بهترین اندیکاتور فارکس

بهترین اندیکاتور فارکس
بهترین اندیکاتور فارکس

بهترین اندیکاتور فارکس را در این پست به شما معرفی خواهیم کرد آنها نه یک اندیکاتور و درواقع بهترین اندیکاتورهای فارکس را به شما معرفی خواهیم کرد، کاملا رایگان و بدون نیاز به پرداخت هر نوع هزینه اضافه آنها را دانلود خواهید کرد و آموزش استفاده از آنها را نیز در اختیار شما قرار داده ایم. اما شاید به تازگی با واژه اندیکاتور فارکس آشنا شده اید پس یک توضیح کوتاه برای شما خواهیم داشت.

اندیکاتور فارکس چیست؟

شاید برای اولین بار باشد که عبارت اندیکاتور فارکس را می‌شنوید، یقینا اگر این چنین است، قطعا پیش از آنکه نیاز به بهترین اندیکاتور فارکس داشته باشید، می‌خواهید این ابزار و کاربرد آن را بهتر و بیشتر بشناسید. اندیکاتور (Indicator) در معنای لغوی به معنی شاخص یا مبنای اندازه گیری است، به طور کلی با مقایسه داده‌ها و متغییرهایی که در نظر گرفته می‌شود، می‌توان یک اندیکاتور ایجاد کرد.

اندیکاتورهایی که معامله گران در فارکس استفاده می‌کنند، فایل‌هایی هستند که در محیط متا ادیتور (Meta Editor) پلتفرم متاتریدر ۴ یا ۵ نوشته شده و از آن برای افزایش سود هر معامله، استفاده می‌کنند.

این فایل‌ها را باید در مسیر Indicator متاتریدر ذخیره و نصب کرد و در زمان نیاز، با فراخوانی اندیکاتور مد نظر، از آن استفاده کرد. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص اندیکاتور فارکس کسب کنید، می‌توانید مقاله‌ی جامع در خصوص اندیکاتور و کاربرد آن در بازار فارکس را مطالعه نمایید. در این مقاله، سرفصل‌های زیر ارائه شده و همچنین لیستی از بهترین اندیکاتورهای فارکس به همراه آموزش نصب و استفاده، برای شما معامله‌گران، گردآوری شده است.

❤️هزینه: کاملا رایگان
♻️محدودیت زمانی: بدون محدودیت
💹نوع چارت: تمامی چارتها متاتریدر4 و 5
💰شیوه دریافت: دانلود رایگان

4.8/5 – (73 امتیاز)

از آنجا که مطالب این مقاله کمی زیاد میباشد برای دسترسی سریعتر شما به مطلب مورد نظر یا اندیکاتور در دسته بندی خاص از کادر زیر میتوانید استفاده کنید.

اصول انتخاب اندیکاتور فارکس

معرفی بهترین اندیکاتور فارکس یا توصیه جهت استفاده از یکی از آن‌ها، کمی دشوار بوده و شاید نشدنی باشد. چرا که اندیکاتورهای متعددی وجود داشته و هرکدام، بسته به نیاز و با توجه به خواسته‌ها و اهداف خاص معامله‌گر، ایجاد شده‌اند. به عبارتی دیگر، هیچ اندیکاتوری مطلقا نمی‌تواند بهترین اندیکاتور فارکس باشد.

اما به معنی خاص، یعنی با توجه به نیاز هر شخص، میتوان بهترین اندیکاتور فارکس را معرفی کرد. مهم این است که شما با چه اندیکاتوری می‌توانید بهتر به نتیجه دلخواه خودتان برسید. پس اگر اندیکاتوری را یافتید که مناسب استراتژی شما بود و شما را به خواسته خودتان که همان تحلیل صحیح بود رساند، می‌توان آنرا به عنوان بهترین اندیکاتور فارکس برای شما، معرفی کرد. چرا که هر معامله‌گری با توجه به سبک و روش معاملاتی‌اش، نیازها و انتظارات متفاوتی دارد.

دانلود رایگان بهترین اندیکاتور فارکس

به سادگی می‌توانید هرکدام از اندیکاتورها را از لیست موجود مشاهده کرده و پس از مطالعه و اطلاع دقیق از شیوه کار، آن را دانلود و یا دریافت کنید. تمامی اندیکاتورهای ارائه شده در این سایت، کاملا رایگان بوده و بدون هیچگونه هزینه‌ای در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود اندیکاتور های کاربردی و ضروری متاتریدر

در این بخش با اندیکاتورهای کاربردی و ضروری برای تمامی معامله گران پرداخته ایم. این اندیکاتورها عموما پولی هستند اما ما تمام آنها را برای شما بصورت رایگان منتشر کرده ایم.

برای دانلود و همچنین آموزش هر اندیکاتور فارکس  روی کادر مربوطه کلیک کنید و سپس در بخش توضیحات روی عبارت مشخص شده کلیک کنید تا به صفحه آموزش و دانلود اندیکاتور فارکس مورد نظرتان هدایت شوید. تاکید میکنیم این اندیکاتورها کاملا رایگان هستند.

اندیکاتور های کاربردی فارکس

دانلود اندیکاتور طلایی فارکس

اندیکاتور طلایی فارکس به اندیکاتورهای حرفه ای گفته میشود که بصورت رایگان در دسترس عموم قرار ندارند. اما نگران نباشید ما آنها تهیه کرده ایم و با بهینه سازی و کارآمدی بیشتر بصورت رایگان در تجارت فارکس در اختیار شما قرار داده ایم. به سادگی قادر خواهید بود تا تمامی این اندیکاتورها را دانلود و با توجه به آموزش هر اندیکاتور از آن استفاده کنید.

اندیکاتور های طلایی فارکس