیف پولی مانند کیف یورو یا بیت کوین است. ارزهای پرکاربرد:
 • کیف پول دلار وبمانی: WMZ
 • کیف پول یورو وبمانی: WME
 • کیف پول بین کوین وبمانی: WMX
ما گزینه اول کیف پول دلار را انتخاب کرده ایم. افتتاح حساب وبمانی صفحه ای که باز می شود شامل قوانین وبمانی است. تیک تایید قوانین (کادر آبی) را فعال کنید. سپس روی CONTINUE جعبه زرد رنگ(کادر قرمز) در پایین صفحه کلیک کنید. افتتاح حساب وبمانی در همان بخش PURSES شماره کیف پول وبمانی (کادر سبز) نمایش داده می شود. از این شماره برای انتقال ارز به کیف پولتان استفاده کنید.

ارتقای حساب وبمانی از الیاس به فرمال

در تصویر بالا در سمت راست تصویر منوی USEFUL INFORATION گزینه اول (کادر قرمز) انتخاب کنید. افتتاح حساب وبمانی
راهنمای تکمیل فرم هویتی وبمانی
همانند تصویر بالا:
 1. نام خانوادگی (دقت کنید ابتدا نام خانوادگی)
 2. نام (ایرانیان نام میانی ندارند پس نام کوچک)
 3. تاریخ تولد میلادی (برای تبدیل تاریخ کلیک کنید.)
 4. شماره پاسپورت (شماره ۸ رقمی پاسپورت)
 5. تاریخ صدور پاسپورت میلادی (تاریخ صدور میلادی در پاسپورت درج شده است.)
 6. صادرکننده پاسپورت (برای ایرانیانISLAIC REPUBLIC OF IRAN )
روی OK جعبه زرد پایین صفحه کلیک کنید. در ادامه صفحه باید مشخصات محل سکونت را وارد کنید. افتتاح حساب وبمانی همانند تصویر بالا اطلاعات محل سکونت را وارد کنید:
 1. کشور محل سکونت (ایران)
 2. کد پستی (میتوانید از کد ۱۰ رقمی پشت کارت ملی استفاده کنید.)
 3. شهر محل سکونت (شهری که در آن زندگی میکنید)
 4. آدرس محل سکونت (همانند آدرس دهی ایرانی خیابان.کوچه.پلاک ساختمان.شماره واحد)
مجدداً روی OK جعبه زرد پایین صفحه کلیک کنید.
بروکر Nordfx

بروکر Nordfx

ارسال مدارک جهت تبدیل وبمانی الیاس به فرمال

برای وارد شدن به صفحه ارسال مدارک دو راه وجود دارد. افتتاح حساب وبمانی روش اول: همانند تصویر بالا روی علامت مثلث (کادر قرمز) کلیک کنید. افتتاح حساب وبمانی صفحه کشویی باز می شود که باید روی گزینه دوم Alias Passport (کادر قرمز) کلیک کنید. روش دوم: افتتاح حساب وبمانی از سربرگ های گوشه سمت چپ صفحه وارد صفحه گفتگو با وبمانی شوید. در صفحه چت لینکی جهت ارسال مدارک برای شما فرستاده شده است. روی لینک کلیک کنید. در هر دو روش به صفحه ای همانند تصویر زیر وارد خواهید شد. افتتاح حساب وبمانی در این صفحه در سربرگ Passport در پایین صفحه روی گزینه Upload Passport Copy (کادر قرمز)کلیک کنید. افتتاح حساب وبمانی وارد سربرگ Control panel خواهید شد در پایین صفحه روی Choose file (کادر قرمز) کلیک کنید. فایل مدرک مورد نظر(بهتر است پاسپورت باشد) در سیستمتان انتخاب کنید. *تذکر:
 • نام فایل انگلیسی باشد.
 • حجم قایل زیر ۲MG باشد.
 • فرمت jpg,PNG یا GIF باشد.
پس از انتخاب بخش دوم برای شما باز می شود. افتتاح حساب وبمانی روی زبانه کشویی کلیک کنید.
 • برای مدرک پاسپورت گزینه اول
 • برای مدرک کارت ملی گزینه سوم
را انتخاب کنید. روی Finish upload جعبه سبز (کادر قرمز) کلیک کنید. منتظر تایید مدارک بمانید. همانطور که توجه کردید در هیچکدام از مراحل ثبت نام از شما آدرس ایمیل خواسته نشده است. راه ارتباط شما با وبمانی صفحه چت در سربرگ های سمت چپ صفحه در حساب کاربریتان است. وبمانی برای گرفتن تایید از شما از طریق ارسال پیام به شماره موبایلتان اقدام میکند.
ّبروکر فارکس ifc markets

ّبروکر فارکس ifc markets

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها